Hokej

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

woe

Re: Hokej

Příspěvekod woe » 04 kvě 2021 18:05

Propulse píše: .... to stejne Boleslav o Cinela.

Od Činela čekám velké věci. Třetí lajna rozhoduje zápasy...tam asi bude hrát...na něj se těším moc, u něj čekám největší progres z dnes oznámených hráčů

Jinak doufám v tvrdý férový konkurenční duel v kisně. Máme skvělou golmanskou dvojici. A kasou to vše začíná. Blonďák to pohlídal :]
:rolas: díky za vše, Kapitáne!

Dynamík Jistič

Příspěvekod Dynamík Jistič » 04 kvě 2021 18:11

woe píše:Od Činela čekám velké věci. Třetí lajna rozhoduje zápasy...tam asi bude hrát...na něj se těším moc, u něj čekám největší progres z dnes oznámených hráčů

Jinak doufám v tvrdý férový konkurenční duel v kisně. Máme skvělou golmanskou dvojici. A kasou to vše začíná. Blonďák to pohlídal :]

Salfa zkušeně. Hrozně se mi na té fotce líbí dole ten nápis: pracezaodmenu.cz :thumbup:

Obrázek
A teď všichni najednou! Ať vypuknou ovace! Zakřičíme na ty sráče! Zakřičíme na ty sráče! Pardubice v extralize, Pardubice v extralize, Pardubice v extralize!! :wave:

fansDKnL

Příspěvekod fansDKnL » 04 kvě 2021 18:13

frysta píše:Blbý jo, ale nový to moc nebude. :)

Podívejme na konec relativně stabilní, aspoň na naše poměry, sezóny. Rozhodující hráči Zohorna, Camara, Kousal (u něj teda nevím jistě, zda měl individuál)...pak spíš jako doplněk Roman, Horký, Kosťa. Tohle s Mockem nemá moc společného. Navíc Bolka nás přejela v rychlosti, výbušnosti...nesmíme zapomenout ani na únavu. Žádný trenér na světě nenaučí Koláře nebo Nakladala bruslit rychleji nebo si počínat obratněji. Oni třeba Fleka nebo Flynna narvou na mantinel, ale on se kolem nich pak stejně 3x otočí a bude na puku. Máme hodně dobré beky, ale celkově ta obrana byla taková monotónní. Jsem zvídav na posily. Snad je to Mocek neodnaučí během jedné přípravy. :)

Frysta je to tak jak píšeš. Už teď je jasný, že se na Mocka bude nadávat, protože, když se podívám na naši obranu, tak je jedna z nejpomalejších v extralize. A už je to nikdo nenaučí. Co se týče útočníků, tak jediný kdo stačil Boleslavákům byl Poulíček , Camara. Ani ten Blumel nestíhal. Opět píšu znova, nechci se zastávat Mocka, ale jeden z nejlíp připravených hráčů v extralize je Poulíček, který se připravuje pod Mockem. Proč třeba Pařez nenaflákal fyzičku do Marozse. Myslím si, že to je prostě typy hráčů a my bohužel rychlíky nemáme. Takže se zase bude nadávat na Mocka. Kdo ještě stačí tempu jsou mladý kluci viz. Rohlík, Matýs, Machač, Costa jenže ty zase na to nemají herně a silově. Jinak Kousal se připravuje pod Romanem Boškou nebo aspoň připravoval.

Perníkář

Příspěvekod Perníkář » 04 kvě 2021 18:47

Čtu dobře, kdo zranil naši novou posilu ? :wave: :wave:
Přílohy
17E9434C-D279-44FB-B0E2-EE75FE2FB3A7.jpeg
#zpatkydosedla

jimmypop

Re: RE: Re: Hokej

Příspěvekod jimmypop » 04 kvě 2021 18:55

Perníkář píše:Čtu dobře, kdo zranil naši novou posilu ? :wave: :wave:
Se zlomenym prstem uz jsme tu meli Sveda

JirkaPCE

Příspěvekod JirkaPCE » 04 kvě 2021 19:02

Já si úplně nemyslím, že obrana musí být složená z rychlíků a v playoff jsme doplatili hlavně na to, že chyběly zkušenosti a polovina byla složena z mladých hráčů. V té obraně je to spíš o poziční hře a i pod tlakem nedělat chyby v rozehrávce. A s tímhle tam měli hlavně ti mladší hráči v playoff problém. Bučko dělal triviální chyby, kdy se nechal lehce obejít nebo nesmyslně vystartoval po puku a nedržel pozici. Vála zvlášť pod tím tlakem aktivního napadání Boleslavi každou chvíli namazal soupeři.

subris

Příspěvekod subris » 04 kvě 2021 19:11

... Zkoukl sem tu tiskovku a chválím. Poulicek to odprezentoval skvělé, dobře reagoval na dotazy novinářů, měl to připravené. Líbily se mi i ty dotazy na nové hráče na nějakou zajímavost, třeba toho Košťálka na ty hokejky od Pisece. Jediný ten Dušan mi tam nepasuje...
.... #zadynamo

dtaire

Příspěvekod dtaire » 04 kvě 2021 19:14

subris píše:... Zkoukl sem tu tiskovku a chválím. Poulicek to odprezentoval skvělé, dobře reagoval na dotazy novinářů, měl to připravené. Líbily se mi i ty dotazy na nové hráče na nějakou zajímavost, třeba toho Košťálka na ty hokejky od Pisece. Jediný ten Dušan mi tam nepasuje...

Dušan je prostě maskot. Skvěle se hodí na funkci velkého "D", když už klub nepoužívá koně :wave:

Caesar

Příspěvekod Caesar » 04 kvě 2021 19:25

Tisková konference byla skvělá. Takhle se buduje brand. Zcela jiné parametry má tisková konference nyní. Za Šebka ji svolávali kvůli každému prdu a stejně se človek nic nedozvěděl. Chválím!

Brankáře potřebujeme. Na ty komiky v bráně se letos mnohdy nedalo ani dívat. Jsem spokojen.
Kanadýra neznám, Košťálek je dobrý nákup.
Zbytek je na doplnění kádru pro zvýšení kvantity. Kvality určitě moc ne.
Vše se v klubu sere

tomaso25

Příspěvekod tomaso25 » 04 kvě 2021 19:30

Nevím, jak se mi to podařilo, a sám jsem tím překvapenej, ale mě ten Salfa už ani nesere. Je to taková figurka. Slovní projev už taky v 50 letech nezlepší, ale pokud je to daň za to, že ten klub bude hrát nahoře a bude nám dělat víc radosti než starostí, tak mi je to tak nějak jedno.

A druhá věc a myslím to obecně. Je fakt na zvážení každýho, co sem napíše. Chápu, že pochlubit se s něčím a vyvolat tím diskuzi a spekulace je lákavý. Když je to o přestupech, je to super. Všichni chtějí vidět za kulisy. Zvědavost je jedna ze zásadních lidských vlastností. Ale pak jsou i informace, který akorát způsobí nebo mají potenciál způsobit problémy. Zpráva o jízdě jednoho brněnskýho gólmana prý vydržela na tamním fóru pár vteřin. Vyřešeno interně.

Není opravdu důvod být jediným fórem v extralize, kam se anonymně dostávají informace negativního rázu o hráčích nebo zaměstnancích klubu. Ničemu to neprospívá. Pokud je to opravdu velkej průser, stejně si to cestu ven najde. Netřeba ji zametat.

Pardubak1923

Příspěvekod Pardubak1923 » 04 kvě 2021 19:57

Zatim neoficialne prvni 3 kola pristi sezony:
1. kolo Plzen
2. kolo MB
3. kolo Sparta
Pokud se to potvrdi, tak nas na zacatek ceka slusny orisek

Georgre

Příspěvekod Georgre » 04 kvě 2021 20:03

Caesar píše:Tisková konference byla skvělá. Takhle se buduje brand. Zcela jiné parametry má tisková konference nyní. Za Šebka ji svolávali kvůli každému prdu a stejně se človek nic nedozvěděl. Chválím!

Brankáře potřebujeme. Na ty komiky v bráně se letos mnohdy nedalo ani dívat. Jsem spokojen.
Kanadýra neznám, Košťálek je dobrý nákup.
Zbytek je na doplnění kádru pro zvýšení kvantity. Kvality určitě moc ne.

Moc pesimista jsi kolego, nevím koho by jsi chtěl nejlepší obránce Sparty, Ciencala 29 bodů, i Říčka bodoval...asi pardubický fanoušek zapomíná na to jaký jsme měli starosti....nechápu, za mě super posily, a tím to nekončí, takže pro začátek dobrý, rozhodně lepší než nějaký finský gólman a nějaký kanadýři....asi nikdy nebude spokojenost
Nová sezona, nové posily, nové výzvy, s pokorou budeme sbírat body :party: těším se na Froda a ostatní :-)

tomaso25

Příspěvekod tomaso25 » 04 kvě 2021 20:10

Georgre píše:Moc pesimista jsi kolego, nevím koho by jsi chtěl nejlepší obránce Sparty, Ciencala 29 bodů, i Říčka bodoval...asi pardubický fanoušek zapomíná na to jaký jsme měli starosti....nechápu, za mě super posily, a tím to nekončí, takže pro začátek dobrý, rozhodně lepší než nějaký finský gólman a nějaký kanadýři....asi nikdy nebude spokojenost

Sto lidí sto názorů. Někdy doslova.

Jestli budou nově přivedení hráči posilami, se uvidí na ledě. Potenciál k tomu snad mají.

P.S. Jirko, změň si už ten podpis. "tajnej agent" Barulin už je dávno doma v matičce Rusi... :wave:

havlitom

Příspěvekod havlitom » 04 kvě 2021 20:34

woe píše:Pokud někdo odmítl, tak neexistuje důkaz. Neexistuje. Existuje pouze reálný předpoklad. Zákon myslí na to, jak takového člověka potrestat. To je celé. Smyšlenky o tom, že byl někdo pod vlivem, jsou pouze sny samosoudců. Nežijeme už doufám v době, kdy byla obhajoba součástí obžaloby a kdy se musela dokazovat nevina

Pokud se dotyčný nepřizná, nebo ho někdo neusvědčí, tak nikdo nemůže nic tvrdit

Ad právní společnost

Mmj samozřejmě jako sportovec, skoroabstinent a nekuřák si dovoluji opovrhovat lidmi, kteří řídí pod vlivem čehokoliv zakázaného
Ale
Nesnáším, když někdo soudí jako nějaký tribunál. Stejný fail

Takže v klidu

Jo, to jsme teď v případě fotbalové rasistické kauzy viděli, jak neexistuje důkaz :wave:

Georgre

Příspěvekod Georgre » 04 kvě 2021 20:53

tomaso25 píše:Sto lidí sto názorů. Někdy doslova.

Jestli budou nově přivedení hráči posilami, se uvidí na ledě. Potenciál k tomu snad mají.

P.S. Jirko, změň si už ten podpis. "tajnej agent" Barulin už je dávno doma v matičce Rusi... :wave:

Díky za upozornění, zapomněl jsem to změnit....

Jeho názor mu neberu, má na něj právo....ale McDavid nepřijde bohužel :-)
Nová sezona, nové posily, nové výzvy, s pokorou budeme sbírat body :party: těším se na Froda a ostatní :-)

Georgre

Příspěvekod Georgre » 04 kvě 2021 20:54

havlitom píše:Jo, to jsme teď v případě fotbalové rasistické kauzy viděli, jak neexistuje důkaz :wave:

Existuje, přeci to slyšel jeho kolega a ten nebyl bílý člověk, tak to musí být zákonitě pravda....

Georgre

Příspěvekod Georgre » 04 kvě 2021 20:58

Osud tomu chtěl, že Frodo si lepší začátek sezony nemohl přát...první kolo s Plzní, podle mě bude v brance, i kdyby měl být Kloudy jednička....snový začátek pro něj u nás...

tomaso25

Příspěvekod tomaso25 » 04 kvě 2021 21:33

Trojkou bude Jakub Soukup z Vrchlabí.

Když Dušánek řekl, že se všemi příchozími klub uzavřel dlouhodobý smlouvy, to myslel i Robertsona? Že mu na elite smlouva do roku 2024.

Sweník

Příspěvekod Sweník » 04 kvě 2021 21:37

JirkaPCE píše:Já si úplně nemyslím, že obrana musí být složená z rychlíků a v playoff jsme doplatili hlavně na to, že chyběly zkušenosti a polovina byla složena z mladých hráčů. V té obraně je to spíš o poziční hře a i pod tlakem nedělat chyby v rozehrávce. A s tímhle tam měli hlavně ti mladší hráči v playoff problém. Bučko dělal triviální chyby, kdy se nechal lehce obejít nebo nesmyslně vystartoval po puku a nedržel pozici. Vála zvlášť pod tím tlakem aktivního napadání Boleslavi každou chvíli namazal soupeři.

Tady souhlasím, žádný Mocek!

I v sezoně celkem spolehlivý Hrádek se podělal. Hráli jsme prakticky na tři beky, když Ďaloga byl už téměř vyhozen.. To nemohlo dopadnout jinak. Mimochodem v Liberci dokázali zlepšit start na puk i Jelínkovi, dřív Kvapilovi, těch starších borců je dost. Vlach taky neni rychlík. A to beru jen práci AP.. V Bolce taky neměli super rychlé beky, jde o ty první tři kroky. Ono to jde, jen se předem nepodělat..

Škoda, že se v této disciplíně nijak nevzdělával Ota Janecký. To zkrátka nejde zapomenout, jak mladý Viki Kudlička dupal ze všech sil a Ota si ho ve čtyřiceti letech najel třemi kroky..
On mít lepší hlavu a hlavně zájem o obor, možná by za ním jezdili i borci z NHL..

Bohužel Ota zůstane v našich srdcích jen jako úspěšný hráč. Já vím, ani to není málo. Však kdyby tihle chlapíci uměli automaticky předávat své know-how, uplatnil by se i Hašan. Potíž je, že tam asi fakt byl nějaký tajný zásah Boha do kolébky a ti kluci to svou pílí jen umocnili..

Kéž by byl nějaký ten zásah hokejového nejvyššího Konstruktéra do kolébky i v dnešní době. A ti dnešní trenéři ten talent poznali i bez podplácení a vlivných papínků. U18 jinak brzy sestoupí.. A půjde to dál..

PL8

Příspěvekod PL8 » 05 kvě 2021 04:48

Tyhle příběhy dělají sport sportem. A kluci můžou snít dál. Není to pravidlo, ale existuje to. A taky je to odpověď na všechny ty nářky, jak něco nejde. Chce to notnou dávku štěstí, ale někoho to trefí.

Houser, ECHL goalie, wins second straight for Sabres against Islanders
BUFFALO -- Michael Houser made 45 saves and won his second straight start for the Buffalo Sabres against the New York Islanders, 4-3 in a shootout at KeyBank Center on Tuesday.
The 28-year-old won his NHL debut against the Islanders on Monday, when he made 34 saves in a 4-2 victory. Houser hadn't started a professional game since March 7, 2020, with Cincinnati of the ECHL.

Propulse

Příspěvekod Propulse » 05 kvě 2021 06:20

Tak to vypada, ze vsichni vcerejsi hraci podepsali smlouvu na tri roky. U Robertsona a Hecla to je celkem prekvapeni.

Je dulezity, drzet tym nebo aspon kostru co nejdele pohromade ale osobne jsem necekal, ze Robertson a Hecl dostanou hned smlouvu na tri roky. Snad je maji nakoukane a oba budou prinosem.

Hlavne u Robertsona si slibuju kvalitni hru v obrane, i kdyz to bude asi trosku neznama. EBEL neni nijak extra meritko i kdyz treba Blain se ukazuje jako kvalini bek. 300 zapasu u Robertsona v AHL taky neni uplne malo. Zkuseny by mel byt dost. Od Hecla cekam zvyseni konkurence mezi nasima mladyma a kvalitni praci ve ctvrtem utoku. Pohyb, duraz..

subris

Příspěvekod subris » 05 kvě 2021 06:23

.... #zadynamo

Perníkář

Příspěvekod Perníkář » 05 kvě 2021 06:52

Propulse píše:Tak to vypada, ze vsichni vcerejsi hraci podepsali smlouvu na tri roky. U Robertsona a Hecla to je celkem prekvapeni.

Je dulezity, drzet tym nebo aspon kostru co nejdele pohromade ale osobne jsem necekal, ze Robertson a Hecl dostanou hned smlouvu na tri roky. Snad je maji nakoukane a oba budou prinosem.

Hlavne u Robertsona si slibuju kvalitni hru v obrane, i kdyz to bude asi trosku neznama. EBEL neni nijak extra meritko i kdyz treba Blain se ukazuje jako kvalini bek. 300 zapasu u Robertsona v AHL taky neni uplne malo. Zkuseny by mel byt dost. Od Hecla cekam zvyseni konkurence mezi nasima mladyma a kvalitni praci ve ctvrtem utoku. Pohyb, duraz..

No co jsem četl, tak na Slovensku Hecla hodně chválili a fanoušci Dukly to berou jako velkou ztrátu...když tu byl naposledy v Oloumoci tak byl ještě hodně mladý...podle mě nás všechny příjemně překvapí.
Robertson ? Hrozně se mi líbil u jeho představení na Facebooku komentář fanouška Bolzana...kde ho evidentně mají hodně rádi...
#zpatkydosedla

Orosená_desítka

Příspěvekod Orosená_desítka » 05 kvě 2021 06:54

Líbí se mne přezdívka Dennise Robertsona jak se s ním loučí v Bolzanu : Přejí mu hodně štěstí u nás - "Robocope" :whistle: :dance:

Raduz

Příspěvekod Raduz » 05 kvě 2021 07:14

Pár představení Robertsona. Jenom, že je uváděný jako defenzivní bek a dost hraje na hrotu :whistle:
https://www.youtube.com/watch?v=2Hbk4TfSk_E
https://www.youtube.com/watch?v=BFuDXeGMO9s
https://www.youtube.com/watch?v=z9t7zf7P1bU

Zpět na “Diskuzní forum”