Hokej

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

LuKing

Re: Hokej

Příspěvekod LuKing » 10 říj 2019 21:17

DynamoFans se stáhlo z původní podpory protestu! Nicméně prý protestovat budou, ale nevím... jsou prolhaní, což vlastně už víme

miirkaa

Příspěvekod miirkaa » 10 říj 2019 21:18

torrent píše:Tak jak dopadla schůzka DF s Rolasem a mluvkou z twitteru? Ví někdo?

Před cca půl horkou psalo,že ještě diskutuji

Gonzales277

Příspěvekod Gonzales277 » 10 říj 2019 21:30

LuKing píše:DynamoFans se stáhlo z původní podpory protestu! Nicméně prý protestovat budou, ale nevím... jsou prolhaní, což vlastně už víme

Klasika, nic jiného jsem od nich ani neočekával, prodejný loseři.

LuKing

Příspěvekod LuKing » 10 říj 2019 21:35

Gonzales277 píše:
LuKing píše:DynamoFans se stáhlo z původní podpory protestu! Nicméně prý protestovat budou, ale nevím... jsou prolhaní, což vlastně už víme

Zase jsem se nasral... čekal jsem to, ale čekal jsem jiný průběh... jinak údajně chtějí fandit prioritně klukům na ledě ale že protesty budou...
neskutečně si protiřečí :crazy:

rozk39

Příspěvekod rozk39 » 10 říj 2019 21:37

LuKing píše:
Gonzales277 píše:

Zase jsem se nasral... čekal jsem to, ale čekal jsem jiný průběh... jinak údajně chtějí fandit prioritně klukům na ledě ale že protesty budou...

Doufám ze jsi nečekal ze do toho půjdou? - Oni jsou posrany.. ale dá se to řešit jinak a mnohem lépe.
"Děkuji všem fanouškům, kteří nám přišli poděkovat" - Táhni doprdele.. #VedeniVen :grr:

Nesna93

Příspěvekod Nesna93 » 10 říj 2019 21:37

LuKing píše:
Gonzales277 píše:

Zdroj na fb sem nic nenašel

LuKing

Příspěvekod LuKing » 10 říj 2019 21:43

Nesna93 píše:
LuKing píše:
Gonzales277 píše:

Zdroj na fb sem nic nenašel

Zdroj je soukrom za stránku na FB! Za chvilku vydají prohlášení prej.. to zase bude ostuda :wtf:

tomaso25

Příspěvekod tomaso25 » 10 říj 2019 21:44

Problém DF, nebo těch lidí, co se za ně vyjadřují a nějak tomu spolku asi šéfují. je v tom, že si naprosto pletou loajalitu a podporu klubu s loajalitou a totálním vlezdoprdelstvím k jednotlivým lidem, kteří klub momentálně vedou.

Byli zalezlí v řiti postupně Šebka, Rohlíka, Salfickýho a momentálně Sýkory. Všem zmíněným to dělalo moc a moc dobře.
Charvát, Šebek, Salfický
budou škodit navždycky

LuKing

Příspěvekod LuKing » 10 říj 2019 21:45

rozk39 píše:
LuKing píše:
Gonzales277 píše:

Doufám ze jsi nečekal ze do toho půjdou? - Oni jsou posrany.. ale dá se to řešit jinak a mnohem lépe.

Popravdě podle prvotní informace snad i čekal... ale zase jsem se spletl... nojo, pohrozili jim, že jim vezmou permici, nebo to nařídil Kašpar s Lohnickým

LuKing

Příspěvekod LuKing » 10 říj 2019 21:46

tomaso25 píše:Problém DF, nebo těch lidí, co se za ně vyjadřují a nějak tomu spolku asi šéfují. je v tom, že si naprosto pletou loajalitu a podporu klubu s loajalitou a totálním vlezdoprdelstvím k jednotlivým lidem, kteří klub momentálně vedou.

Byli zalezlí v řiti postupně Šebka, Rohlíka, Salfickýho a momentálně Sýkory. Všem zmíněným to dělalo moc a moc dobře.

Úplně přesně napsaný!

kedar

Příspěvekod kedar » 11 říj 2019 04:55

Gumid píše:
rozk39 píše:
Gumid píše:Dozorčí rada je v klidu? Jí nevadí tato reality show? Jde tam vůbec někomu o klub, nebo zase jen o chlebíčky?

Hlavně.. když jsou se šunkou. :pivko:

Přesně na ty šunkový dojedem. :wave:

A ty lososový byly dražší :wave: :pivko:

mach

Příspěvekod mach » 11 říj 2019 05:09

Ty vole,oni si na tom Facebooku fakt myslí,že DF vyjednalo návrat TR.... Neuvěřitelně naivní lidi tam...

JJenda

Příspěvekod JJenda » 11 říj 2019 05:23

Hle, co jako chcete čekat od fanclubu, který si založí vedení klubu samo sobě? :wtf:

jimmypop

Re: RE: Re: Hokej

Příspěvekod jimmypop » 11 říj 2019 05:36

mach píše:Ty vole,oni si na tom Facebooku fakt myslí,že DF vyjednalo návrat TR.... Neuvěřitelně naivní lidi tam...
A v ktery lajne dnes hraje?

mach

Re: RE: Re: Hokej

Příspěvekod mach » 11 říj 2019 05:38

jimmypop píše:
mach píše:Ty vole,oni si na tom Facebooku fakt myslí,že DF vyjednalo návrat TR.... Neuvěřitelně naivní lidi tam...

To nevím jak to Lohna s Kašparem poskládají...

Grimley
Administrátor

Příspěvekod Grimley » 11 říj 2019 05:44

Stejně to by se člověk z nich posral. V 11 večer daj status “informace ze setkání již brzy...” a pak ticho po pěšině .... za prvý absolutně nechápu smysl tohoto “jednání”, za druhý když už teda do prdele avizujou, že přinesou nějaký info, tak ho snad napíšu veřejně, nebo prostě veřejně nic neavizuju a je to ..... a za třetí, na jendání se měli vysrat a měli uspořádat pořádnou odezvu fanoušků, udělat choreo a pořádně se ozvat....ale to by zas mohli náhodou někoho urazit, vedení by je nemuselo už nikdy pozvat o vánocích na párek a pivo na vip terasu a jelikož většina těch lidí žije vesměs z toho, že si tykaj s člověkem z vedení klubu, jelikož jiný úspěchy nemaj, tak to zase dopadlo tak, že “protest bude.....ale jen ocamcaď pocamcaď, abychom se náhodou někoho nedotkli a nemuseli se na sebe pak mračit” ..... ta předposranost, připosranost, úzkoprsost a přizdisráčství z toho jen číší :grr:
Pardubice ole

Cavalera

Příspěvekod Cavalera » 11 říj 2019 05:53

Grimley píše:Stejně to by se člověk z nich posral. V 11 večer daj status “informace ze setkání již brzy...” a pak ticho po pěšině .... za prvý absolutně nechápu smysl tohoto “jednání”, za druhý když už teda do prdele avizujou, že přinesou nějaký info, tak ho snad napíšu veřejně, nebo prostě veřejně nic neavizuju a je to ..... a za třetí, na jendání se měli vysrat a měli uspořádat pořádnou odezvu fanoušků, udělat choreo a pořádně se ozvat....ale to by zas mohli náhodou někoho urazit, vedení by je nemuselo už nikdy pozvat o vánocích na párek a pivo na vip terasu a jelikož většina těch lidí žije vesměs z toho, že si tykaj s člověkem z vedení klubu, jelikož jiný úspěchy nemaj, tak to zase dopadlo tak, že “protest bude.....ale jen ocamcaď pocamcaď, abychom se náhodou někoho nedotkli a nemuseli se na sebe pak mračit” ..... ta předposranost, připosranost, úzkoprsost a přizdisráčství z toho jen číší :grr:

A to Dynamofans je co???Ten tlustej cikán Lohňa nebo ty dementi co mají stánek před vchodem na Jih.Už jenom vizáží to tam nebude v pořádku.

Takže kdo trefí pěstí dementa s dresem Dynamofans má bludišťáka nebo???

JLLPR

Příspěvekod JLLPR » 11 říj 2019 05:54

Jen si zde odlozim par vet z meho postu z 8.9.:-)

Pokud se něco zásadně nezmění, budou léta tučnější (možná šestka) a hubenější (extraligový podprůměr).

Nový GM není mesiáš a nějaký manažerský lumen. Je to v podstatě politicky dosazená figurka, fanoušek, jehož předchozí pracovní úspěchy jsou dost diskutabilní. To, že komunikuje na Twitteru neznamená vůbec nic. Avšak chápu, že pro mnoho z nás, frustrovaných (ne)komunikací a arogancí let minulých to je naděje (falešná).

Přišlo pár skvělých hráčů, na které nevíme, jestli teda máme peníze, do klubu přišel sportovní manažer o kterém se spekuluje, že v KV se ještě dnes smějí, koho nám nadělili a jehož práce je zpochybňována. Salfický je esence neúspěchu minulých let (2x baráž, nezapomínejme), ale stále je v klubu. Míra Novotný má jakousi divnou doložku ve smlouvě s klubem, Šebek stále sedí a dotahuje ty 3 velké partnery. Celé to jako řídí člověk, co nikdy nic neřídil. Možná to je manažerský megatalent, ale vzhledem k tomu, v jakém stavu je klub, jaké zde jsou politické tlaky a jak nikdo neví, co bude zítra, tak to je jen figurka. Prosím, než bude někdo psát, že jsem zapšklý nebo negativní. Jo, možná jsem :-) Já ale ten klub mám fakt rád a přeju mu, aby hrál nahoře. Jen si zde chci odložit pár vět, protože jestli se letos v březnu lepily billboardy, dělaly se petice, tak buďme obezřetní. Protože nahoře to je možná nyní trochu huj, ale vespod to je pořád hodně fuj. A jestli tenhle nový tým nebude hrát aspoň do desítky, garantuji vám, že se to zase celé rozpadne. Teď všichni doufají, že tam třeba spadne čtvrtfinále. Jenže bez tvrdého restartu to je jen o náhodě. A tvrdý restart zde neproběhl, byť se to tak někteří snaží prodat.

Cavalera

Příspěvekod Cavalera » 11 říj 2019 05:58

JLLPR píše:Jen si zde odlozim par vet z meho postu z 8.9.:-)

Pokud se něco zásadně nezmění, budou léta tučnější (možná šestka) a hubenější (extraligový podprůměr).

Nový GM není mesiáš a nějaký manažerský lumen. Je to v podstatě politicky dosazená figurka, fanoušek, jehož předchozí pracovní úspěchy jsou dost diskutabilní. To, že komunikuje na Twitteru neznamená vůbec nic. Avšak chápu, že pro mnoho z nás, frustrovaných (ne)komunikací a arogancí let minulých to je naděje (falešná).

Přišlo pár skvělých hráčů, na které nevíme, jestli teda máme peníze, do klubu přišel sportovní manažer o kterém se spekuluje, že v KV se ještě dnes smějí, koho nám nadělili a jehož práce je zpochybňována. Salfický je esence neúspěchu minulých let (2x baráž, nezapomínejme), ale stále je v klubu. Míra Novotný má jakousi divnou doložku ve smlouvě s klubem, Šebek stále sedí a dotahuje ty 3 velké partnery. Celé to jako řídí člověk, co nikdy nic neřídil. Možná to je manažerský megatalent, ale vzhledem k tomu, v jakém stavu je klub, jaké zde jsou politické tlaky a jak nikdo neví, co bude zítra, tak to je jen figurka. Prosím, než bude někdo psát, že jsem zapšklý nebo negativní. Jo, možná jsem :-) Já ale ten klub mám fakt rád a přeju mu, aby hrál nahoře. Jen si zde chci odložit pár vět, protože jestli se letos v březnu lepily billboardy, dělaly se petice, tak buďme obezřetní. Protože nahoře to je možná nyní trochu huj, ale vespod to je pořád hodně fuj. A jestli tenhle nový tým nebude hrát aspoň do desítky, garantuji vám, že se to zase celé rozpadne. Teď všichni doufají, že tam třeba spadne čtvrtfinále. Jenže bez tvrdého restartu to je jen o náhodě. A tvrdý restart zde neproběhl, byť se to tak někteří snaží prodat.

:goodpost:

jimmypop

Re: RE: Re: RE: Re: Hokej

Příspěvekod jimmypop » 11 říj 2019 06:23

mach píše:
jimmypop píše:

Tak to začíná dneska v kase jako jednička

mach

Re: RE: Re: RE: Re: Hokej

Příspěvekod mach » 11 říj 2019 06:30

jimmypop píše:
mach píše:
jimmypop píše:A v ktery lajne dnes hraje?

Tak hlavně ať ho nechytnou třísla :modlitba:

jimmypop

Re: RE: Re: RE: Re: RE: Re: Hokej

Příspěvekod jimmypop » 11 říj 2019 06:39

mach píše:
jimmypop píše:
mach píše:To nevím jak to Lohna s Kašparem poskládají...

Tak hlavně ať ho nechytnou třísla :modlitba:
O to bych se vůbec nebál. Čekám na lávce opět podpůrného maséra M. Sýkoru. Promačká, pofouká, tweetne fotku a Rolas v klidu dochytá.

Nejvíc zvědavej jsem snad dnes na Rostěje

Gumid

Příspěvekod Gumid » 11 říj 2019 06:50

Výsledek schůzky Vedení - Rolínek a za dveřmi čekající Kašpar, není podstatný. Události posledních dní jenom potvrdily, že generální ředitel klubu Martin Sýkora, spáchal online profesní sebevraždu. Člověk, který nedovede komunikovati ani vlastní lži, nemůže nadále zastávat vrcholnou funkci v klubu. Vyzývám zastupitelstvo města Pardubic a dozorčí radu hokejového klubu aby neprodleně učinilo kroky pro ochránění své investice a zabránilo dalšímu znevažování dobrého jména.

Mjr.Zeman

Příspěvekod Mjr.Zeman » 11 říj 2019 06:55

:goodpost:
Gumid píše:Výsledek schůzky Vedení - Rolínek a za dveřmi čekající Kašpar, není podstatný. Události posledních dní jenom potvrdily, že generální ředitel klubu Martin Sýkora, spáchal online profesní sebevraždu. Člověk, který nedovede komunikovati ani vlastní lži, nemůže nadále zastávat vrcholnou funkci v klubu. Vyzývám zastupitelstvo města Pardubic a dozorčí radu hokejového klubu aby neprodleně učinilo kroky pro ochránění své investice a zabránilo dalšímu znevažování dobrého jména.

av69

Příspěvekod av69 » 11 říj 2019 07:01

Serte na DF, ti nepůjdou proti vedení prostě nikdy. I kdyby si Sýkora utiral zadek dresem Dynama, tak ho DF budou plácat po zádech. V minulosti se podařilo projevit nesouhlas i bez DF, teď není situace jiná, znovu to holt bude nuset jít bez nich.

Odesláno z mého BLA-L09 pomocí Tapatalk

Zpět na “Diskuzní forum”