Archiv

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

hammer07

Re: Hokej

Příspěvekod hammer07 » 17 led 2016 21:19

WalkingDude píše:
Cavalera píše:Tak dneska dobry.Kluci makaly a pokud budou hrat aspon dve tretiny jako dneska v barazi ,tak nemam strach.Jinac jsem se nachometl k rozhovoru hracu duchodcu a nahlas se suska ze ma Riha eminentni zajem od Kamiona klub odkoupit :silent: :wave:

Zni to hezky. ALE znovu se musim ptat, proc by to delal? Hokej u nas neni zadny moneymaker...

urazeny ego? :think:
Chcete hráče do čtvrté lajny? Prodáme levně, více info na www.rohlik.cz

Adze

Příspěvekod Adze » 17 led 2016 21:21

Cavalera píše:Tak dneska dobry.Kluci makaly a pokud budou hrat aspon dve tretiny jako dneska v barazi ,tak nemam strach.Jinac jsem se nachometl k rozhovoru hracu duchodcu a nahlas se suska ze ma Riha eminentni zajem od Kamiona klub odkoupit :silent: :wave:

Pokud je to pravda tak bych Pytláka "miloval" více než doteď, myslím že jemu osud Pardubického hokeje taky není lhostejný, jediná cesta z toho pekla je, že to někdo s rozumem od kamiona koupí.

Viděl dnes někdo dva týpky ve žlutém triku Šmidberský Pat a Mat? :-D docela dobrý..

Dneska bojovnost velká, ale hold ne každý v kádru na to má drtit Spartu v jejich pásmu a být nebezpečný, za jednu třetinu se body s týmem jako Sparta nedělají, přesilovky stále o ničem, evidentně 14tidení pilování stále málo..

Pokud by se dohrála druhá třetina za stavu 4:3 nějaký bod být mohl.

Draisaitela někdo dnes viděl? Jestli to není zase jen něčí blbý vtípek.

Anry

Příspěvekod Anry » 17 led 2016 21:27

Tak tato(i když)nepodložená informace zase vlila trochu okysličené krve do mých žil. Kéžby...
Hlavně to letos nějak doplácat

selma11

Příspěvekod selma11 » 17 led 2016 21:28

Nevěřím,že vymění trenéra...To ničemu nepomuže.....Jen další prachy....Říha a koupit to?Já tomu moc nevěřím....Mě zas dneska říkali,že to chtějí koupit čínani...Jako fotbalovou slávku...Nevím kde s evubec vzala informace,že to kamionák prodát chce.
Jedině tesla z Pardubic.

Cavalera

Příspěvekod Cavalera » 17 led 2016 21:28

Ja jsem potkal Samohula a volal dale Jirku Novaka,Seidla a Janeckyho :thumbup: :wave:

Pilsner Urquell

Příspěvekod Pilsner Urquell » 17 led 2016 21:30

Tak jsme doma.Bodů jsme projebali mraky v jiných zápasech, dneska jsem sice doufal ale co si budeme povídat.
Gol Buzmenu na 0:3 Čáska má puk na lopate a místo jednoduchého vyhozeni se zasmrdla až je z toho flastr.
Gol na 4:4 tak za to bych Sedu zfackoval dokulata a okamžitě ho poslal do prdele.Kdyby to bylo jednou za čas ale to je imrvere dokola. Jeho partak Havlík,to je prostě něco. Toho bych poslal do kurzu bruslení.Navíc se nemůžu zbavit dojmu že ten gol byl z ofsajdu. Jinak Šindler jo neskutečnej zmrd ale to není žádná novina...
Výborný výkon podal Tomášek, kluci makali ale bohužel.
Zaslechl jsem že Max má jít pryč, že mají zajem o koupi klubu rusové spolu s Pytlakem. Lidi jsou na vedeni neskutečně nasrany,jen to bublá...Jižní tribuna to je taky něco. Zaplatpanbu že se toho chopil Kuba Černý a rozhejbal ty mrtvoly.
Vůbec jsem nepochopil tak brzké odvolání Kopra na power play. Potřebujeme nutně dva beky,centra a ještě jednoho útočníka.
Jenže to se ví od začátku sezony a ta banda hovad v čele se Samohulem to nechce vidět.

stery

Příspěvekod stery » 17 led 2016 21:44

Nezdálo se vám, že byl Max vytočenej, když musel střídat? Mám to na střídačku daleko, zdálo se mě, že tam nějak rozhazoval rukama.
Jinak zápas až na první třetinu dobrej, ale bavil bych se, kdyby bylo o 20 bodů více. :wtf:

Cavalera

Příspěvekod Cavalera » 17 led 2016 21:50

Max byl vytocenej apropo Cecek at sem uz nejezdi pac je uplne na hovno

hans68

Příspěvekod hans68 » 17 led 2016 21:51

Pilsner Urquell píše:Tak jsme doma.Bodů jsme projebali mraky v jiných zápasech, dneska jsem sice doufal ale co si budeme povídat.
Gol Buzmenu na 0:3 Čáska má puk na lopate a místo jednoduchého vyhozeni se zasmrdla až je z toho flastr.
Gol na 4:4 tak za to bych Sedu zfackoval dokulata a okamžitě ho poslal do prdele.Kdyby to bylo jednou za čas ale to je imrvere dokola. Jeho partak Havlík,to je prostě něco. Toho bych poslal do kurzu bruslení.Navíc se nemůžu zbavit dojmu že ten gol byl z ofsajdu. Jinak Šindler jo neskutečnej zmrd ale to není žádná novina...
Zaslechl jsem že Max má jít pryč, že mají zajem o koupi klubu rusové spolu s Pytlakem. Lidi jsou na vedeni neskutečně nasrany,jen to bublá...Jižní tribuna to je taky něco. Zaplatpanbu že se toho chopil Kuba Černý a rozhejbal ty mrtvoly.
Vůbec jsem nepochopil tak brzké odvolání Kopra na power play. Potřebujeme nutně dva beky,centra a ještě jednoho útočníka.
Jenže to se ví od začátku sezony a ta banda hovad v čele se Samohulem to nechce vidět.

Hezky ti tam buzmeni zpívali, pátá...... měl jsi je na dlani Péťo,že???? Já jsem jih ani moc neslyšel, ovšem seděli jsme vedle Kejty a to jsem se nasmál, málem přepadl z balkonu když pokrikoval na Šindlera a hláška zápasu, když řval na buzmeny" aby vám vykolejila lokomotiva" to se směju ještě doma

Odesláno z mého GT-I9195 pomocí Tapatalk
Salficky, Hrabal, Šebek, to je banda jebek..... :sadd:

tomaso25

Příspěvekod tomaso25 » 17 led 2016 21:52

Mistr Šeda předvedl dnes vrchol svýho "umění"... Tým jednou chytne slinu, Sparta dočasně na ručník a on předvede tohle. Málokdy mě chytne záchvat vzteku, ale tohle jsem vydejchával celou pauzu. A kdykoli na to pomyslím, akorát se znova naseru.
Charvát, Šebek, Salfický
budou škodit navždycky

Pilsner Urquell

Příspěvekod Pilsner Urquell » 17 led 2016 21:56

hans68 píše:
Pilsner Urquell píše:Tak jsme doma.Bodů jsme projebali mraky v jiných zápasech, dneska jsem sice doufal ale co si budeme povídat.

Hezky ti tam buzmeni zpívali, pátá...... měl jsi je na dlani Péťo,že???? Já jsem jih ani moc neslyšel, ovšem seděli jsme vedle Kejty a to jsem se nasmál, málem přepadl z balkonu když pokrikoval na Šindlera a hláška zápasu, když řval na buzmeny" aby vám vykolejila lokomotiva" to se směju ještě doma

Já Kejtu viděl, byl rudej jak krocan. Dneska jsme měli v kapsách jak pernicky tak tvrdý housky....

Kely

Příspěvekod Kely » 17 led 2016 21:59

tomaso25 píše:Mistr Šeda předvedl dnes vrchol svýho "umění"... Tým jednou chytne slinu, Sparta dočasně na ručník a on předvede tohle. Málokdy mě chytne záchvat vzteku, ale tohle jsem vydejchával celou pauzu. A kdykoli na to pomyslím, akorát se znova naseru.

Jenže mistr Šeda jsem nebyl brán kvůli sportovním výkonům,ale je prima kluk do kabiny........

Anry

Příspěvekod Anry » 17 led 2016 22:02

Kely píše:
tomaso25 píše:Mistr Šeda předvedl dnes vrchol svýho "umění"... Tým jednou chytne slinu, Sparta dočasně na ručník a on předvede tohle. Málokdy mě chytne záchvat vzteku, ale tohle jsem vydejchával celou pauzu. A kdykoli na to pomyslím, akorát se znova naseru.

Jenže mistr Šeda jsem nebyl brán kvůli sportovním výkonům,ale je prima kluk do kabiny........

Tak by ho tam mohli nechat sedět.Hlavně ho nepouštět na led

Sweník

Příspěvekod Sweník » 17 led 2016 22:03

To máme najednou teorií.. :-)

Draisaitl sem nebo do Sparty (mimochodem tomu bych věřil spíš). Číňané, Říha, Rusové..

Osobně bych nejvíc bral toho Říhu, byl by to podobný typ jako Zábranský v Kometě, zkrátka člověk, co hokej miluje a udělá pro klub první i poslední. Za takového člověka už to zde jednou fungovalo a ani nemusel být majitel (i když do prodeje Šmidberskému jím prakticky jakoby byl).

Ale může mít Pytlák tolik peněz? Trenéři asi nemají tolik co hráči, hlavně v těch chudších klubech KHL. No a Miloš bohužel v těch bohatších nikdy nevydržel dlouho.. Ve spojení s Rusem? Možná, ale co by z toho Rusové měli?

Samozřejmě čím větší bída, tím víc lidé věří podobným "informacím". Už asi brzy uvidíme, jestli nějaké byly pravdivé..

tomaso25

Příspěvekod tomaso25 » 17 led 2016 22:08

Anry píše:
Kely píše:

Já doteď nechápu, co tam ten vůl předvedl. Viděl jsem v hokeji dost minel, ale tohle ne. Takovou sérii píčovin od jednoho hráče v jednom střídání. Kdybych nevěděl, že mu je 33, tak bych ho považoval za splašenýho dorostence.
Charvát, Šebek, Salfický
budou škodit navždycky

Anry

Příspěvekod Anry » 17 led 2016 22:14

tomaso25 píše:
Anry píše:
Kely píše:

Já doteď nechápu, co tam ten vůl předvedl. Viděl jsem v hokeji dost minel, ale tohle ne. Takovou sérii píčovin od jednoho hráče v jednom střídání. Kdybych nevěděl, že mu je 33, tak bych ho považoval za splašenýho dorostence.

Normálně mi připadá , že byl na slovači spokojenej a ani sem nechtěl.Ale legenda ho na kolenou uprosil se zárukou nasazování do zápasů.
Samozřejmě je to blbost , ale žádné jiné vysvětlení se mi nenabízí.

avalance

Příspěvekod avalance » 17 led 2016 22:36

minela velká, jako to at se na me treneři nezloběj. fandím jim a podle me nemaj matroš na lepší vysledky....ale složit obrannou dvojici Havlík-Šeda a ještě ji nasadit v tak kličovém momentu utkání to je naprostá pitomost...Havlík-Šeda to je obrana tak na třetí brázdu v Šumperku nebo nekde na Slovač....ale me se zdálo že v te vyhodě co Sparta za stavu 4:3 mela jsme jasně vybojovali na chviličku puk a hráči přestali hrát...a rozhodčí to nesmyslne pustil dál a to náspodle me stálo celej zápas...Kopr to at se na me nikdo nezlobí, ale vubec jiste na me nepusobil je hrozne pomalej, proti Maxovi o nekolik levelu a hokejku má tak na opírání...Maxe mel nechat Král v bráne...to jeho goly nebyly...jinak jako David Tomášek to začíná byt opravdu TOP player :clap: toho dlouho neudržíme...19let a z naší strany podle me jasne nejlepší na place...a dost dobrej je i Nedbal...

Pilsner Urquell

Příspěvekod Pilsner Urquell » 17 led 2016 22:41

Šeda měl tuhle dostat stopku minimálně na 15 zápasů, to by toho nestačil tolik zkurvit a myslím že bychom měli o nějaký ten bodik vice. Taky to mám furt před očima.
Nahec měl udržet nervy,těch deset minut nám citelně chyběl. Myslel jsem že sebou seknu když jsem viděl Kauta v první lajne. To jsme to dopracovali...

hans68

Příspěvekod hans68 » 17 led 2016 22:51

Kdyby Poulíček dával góly tak by to byla megastar, jeho bruslení to je nádhera a rychlost také výborný, mě se ten kluk zamlouvá

Salficky, Hrabal, Šebek, to je banda jebek..... :sadd:

avalance

Příspěvekod avalance » 17 led 2016 23:18

hans68 píše:Kdyby Poulíček dával góly tak by to byla megastar, jeho bruslení to je nádhera a rychlost také výborný, mě se ten kluk zamlouvá

podle me idealni hráč na 4.brázdu Extraligy, odmakat na plno 8minut za zapas, napadat, trochu to tam vybláznit...jako podle me ten tým jadro uplne špatný nemá..vymenit tam Šedu, Havlíka za např.Mojžíše a Količe II a vyhodit Kauta Moučku...na prvniho centra dát Kousala na třetího Nahece...+ nechat si Svobodu + nejakou posilu typu Zohormy, Radila...v pohode ten tým na play-off má...jako být tu nejaký alespon prumerný sportovní manažer a ne Samohul v živote to takhle vypadat nemuže...to přeci vidíme všichni kde nás tlačí bota...

Fíma

Příspěvekod Fíma » 17 led 2016 23:19

Překonáváme rekordy, o kterých se na webu nedočtete.
Dnes na Spartu přišlo 8135 diváků. To je nejnižší návštěva na Spartu od rekonstrukce haly!

Sweník

Příspěvekod Sweník » 17 led 2016 23:28

avalance píše:podle me idealni hráč na 4.brázdu Extraligy, odmakat na plno 8minut za zapas, napadat, trochu to tam vybláznit...jako podle me ten tým jadro uplne špatný nemá..vymenit tam Šedu, Havlíka za např.Mojžíše a Količe II a vyhodit Kauta Moučku...na prvniho centra dát Kousala na třetího Nahece...+ nechat si Svobodu + nejakou posilu typu Zohormy, Radila...v pohode ten tým na play-off má...jako být tu nejaký alespon prumerný sportovní manažer a ne Samohul v živote to takhle vypadat nemuže...to přeci vidíme všichni kde nás tlačí bota...

Tak to jsi právě "nakoupil" skoro celou pětku reprezentantů. To by ze dna zvedlo asi každý tým.. Neblázni. Kde by na to vzali? :-)

Jinak Fíma dobrý postřeh. Je to smutné, ale jestli se nestane zázrak, bude hůř..
Naposledy upravil(a) Sweník dne 17 led 2016 23:30, celkem upraveno 1 x.

Deathwing2

Příspěvekod Deathwing2 » 17 led 2016 23:30

Přes 8 tisíc to ještě jde, ale pravda na Spartu dřív chodilo daleko víc. Ještě vyprodáno bude na Zmrdfield HK, ale poté návštěvnost půjde strmě dolů. Čím se bude blížit konec sezony a vidina play outu a možné baráže.

Pilsner Urquell

Příspěvekod Pilsner Urquell » 18 led 2016 00:00

Však jsem to tu dneska psal že čekám nejmenší návštěvu na Spartu v tomto tisíciletí. Na Mechov desítka snad padne a pak sotva prelezeme šest a půl. JIH je rozjebanej až hanba,takhle prořídlej ho na Sraltu fakt nepamatují.To se Kratochvilovi a spol.opravdu povedlo. Kdepak byli Žampioni? Kde byli HoHovi fejsbukovi loviskari? V prdeli,seděli doma u kompu nebo v Mekáči.

jimmypop

Příspěvekod jimmypop » 18 led 2016 00:10

tau píše:
Martin píše:Přišlo mi, že ten 4-tý gól, co jsme dostali, byl po ofsajdu - viz. https://zippy.gfycat.com/DecentImperfectAmphiuma.webm

Je tu nějaký pravidlový expert?

Sparťan měl puk pod kontrolou, takže sice byl v pásmu dřív, ale o ofsajd nešlo....

To pravidlo sice znam, ale po dalsim zhlednuti bych o regulernosti trochu pochyboval. Hrac ma mit kotouc v drzeni, ale Buchta ho na ty modry teprve prebiral. Zajimal by me vyskedek v NHL pres coach's challenge. Cimz neomlouvam Sedy kriminalni pristup k celemu stridani. Mimochodem i Kral uz si toho vsimnul a nezapomnel ho sice anonymne pochvalit po zapase.

Btw HoH uz na svym soukromym profilu breci smerem k rozhodcim. Imho taky novej level

Zpět na “Diskuzní forum”