Hokej

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

pepa

Re: Hokej

Příspěvekod pepa » 15 zář 2021 10:23

Orosená_desítka píše:Pročetl jsem vás a souhlasím, jsem rád že jsme zde rozumné přemýšlivé publikum a hokejově vyspělí fans !
Super hokej se Spartou, kluci dřeli. Ano někteří hráči se třeba trošku trápí a nepadá jim to tam, ale od toho je vyrovnaný a silný tým aby je teď podržel a táhnul a oni jim to zase kluci vrátí v jiných zápasech, to se zlomí... Máme kvalitní tým, bude dobrá sezona !
Táta Adama Musilu musel být spokojený, jeho syn je tryskomyš, poctivec, dříč, nic nevypustí, radost pohledět, viděl jsem Pineaulta v některých fázích jeho hry....

Jo, a já si furt říkal, koho mi Musil pohybem po ledě a způsobem hry připomíná. A on Adam! Jo, Adam jak Adam! :)

JInak ještě ke Kousalovi, já ho tu spíš taky kritizuju, protože od něj čekám hodně, ale teď moc nemám námitek, jelikož první lajně to zatím nejde úplně na jedničku, ale on třeba včera makal, nic podle mně nevypustil, dokáže zápas odklouzat o poznání hůř... Ono jim to začne jít...

Dizzy

Příspěvekod Dizzy » 15 zář 2021 10:25

jimmypop píše:Ten Krejča tvl. To je taková elegance na tom lede.

O tri levely vejs. A to porovnaní s ploužením Jaryna :)

smartin

Příspěvekod smartin » 15 zář 2021 10:40

Dizzy píše:O tri levely vejs. A to porovnaní s ploužením Jaryna :)

Ale to se přeci nedá porovnávat.
Jágr v 35 dělal v NHL +- 90 bodů než odešel do ruska.
Na tu metu se Krejčí nikdy nedostal.
Samo, že je Krejčí teď nejlepší hráč ligy, ale tohle porovnání je mimo.

Např při poslední výluce, když hral Krejčí za nás, tak byl Jágr ještě o level výše. :thumbup:

Dynamík Jistič

Příspěvekod Dynamík Jistič » 15 zář 2021 10:53

Doufám, že kotel při domácím zápase s Olomoucí vyvolá Krejčího. Aby chlapec viděl, že se tady na něj nezapomnělo. Rád jsem ho viděl v našem dresu. Za což díky Hemáku :thumbup:
A teď všichni najednou! Ať vypuknou ovace! Zakřičíme na ty sráče! Zakřičíme na ty sráče! Pardubice v extralize, Pardubice v extralize, Pardubice v extralize!! :wave:

JirkaPCE

Příspěvekod JirkaPCE » 15 zář 2021 12:48

Co se týká Musila, tak svoje si určitě jako defenzivní silový útočník odehraje, ale už když jsem ho sledoval víc loni, jak byly spekulace, že by měl jít k nám, tak zase až tak moc nechápu, proč byl až tak žádaným zbožím.

Propulse

Příspěvekod Propulse » 15 zář 2021 12:57

JirkaPCE píše:Co se týká Musila, tak svoje si určitě jako defenzivní silový útočník odehraje, ale už když jsem ho sledoval víc loni, jak byly spekulace, že by měl jít k nám, tak zase až tak moc nechápu, proč byl až tak žádaným zbožím.

Prave pro ty jeho schopnosti a prednosti co on ma. Sleduj jeho hru. Vyhrava souboje, udrzi puk, ktery pak nahraje do sance. Bohuzel hrajem mizerne presilovky, takze nemuze ukazat svoji silu v predbrankovem prostoru.

Orosená_desítka

Příspěvekod Orosená_desítka » 15 zář 2021 12:59

Dynamík Jistič píše:Doufám, že kotel při domácím zápase s Olomoucí vyvolá Krejčího. Aby chlapec viděl, že se tady na něj nezapomnělo. Rád jsem ho viděl v našem dresu. Za což díky Hemáku :thumbup:

Akorát nebylo dobře pokryto finančně... Ale to už je jiný příběh, to ukázala až budoucnost....

Tedy vzpomínka z roku 2012 ..........

Pardubice se zvedají díky výluce NHL, táhnou je Hemský s Krejčím ..... článek ze dne 23. října 2012

Jako úřadující mistři nevstoupili do nové sezony ideálně, jednu chvíli se motali až na jejím úplném dně. Hokejové Pardubice však pomalu stoupají vzhůru, v tabulce jsou už sedmé. A za výsledky mohou děkovat především dvěma hráčům: Aleši Hemskému a Davidu Krejčímu.

Trochu za očekáváním zůstává Pavel Brendl, body podle představ nesbírá Kristopher Beech, tedy letní posila, od níž se to čekalo. A za očekáváním jsou i další, například Jan Starý. Trenérovi naopak dělá radost slovenská dvojice Martin Bartek, Radovan Somík, která se drží v popředí týmové produktivity.
Naposledy upravil(a) Orosená_desítka dne 15 zář 2021 13:33, celkem upraveno 1 x.

Dynamík Jistič

Příspěvekod Dynamík Jistič » 15 zář 2021 13:18

Propulse píše:Prave pro ty jeho schopnosti a prednosti co on ma. Sleduj jeho hru. Vyhrava souboje, udrzi puk, ktery pak nahraje do sance. Bohuzel hrajem mizerne presilovky, takze nemuze ukazat svoji silu v predbrankovem prostoru.

Včera jsem chvílema úplně zíral. Takovej buldog za nás nehrál od dob Adama Pineaulta.
A teď všichni najednou! Ať vypuknou ovace! Zakřičíme na ty sráče! Zakřičíme na ty sráče! Pardubice v extralize, Pardubice v extralize, Pardubice v extralize!! :wave:

Propulse

Příspěvekod Propulse » 15 zář 2021 13:46

Na druhou stranu si zas rikam, ze ze zapasu Plzen, Boleslav a Sparta mit 6 bodu neni uplne spatny, ne? Ja bych to urcite bral pred sezonou. Jeste, ze se povedl obrat v Boleslavi.

Ted odmakat zapas v Brne a pak mame par dni pauzu a zregenerovat. Ono to pujde :-)

Pardubak1923

Příspěvekod Pardubak1923 » 15 zář 2021 13:54

Obránce Stuart Percy má namířeno do Česka! Kanaďan byl v roce 2011 draftován do NHL na skvělém 25 místě, ve slavné soutěži se však neprosadil. Naposledy působil ve Finsku, kde v nejvyšší soutěži nasbíral slušných 17 bodů a +2 v +-. Kam nakonec zamíří? #VS

Mluví se o více týmech, a aktuálně by to nebylo dobré pouštět ven. Jeden z těchto zájemců ale přivedl letos výborné posily. #VS

FB Hokejove aktuality

JirkaPCE

Příspěvekod JirkaPCE » 15 zář 2021 13:56

Pardubak1923 píše:Obránce Stuart Percy má namířeno do Česka! Kanaďan byl v roce 2011 draftován do NHL na skvělém 25 místě, ve slavné soutěži se však neprosadil. Naposledy působil ve Finsku, kde v nejvyšší soutěži nasbíral slušných 17 bodů a +2 v +-. Kam nakonec zamíří? #VS

Mluví se o více týmech, a aktuálně by to nebylo dobré pouštět ven. Jeden z těchto zájemců ale přivedl letos výborné posily. #VS

FB Hokejove aktuality

Nabízí se asi Budějovice, přivedly zajímavá jména a obranu potřebují posílit.

Orosená_desítka

Příspěvekod Orosená_desítka » 15 zář 2021 13:57

Propulse píše:Na druhou stranu si zas rikam, ze ze zapasu Plzen, Boleslav a Sparta mit 6 bodu neni uplne spatny, ne? Ja bych to urcite bral pred sezonou. Jeste, ze se povedl obrat v Boleslavi.

Ted odmakat zapas v Brne a pak mame par dni pauzu a zregenerovat. Ono to pujde :-)

Samozřejmě kolego, máš recht...
Rozhodla včera maličkost za stavu 2:2, mohlo se to překlopit na jednu či druhou stranu, čtvrtý a pátý gól netřeba řešit... zkusit se to muselo...
Takže jak říkáš, žádná katastrofa, odmakané... Kluci si potlesk po zápase zasloužili ! Musí cítit že pardubický fanoušek ohodnotí i výkon a bojovnost...
Nemají se za co stydět :thumbup:

Pardubak1923

Příspěvekod Pardubak1923 » 15 zář 2021 13:58

JirkaPCE píše:Nabízí se asi Budějovice, přivedly zajímavá jména a obranu potřebují posílit.

A meli by na nej penize? Spis bych to tipoval na Spartu, ta dobre posilila a urcite by ho zaplatila. Jinak to ale je rozhodne zajimavy hrac pro extraligu.

Propulse

Příspěvekod Propulse » 15 zář 2021 14:08

Pardubak1923 píše:Obránce Stuart Percy má namířeno do Česka! Kanaďan byl v roce 2011 draftován do NHL na skvělém 25 místě, ve slavné soutěži se však neprosadil. Naposledy působil ve Finsku, kde v nejvyšší soutěži nasbíral slušných 17 bodů a +2 v +-. Kam nakonec zamíří? #VS

FB Hokejove aktuality

Kometa :-) ???

JirkaPCE

Příspěvekod JirkaPCE » 15 zář 2021 14:14

Pardubak1923 píše:A meli by na nej penize? Spis bych to tipoval na Spartu, ta dobre posilila a urcite by ho zaplatila. Jinak to ale je rozhodne zajimavy hrac pro extraligu.

Těžko říct, kam nakonec zamíří, ale Sparta si myslím, že obranu posílit nepotřebuje. U nás bych si dovedl představit jednoho opravdu kvalitního cizince do útoku, samozřejmě je vetší riziko, že se nemusí povést. Ale konkrétně u té první lajny, můžeme zkoušet různá složení, ale hráče kvalit Zohorny tady nemáme

Ondra

Příspěvekod Ondra » 15 zář 2021 15:45

Camara - Cienciala - Musil
Blümel - Poulíček - Říčka
Hecl - Paulovič - Kousal
Rohlík - Anděl - Koffer

Vím že dvojici Cienciala Říčka to tam teď padá, ale takhle by to mohlo zvednout Tondu. Kousal se po zranění stále hledá. Ještě mě napadá prohodit Kousyho s Říčkou. Jinak na přesilovku bych dal na modrou Říčku do přesilovkové formace kde by se před branku zaparkoval Musil.

Odesláno z mého SM-A705FN pomocí Tapatalk

lucas003

Příspěvekod lucas003 » 15 zář 2021 15:49

Ondra píše:Camara - Cienciala - Musil
Hecl - Paulovič - Kousal
Rohlík - Anděl - Koffer

Vím že dvojici Cienciala Říčka to tam teď padá, ale takhle by to mohlo zvednout Tondu. Kousal se po zranění stále hledá. Ještě mě napadá prohodit Kousyho s Říčkou. Jinak na přesilovku bych dal na modrou Říčku do přesilovkové formace kde by se před branku zaparkoval Musil.

Rozbíjet něco, co funguje je fakt blbost. Jediná logická varianta je jak se tu psalo dát Musila do první lajny a Pauloviče k Poulíčkovi.

Propulse

Příspěvekod Propulse » 15 zář 2021 16:27

Ondra píše:Camara - Cienciala - Musil
Hecl - Paulovič - Kousal
Rohlík - Anděl - Koffer

Camara - Kousal - Musil
Paulovic - Poulicek - Blümel
Ricka - Cienciala - Hecl

Ja bych to zkusil takhle. Netrhal bych, co funguje. Jediny utok, na ktery se muzem spolehnout je ten Ciencialy.

Poula atd, ti spolu zase hrali minulej rok.

A do prvni bych dal na kridlo Musila. Nebo pripadne na centra a Kousala na kridlo, to uz je celkem jedno.

Ondra

Příspěvekod Ondra » 15 zář 2021 16:35

Hlavně Paulovič by neměl být na centru, protože jeho hra na buly je fakt hrozná. Jinak se mi, ale jeho hra líbí, takže ještě možnost ho jen prohodit s Kousalem.

LibaStocek

Příspěvekod LibaStocek » 15 zář 2021 16:36

Ahoj všem víte kdy má Láďa Lubina poslední rozloučení ?

mach

Příspěvekod mach » 15 zář 2021 19:45

To vypadá že Tomášek bude příští rok v KHL v kurzu zatím se mu slušně daří :thumbup: :thumbup: jen tak dál Dejve :thumbup: :thumbup:

Dizzy

Příspěvekod Dizzy » 15 zář 2021 20:18

smartin píše:Ale to se přeci nedá porovnávat.
Jágr v 35 dělal v NHL +- 90 bodů než odešel do ruska.
Na tu metu se Krejčí nikdy nedostal.
Samo, že je Krejčí teď nejlepší hráč ligy, ale tohle porovnání je mimo.

Např při poslední výluce, když hral Krejčí za nás, tak byl Jágr ještě o level výše. :thumbup:

Narážel jsem na tu “elegantnost” hry…

pepa

Příspěvekod pepa » 16 zář 2021 07:09

Jsem zvedavej na Ujču, co bude pindat, ať Jiříček, nebo jak se to vemeno z Plzně jmenuje, vezme Krejčího po kebuli ..

Honza je taky dobrej ďábel: https://www.sport.cz/plus/clanek/271864 ... -bavi.html
:thumbup:

Orosená_desítka

Příspěvekod Orosená_desítka » 16 zář 2021 09:58

Tož dnes na moravě... Kluci určitě budou makat a bojovat jako buldoci a uvidíme zda Kometu přetlačíme...
Dnešní zápas se těžko odhaduje výsledek. Ale přeju dnes moc góly speciálně Anthonymu, Robertu Kousalovi a Matějovi Blumelovi . Ať se ti tři kluci taky chytnou střelecky !!!
ZA DYNAMO ! Když jednou tak navždy. Hodně štěstí chlapci !!! :wave: Držíme palce.

lucas003

Příspěvekod lucas003 » 16 zář 2021 10:43

mach píše:To vypadá že Tomášek bude příští rok v KHL v kurzu zatím se mu slušně daří :thumbup: :thumbup: jen tak dál Dejve :thumbup: :thumbup:

Klidně může přijít po sezoně nabídka z NHL, když udělá dobrou sezonu.

Zpět na “Diskuzní forum”