Archiv

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Fíma

Re: Hokej

Příspěvekod Fíma » 12 led 2016 00:51

Sweník píše:Jen si dělejte "prdelky".. :-(
Jsem zvědavý, jak se budou všichni tvářit, až nás v brzké době Litvínov přeskočí. A to je téměř jistota! Společně s Vary už je nedostihneme. To bude teprve "legrace"..
Je tomu dvacet let, spousta mladších fanoušků asi netuší, co znamená účast v "prolínačce".. Tenkrát tam byla největší konkurence z nižší soutěže jen Opava, Brno nemělo v extralize co dělat a Přerov se začínajícím Pytlákem byl vyloženě out..

Teď tam bude více ambiciozních týmů - minimálně Motor, Kladno, Slavia..
Aneb moc "vlčáků" na místa v extralize. Takovou baráž jsme ještě nikdy nehráli..

To je jen odlehčení z nahromaděného stresu. To poslední, co chci, je vidět Pardubice v baráži. Mně stačí ten stres v play-off, kde vlastně o nic nejde. Tu nervozitu z baráže si neumím a ani nechci umět představit.

woe

Příspěvekod woe » 12 led 2016 07:30

Barage 2016

1) Kladno
2) Karlovy Vary
3) Jihlava
4) Pardubice

Jinak co se týče toho Puku, po kterém někteří lidé touží ... já to ani moc neberu, to je normální reklamní tiskovina ...

Na úvodní stránce fotka, na druhé statistiky - a soupisky, které jsou stejnak k ničemu, tam je opsaná soupiska celého A, logicky to nemůže být aktuální k danému zápasu ... třetí strana je pozvánka na ples+reklama ... čtvrtá rozhovor s Tylerem, kostra rozhovoru byla 5.1. na ofiko webu, takže přidáno jen trocha omáčky ... na další je pozvánka na výjezdy+ reklama .. pak rozhovor s Voženílkem, jak to bylo na to slavném U20 + tedy že se musí ve všem zlepšit ... a poslední stránka jsou jen reklamy ... dá se říci, že tyhle noviny vycházej úplně zbytečně, resp. je to normální reklamní tiskovina.... zbytečnej humbuk, takto vypadá v podstatě každé vydání... po zimáku se to pak všude válí ...
Ať žije kontinuita. Stabilně ve sr...ách... #70adost...

WalkingDude

Příspěvekod WalkingDude » 12 led 2016 07:32

woe píše:Barage 2016

1) Kladno
2) Karlovy Vary
3) Jihlava
4) Pardubice

Jinak co se týče toho Puku, po kterém někteří lidé touží ... já to ani moc neberu, to je normální reklamní tiskovina ...

Na úvodní stránce fotka, na druhé statistiky - a soupisky, které jsou stejnak k ničemu, tam je opsaná soupiska celého A, logicky to nemůže být aktuální k danému zápasu ... třetí strana je pozvánka na ples+reklama ... čtvrtá rozhovor s Tylerem, kostra rozhovoru byla 5.1. na ofiko webu, takže přidáno jen trocha omáčky ... na další je pozvánka na výjezdy+ reklama .. pak rozhovor s Voženílkem, jak to bylo na to slavném U20 + tedy že se musí ve všem zlepšit ... a poslední stránka jsou jen reklamy ... dá se říci, že tyhle noviny vycházej úplně zbytečně, resp. je to normální reklamní tiskovina.... zbytečnej humbuk, takto vypadá v podstatě každé vydání... po zimáku se to pak všude válí ...

Jihlava se tam imo nedostane
Tak určitěéé. Jak řikám. Je to sport...

Caesar

Příspěvekod Caesar » 12 led 2016 07:55

už si chystáte batohy na play-outovou tour?
Pardubická banda plná čuráků.

woe

Příspěvekod woe » 12 led 2016 08:07

WalkingDude píše:Jihlava se tam imo nedostane

může být, netvrdím - ale Jihlava posiluje a celkem si tam věřej ... navíc maj vyrovnané poměry zápasů doma/venku ... Motor doma panuje, ale z venku je v tabulce až šestý i když pravda, rozestupy nejsou velké ...

navíc mám tuchu, že nás letos pošle do hajzlu někdo bývalý od nás ... buď Martin Bartek, nebo Kuba Svoboda, nebo Količ ...

@Caesar - tak určitě ... snad budou zas nějaké akce - sestřičky, hasiči, mlékárna, smažírna karbanátků ... abychom si to užili - i s dětmi ... :)

Sweník

Příspěvekod Sweník » 12 led 2016 08:16

Jenže jinde nemusí dýchat hnilobu..

woe

Příspěvekod woe » 12 led 2016 08:22

tau píše:Furt si myslím, že pokud do daráže spadneme, tak to přesto zachráníme. Jsme sice v nedobrý psychický kondici, ale věřím, že pokud půjde do nejtužšího tuha, tak se celej klub, hráči, trenéři, vedení a fans vzchopí a potáhne se za jeden špagát a udrží se to....

může být, ale historie mluví jasnou řečí ... z ligy se padá a do ligy se postupuje ... vzhledem k tomu, že brandu chybí roky pokora a samo se stále bude mlet o desítce ... skoro až do konce ... mám dojem, že klub své nejvěrnější fanoušky prudí a zapuzuje ... samo, že na barage se sejdem jen my opravdoví, skalní, hokejoví fans ... rodinky, které si s dětmi přišly zatočit na kolo štěstí - patrně zůstanou doma ... uvidíme, jak nás klub osloví, zatím vidím velkopanské arogantní móresy a čtu o vysmátých ksicchtech bafunjeros ...
třeba už je dávno rozhodnuto o variantě, kterou tu zmiňoval kolega Muf ... a že se prostě stresujem zbytečně ... já opravdu čekám, že do konce ledna pustěj ještě nějakou naši oporu někam do týmu, který chce hrát o titul ... nechci ani psát, do kterého tuším ten odchod ...

colorado

Příspěvekod colorado » 12 led 2016 08:45

Cavalera

Příspěvekod Cavalera » 12 led 2016 10:43

tau píše:
colorado píše:Stojí za přečtení: http://hokej.idnes.cz/hokej-bros-mladez ... entace_rou

Parádní rozhovor. Broš má ve všem absolutní pravdu. Přesně takoví lidé by měli šéfovat našemu mládežnickýmu hokeji. Trénovat malý kluky. Bývalí hráči, kteří poznali jak se hokej dělá ve světě. Kteří si hokejem vydělali a teď jim na penězích zas až tolik nezáleží. Nejsou pro ně na první místě....
Třeba v Ústí tomu šéfuje Čaloun a má tam mládež jako víno....
Tady je šéftrenérem mládeže člověk, kterej hokej nikdy nehrál. Přesně jak říká Brošák. Kusý se motal někde na rybníku, pak začal lízt do těch správných řití a má funkci....
V čem plně souhlasím je ten podělanej minihokej. Všude ve světě se od toho ustupuje. Protože to v dětech zabíjí potřebu dobře a kvalitně bruslit. V době, kdy malý prckové právě bruslení potřebuji nejvíce, se tady dělá pravej opak. tady se hraje minihokej ve třetině, kde kluk udělá pět kroků a je na dostřel soupeřovy branky. Minihokej je dobrej pro techniku, kdy na malým prostoru potřebuje kluk udělat rychlý kličky. Jenže technika není to hlavní, ta se dá naučit později. Hlavní je bruslení, jakmile se kluk nenaučí pořádně bruslit v nejnižších kategoriích, tak to pak v pátý, šestý třídě horko těžko dohání... Technika, střelba, prostorová orientace, taktika, to všechno mladej získá postupem času. Podmínkou ale je, že bude kvalitně bruslit. Protože bez kvalitního bruslení se nedá hrát.... Jak jsem psal, tady tomu šéfuje nehokejista Kusý... Ještě nedávno nejmenší děti učil bruslit člověk, kterej to sám neuměl, protože to je bývalý hokejbalista. Ale opět - lezl do správných prdelí. Už je z klubu pryč. V poslední době se to tady trochu zlepšilo a jako trenéři tady působí bývalí hráči jako pan Bažant, Petr Hemský, Koudelka, Mikeš.... Jen ten řitní alpinista Kusý se stále drží na teplým místečku....
Velkej problém je i v některých rodičích, kteří si myslí, že snědli šalamounovo hovno a že si můžou všechno dovolit. To pak předávají i svým dětem a je to pak o tom (ne)uznávání autorit, jak říká Broš. A že i v našem klubu se takoví v každý kategorii najdou, o tom snad není třeba psát. Většinou jsou to takoví, kteří nikdy na bruslích nestáli, ale vidí jen svýho mazánka a myslí si, že můžou do všeho remcat... To už je pak ale na trenérech, aby byli takové osobnosti, které si do toho kecat nenechají...
Samozřejmě i v našem klubu fungují ústupky a upřednostňování synáčků těch fotříků, kteří platí či sponzorují... Bohužel právě bývalý hokejsité, kteři nic jiného neumí a jsou rádi, že můžou trénovat, pak často radši zklopí hlavu a mazánkovi ústupek udělají. Protože jinak by si fotřík ihned stěžoval na vedení, trenér dostane sprda a rychle si pak rozmyslí, jestli má zapotřebí riskovat dobrý místečko. Tak ten ústupek, ač nerad, udělá....

Přesně jak píšeš,fotříkování v Tesle jenom kvete.například proč nehraje v junkách Kuba Procházka???V šestnácti v repre pár zápasů klidně v junkách druhá lajna ,ale znelíben Rohlíkem a ani si neškrtne.Další problém co sem natahal Rohlík kluků z jiných klubů na úkor hráčů,kteří tady hrají od žáků a mají vztah k PCE a výkonost.

Ještě jedna věc pokud bude Rohlík ve vedení,tak si tady Půhoný ani neškrtne,též znelíben.

Štenkovan

Příspěvekod Štenkovan » 12 led 2016 11:10

colorado píše:Stojí za přečtení: http://hokej.idnes.cz/hokej-bros-mladez ... entace_rou

V tom článku je strašná věta. Když kluka hodíte do systému tak z něj nic nebude. Ovšem na svazu se všichni tváří, že malý kluky trénujeme dobře. Což je blbost. Koho děti hrajou hokej, nebo se o nejmenší hokej zajímá tak ví, že rozdíly jsou propastný. Kategorie první až čtvrtá třída jsou běžný skóre v některej zápasech 40 : 5 a podobně. Pardubický děcka jsou v těchto letech naprostý otloukánci. Nejmenší kluci druhá, třetí, čtrvrtá třída ve všech turnajích co se hráli o vánocích obsadili poslední místa. Něco tady děláme jinak a asi ne zrovna nejlíp. Je teda pravda, že velký podíl mají i rodiče, protože hraje kdo má ruce a nohy. Děti tady fakt nejsou. Před pětatřiceti lety by hrálo z těchto týmů tak pět kluků ostatní by neměli šanci. Další kravina současného systému je, že se hraje ročníkově, takže ve stejným jsou děti i z rozdílný třídy. Dřív se hrálo na školní ročník a to bylo podle mě lepší.

Štenkovan

Příspěvekod Štenkovan » 12 led 2016 11:38

Ještě k minihokeji můžu říct, že krásně to bylo vidět na malým Bulisoj. Když byl za tátou v Rusku kde minihokej nehrajou tak po návratu byly vidět úžasný pokroky

woe

Příspěvekod woe » 12 led 2016 12:01

ale Sláva říkal, že je to prý v cajku :shh:

http://isport.blesk.cz/clanek/hokej/241 ... cesku.html

již jsem to slyšel z více stran, náš klub nemá důvěru mezi rodiči ... těžko někoho nutit, aby dal kluka na hokej, klub nemá dobrou pověst ... to jsou plody celkového obrazu klubu mezi lidmi ... kdo si jak ustele, až se ucho utrhne ...

woe

Příspěvekod woe » 12 led 2016 13:07

tau píše:
woe píše:již jsem to slyšel z více stran, náš klub nemá důvěru mezi rodiči ... těžko někoho nutit, aby dal kluka na hokej, klub nemá dobrou pověst ... to jsou plody celkového obrazu klubu mezi lidmi ... kdo si jak ustele, až se ucho utrhne ...

Zase bych neřekl, že je všechno úplně špatně, to určitě ne. V klubu pracuje dost kvalitních trenérů (už jsem je zmiňoval), kteří mají dětem co dát...

Holt ty doby, kdy tady byl vlastně jenom sport a konkrétně hokej jedničkou jsou dávno pryč. Čímž ovšem netvrdím, že by klub neměl vyvinout větší úsilí jak přítáhnout děti na stadion... Problém je třeba i v tom, že dřív se pořádaly školní turnaje a i tam se dal nějakej ten talent vyhledat. Teď nic takovýho není. Děti ani nemají možnost si zahrát hokej na ledě. Přírodní led tady nebyl snad pět let a na stadion se s hokejkou a pukem parta kluků nedostane.... A konkurence podobných sportů jako hokejbal a hlavně florbal je velká....

Určitě není vše špatně, ale ryba smrdí od hlavy a lidé rádi používají zkratky ...

Každý ví, jak vypadá informování např. ve Zprávách ... "novinář" kluzne po povrchu, udělá neodborný závěr a veřejnost to vezme "za své" ... kolikrát se mi protočí panenky, když slyším lži z oboru, který je mi obživou - co umi tzv. novinář vyplodit a jak tím "tvoří" obecné povědomí ...

mmtálně je to s hokejem tak, že kdo moc nechodí (nebo vůbec), tak má náš klub za loser partu unterwassermanů, politiků, manekýnů a kdoví čeho ještě ... když se bavíš s někým, kdo se o to nezajímá a ví o tobě, že ty jo, tak jak zní námět na rozhovor? Nějak takhle - člověče, ty chodíš na ten hokej, viď, ten Šmidberák, ten to vede, co ... že nezůstal raději u těch Avií nebo co to měl ... to jde do kytek, ne? V novinách furt píšou, žjt v klubu v prdeli ...

nutno míti na paměti, že i když má třeba kluk chuť a zájem hrát, nemá každý rodiče, které by hokej vůbec zajímal, tak prostě řeknou - hele, hokej ne, to je samej úplatek, samý podvody, vždyť psali, že to u nás skončí, že spadnem ... atd ... např. ten trenér, co ani pořádně neuměl bruslit ... nezačínal na Bit...? Co si pak máš myslet, žeó?

woe

Příspěvekod woe » 12 led 2016 15:22

hráč, který loni vybojoval postup s Piráty:

http://www.hokej.cz/dalsi-dilek-do-klad ... uk/5012829

tito hráči budou v baráži důležití, mám stále obavu, že si náš tým bude myslet, že samotné jméno nám něco uhraje a na to že dojedem ...
Jaryn umí zatlačit přes media, s těmi jeho plky na fcb - viz naše předkolo s nimi v roce 2013 ... Kladno považuji za již skoro jistého vítěze
barage´s games ...

Jihlava posiluje .. u nás už se letos asi nebude ani konat ta maškaráda, která tu proběhla loni, prostě pralesáky né že je odmítáme, letos nám je nikdo nepřislíbí, budem konkurenti ... jinak z čeho mám největší obavu - bude chodit málo lidí, mám obavu, že naše rozmazlené květinky, které vůbec neznají návštěvu pod šest tisíc + přijede mnohem víc pralesáků, páč u nich půjde o posun vzhůru - jak to prostředí skousnou ... minule nás odešlo pár stovek a už byli psychicky celkem v řiťce...

Motor je samo na výborný cestě, ale tak nějak čuju, že se do baráže letos nedostanou ... na zápas se Zloději chodí našemu týmu fandit borci z Motoru ve žlutých dresech ... může se i stát, že přijedou a půjdou do sektoru za sloup, fandit Motoru ... halt bude to o nervy, už jsem to zažil a stojí to za vyliž ....

Sweník

Příspěvekod Sweník » 12 led 2016 16:15

Malá vzpomínka, jsou to ty zápasy dole.. A to jsme neměli zase tak hroznou sestavu. Talentu tam bylo neskutečně..

http://www.hcdynamo.cz/zapas.asp?sezona=1996

kjuboun

Příspěvekod kjuboun » 12 led 2016 16:27

pro woe
Já Dukle v play off, ani případné baráži moc nevěřím, spíše tedy nevěřím, že se do té baráže vůbec dostanou, u nich vidím slabinu v brankářích, kteří ač chytají velmi dobře, mají málo zkušeností a jak tady moc dobře víme, tento post je naprosto klíčový. Na soupisce mají Sáblíka, který se mně osobně moc nelíbí, letos navíc nic neodchytal, pak kluky ročníku 93 a 99, ty si vedou velmi dobře, ale nemají vůbec zkušenosti nejen s nejvyšší soutěží a vyřazovacími boji, ale dokonce i letošní sezóna v první lize je pro ně premiérová. A dalším kdo je doplňuje je Habal, který však hraje za Karlovy Vary, tedy možného konkurenta, jeho nasazení je tedy velmi nepravděpodobné.
Proto si myslím, že letos Dukla Jihlava doplatí v play off právě na brankáře.
Gelmoš: "Vzhůru do nekonečna a ještě dál!"

woe

Příspěvekod woe » 12 led 2016 19:02

@kjuboun

Může být, logicky tam pasuje Motor, Duklu jsem tipnul jen proto, že duo Kladno Motor by mělo být barážisty...a ono se nakonec vždy něco podělá.
Myslel jsem, že se sesypou Vítky, ale návrat Olesze je pro ně hodně dobrá věc...brand je co se týče aktivity k posílení kádru jasně nejslabší z celé ligy, spíš dochází k zeštihlování kádru a přetěžování opor. Čtvrtým rokem. 3x jsme na to dojeli v počátcích play off, letos vyšťaví hráče před baráží.
Btw Rolas nemá být ani v pátek, ani v neděli...
Btw sousedi na zimáku říkali, že na Spartu berou rohlíky. ..

michalrysina

Příspěvekod michalrysina » 12 led 2016 19:49

Sice neporovnatelné, ale teď čtu odpovědi Zábranského na iDnesu. Absolutně nesrovnatelné s naším GM
HC BRAND PARDUBICE

Muf

Příspěvekod Muf » 12 led 2016 20:01

Tak Rolas nám bude minimálně o víkendu chybět.

Sledoval jsem, jak při předávání dresu tomu malému capartovi, měl problém vlézt zpátky do dvířek. :thumbdown:

Dle způsobu, jak došlapoval tipuji koleno (vím o čem mluvím), nebo stehenní sval.

Sweník

Příspěvekod Sweník » 12 led 2016 20:14

michalrysina píše:Sice neporovnatelné, ale teď čtu odpovědi Zábranského na iDnesu. Absolutně nesrovnatelné s naším GM

Mě tam nejvíc zaujala ta odpověď, že hokej nejde dělat jako byznys. Škoda že to nedocvaklo i Šmidberskému..

michalrysina

Příspěvekod michalrysina » 12 led 2016 20:15

Sweník píše:
michalrysina píše:Sice neporovnatelné, ale teď čtu odpovědi Zábranského na iDnesu. Absolutně nesrovnatelné s naším GM

Mě tam nejvíc zaujala ta odpověď, že hokej nejde dělat jako byznys. Škoda že to nedocvaklo i Šmidberskému..

Me zaujala ta otevrenost a rozsahlost odpovedi ake chapu ze oni jsou v pohode a kdyby byli na 12 miste asi by taky odpovidal jinak.

Odesláno z mého Lenovo PB1-770M pomocí Tapatalk
HC BRAND PARDUBICE

Pilsner Urquell

Příspěvekod Pilsner Urquell » 12 led 2016 23:04

woe píše:@kjuboun

Může být, logicky tam pasuje Motor, Duklu jsem tipnul jen proto, že duo Kladno Motor by mělo být barážisty...a ono se nakonec vždy něco podělá.
Myslel jsem, že se sesypou Vítky, ale návrat Olesze je pro ně hodně dobrá věc...brand je co se týče aktivity k posílení kádru jasně nejslabší z celé ligy, spíš dochází k zeštihlování kádru a přetěžování opor. Čtvrtým rokem. 3x jsme na to dojeli v počátcích play off, letos vyšťaví hráče před baráží.
Btw Rolas nemá být ani v pátek, ani v neděli...
Btw sousedi na zimáku říkali, že na Spartu berou rohlíky. ..

Tak to jsem dneska taky slyšel, že někdo bere zase housky.Já mám doma kybl čerstvě namletý strouhanky :brand:
Ještě jsme se bavili o tom jak Rohlajs ,,denně,,odpovídá ve své sekci. No on si jde zaběhat po Pardubicích (což mu neberu) a pak stráví dvě hodiny gelováním svého účesu ala Ronaldo. Kdyby tento obřad zkrátil o dvacet minut,měl by čas odpovědět.
Jinak jeho denní program musí být opravdu vyčerpávající, ostatně výsledky jeho manažerské lopoty vidíme, před zimakem stoji už od pěti hodin fronta posil v naději, že se dostanou do našeho nadupaneho kádru.
Pracovní náplň Samohula je velikou záhadou, poslední činnost a sice předávání puku byla zrušena. Chudinka malá se urazila že místo bouřlivého aplausu byl slyšet mírný piskot.
Na této věci je vidět, co je to ve vedení za obrkundály namyšlený a nedutklivý.

Pilsner Urquell

Příspěvekod Pilsner Urquell » 13 led 2016 06:15

Na Spartě čekám Heřman ven !

dreamingfish
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod dreamingfish » 13 led 2016 07:42

„Na schůzi představenstva bychom měli dostat rozbor současné situace. Netuším, co se děje, proto chci znát názor odborníků. Zajímá mě, jak bude nové vedení klubu hodnotit své dosavadní výsledky," poznamenal Martin Charvát.

No tak to se ale na názor nesmí ptát v HC Dynamo.

Zpět na “Diskuzní forum”