Hokej

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

J14

Re: Hokej

Příspěvekod J14 » 09 říj 2019 21:49

in-spyder píše:Facebook ani TW určitě nejásá a řekl bych jak jsem to rychle prolétl, že to je 99,9% na straně Rolas a někdo se sem tam nejde. K Rolasovi asi nemám vůbec nic, ono na to asi vlastně nic smysluplného napsat nelze.

Prosba: prosím kolegy, kteří tam mají v podpisu či avataru našeho váženého pana GŘ, jestli by to nemohli změnit. Dělá se mne na zvracení když ten avatar vidím. Děkuji :whistle:

K té prosbě se připojuji. Díky.

denyip

Příspěvekod denyip » 09 říj 2019 22:00

Vyjádření Tomáše Rolinka o konci v Pardubicích
„Ahoj, chtěl bych uvést pár věcí na pravou míru, co stojí za mým koncem v Dynamu. Rojí se spousta fám, spekulací, lží… Když jsem byl vyřazený mimo sestavu před zápasem v Litvínově, což byl pátek, tak mi víceméně nikdo nic nevysvětlil. Čtyři dny se se mnou nikdo nebavil, byl jsem jako páté kolo u vozu. V úterý jsem poprosil Martina Sýkoru (generální ředitel), ať mi sjedná schůzku s ním a s trenérem Lubinou. Tam jsem se od trenéra dozvěděl, že prý zbrojím proti němu, že schválně prohráváme, že chci odstřelit trenéra. S tím jsem já hrubě nesouhlasil a odmítl jsem pod trenérem trénovat a hrát. Natočil jsem krátké video, kterým jsem chtěl klukům dát klid, že léčím zranění, a pak se vrátím. Šest nejstarších kluků jsem o tom informoval, aby kabina věděla, co se děje...

Pak jsem nějak začal trénovat, čtyři dny jsem byl na ledě, trenér Lubina skončil. Říkal jsem si, že se spousta věcí změní, že se dostanu do sestavy a budu moct bojovat za Dynamo. To se nestalo. V nedělním utkání proti Kladnu jsem nebyl v sestavě, v pondělí jsem opět nebyl v sestavě, byl jsem v páté lajně. Takže ty nervy... Už jsem toho měl samozřejmě dost. Požádal jsem tedy vedení, ať mi rozváže kontrakt, protože za tu dobu mi nikdo nic nevysvětlil. Nikdo se se mnou nebavil kromě toho jednoho rozhovoru, který jsem inicioval. Tak jsem rozvázal kontrakt v Dynamu, přeji mu všechno nejlepší, ať to zvládnou, ať si uhrají body a hlavně ať Dynamo žije dál. Nejde vůbec o mě, jde o Dynamo a doufám, že nepoloží nic a bude tady pořád. Hodně štěstí fanouškům, hráčům, Dynamu.“

Jarmil

Re: RE: Re: Hokej

Příspěvekod Jarmil » 09 říj 2019 22:05

Itchy píše:Tak si tady naseho lajdáka pripomenme...

https://m.youtube.com/watch?v=tuA3feWgXQQ
Je mě ho líto takhle se ke klubovému srdcaři zachovat....
Myslím že teď už nasrali masu lidí

Odesláno z mého Lenovo P1a42 pomocí Tapatalk

tondasinho

Příspěvekod tondasinho » 09 říj 2019 22:08

Za mě navždy zůstane zapsaný jako nejobětavější hráč, co tu kdy působil. Pan Kapitán. A moje oblíbené video, které přesně demonstruje jeho dokonalost.

https://youtu.be/XiPLuQI4rd0

Odesláno z mého Redmi 7 pomocí Tapatalk

denyip

Příspěvekod denyip » 09 říj 2019 22:09

denyip píše:Vyjádření Tomáše Rolinka o konci v Pardubicích
„Ahoj, chtěl bych uvést pár věcí na pravou míru, co stojí za mým koncem v Dynamu. Rojí se spousta fám, spekulací, lží… Když jsem byl vyřazený mimo sestavu před zápasem v Litvínově, což byl pátek, tak mi víceméně nikdo nic nevysvětlil. Čtyři dny se se mnou nikdo nebavil, byl jsem jako páté kolo u vozu. V úterý jsem poprosil Martina Sýkoru (generální ředitel), ať mi sjedná schůzku s ním a s trenérem Lubinou. Tam jsem se od trenéra dozvěděl, že prý zbrojím proti němu, že schválně prohráváme, že chci odstřelit trenéra. S tím jsem já hrubě nesouhlasil a odmítl jsem pod trenérem trénovat a hrát. Natočil jsem krátké video, kterým jsem chtěl klukům dát klid, že léčím zranění, a pak se vrátím. Šest nejstarších kluků jsem o tom informoval, aby kabina věděla, co se děje...

Pak jsem nějak začal trénovat, čtyři dny jsem byl na ledě, trenér Lubina skončil. Říkal jsem si, že se spousta věcí změní, že se dostanu do sestavy a budu moct bojovat za Dynamo. To se nestalo. V nedělním utkání proti Kladnu jsem nebyl v sestavě, v pondělí jsem opět nebyl v sestavě, byl jsem v páté lajně. Takže ty nervy... Už jsem toho měl samozřejmě dost. Požádal jsem tedy vedení, ať mi rozváže kontrakt, protože za tu dobu mi nikdo nic nevysvětlil. Nikdo se se mnou nebavil kromě toho jednoho rozhovoru, který jsem inicioval. Tak jsem rozvázal kontrakt v Dynamu, přeji mu všechno nejlepší, ať to zvládnou, ať si uhrají body a hlavně ať Dynamo žije dál. Nejde vůbec o mě, jde o Dynamo a doufám, že nepoloží nic a bude tady pořád. Hodně štěstí fanouškům, hráčům, Dynamu.“

Je mne do breku .... GM neudelal nic proste vubec nic.... Neda me nez pripomenout Zbynda by to vyresil rychle a ucine

tondasinho

Příspěvekod tondasinho » 09 říj 2019 22:11

A málem bych zapomněl, JEBAT VEDENÍ.
Já jim věřil, i na Twitteru jsem ještě nedávno GŘ podporoval, ale zas a znova se mi potvrdilo, že radši nikomu nebudu věřit. To zklamání pak bolí o to víc.

Odesláno z mého Redmi 7 pomocí Tapatalk

Gumid

Příspěvekod Gumid » 09 říj 2019 22:20

FOGLIK

Příspěvekod FOGLIK » 09 říj 2019 22:31

hans68 píše:
FOGLIK píše:Tak jsem si meril stres na mobilu a malem mi prasknul mobil :crazy:

V jaký aplikaci?? Hc Dynamo Pardubice??

Ne na mobilu v samsung health care. Navic me 2x necekal osobak na railjet. Dnes blbej den.

av69

Příspěvekod av69 » 09 říj 2019 22:37

Někdo jste se ptal na motto či heslo. Co prosté #zakapitana?

Odesláno z mého BLA-L09 pomocí Tapatalk

Lík37

Příspěvekod Lík37 » 09 říj 2019 22:45

Tak dnes bohužel další krok k plánovanému sestupu (překážka odstraněna) ! O patro níž, tam se teprve bude čachrovat s prachama. :whistle:

FOGLIK

Příspěvekod FOGLIK » 09 říj 2019 22:48

av69 píše:Někdo jste se ptal na motto či heslo. Co prosté #zakapitana?

Odesláno z mého BLA-L09 pomocí Tapatalk

:thumbup:

FOGLIK

Příspěvekod FOGLIK » 09 říj 2019 22:53

Existuje nejaka sance ze by tu jeste Rolas vratil? Treba kompletni vymeteni klubu?

tomaso25

Příspěvekod tomaso25 » 09 říj 2019 22:58

FOGLIK píše:Existuje nejaka sance ze by tu jeste Rolas vratil? Treba kompletni vymeteni klubu?

Tady to jede podle hesla: "Rolinkové odcházejí, Šebkové a Salfičtí zůstávají."
Charvát, Šebek, Salfický
budou škodit navždycky

matér

Příspěvekod matér » 09 říj 2019 22:59

„S Tomášem a jeho agentem jsme řešili návrat do týmu. Nicméně přišlo z jeho strany rozhodnutí ukončit kontrakt. Děkuji mu za odvedenou práci pro klub, a přeji mu, aby se mu v budoucnosti dařilo,” říká sportovní manažer Dynama Jaromír Kverka

Terminator by to nepodal lépe.

EDIT:
Devětatřicetiletý hráč po dohodě s agentem požádal o předčasné ukončení hráčské smlouvy.

Úplně mě devastuje ta forma tohoto sdělení.
Naposledy upravil(a) matér dne 09 říj 2019 23:17, celkem upraveno 1 x.
https://hcdynamo.cz/clanek.asp?id=9803 ... od te doby ANO, stabilne destabilizovani :clap:
Hromosvod #60 s úctou a respektem odstaven.

Lík37

Příspěvekod Lík37 » 09 říj 2019 23:09

Jak to bude dál záleží na tom jak se k tomu všemu postavějí hokejky, legendy klubu, politici, my fanoušci. Kdo bude mlčet je na straně těch nejhorších kreatůr který to tady vedou tam, kam se to určité skupině lidí v Pce a oklí hodí. :red:

Lík37

Příspěvekod Lík37 » 09 říj 2019 23:11

S Tomášem a jeho agentem jsme řešili návrat do týmu. - Lže!

in-spyder

Příspěvekod in-spyder » 09 říj 2019 23:24

Lík37 píše:S Tomášem a jeho agentem jsme řešili návrat do týmu. - Lže!

Nejen že lže, ale i záměrně provokuje, protože přát 39 letému hráči, aby se v budoucnu dařilo, když je skoro zřejmé, že tohle může být spíše konec jeho profesionální kariéry, na to sakra musíš mít žaludek. Zvracel bych :sick:
#TR60 #zakapitána

Lík37

Příspěvekod Lík37 » 09 říj 2019 23:32

Přesně tak. Je to neskutečně křivej tvor.

Pilsner Urquell

Příspěvekod Pilsner Urquell » 10 říj 2019 04:27

in-spyder píše:
Lík37 píše:S Tomášem a jeho agentem jsme řešili návrat do týmu. - Lže!

Nejen že lže, ale i záměrně provokuje, protože přát 39 letému hráči, aby se v budoucnu dařilo, když je skoro zřejmé, že tohle může být spíše konec jeho profesionální kariéry, na to sakra musíš mít žaludek. Zvracel bych :sick:

Třeba je tak blbej že ani neví kolik Rolasoj je......
No jsem tak znechucenej a nasranej zároveň, že od třech hodin nespím.......Nic jiného než defenestrace nepomůže.

Stars

Příspěvekod Stars » 10 říj 2019 06:05

Na facebooku to jede od rána, v pátek bude veselo....

Největší vlezprdelnik je Jiří Rožek, to je někdo z DF?

JJenda

Příspěvekod JJenda » 10 říj 2019 06:16

Já vím, že to tady asi slíznu za můj pohled na věc, ale zkusím trochu zklidnit to oplakávání Rolase...

Forma, jakou Rolase ukončili je hnusná, neprofesionální a ostudná. Nesouhlasím s ní...

Ale - máte rozjebanou kabinu. Víc než vloni. Z jedné strany ji rozjebává trenér, kterého část kabiny nesnese. Z druhé půlky to rozjebává Rolas, kterého zase nemusí jiná část kabiny. A nemusí to být zrovna ti, kteým nevadí Lubka.

Co stím jako chcete dělat? Vyhodíte Lubinu. OK. Ale tím stmelíte "lubinovce" a k nim se přidají třeba i nějací salámisti. Takže musíte vyndat i Rolase. Já vím, že to takhle zní hnusně, ale prostě pokud chcete dát kabinu do kupy, je to jediná možná varianta. A najít nového vůdce. nemyslím kapitána. Ale někoho, koho budou respektovat. Mít rádi se nemusí.

Víte, my tady žijeme v iluzi, že ty naše hvězdy jsou bůhvíjací kamarádi i mimo led. Ale zkusili jste se někdo zamyslet nad tím, že to tak třeba není? Teď spekuluji - že třeba Sejk s Rolasem a Časym až takoví kámoši nejsou? Že třeba to, že dokázali ten tým spolu táhnout bylo dané něčím jiným, než jejich kamarádstvím?

Abych to shrnul. Způsob odchodu Rolase se mi hrubě nelíbí. Hokej bojkotuji. Vedení mě sere. Ale hokej mám pořád rád a rozhodně se o klub budu dál zajímat. Jsem zvědav, jak to bude po odchodu Rolase vypadat...

FOGLIK

Příspěvekod FOGLIK » 10 říj 2019 06:38

Mno tak hezky popsano, jenze od toho tam je prave vedeni , sportovni manazer a trener. Ktery staveji tym. Pokud to takto dopadlo, tak je evidentni , ze selhali pri stavbe tymu a jedine co pak dokazou je jen opet lhat. Na druhou stranu at me nekdo dokaze ze Rolas je rozesirac kabiny. Rolas se mohl vzdy rozkrajet pro klub a za odmenu s nim uz po druhe doslova vyjebali. Trochu me to pripomina ze Rolas bojoval tak ho sesadili, aby nevycuhoval. Jako tenkrat Honzu Kolare, kdyz se vratil.

Sweník

Příspěvekod Sweník » 10 říj 2019 06:45

Právě! Pokud věděli, že mezi Lubinou a Rolasem to nefunguje, tak proč to nikdo neřešil? Oni Lubinu nechali a z Rolase udělali tvář klubu, kapitána. Dokonce je spolu poslali i na to natáčení do Prahy.. A po dvou kolech najednou oheň na střeše? To nemá cenu řešit, radši nad tím ani nepřemýšlet, protože o to víc si člověk uvědomí, jací to tu vedou amatéři.. :thumbdown:

snorry

Příspěvekod snorry » 10 říj 2019 06:55

Sweník píše:Právě! Pokud věděli, že mezi Lubinou a Rolasem to nefunguje, tak proč to nikdo neřešil? Oni Lubinu nechali a z Rolase udělali tvář klubu, kapitána. Dokonce je spolu poslali i na to natáčení do Prahy.. A po dvou kolech najednou oheň na střeše? To nemá cenu řešit, radši nad tím ani nepřemýšlet, protože o to víc si člověk uvědomí, jací to tu vedou amatéři.. :thumbdown:

ne jenom amatéři , ale i zkurvení lháři to tu vedou jeden větší křivák jak druhý
Dobrý šermíř na hovno když nepřátel je nerovno

Klaun Salfický, Šebek šestý VEN!!!

pepa

Příspěvekod pepa » 10 říj 2019 06:56

To je přesně ono. Lžou a tváří se, jak vše zvládají a super vedou. A pak najednou jeden malér za druhým. Prohlášení, že jednali s Tomášem a jeho agentem o návratu do sestavy tay krásně popírá tu jejich bajku o tříslech. Copak někde se po týdenní absenci kvůli nataženým trislum jedná s agentem o návratu do sestavy? Snad se zeptám hráče, jak se cítí s doktora, jestli to je ok...

Zpět na “Diskuzní forum”