Hokej

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

tomaso25

Re: Hokej

Příspěvekod tomaso25 » 30 čer 2020 08:38

tau píše:Já včera koukal na ten zápas s Portugalskem a musím říct, jak je současný hokej oproti konci 90. let a začátku milénia úplně jinej, tak totéž o fotbale. K hokeji mám samozřejmě mnohem blíž, tak rozdíly vidím markantněji... Ale jak jsem zkouknul včera čutanou, tak v i tam jsou oproti době před 20 lety velký rozdíly....

Teď s ohledem na termín mistrovství Evropy dávali několik zápasů průřezem historie. Každých deset let, tedy jedna generace, je znát. Docela mě překvapili z dnešního pohledu Západní Němci v 70. letech v čele s Beckenbauerem. V jejich fotbalu už byly dnešní prvky. Měli nad soupeři většinou i fyzickou převahu.

Ještě k žhavýmu tématu Kubík :-), svět je malej. Jeho už nejspíš hodně dlouho exmanželka Renata má v Pardubicích kosmetický studio, když jsem v minulosti častěji v týdnu obědval na TM, tak jsem ji běžně potkával. Jo, kopačky stejně jako dnes, tak i před více než 20 lety měly hezký holky... :-)

lucas003

Příspěvekod lucas003 » 30 čer 2020 09:33

Sweník píše:Přesně stejný pocit z toho mám. Čelůstka Little Brother u nás pecka, po něm půjdou prvoligisté, až se ukáže. Zbytek týmu nemá základy.. Jen kvalitního trenéra, po kterém také půjdou..

Bez peněz tam budou pro ostudu jako tehdy Lázně Bohdaneč s Novákem..A ti tehdy aspoň hráli doma.

Čelůstkovi bude za měsíc 29 to už moc horké zboží nebude. A u trenéra Krejčího mě překvapuje, že je asi 6 - 7 let furt veden jako asistent? To si za tu dobu nebyl schopen udělat potřebnou licenci? Jinak samozřejmě asi kvalitní trenér.

digitalmouse
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod digitalmouse » 30 čer 2020 10:12

Jo, Kubíkovu medaili z Eura jsem držel v ruce. Ukazoval mi jí tenkrát v Bohdanči v létě 96 když Novák a klub dělali tenisovej turnaj známých osobností. Hovno už si z toho pamatuju, bylo mi 11 :-D

Tenkrát jsem bydlel pěšky asi 5 minut od staďáku, pamatuju si tu cestu z divize až do 1. ligy. Neskutečná euforie pro celý městečko.
:salfa: a spol. VEN!

Sweník

Příspěvekod Sweník » 30 čer 2020 10:16

lucas003 píše:Čelůstkovi bude za měsíc 29 to už moc horké zboží nebude. A u trenéra Krejčího mě překvapuje, že je asi 6 - 7 let furt veden jako asistent? To si za tu dobu nebyl schopen udělat potřebnou licenci? Jinak samozřejmě asi kvalitní trenér.

Samozřejmě jsem nemyslel žádné top týmy. Ale pro někoho, komu stačí hrát střed tabulky, by mohl být zajímavý hráč.

No uvidíme, zatím ještě nepostoupili.. :-)

Dizzy

Příspěvekod Dizzy » 30 čer 2020 10:20

lucas003 píše:Čelůstkovi bude za měsíc 29 to už moc horké zboží nebude. A u trenéra Krejčího mě překvapuje, že je asi 6 - 7 let furt veden jako asistent? To si za tu dobu nebyl schopen udělat potřebnou licenci? Jinak samozřejmě asi kvalitní trenér.

To asi je. Stejně kvalitní trenér (a je 100 procentní Pardubák :) ) je Svědík, kterej si teďka užívá sluníčka v Uherskym Hradišti. Každopádně jsem rád, že už to netrénuje brůdr od Smártyho, pač jeho taktika: Všechno hrajeme na 0:0 mě tehdá srala neskutečně :)

Jinak k tomu Hlavatýmu. Ten se asi časem prosadí v Plísni do základu, ale pokud by mu v případě postupu prodloužili hostovačku, tak by bylo aspoň něco. Hráč s velkým potenciálem...

PCE fotbal toho moc kvalitního za poslední dvě tři dekády moc nevygeneroval. Lehce kdysi nadprůměrní Meduna a Kaufman + možná ten Jeřábek (Ale to je takovej ekvivalent k Roubíkovi v hokeji) a tím končíme....,

+ teda tam jsou otazníky v podobě těch Brazilců.
Ještě tam kdysi hral hráč s vietnamskými (nebo korejskými ? ) kořeny, ten hrál dobře a měl nějakou perspektivu, ale kde je mu konec nevím....

dani.12

Re: RE: Re: Hokej

Příspěvekod dani.12 » 30 čer 2020 13:34

Muf píše:
Ano je z Chocně.

V Pardubicích byl v 90. letech poměrně často. Navštěvoval moji známou učitelku angličtiny L.C. , mám pocit, že byl tehdy ženatý, takže to nebylo nic oficiálního :shh: , mimochodem ta slečna byla tehdy neskutečný kus

Později začal žít s dcerou nebo neteří J. Nováka z Bohdanče, krátce na to začal v Bohdanči i hrát a v okolí Pardubic se tedy motal často - z toho asi vzniklo to, že žije v Pardubicích.

Potvrzuji, měl jsem ji na angličtinu. V tom věku velmi inspirativní....

Dizzy

Re: RE: Re: Hokej

Příspěvekod Dizzy » 30 čer 2020 13:49

dani.12 píše:Potvrzuji, měl jsem ji na angličtinu. V tom věku velmi inspirativní....

Takže jak se teda jmenovala? Lenka Coufalová? Každopádně Lubošek se klidne nevyspí ani dneska :))))

misterx889

Příspěvekod misterx889 » 30 čer 2020 14:23

Dizzy píše:Ještě tam kdysi hral hráč s vietnamskými (nebo korejskými ? ) kořeny, ten hrál dobře a měl nějakou perspektivu, ale kde je mu konec nevím....

Dae-won Kim, jeho gólem porazilo FK v poháru Spartu. Pak musel do Koreje na povinnou dvouroční vojnu a byl s fotbalem konec, jelikož do armádních fotbalových klubů choděj jen nějaký jima vybraný profíci. Nicméně ale už je z vojny zpátky a dokonce do FK dohodil dalšího Korejce Leeho.
1950 - forever :whistle:

speedmetal
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod speedmetal » 30 čer 2020 15:02

Tak ať to nějak uzavřeme. Ten Kubík se k ní chodil doučovat angličtinu nebo tomu špatně rozumím? :wave:

Dizzy

Příspěvekod Dizzy » 30 čer 2020 15:08

speedmetal píše:Tak ať to nějak uzavřeme. Ten Kubík se k ní chodil doučovat angličtinu nebo tomu špatně rozumím? :wave:

jů hef very najs bůbs

dani.12

Re: RE: Re: RE: Re: Hokej

Příspěvekod dani.12 » 30 čer 2020 15:42

Dizzy píše:
Takže jak se teda jmenovala? Lenka Coufalová? Každopádně Lubošek se klidne nevyspí ani dneska :))))
Pamatuju si spíš fyzično...... .....ale teď jsem se ptal spolužáků a byla to Hanka Křivková. Fakt trefný, křivky měla parádní....

Dizzy

Re: RE: Re: RE: Re: Hokej

Příspěvekod Dizzy » 30 čer 2020 16:07

dani.12 píše:Pamatuju si spíš fyzično...... .....ale teď jsem se ptal spolužáků a byla to Hanka Křivková. Fakt trefný, křivky měla parádní....

Tak to podle tvých a a Mufovic Iniciálů se jednalo o dvě učitelky angličtiny :)))))) Prasák Luba....

Emil Havránek

Příspěvekod Emil Havránek » 30 čer 2020 16:49

Vy děláte z Luboše obecního Kozla, s tím se pak potkal v roce 1996 v SKS.

Stars

Příspěvekod Stars » 30 čer 2020 17:08

Dle Vašeho popisu to musela být pěkná samice....

Itchy

Příspěvekod Itchy » 30 čer 2020 17:27

O hokej tady jeden nezvadi ;0)

Snad se tady nezacne strikovat..

Stars

Příspěvekod Stars » 30 čer 2020 17:40

Zitra 8:40, český rozhlas Pardubice....rozhovor s p. Dědkem

Muf

Příspěvekod Muf » 30 čer 2020 20:32

Stars píše:Dle Vašeho popisu to musela být pěkná samice....

Pravdu máš :wave:

Tímto bych tuto dnešní bulvární vložku ukončil :wave:
P.D. :thumbup:

mechanik

Příspěvekod mechanik » 30 čer 2020 22:51

Stars píše:Zitra 8:40, český rozhlas Pardubice....rozhovor s p. Dědkem

dík za info.. aspoň nějaká zpráva, co není off-topic

Stars

Příspěvekod Stars » 01 črc 2020 06:00

Dnes v deníku Sport, článek o dvojici Kusý Machala....kdyby někdo měl předem děkuji

Itchy

Příspěvekod Itchy » 01 črc 2020 06:22

pepa

Příspěvekod pepa » 01 črc 2020 06:41

Hezký, pěkný rozhovor. Na ledě ho nemusim, ale tenhle rozhovor trochu mění můj názor. :thumbup:

tokyno

Příspěvekod tokyno » 01 črc 2020 07:45

Vrchlabí vs Kladno v prosinci na operair ledu ve Špindlu

https://www.forbes.cz/winter-classic-ve ... jezdovkou/

Sent from my iPhone using Tapatalk

mechanik

Příspěvekod mechanik » 01 črc 2020 07:48

Dědek v rozhlase: Vhodná doba doplnit kádr bude během srpna.
U golfu zůstáváme, v rámci našeho portfolia se v dlouhodobém horizontu díváme i na jiné sporty než golf a hokej.

Propulse

Příspěvekod Propulse » 01 črc 2020 07:58

Dve stranky ve Sportu o Kusym a Machalovi. Kdo nestihl koupit tak jen v rychlosti. Rozebira se jejich hra, ze by se meli letos poradne prosadit jak herne tak bodove.
Ocekava to od nich i Mikeska.
Chvali rychlost co ma Machala. Chteji ho vyuzit v lajne na brejky a aby svoji rychlosti a hbitosti otravoval soupere.

Dale rozhovor s Kusym. Vysvetluje tu “aferu” ze opilej mel v Hradci rvat neco na Pardubice. V te dobe byl druhy den v Trebici s pritelkyni. Nepridalo mu ani to, ze to tenkrat Sykora nevyvratil a jeho hostovani v Trebici nazval jako vychovny. Takze lez a vlastne to vytvoril nekdo z Hradce, ktery si to budto vymyslel, nebo spletl.

Jeho cile jsou, ze se chce usadit v tymu a uhrat si jasnou pozici. Chce bodovat a pomoci tymu. Na cile tymu odpovedel vrsek tabulky, nejhure stred.

Jinak ja osobne jsem prave na tyhle dva zvedavy. Nepamatuju hrace, ktery by mel tak rychly prvni dva tri kroky. Kdyz do toho Machala kopne, tak ho nikdo nestiha. Potreboval by uklidnit koncovku ale dle meho tam je potencial na 15 golu urcite.

Kusy ma zas zlate ruce a dobrou strelu. Jsou ve veku 21-23 a meli by se uz vyrazne prosazovat. Machala sam rika, ze se chce udrzet a hrat v Pardubicich. Kusy, Machala, Blümel, Anděl. 4 hraci s dobrym potencialem. Neco je i v Matysovi. Ale v tech prvnich ctyrech vidim velky potencial do budoucna.

Urcite dobry krok podepsani Andela a ve smlouve mit pripadnou viceletou smlouvu. V lonske sezone toho moc pozitivniho nebylo ale navrat Blümela byl urcite spravny krok. Prisel v rozehrane sezone, do bordelu a poprve hrat extraligu. V nekterych zapasech mi prisel, ze na tom je jako jeden z nejlip fyzicky a bruslarsky. Letos bude jeste lepsi - verim v to.

Rad sleduju mlady hrace, at uz u nas nebo treba co odesli do zamori. Jedna z mnoha veci v nove sezone na co se tesim. Sledovat prave Machalu, Kusyho, Blümela a Anděla. Verim, ze jednou ( treba letos, za rok ) muzou byt tahouni tymu. A neni nic lepsiho nez ze si vychovas svoje hrace, kteri ti ten mancaft tahnou a vsichni tihle + Andel na to predpoklad maji.

tomaso25

Příspěvekod tomaso25 » 01 črc 2020 08:06

V Chomutově fandové sbírají peníze na záchranu hokeje ve městě. I když vybrali přes 300 tisíc, tak to s mužským hokejem asi nevypadá dobře. Do sbírky přispěl i bývalej kapitán Pirátů Michal Vondrka.

Jinak dneškem se otevírají oficiálně hranice EU s Kanadou, takže cesta pro Rhetta a Vala je otevřená.

Zpět na “Diskuzní forum”