Archiv

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Pilsner Urquell

Re: Hokej

Příspěvekod Pilsner Urquell » 22 pro 2015 21:34

Já bych strašně rád věděl jakou pracovní náplň má momentálně Samohul. Rohlík to vzal evidentně do svých rukou,tudíž vidím post SM jako zbytečný a já bych ho zrušil. Legendě bych dal buď flek po Kratochvíloj,ostatně na kašpařiny a pí.oviny Salfu vždy užilo nebo bych ho prostě vypoklonkoval ven z klubu. Ať si sedí na radnici a tam případně za náš klub lobbuje.

Pilsner Urquell

Příspěvekod Pilsner Urquell » 22 pro 2015 21:40

Grimley píše:Jinak, můj poslední příspěvek jsem už nedal do zálohy, tak znovu :D ... jsem nepoučitlenej a vyzdobil jsem si rádio v autě :D Zvažuju, jestli zejtra nekoupím samolepku na auto :nanana:

Tak jsem se dneska motal po Hradci a opět jsem viděl opravdu hodně aut s Hradeckou spz a za oknama PCE dresíky a to nebylo u nějakých marketů který já fakt ,,miluju,, ale na moravskym,na nábřeží i na slezskym byla autíčka pěkně zaparkovaná :thumbup: :thumbup:
Pročpak jsi vyndal nicky hráčů a brandů atd?
Naposledy upravil(a) Pilsner Urquell dne 22 pro 2015 21:43, celkem upraveno 3 x.

Pilsner Urquell

Příspěvekod Pilsner Urquell » 22 pro 2015 21:40

Zítra Chomouti vs Dynamo 1:3 branky : těžce nemocnej Červenka - 2x Orsava,Cecek

Grimley
Administrátor

Příspěvekod Grimley » 22 pro 2015 21:44

Pilsner Urquell píše:
Grimley píše:Jinak, můj poslední příspěvek jsem už nedal do zálohy, tak znovu :D ... jsem nepoučitlenej a vyzdobil jsem si rádio v autě :D Zvažuju, jestli zejtra nekoupím samolepku na auto :nanana:

Tak jsem se dneska motal po Hradci a opět jsem viděl opravdu hodně aut s Hradeckou spz a za oknama PCE dresíky a to nebylo u nějakých marketů který já fakt ,,miluju,, ale na moravskym,na nábřeží i na slezskym byla autíčka pěkně zaparkovaná :thumbup: :thumbup:
Pročpak jsi vyndal nicky hráčů a brandů atd?

Nevyndal, jsou schovaný pod "Zobrazit další smajlíky", aby se nemuselo rolovat tolik dolů :)
Pardubice ole

Pilsner Urquell

Příspěvekod Pilsner Urquell » 22 pro 2015 22:08

Aha.... :brand: :salfa: :SAMOHUL: :herman: :crazy: :crazy: :crazy:

sune2009

Příspěvekod sune2009 » 22 pro 2015 22:10

Tak na ms u20 zůstávají dle očekávání všichni pardubaci, tak uvidíme jak se s tím popere Ríša...
Sejk a nic jiného než Sejk.:-)

PCE.MAN

Příspěvekod PCE.MAN » 22 pro 2015 23:36

Lidi nejdřív díky, že jste mě nerozsekali na kusy. Čekal jsem, že se do mě pustíte :thumbup:
Musím říct, že v podstatě s Vámi souhlasím ve všem, co jste mi odepsali. Z mého pohledu je kasa fakt prázdná a prachy za hráče co odešli asi moc nejsou - si to vezměte. Odešel Adam Havlík, ale toho museli nějak vyplatit - nejsme v Rusku aby šla jen tak zrušit smlouva a to asi nebylo levný. Pak Tybor/Orsava - počítám, že se jejich platy cca vynulují. Svobodův kontrakt převzaly Vary, ale máme tady Cecka a Rapáče - možná se to taky cca vynulovalo. Tak že by bylo nějak na posily, to asi není. Já vím, že na to budete alergický, ale kdyby přišel Venkrbec, tak by ten kádr na udržení být mohl. Lajnu Venkrbec - Tomášek - Cecek si umím docela dobře představit.
Myslím, že tak 10.1. uvidíme, jestli máme šanci pomýšlet na desítku nebo bude honička se zachránit. To je za mě pořád priorita. Spodek se na nás nebezpečně rychle dotahuje. Třinec se nakopne a začne stoupat a zůstávají tam plonkový akorát Vítkovice. Kometa se asi nějak uplácá, takže v desítce je volný akorát jedno místo a tlačit se tam budou všichni čtyři dole a ještě Vítky. No bude to hodně natěsno. To že mladý jsou v repre je na kulový. Pro nás to bude extrémně důležitý teď v těch zápasech na přelomu roku vyhrávat a ty mladý budou hodně chybět.
S tím co píšete o Salfovi naprosto souhlasím. Já to vidím tak, že si z něj Rohlík dělá asistenta a to je dobře. Bude taková spojka mezi ním a týmem, bude dotahovat papíry a kontaktovat hráče, ale důležitý jednání a rozhodnutí si nechá Rohlík u sebe. To je za mě správný postup. Sám by to všechno nedal a potřebuje někoho, s kým si rozumí a může se na něj spolehnout a to Salfa splní. Já z něj ale taky teču a jeho výsledky jsou podle mě čistá nula. Sice věřím, že letošní tým si stavěl Říha a on to moc neovlivňoval, ale ty jeho kecy o medailích, to si klepu na hlavu ještě teď.
Ale já tomu Rohlíkovi věřím. Myslím, že nějaký střelec, který to rozhýbe je tam potřeba jako sůl. Uvidíme jak letos dotvoří tým a jak ho bude stavět na příští rok. Podle toho ho budu hodnotit.
Jediný přehmat udělal s Cajkem, ale asi chtěl rychle náhradu a nedohledal si info - no ale kdo se nikdy nepřehmátnul. Jestli to bude jediný přehmat, notabene nijak zvlášť zásadní pro klub to není, tak v tom nevidím problém.
To co jste mi psali o tom, že je v klubu něco shnilého - opět naprostý souhlas. Podle mě je to ještě pořád bordel po Šebkovi, který na všechno kašlal. Nový GM je mi sympatický i v tom, že se s ničím nepáře - máš vysokou smlouvu, sice se snažíš, ale nejsi produktivní, tak sorry, je mi líto, ale jdeš pryč. To tady dřív nebylo a plácali jsme se na desátý, jedenáctý příčce a nikoho to netankovalo.
Zítra se těším na Orsavu a Rapáče na toho jsem extra zvědavý. Děsí mě že by to byl typ Gašparovič, ale jestli se na něj Plíšek jezdil koukat, tak by ho nedoporučil kdyby za to nestál - ten nemá špatný oko. To je v dobrým slova smyslu taky hokejový blázen - s Rohlíkem k sobě budou pasovat.
Deset dnů pauza a já se těším už na zítra, jak kdyby se nehrálo půl roku - kdyby něco u Chomoutů uhráli, tak bych doufal a věřil. Snad se kousnou, i když to musíme odehrát na tři lajny, víc hráčů teď nemáme než se mladý vrátí zpět :(

ypres.bass
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod ypres.bass » 23 pro 2015 02:09

Stavil jsem se dnes cestou k rodičům na hokeji u konkurence...
A při plném vědomí, svědomí prohlašuju, že oba ex-Pardubáci na ledě rozhodně ostudu neudělali a zejména J.S. doslova zářil.

Grimley
Administrátor

Příspěvekod Grimley » 23 pro 2015 11:49

Tak jsem neodolal a uz ji tam mam :D
Přílohy
20151223_113255.jpg
Pardubice ole

honzajs1659

Příspěvekod honzajs1659 » 23 pro 2015 12:20

Jen tak mimo mísu a mimo PCE

Přepis diskuze mezi Jurajem Majdanem a Richardem Rapáčem:

Fanoušek na R.Rapáče: Ty bys mohl klidně do Litvínova :)
R.Rapáč: Ked tam nebude Rulík ;) :D
J.Majdan: Vsak ta mal rad :)
R.Rapáč: Tak ako teba :D
J.Majdan: Podobne :D

Asi taky každý s :brand: v Litvínově nadmíru spokojen :wave:

sanchezz

Příspěvekod sanchezz » 23 pro 2015 13:53

Braňo vypadá v rozhovoru odhodlaně, snad to bude stačit a chytne se. Jinak HoH v rozhovoru říkal, že s ním jednal přímo GM, takže Salfa opravdu asi dělá Rohlíkovi jen asistenta a doufám, že po sezoně vyfičí úplně.

hans68

Příspěvekod hans68 » 23 pro 2015 14:19

sanchezz píše:Braňo vypadá v rozhovoru odhodlaně, snad to bude stačit a chytne se. Jinak HoH v rozhovoru říkal, že s ním jednal přímo GM, takže Salfa opravdu asi dělá Rohlíkovi jen asistenta a doufám, že po sezoně vyfičí úplně.

Taky jsem na to kouknul, sebevědomí mu nechybí a to je dobře, doufejme, že se mu bude dařit, jinak sympaťák

Odesláno z mého GT-I9195 pomocí Tapatalk

Šáty

Příspěvekod Šáty » 23 pro 2015 15:53

Jen taková odbočka, v Brně si stěžují, že na ně fanoušci pískají a nepřejí jim. A to hrají špatně pouze jednu sezonu. Co by tam lidi museli dělat za 4 sezóny v řadě?? Já jen, že tady někdo kritizoval atmosféru na našem zimáku. Myslím, že je úměrná naší hře. Osobně obdivuji lidi, kteří ještě stále na jih přijdou a snaží se fandit, protože naší letošní hře se fandí skutečně těžko.

Pilsner Urquell

Příspěvekod Pilsner Urquell » 23 pro 2015 19:00

Ano,takhle se hrajou přesilovky. Chomouti nás rozebrali. My hrajeme čtyřminutovou a houno na houno.

digitalmouse
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod digitalmouse » 23 pro 2015 19:01

To si tak týmy z extraligy rozeberou propuštěný hráče a ti pak ve svých nových týmech skórují proti tvému oblíbenému klubu...otázka: co je špatně?
:salfa: a spol. VEN!

Cavalera

Příspěvekod Cavalera » 23 pro 2015 19:07

To je holomajzna jak za celoplosnika :crazy:

colorado

Příspěvekod colorado » 23 pro 2015 19:14

Takhle se o ELH nebojuje, nechal bych je jet domů vlakem!

colorado

Příspěvekod colorado » 23 pro 2015 19:14

Takhle se o ELH nebojuje, nechal bych je jet domů vlakem!

Cavalera

Příspěvekod Cavalera » 23 pro 2015 19:19

Furt nadavame na vedeni ,ale vetsina hracu by potrebovala nakopat do kouli,aby se probrali :roll:

Pilsner Urquell

Příspěvekod Pilsner Urquell » 23 pro 2015 19:31

Cavalera píše:Furt nadavame na vedeni ,ale vetsina hracu by potrebovala nakopat do kouli,aby se probrali :roll:

Jaký hráče sem sehnali,takový lazary tu máme.

monfils88

Příspěvekod monfils88 » 23 pro 2015 19:35

Hlavně co předvádí rozhodčí tomu bych dal hokejkou až bych ji o něj zlomil
Jestli tady někdo řiká že Čáslava odchází tak at jde do prdele takovýhle ho debila nepotřebujem aby nám tam všechno kurvyl aspon se uleví i rozpočtu

WalkingDude

Příspěvekod WalkingDude » 23 pro 2015 19:59

Cavalera píše:Furt nadavame na vedeni ,ale vetsina hracu by potrebovala nakopat do kouli,aby se probrali :roll:

Souhlas. Ale ryba smrdi od hlavy. Nekdo sem takovy hrace natahal a nekdo jim dela smlouvy.
Tak určitěéé. Jak řikám. Je to sport...

WalkingDude

Příspěvekod WalkingDude » 23 pro 2015 20:01

monfils88 píše:Hlavně co předvádí rozhodčí tomu bych dal hokejkou až bych ji o něj zlomil
Jestli tady někdo řiká že Čáslava odchází tak at jde do prdele takovýhle ho debila nepotřebujem aby nám tam všechno kurvyl aspon se uleví i rozpočtu

Vitej zpet SENSi?
Tak určitěéé. Jak řikám. Je to sport...

Caesar

Příspěvekod Caesar » 23 pro 2015 20:11

hrozná sračka z Dynama teče. Klidný Vánoce mládeži!
Do září bude klid!

honzajs1659

Příspěvekod honzajs1659 » 23 pro 2015 20:25

https://twitter.com/TomasVrabel

Tak prý jsme otřesný .. No nezbývá než souhlasit, je to smutný, ale je to tak. :brand: :herman: :SAMOHUL: :bang: :bang: :goodjob:

Zpět na “Diskuzní forum”