Články

Nejnovější

Vyjádření organizátorů Otevřeného dopisu k diskuznímu kotli

Považujeme za slušné seznámit Vás s naším přístupem k současné situaci okolo neutěšené situace klubu HC Dynamo Pardubice. V reakci na svolání akce Diskuzní kotel bylo dnes odesláno prohlášení určené generálnímu manažerovi Dušanu Salfickému otevřenou formou, jeho znění si můžete přečíst níže:

 

“Vážený pane Salfický,

píši Vám v reakci na svolání diskuzního kotle na dnešní den v 17:30 ve foyer ČSOB Pojišťovna ARENY. Účelem Otevřeného dopisu fanoušků pardubického hokeje rozhodně nebylo vyvolat narychlo svolanou diskuzi na chodbě pardubické arény. Diskuzní kotel ve svém formátu měl být svolán na základě nepříznivé situace klubu již v dřívější době – tehdy jste měli mít hlavní snahu o komunikaci s fanoušky a o vysvětlení, proč se nedaří zvrátit nepříznivý trend ve vývoji sportovních úspěchů klubu, proč se rozšířily spekulace ohledně porušování životosprávy hráčů, proč jste ukončili spolupráci s trenérem A týmu panem Milošem Holaněm, případně zda máte nějakou koncepci, kterou se klub bude ubírat.

Zvolili jste, pro Vás zřejmě pohodlnější, cestu ignorace. Proto zcela jistě pochopíte, že v současné situaci je již na takto narychlo svolanou diskuzi pozdě. V současné době vyčkáme na reakci pana primátora Ing. Martina Charváta a v návaznosti na výstupy z očekávané odpovědi bude na místě svolat diskuzi mezi všemi zainteresovanými stranami tak, aby se na ni mohli všechny strany pečlivě připravit a nesetkávat se nedůstojně na narychlo svolané akci ve foyer haly.

Važme si vzájemně naší společné snahy o zastavení úpadku klubu HC Dynamo Pardubice jak po morální, tak zejména sportovní stránce.

Z výše zmíněných důvodů se dnešního diskuzního kotle, jakožto „organizátoři Otevřeného dopisu fanoušků pardubického hokeje“ nezúčastníme.

 

S přáním hezkého dne,

 

Zdeněk Válek

spoluorganizátor Otevřeného dopisu pardubických fanoušků”

Related Posts

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *