Hokej

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Dynamo-forever

Re: Hokej

Příspěvekod Dynamo-forever » 14 led 2020 21:39

speedmetal píše:Už jsem toho zažil dost, ale na tomto fóru oslavovat postup Mechova je nad moje síly (machu a foglíku). Jdu se z vás dvou poblít.

Tipnu si, ze Mach bydli v Opatovicich a Foglik ve Steblove (v dobrem) Ja bych teda mechovu nefandil ani v kulickach, ale kazdeho vec.
Dneska hokej silenej rybnik, jinej tym by nam dal rychtu. Navsteva slabota, naposledy pred 15-ti lety. Normalne mi tam byla zima, nezahraly ani ty dva body. Ale zijeme.
Naposledy upravil(a) Dynamo-forever dne 14 led 2020 21:43, celkem upraveno 1 x.

Jakub82

Příspěvekod Jakub82 » 14 led 2020 21:40

petr22 píše:
IMG-20200113-WA0000.jpg

Výborný. :goodpost:

FOGLIK

Příspěvekod FOGLIK » 14 led 2020 21:41

Muf píše:
Jakub82 píše:Pamatuje někdo takto slabou návštěvu?

Pamatuji, ale to bylo v roce 1994 :wave:

Asi tak :)

FOGLIK

Příspěvekod FOGLIK » 14 led 2020 21:43

speedmetal píše:Už jsem toho zažil dost, ale na tomto fóru oslavovat postup Mechova je nad moje síly (machu a foglíku). Jdu se z vás dvou poblít.

Myslím si , že to nikdo neoslavuje, jen uzná dobrý výsledek českého klubu na mezinárodní soutěži. Jde snad o celý český hokej. Stejně to mám teda i ve fotbale.

mach

Příspěvekod mach » 14 led 2020 21:44

Dynamo-forever píše:

Tipnu si, ze Mach bydli v Opatovicich a Foglik ve Steblove (v dobrem) Ja bych teda mechovu nefandil ani v kulickach, ale kazdeho vec.
Dneska hokej silenej rybnik, jinej tym by nam dal rychtu. Navsteva slabota, naposledy pred 15-ti lety. Normalne mi tam byla zima, nezahraly ani ty dva body. Ale zijeme.

Haha feťák město nene, jsi vedle, ale nevadí říkej si co chceš...
Naposledy upravil(a) mach dne 14 led 2020 21:47, celkem upraveno 1 x.

mach

Příspěvekod mach » 14 led 2020 21:45

FOGLIK píše:

Myslím si , že to nikdo neoslavuje, jen uzná dobrý výsledek českého klubu na mezinárodní soutěži. Jde snad o celý český hokej. Stejně to mám teda i ve fotbale.

Přesně, ale to máš fuk.. já jsem ve fotbale třeba Slavista, ale dokážu pochválit a přát i Spartě v Evropě..

JLLPR

Příspěvekod JLLPR » 14 led 2020 21:48

Koukám do systému a šijeme košile pro Kometu a co vidím - zakázka na Bělma :-)

stará hokejka

Příspěvekod stará hokejka » 14 led 2020 21:55

Přesně, to mužstvo od začátku jede sračky a kdo to někdy hrál, ví, že v tomhle rozpoložení bez patřičný sebedůvěry to nejde zvednout.

Z jedný strany vlastní svědomí "jsme ve srabu, musím to jet na jistotu, nesmím to zkurvit", riskantní přihrávka? polemika, radši ne, co když to nevyjde, tik tak, půl vteřiny tím uteče a už je pozdě, buď to tím pádem pošle pozdě na paty, nebo na to dosáhne hokejkou protihráč. Spíš si ale ani na to netroufne, trenér, příp. spoluhráč by ho zjebali, takže zbrzdí brejk, nebo to pošle po prknech.

Z těch všech nepovedenejch maličkostí, nedejbože kiksů klesá níž a níž, že pak pro jistotu trefuje už jen střed brány přímo na terč do gólmana z nejistoty aby trefil bránu.

Provést v týhle dece pak kličku a udělat ji tak aby neujel puk do prdele, nebo prohazovačka netrefila brusle nebo čepel protihráče, je 1:10.
Trenéři, tlak veřejnosti, vymotej se z toho nějak.

Svačina, přišel z jinýho prostředí, bez deky na hlavě, je to znát ...ale jak dlouho, jak dlouho bude trvat než ho vezmou k sobě pod deku. Naopak by to chtělo víc těch momentálně z jinýho prostředí, ale ne povoláním "kopyto", který by ty naše vytáhli na světlo.
Aby viděli že to jde a začali si zas věřit, trefovali ty růžky a z euforie pak šlapali jeden za druhýho, zaskakovali za sebe, nabízeli se (přihraj a jeď).

Jinak na druhou stranu to je strašně těžký v současným trendu hokeje. Dřív, s nadsázkou by se Martincova éra dala nazvat érou krasobruslení, kdy bylo na všechno relativně poměrně dost času.
Dnes když se dostanu mezi stále aktivní hokejisty na led, tak je to neskutečnej fofr, to se z hlediště tak vůbec nezdá, kdy my to z toho hlediště vidíme 3D z perspektivy.

Sweník

Příspěvekod Sweník » 14 led 2020 22:08

Už tu Vaši slivku nepij a nebudeš muset blinkat, nebo stačí jen omezit.. ;-)

Sweník

Příspěvekod Sweník » 14 led 2020 22:09

JLLPR píše:Koukám do systému a šijeme košile pro Kometu a co vidím - zakázka na Bělma :-)

Jemu tam všij klidně i motýlka, určitě by se vznášel, kdyby mohl.. ;-)

Sweník

Příspěvekod Sweník » 14 led 2020 22:12

petr22 píše:
IMG-20200113-WA0000.jpg

No malá výtka. Salfický je hrobař, ale taky kašpárek. Hlavní loutkovodič je pan Charvát, tak aby se na něj nezapomnělo.. :wave:

fido

Příspěvekod fido » 14 led 2020 22:17

Vyhodíš ho dveřmi, vrátí se oknem.

cze_tom

Příspěvekod cze_tom » 14 led 2020 22:18

cze_tom

Příspěvekod cze_tom » 14 led 2020 22:18

fido píše:https://www.hcdynamo.cz/clanek.asp?id=Martin-Sykora-byl-odvolan-z-pozice-predsedy-predstavenstva-spolecnosti-a-generalniho-reditele-10721

Heřman a Čonka :sick:

Byls rychlejsi

Sent from my iPhone using Tapatalk

mach

Příspěvekod mach » 14 led 2020 22:19

fido píše:https://www.hcdynamo.cz/clanek.asp?id=Martin-Sykora-byl-odvolan-z-pozice-predsedy-predstavenstva-spolecnosti-a-generalniho-reditele-10721

Ty vole Heřman..

Stars

Příspěvekod Stars » 14 led 2020 22:23

proč je tady taková averze na Heřmana? vůbec ho neznám, dík za info.

FOGLIK

Příspěvekod FOGLIK » 14 led 2020 22:25

mach píše:

Ty vole Heřman..

To skoro vypadá , že Sýkora nesplní synovi ten titul :think:

Sweník

Příspěvekod Sweník » 14 led 2020 22:27

stará hokejka píše:Přesně, to mužstvo od začátku jede sračky a kdo to někdy hrál, ví, že v tomhle rozpoložení bez patřičný sebedůvěry to nejde zvednout.

Z jedný strany vlastní svědomí "jsme ve srabu, musím to jet na jistotu, nesmím to zkurvit", riskantní přihrávka? polemika, radši ne, co když to nevyjde, tik tak, půl vteřiny tím uteče a už je pozdě, buď to tím pádem pošle pozdě na paty, nebo na to dosáhne hokejkou protihráč. Spíš si ale ani na to netroufne, trenér, příp. spoluhráč by ho zjebali, takže zbrzdí brejk, nebo to pošle po prknech.

Z těch všech nepovedenejch maličkostí, nedejbože kiksů klesá níž a níž, že pak pro jistotu trefuje už jen střed brány přímo na terč do gólmana z nejistoty aby trefil bránu.

Provést v týhle dece pak kličku a udělat ji tak aby neujel puk do prdele, nebo prohazovačka netrefila brusle nebo čepel protihráče, je 1:10.
Trenéři, tlak veřejnosti, vymotej se z toho nějak.

Svačina, přišel z jinýho prostředí, bez deky na hlavě, je to znát ...ale jak dlouho, jak dlouho bude trvat než ho vezmou k sobě pod deku. Naopak by to chtělo víc těch momentálně z jinýho prostředí, ale ne povoláním "kopyto", který by ty naše vytáhli na světlo.
Aby viděli že to jde a začali si zas věřit, trefovali ty růžky a z euforie pak šlapali jeden za druhýho, zaskakovali za sebe, nabízeli se (přihraj a jeď).

Jinak na druhou stranu to je strašně těžký v současným trendu hokeje. Dřív, s nadsázkou by se Martincova éra dala nazvat érou krasobruslení, kdy bylo na všechno relativně poměrně dost času.
Dnes když se dostanu mezi stále aktivní hokejisty na led, tak je to neskutečnej fofr, to se z hlediště tak vůbec nezdá, kdy my to z toho hlediště vidíme 3D z perspektivy.

Děkuji za příspěvek! Tam je jasně vše popsáno. A pokud jste fakt hrál, dokážete se vžít i do psychiky těch smutných kluků.. Já nehrál, ale napadají mne úplně stejné myšlenky. Ti kluci by chtěli, ale krok vedle, přihrávka na paty, hokejka na druhé straně.. Vypadá to strašně.. :thumbdown:

Ale stále věřím Razýmovi. Sice nesbíráme body, ovšem ten člověk mi přišel inteligentní. Ať se nám občas nelíbí sestava, snad ví, co dělá. Dnes třeba nehrál Beran, Eklund konečně pryč.. Ještě má smysl doufat.. Pokud byl prodej myšlen vážně a klub získá konečně silného majitele..

Mimochodem zmetek Heřman stál i za minulým prodejem Šmidberskému. A nebýt nenažraného města, asi by klub nikdo netuneloval..
Za mne asi první plus ohledně případného prodeje, Heřman.. ;-)

Georgre

Příspěvekod Georgre » 14 led 2020 22:33

Stars píše:proč je tady taková averze na Heřmana? vůbec ho neznám, dík za info.

Taky nevím co ten člověk udělal špatného, neznám ho, můžete jako kolegovi vysvětlit, ten kdo ví? Je to snad nějaký lobista? Nevím..díky
Míša Vondrka nás zachrání, spolu s Rolasem.... :goodpost: :pivko: :rock:

Gumid

Příspěvekod Gumid » 14 led 2020 22:33

Obrázek

Stars

Příspěvekod Stars » 14 led 2020 22:34

Gumid píše:Obrázek

když zmizíš bude zmizelej... :clap: :clap: :clap:

Sweník

Příspěvekod Sweník » 14 led 2020 22:36

Kardinál Richelieu našeho hokeje. Šedá eminence bez odpovědnosti. Přiživoval se dlouho pod Zbyňkem, aby si dělal své kšeftíky. Hodně do toho mluvil, ale jak jsem psal, neměl odpovědnost.. Byl snad i prezident klubu.. :-)))
Mimochodem ale bývalý hokejista, pokud se nepletu..

to Gumid: Tak, a Sýkora je zmizelej. Nebo ho "zmizel" Charvát.. :-))

Propulse

Příspěvekod Propulse » 14 led 2020 22:38

Dědek = Heřman, ze by? :-)

Georgre

Příspěvekod Georgre » 14 led 2020 22:38

Zápas jsem neviděl, jak hrál Paulovič?

Georgre

Příspěvekod Georgre » 14 led 2020 22:40

Sweník píše:

Kardinál Richelieu našeho hokeje. Šedá eminence bez odpovědnosti. Přiživoval se dlouho pod Zbyňkem, aby si dělal své kšeftíky. Hodně do toho mluvil, ale jak jsem psal, neměl odpovědnost.. Byl snad i prezident klubu.. :-)))
Mimochodem ale bývalý hokejista, pokud se nepletu..

to Gumid: Tak, a Sýkora je zmizelej. Nebo ho "zmizel" Charvát.. :-))

Jo byl předseda představenstva, 12 let v klubu byl od 1999 - 2011, pak odstoupil z časových důvodů...a asi 44 utkání odehrál za Teslu

Zpět na “Diskuzní forum”