Archiv

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

tomaso25

Re: Hokej

Příspěvekod tomaso25 » 27 kvě 2019 19:05

Gumid píše:Slovan konec v KHL, bude hrát SK ligu. Co Hrouzek?

https://sport.aktuality.sk/c/399217/slo ... ej-sutaze/

Dost riziko i pro slovenskou ligu... Dluhy návratem do svý národní ligy nezmizí. Viz Medveščak a jeho působení v EBEL.

Chudák Růžička, bude si asi muset počkat na podzimní vyhazovy...
Klubofka.cz
Výhody, který svět neviděl
Coming soon

Gumid

Příspěvekod Gumid » 27 kvě 2019 19:08

tomaso25 píše:
Gumid píše:Slovan konec v KHL, bude hrát SK ligu. Co Hrouzek?

https://sport.aktuality.sk/c/399217/slo ... ej-sutaze/

Dost riziko i pro slovenskou ligu... Dluhy návratem do svý národní ligy nezmizí. Viz Medveščak a jeho působení v EBEL.

Chudák Růžička, bude si asi muset počkat na podzimní vyhazovy...

Pokud to nevyrovnají, nebrat ani do SK ligy. Pro SK ligu nemají podepsaného nikoho, ani trenéra.

Jsou i hráči, co nemají 4 roky zaplaceno. Brust 200.000 eur.
Naposledy upravil(a) Gumid dne 27 kvě 2019 19:15, celkem upraveno 2 x.

Vyky

Příspěvekod Vyky » 27 kvě 2019 19:10

tau píše:Zatím ty dva, kteří přišli, jdou ještě na triko Salfickýmu a asi Čáslavovi. Kverka nepřivedl nikoho, a to o něm vypravovali, jak má skvěle zmapovanej hráčskej trh a já nevím co ještě.... Zatím to ale vypadá, že tady ani nepracuje, že tady platí nějakýho virtuálního sportovního manažera.....

Tak na triko prvního určitě ne. Ten o tom neměl ani tucha. S Kverkou souhlas

JirkaPCE

Příspěvekod JirkaPCE » 27 kvě 2019 19:19

Sice nebyl Kverka jmenován v nejvhodnější dobu až začátkem května, ale ten už bude končit a nepřivedl nikoho. A pokud měl Časy rozjednané nějaké hráče, tak ani ty není schopný evidentně dotáhnout do konce.

subris

Příspěvekod subris » 27 kvě 2019 19:25

... "Ačkoliv jako manažer roku již nepůsobím v této funkci, díky svým kontaktům a jazykové vybavenosti působím v klubu v jiné pozici, tak mohu potvrdit, že jednáme s hráči, kteří se zúčastnili letošního MS a pro ně máme v klubu dvě okénka. Jsou to zajímaví hráči, pečlivě je skautujeme, sháníme o nich různé informace, tak aby nám zapadli do koncepce. Mohu potvrdit, že dle dohody jsem jednal s Jordanen Perettem a jeho agentem. Naši výrazně vylepšenou nabídku však nepřijali a rozhodli se pro jiný klub. Jordanovi přejeme hodně štěstí v jeho kariéře, nicméně nadále zůstává v našem hledáčku". Dušan Salfický
... jsme otevřeným klubem, komunikace s fanoušky je velmi důležitá. Názor fanoušků je pro Dynamo velmi důležitý. Ať žije Brand

Stars

Příspěvekod Stars » 27 kvě 2019 19:58

ještě budem prosit Tondu, aby se vrátil....Bubela první centr, Marosz druhý, Sejček podepíše...Tronda zachlastá a ono to půjde...žádný optimismus před námi nevidím

snorry

Příspěvekod snorry » 27 kvě 2019 20:09

když vidím jakej máme zatím nachystaný team na další sezonu tak se mi chce normálně brečet a doufat už jak dlouho 6 sezonu se mi vážně nechce tak někdo nějaké info o posilách?
Dobrý šermíř na hovno když nepřátel je nerovno

Klaun Salfický VEN!!!

Stars

Příspěvekod Stars » 27 kvě 2019 20:15

snorry píše:když vidím jakej máme zatím nachystaný team na další sezonu tak se mi chce normálně brečet a doufat už jak dlouho 6 sezonu se mi vážně nechce tak někdo nějaké info o posilách?

nejhorší je, že nikdo nic neví....kdyby aspoň nějaké info, ale nic nic

torrent

Příspěvekod torrent » 27 kvě 2019 20:16

snorry píše:když vidím jakej máme zatím nachystaný team na další sezonu tak se mi chce normálně brečet a doufat už jak dlouho 6 sezonu se mi vážně nechce tak někdo nějaké info o posilách?

Sehráli na nás pěkné divadlo. Nic se neděje. Kverka je další figurka do mozaiky. Sýkora, to je jen kámoš Charváta. Insideři slibovali od pondělí várku posil, a zatím to vypadá jako minulé sezony, že zase nikdo nepřijde. Takže jako minulé sezony, máme tabuli se jmény a postupně škrtáme až přijdou zoufalci ze SVK a RUS.

JirkaPCE

Příspěvekod JirkaPCE » 27 kvě 2019 20:17

On Kverka může mít perfektně zmapovaný hokejový trh hlavně v nižších soutěžích. Doteď dělal sportovního manažera jen dva roky ve Varech, takže musel lovit převážně v první lize. A dotáhnout příchod no name hráče, který je rád, že si vůbec zahraje extraligu, je mnohem jednodušší, než kvalitního hráče do první lajny na kterém by to tady mělo stát.

woe

Příspěvekod woe » 27 kvě 2019 20:18

Robinzon píše:Za me co riha predvedl je nezvladnuti dojimani se nad sebou samym. To neni pokora, to je chyceni se do vlastniho ega. No nic, treba se nebude priste brat jako spasitel ceskeho naroda tak vazne...

Odesláno z mého PRA-LX1 pomocí Tapatalk

Vidím to naprosto stejně...je to komik...a zas ta jeho teatrální gesta na lávce...
Jak trefně píše PARDUBICKEJ.MANIAK.... s top týmy výsledky bídné. Falešný sen o tom, že se začalo něco dařit. Falešný.
Jinak Bedýnce to teda natřel pěkně, to jo :)
Stále poslední...

Sweník

Příspěvekod Sweník » 27 kvě 2019 20:37

JirkaPCE píše:Sice nebyl Kverka jmenován v nejvhodnější dobu až začátkem května, ale ten už bude končit a nepřivedl nikoho. A pokud měl Časy rozjednané nějaké hráče, tak ani ty není schopný evidentně dotáhnout do konce.

Zdá se, že už jsi to pochopil a jsi jeden z prvních. Aneb teď bude místo Dušana, který má v klídku svůj plat s prominutím za hovno, dělat všem hromosvod Kverka..

Já být jím, tak prchám z tohoto klubu. Ještě ani nezačal a už se na něj snáší naše kritika. To není asi náhoda a pan Sýkora s tím lemplem Šebkem to museli tušit..

Byť mně přijde Kverka velmi sympatický. Už jen tím, že nelže a u příchodu Tybora jasně řekl délku smlouvy a hlavně že se na tom nepodílel, čili nehřál si svou polívčičku.
Jestli to takhle půjde dál a "fanoušci" jak cvičené opice ho budou nenávidět, je mi ho spíš líto.. :silent:

Sweník

Příspěvekod Sweník » 27 kvě 2019 20:42

woe píše:Vidím to naprosto stejně...je to komik...a zas ta jeho teatrální gesta na lávce...
Jak trefně píše PARDUBICKEJ.MANIAK.... s top týmy výsledky bídné. Falešný sen o tom, že se začalo něco dařit. Falešný.

Většinou s Tebou souhlasím, ale tady fakt ne. Pytláka nemusím, ale tímto MS, hrou týmu a jeho rozhovory si mne zase získal. Necítím z něj žádné křiváctví ani sebelítost. Jasně, synáčka má rád, dává mu přičichnout, ale ten na výsledcích nic nemění.. Pytlák to ustál se ctí, jen škoda toho bronzu, ruský brankář je špička a nedal nám šanci.. S tím sotva mohl Říha něco dělat.. Taková slabá pomsta Rusů za Nagano, a museli se cítit jistě mnohem hůř.. :-)

Robinzon

Re: RE: Re: Hokej

Příspěvekod Robinzon » 27 kvě 2019 21:02

Sweník píše:
woe píše:Vidím to naprosto stejně...je to komik...a zas ta jeho teatrální gesta na lávce...

Většinou s Tebou souhlasím, ale tady fakt ne. Pytláka nemusím, ale tímto MS, hrou týmu a jeho rozhovory si mne zase získal. Necítím z něj žádné křiváctví ani sebelítost. Jasně, synáčka má rád, dává mu přičichnout, ale ten na výsledcích nic nemění.. Pytlák to ustál se ctí, jen škoda toho bronzu, ruský brankář je špička a nedal nám šanci.. S tím sotva mohl Říha něco dělat.. Taková slabá pomsta Rusů za Nagano, a museli se cítit jistě mnohem hůř.. :-)
Tys asi nevidel tu tiskovku... Jinak neni mozny, abys tohle napsal...

Odesláno z mého PRA-LX1 pomocí Tapatalk

Sweník

Příspěvekod Sweník » 27 kvě 2019 21:08

Neviděl, to máš pravdu. Ale viděl jsem Říhu ve studiu po zápase a četl pak rozhovory. Tam mi fakt přišel sympatický.. Jestli si to dneska podělal, je to škoda.

tau

Příspěvekod tau » 28 kvě 2019 05:25

Stará dobrá NHL. Oba hráči jasně faulovali. Ale protože to bylo vzájemně, sudí to nechali být a nemotali se do toho. Tak to podle mě má být. Když to nepřeroste v nějaký sviňárny a zákeřnosti.....
https://www.facebook.com/86670916340439 ... 054349&w=y

woe

Příspěvekod woe » 28 kvě 2019 05:51

Tak první finále odbyto...já sudí pochválit nemohu. Tolik krosčeků bez potrestání je cesta do pekla. Jak říkali komentátoři, letos vládne s výkony pruhovaných v NHL nespokojenost.

Křapák přeji Bostonu, aby se zas ukázal v Česku.
Mmj Chara a ta krev na ruce? Zlomené?
Pasta dnes hodně špatný, snad se zvedne, ta chyba, ze které přišel gól na 0:2....omg
Letos je v play off výborný McAvoy. Marchand je magor, ale hraje skvěle. A držák je #46
Stále poslední...

mach

Příspěvekod mach » 28 kvě 2019 07:44

tau píše:Stará dobrá NHL. Oba hráči jasně faulovali. Ale protože to bylo vzájemně, sudí to nechali být a nemotali se do toho. Tak to podle mě má být. Když to nepřeroste v nějaký sviňárny a zákeřnosti.....
https://www.facebook.com/86670916340439 ... 054349&w=y

Ty vole bez helmy takový tělo dobrý ďábel Krug..

Unava

Příspěvekod Unava » 28 kvě 2019 09:49

Tady je takove ticho o posilach, zadne spekulace, krom tech fam co tu byly, ale nikdo se nezmini ze se nekdo blizi. To vypada jako ze cekame kdo vypadne na kempech NHL a nebude chtit hrat AHL :crazy: :crazy: Ladovi se to musi trenovat s hrstkou hracu.

jimmypop

Re: RE: Re: Hokej

Příspěvekod jimmypop » 28 kvě 2019 09:57

Unava píše:Tady je takove ticho o posilach, zadne spekulace, krom tech fam co tu byly, ale nikdo se nezmini ze se nekdo blizi. To vypada jako ze cekame kdo vypadne na kempech NHL a nebude chtit hrat AHL :crazy: :crazy: Ladovi se to musi trenovat s hrstkou hracu.
Se muze Lada venovat induvidualne problemovym hracum

mach

Příspěvekod mach » 28 kvě 2019 10:05

tau

Příspěvekod tau » 28 kvě 2019 10:09

A co to má být?

mach

Příspěvekod mach » 28 kvě 2019 10:34

tau píše:

A co to má být?

To srovnání roku 2011 a teď, jak jsi sem dával myslím ty. Akorát tam bylo navíc že v roce 2011 dali Finové vytěžený gól v čase 42:35 a letos též.

Sweník

Příspěvekod Sweník » 28 kvě 2019 10:46

Bude dnes ten centr nebo aspoň obránce?

Propulse

Příspěvekod Propulse » 28 kvě 2019 11:02

Sweník píše:Bude dnes ten centr nebo aspoň obránce?

Ne..

Zpět na “Diskuzní forum”