Hokej

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

fansDKnL

Re: Hokej

Příspěvekod fansDKnL » 07 dub 2021 21:06

Propulse píše:Tady si dovolim nesouhlasit. Musil je vyborny do tela. Spartany reze slusne. Ricka hraje taky velmi durazne. Oba se neboji srazet a jit do brany.

Vsechny prichody mi zatim davaji smysl a libi se mi, jak se to stavi. Zadna vylozene hvezda. Mozna Kostalek patri mezi top beky extraligy.

Cienciala zas idealni nahrada za Mandata. Celkove vsichni dobry vek. Jediny tricatnik Ricka. Frodl, Kostalek, Musil, Cienciala 24-26 let.

S Musilem nemám problém, za mě ok

Propulse

Příspěvekod Propulse » 07 dub 2021 21:31

fansDKnL píše:S Musilem nemám problém, za mě ok

Podepsany je na pocet jeden cely utok. I tak mi tam chybi do utoku jeste jedno jmeno a do obrany alespon dva obranci.

Pardubak1923

Příspěvekod Pardubak1923 » 07 dub 2021 21:34

Propulse píše:Podepsany je na pocet jeden cely utok. I tak mi tam chybi do utoku jeste jedno jmeno a do obrany alespon dva obranci.

Tak vsechno by to snad byt nemelo :D

JirkaPCE

Příspěvekod JirkaPCE » 07 dub 2021 21:39

Říčku podle mě brali i proto, že co si tak vybavuju třeba ze vzájemných zápasů má kvalitní střelu a nám takový pravák i třeba do přesilovek v tom útoku chyběl. Tam jsme měli v podstatě jenom Pauloviče.

tomaso25

Příspěvekod tomaso25 » 07 dub 2021 21:40

Ono dost záleží na optice každýho, co si představuje pod pojmem tým plnej hvězd, popřípadě tým hvězd, kterej postrádá dělníky...

Spartu jsem letos viděl několikrát a úplně mi nepřijde, že by tam byli samí lechtiví hráči. Trochu mě to spíš táhne k tomu, že ten tým není na PO ideálně připravenej mentálně. Nemají připravenou žádnou náhradní variantu nebo ji neumějí použít. V sezoně si neprošli žádnou krizovou situací. Druhou věcí je, že je tam i soupeř a ten je připravenej skvěle. Kdo by to do Augusty řekl, když ho před pár lety vytáhli do Bolky k prvnímu angažmá u chlapů a po pár měsících vyhodili. Naladil Tygry špičkově.

Momentálně Třinec a Liberec jsou pro mě nejlíp připravený a sladěný týmy. A když člověk vidí, jak v Třinci fungují třeba Vrána nebo Růžička... Vrána ve Spartě dělal body, ale byl považovanej za vyloženě měkkýho hráče.

Já za vyloženě měkký týmy (i s vědomím, že minulost si má člověk tendenci zjednodušovat a pamatovat si jen leitmotivy) považuju Pardubice ze začátku 21. století, kdy začaly hrát vršek v tabulce, ale v prvním kole PO pápá. Je zajímavý, že nemalá část toho "měkkýho" týmu pak začala vyhrávat i v PO. Ale taky už je to i hokejově trochu pravěk...

Sweník

Příspěvekod Sweník » 07 dub 2021 22:07

tomaso25 píše:
Já za vyloženě měkký týmy (i s vědomím, že minulost si má člověk tendenci zjednodušovat a pamatovat si jen leitmotivy) považuju Pardubice ze začátku 21. století, kdy začaly hrát vršek v tabulce, ale v prvním kole PO pápá. Je zajímavý, že nemalá část toho "měkkýho" týmu pak začala vyhrávat i v PO. Ale taky už je to i hokejově trochu pravěk...

Tohle jsi trefil výborně. Někdy je fakt třeba trpělivost. Tým sice zklame, ale má svou paměť. A pokud ji solidní trenér "rozvine", může z toho být postup. A to s většinou hráčů, co nejdřív "zklamali"..

Trpělivost, trpělivost.. S mladými, s trenéry, s brankáři.. Je strašně těžké namíchat tento koktejl, aby nakonec kapitán zvedl pohár. Titul nelze koupit a PD to snad ví.
Jeho veřejnou kritiku k některým hráčům respektuji a docela i chápu, když nechce, aby se opakovalo podobné čtvrtfinále.. Kuba Nakládal a další kluci nejsou idioti, musí si přiznat nějakou tu "chybku", jedině tak se odrazí k lepšímu výkonu nejen v případném play-off 2022.. ;-)

FOGLIK

Příspěvekod FOGLIK » 07 dub 2021 22:49

Kdo by to řekl , že Machala bude sniper na Kladně :)

Borek

Příspěvekod Borek » 07 dub 2021 22:56

Sparta byla dneska lepší, víc než Košťálek by mě určitě nas.al Řepík s tím odfláknutým nájezdem, ale čert je vem... Tuším se rozhodlo i v druhý sérii, hrdinou dne jednoznačně Káca, přestože se po zápase ve studiu shodli na tom, že vlastně neměl co dělat... Puky mu nevypadávaly, čapal v klidu a s přehledem, tohle by byla třešeň na jeho výkonu: https://www.hokej.cz/brankar-kacetl-to- ... ti/5056305

Itchy

Příspěvekod Itchy » 07 dub 2021 23:02

Sweník píše:Tohle jsi trefil výborně. Někdy je fakt třeba trpělivost. Tým sice zklame, ale má svou paměť. A pokud ji solidní trenér "rozvine", může z toho být postup. A to s většinou hráčů, co nejdřív "zklamali"..

Podobnosti by se nasla cela rada. Pro mne treba lajna VPP na MS 1995, kdy padali jak hrusky v soubojich. O to sladsi to bylo o rok pozdeji, kde k umu pridali kluci odolnost....

lucas003

Příspěvekod lucas003 » 07 dub 2021 23:20

Borek píše:Sparta byla dneska lepší, víc než Košťálek by mě určitě nas.al Řepík s tím odfláknutým nájezdem, ale čert je vem... Tuším se rozhodlo i v druhý sérii, hrdinou dne jednoznačně Káca, přestože se po zápase ve studiu shodli na tom, že vlastně neměl co dělat... Puky mu nevypadávaly, čapal v klidu a s přehledem, tohle by byla třešeň na jeho výkonu: https://www.hokej.cz/brankar-kacetl-to- ... ti/5056305

Zápas jsem neviděl, ale jde být lepší, když na střely prohraješ 42 : 21??

Stars

Příspěvekod Stars » 08 dub 2021 06:46

lucas003 píše:Zápas jsem neviděl, ale jde být lepší, když na střely prohraješ 42 : 21??

Liberec byl lepší, Sparta sice vedla 2 0, ale ve hře jasně lepší Liberec....Jandač není vítězný trenér, možná dobrý ano...ale v tom je rozdíl, semif a dost....kolikrát už měl tým postavený na titul a vždy vyhořel, jestli tohle skončí 4 0 .....to bude rána pro vedeni Sparty, proč je Hlinka na střídačce nechápu......to jsem zvědavý kdo bude trénovat Spartu příští rok

Stars

Příspěvekod Stars » 08 dub 2021 06:46

lucas003 píše:Zápas jsem neviděl, ale jde být lepší, když na střely prohraješ 42 : 21??

Liberec byl lepší, Sparta sice vedla 2 0, ale ve hře jasně lepší Liberec....Jandač není vítězný trenér, možná dobrý ano...ale v tom je rozdíl, semif a dost....kolikrát už měl tým postavený na titul a vždy vyhořel, jestli tohle skončí 4 0 .....to bude rána pro vedeni Sparty, proč je Hlinka na střídačce nechápu......to jsem zvědavý kdo bude trénovat Spartu příští rok

Stars

Příspěvekod Stars » 08 dub 2021 06:50

Jestli se potvrdí hráči za mě fajn, ale ukáže se na ledě....jak psal Swenik, zatim je to kus za kus, mladí si můžou říct o místo....ale musí na to mít, škoda D. T. ten by se mi tu líbil, a jsem zvědavý na Krále, jak tohle ukočíruje

pepa

Příspěvekod pepa » 08 dub 2021 07:05

Cavalera píše:Tvl to je prdel Jandač opět potvrdil,ze je k hovnu a ten Hořava je co.Cumi jak pica a výsledky mel nekdy nějaký asi taky hovno.

Pan Hořava je spokojený, že vyhrává Kladno. Ten loňský rok mu nezapomenu, hajzlovi.

Sparta dnes odhlásí deset pozitivně testovaných hráčů s nechá se diskvalifikovat. Bude to menší ostuda a ještě tím omluví předchozí špatné výkony. :))
Naposledy upravil(a) pepa dne 08 dub 2021 07:19, celkem upraveno 1 x.

Borek

Příspěvekod Borek » 08 dub 2021 07:12

Jo ten poměr je hrozivej, ale při pět na pět jsem to tak viděl.

Itchy

Příspěvekod Itchy » 08 dub 2021 07:20

Stars píše:....to bude rána pro vedeni Sparty

Jeden by chtel rict, ze zase tolik novyho to pro ne neni....:-)

Myslim si, ze mit na stridacce tyhle dva utrapence byla ta chyba. Pokud bych jim mel neco poradit, tak jeden staci. A to by byl Hořak.

Nabizi se otazka, k cemu je Pepik dobrej. Asi ne pro top tym s nejvyssimi ambicemi. Zase ale napise peknou porazeneckou rec ... i tyto role musi byt obsazeny...

FOGLIK

Příspěvekod FOGLIK » 08 dub 2021 07:54

Itchy píše:Jeden by chtel rict, ze zase tolik novyho to pro ne neni....:-)

Myslim si, ze mit na stridacce tyhle dva utrapence byla ta chyba. Pokud bych jim mel neco poradit, tak jeden staci. A to by byl Hořak.

Nabizi se otazka, k cemu je Pepik dobrej. Asi ne pro top tym s nejvyssimi ambicemi. Zase ale napise peknou porazeneckou rec ... i tyto role musi byt obsazeny...

Koukám to skoro vypadá jako znalec Mnágy :) Akorát ta zpívá i tragické role musí být obsazeny :)

Itchy

Příspěvekod Itchy » 08 dub 2021 08:16

FOGLIK píše:Koukám to skoro vypadá jako znalec Mnágy :) Akorát ta zpívá i tragické role musí být obsazeny :)

:-) uz jsem to tady jednou pouzil, tak jsem se nechtel opakovat ... ale je to tak :-)

lucas003

Příspěvekod lucas003 » 08 dub 2021 08:21

Když se tu nedávno řešila problematika letních příprav a kondičích trenérů, tak to řeší dneska Koreis

https://www.youtube.com/watch?v=jkjFVsBHIDo

FOGLIK

Příspěvekod FOGLIK » 08 dub 2021 08:23

Itchy píše::-) uz jsem to tady jednou pouzil, tak jsem se nechtel opakovat ... ale je to tak :-)

Tak dobré věci se opakovat mohou ne? :)

pepa

Příspěvekod pepa » 08 dub 2021 08:49

Borek píše:Sparta byla dneska lepší, víc než Košťálek by mě určitě nas.al Řepík s tím odfláknutým nájezdem, ale čert je vem... Tuším se rozhodlo i v druhý sérii, hrdinou dne jednoznačně Káca, přestože se po zápase ve studiu shodli na tom, že vlastně neměl co dělat... Puky mu nevypadávaly, čapal v klidu a s přehledem, tohle by byla třešeň na jeho výkonu: https://www.hokej.cz/brankar-kacetl-to- ... ti/5056305

Co tam bylo za odborníky v tom studiu? Jestli sedí statistiky na hokej.cz, tak Růžička se oproti Kácovi vyloženě předřel - z 15 střel 3 góly... Sice známe i od nás, že není střela jako střela, ale říct o někom, kdo měl 35 zákroků, že neměl co na práci, to je - jak to říct - zajímavý názor...

Nicméně Kácovi přeju titul. Jen nevím, jak by to rozdejchal Kanty.... :)

Jakub82

Příspěvekod Jakub82 » 08 dub 2021 09:17

Občas tady někdo napíše, že není možné mít tým jenom hvězd (s tím souhlasím), ale naopak jsou i hvězdy potřeba. V Liberci to je Kvaca, Šmíd, Birner, Lenc, Fillippi.

Raduz

Příspěvekod Raduz » 08 dub 2021 09:19

pepa píše:Co tam bylo za odborníky v tom studiu? Jestli sedí statistiky na hokej.cz, tak Růžička se oproti Kácovi vyloženě předřel - z 15 střel 3 góly... Sice známe i od nás, že není střela jako střela, ale říct o někom, kdo měl 35 zákroků, že neměl co na práci, to je - jak to říct - zajímavý názor...

Nicméně Kácovi přeju titul. Jen nevím, jak by to rozdejchal Kanty.... :)

Co to asi mohlo být za odborníky Zenit a Anty :grr: :whistle:

Pardubak1923

Příspěvekod Pardubak1923 » 08 dub 2021 09:20

Jakub82 píše:Občas tady někdo napíše, že není možné mít tým jenom hvězd (s tím souhlasím), ale naopak jsou i hvězdy potřeba. V Liberci to je Kvaca, Šmíd, Birner, Lenc, Fillippi.

Ale neni jimi preplacany narozdil od Sparty

Jakub82

Příspěvekod Jakub82 » 08 dub 2021 09:37

Sparta si to posrala cca před deseti lety kdy vyházela hodně odchovanců Koreis, Langhamer ad. a od té doby jenom nesmyslně kupují a výchova je v háji. Oni kupují hráče i do čtvrté pětky a to je směšný.
Nám to bude ještě pár let trvat, aby to byl zase top tým, ale musí to mít vzestupnou tendenci. Příští rok to chce aspoň semifinále (samozřejmě to nikdo nezaručí), ale musí být vidět, že ten tým někam směřuje.
Nedávno jsem tady četl, že je Tomáš Zohorna naštvaný za vyjádření majitele a to absolutně nechápu. Mám ho velice rád, ale toto je směšný. Majitel měl asi přehnané představy, ale to je v pořádku a jedině tak nás to může posunout. Co Tomáš čekal? Vždyť to byl neúspěch, série měla být minimálně vyrovnaná, ale Bolka byla někde jinde a to je smutný, protože je podle mého z té čtyřky nejslabší.

Zpět na “Diskuzní forum”