Archiv

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

digitalmouse
Kontaktovat uživatele:

Re: Hokej

Příspěvekod digitalmouse » 18 led 2016 17:48

Já teda hodím námět k diskuzi...taky se vám zdá, že když jsme šli do zápasu s tím, že se můžeme pokusit o zázrak, že nemáme co ztratit, že jsme hráli vždy vcelku dobrej hokej a naopak když se vyhlásilo že se musí/mělo by se vyhrát, že jsme předvesli hrozný výkony?

Aktuální případ - Litvínov - musíme - hrůza. Liberec - překvapíme - vcelku důstojnej výsledek a o mnoho lepší hra než proti Litvínovu.

Může za toto až příliš vysokej tlak na hráče?
:salfa: a spol. VEN!

Valda

Příspěvekod Valda » 18 led 2016 17:59

digitalmouse píše:Já teda hodím námět k diskuzi...taky se vám zdá, že když jsme šli do zápasu s tím, že se můžeme pokusit o zázrak, že nemáme co ztratit, že jsme hráli vždy vcelku dobrej hokej a naopak když se vyhlásilo že se musí/mělo by se vyhrát, že jsme předvesli hrozný výkony?

Aktuální případ - Litvínov - musíme - hrůza. Liberec - překvapíme - vcelku důstojnej výsledek a o mnoho lepší hra než proti Litvínovu.

Může za toto až příliš vysokej tlak na hráče?

Jako ze proti Sparte a Vitkovicim hrajou az od stavu 0:3? Nebo ze naopak v Olomouci po jejich snizeni na 1:3 se "polozi"? Myslim, ze psychika je ted problem.
Holt pripadny posileni by davalo sanci, ze se najde vice sily tyhle situace ustat. Nejakej "Bartek" kterej tam protlaci puk, nebo "Koukal" ktery procedi vetu typu "zadny najezdy nebudou", bek kterej pohlida posledni stridani ve tretine a da oddychnout pretizenymu Casymu ... Bez tech posil toho moc nesvede ani Draisailt. Porad se tu omila obrance plus dva utocnici, s tim posilenim souhlasim a je nutny.
Na druhou stranu, labilita byla v Pardubicich vzdy, jen ted to vygradovalo.

WalkingDude

Příspěvekod WalkingDude » 18 led 2016 18:04

Rohlik pogrilovanej v TV. No uznal tam nekolikrat svou chybu (komunikace, nezkuseni treneri..), prislibil ze s novymi trenery poresi pripadne posily (=rovnou neprisahal na bibli ze budou ale zaplat za ty dary). Trosku me mrazilo jak nedokazal normalne odpovedet na otazku co mu dela v klubu radost, kdyz ne vysledky nebo fanousci a odpoved bylo jen klise o novych svetlych zitrkach s trenery. Bez posil to proste nepujde. S Draslikem nebo bez. A mam na mysli posily ne dalsi nechtene hrace z pralesa. Pojdme letos zahranit ligu a treba to za rok naposedme vyjde. :ole:
Tak určitěéé. Jak řikám. Je to sport...

WalkingDude

Příspěvekod WalkingDude » 18 led 2016 18:11

Samozrejme Salfa ven.
Tak určitěéé. Jak řikám. Je to sport...

Pilsner Urquell

Příspěvekod Pilsner Urquell » 18 led 2016 18:15

Cavalera píše:
woe píše:měnit neměnit - je otázka, zda to chtěj ti současní ještě vůbec dál dělat ... třeba to hodili panu Pomádovi na hlavu.

Normální trenér by Šedu posadil a již ho na led nepustil. Jestli ti naši bafunjeros rozkazujou, že bude Šeda hrát, tak bych se jim na to jako trenér taky vyfláknul, tady si furt hrajou na nějakou organizaci, která by asi z fleku mohla jít do NHL ... a přitom maj hajzly na chodbě - a od začátku sezony nejsou schopni na ty hajzly doplnit ani to blbý mýdlo ... mně je úplně jedno, že hala není jejich - oni mě zvou na zimák, tak ať to s majitelem zimáku vyříděj, žeó...

Woe včera žádný rohlík na led neletěl co śousedi rohlíky nechávají zatím doma??? :wave:

Od nás letěly na led tři tvrdý housky,co jsem napsal,to jsem splnil.

Valda

Příspěvekod Valda » 18 led 2016 18:35

WalkingDude píše:Rohlik pogrilovanej v TV. No uznal tam nekolikrat svou chybu (komunikace, nezkuseni treneri..), prislibil ze s novymi trenery poresi pripadne posily (=rovnou neprisahal na bibli ze budou ale zaplat za ty dary). Trosku me mrazilo jak nedokazal normalne odpovedet na otazku co mu dela v klubu radost, kdyz ne vysledky nebo fanousci a odpoved bylo jen klise o novych svetlych zitrkach s trenery. Bez posil to proste nepujde. S Draslikem nebo bez. A mam na mysli posily ne dalsi nechtene hrace z pralesa. Pojdme letos zahranit ligu a treba to za rok naposedme vyjde. :ole:

Myslim, ze to treba jen uplne od Antose nepochopil a nezaplo mu to v hlave nebo ji ma fakt plnou toho co se sezonou. Cekal jsem rekne treba ze hrajou mlady ...na druhou stranu, proste on se ted neciti se chlubit vubec nicim, taky nazor (snad ne prilis hrana poza). Me tam zase zaujala veta o tom, ze odesel jeden fanklub a ze po debordelizaci prislo vycisteni prostredi ...

Caesar

Příspěvekod Caesar » 18 led 2016 18:45

Viceletou smlouvu mohl dat jen idiot. Stejne nebude dodrzena. Stacilo do konce sezony s naslednou opci,kdyz se zachranime. Hokej hrajem hroznej. Pod nim uz horsi hrat nemuzeme. Jak dlouho tem hlavam pomazanejm bude trvat,ze je potreba angazovat i kvalitni hokejisty! Treneri se tady tocej,jak smradi na kolotoci. Koncepcni a smysluplne jednani je zde na nejvyssim stupni.
Do září bude klid!

ypres.bass
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod ypres.bass » 18 led 2016 19:19

michalrysina píše:Mohl by Rohlík už konečně vysvětlit k čemu máme v klubu Salfickýho.
Pro parádu (a to nemyslím nijak špatně)...

ypres.bass
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod ypres.bass » 18 led 2016 19:20

woe

Příspěvekod woe » 18 led 2016 19:28

Sráží nás chyby jednotlivců...k čemu jsou u týmu cvokaři...co dělá SM...proč GM opustil své sliby ohledně denní komunikace...k čemu nový coach, když musí stejně pracovat s hráči, které mu dodá vrchnost...dneškem se v kontextu nic moc nemění..působí to, jako by chtěla vrchnost před pádem do pralesa pozlobit Krásného, jinak mi to zatím nedalo žádný smysl...v kolotoči trenérů už jsme horší, než fotbalový klub.
Dnešek mne nijak nenaznačil, že se tu pro záchranu ligy něco děje. Toto nestačí.
71

Valda

Příspěvekod Valda » 18 led 2016 19:34

woe píše:Sráží nás chyby jednotlivců...k čemu jsou u týmu cvokaři...co dělá SM...proč GM opustil své sliby ohledně denní komunikace...k čemu nový coach, když musí stejně pracovat s hráči, které mu dodá vrchnost...dneškem se v kontextu nic moc nemění..působí to, jako by chtěla vrchnost před pádem do pralesa pozlobit Krásného, jinak mi to zatím nedalo žádný smysl...v kolotoči trenérů už jsme horší, než fotbalový klub.
Dnešek mne nijak nenaznačil, že se tu pro záchranu ligy něco děje. Toto nestačí.

S jednim se da s Juniorem souhlasit: Presvedci se jenom vysledky. To plati i pro soucasny management ...Dle meho nebyli i pres urcity chyby Kral se Zadinou spatni, ale ten ansambl jo. Tomu odpovidaji vysledky a take nase hodnoceni. Jediny co si slibuju je, ze Draisaitl si vic dupne smerem k posilam - Venera spis jen tak smutne poznamenaval, posil se nedostalo ani Kralovi - a ze treba posadi hrace, kteri na to proste nemaji. Ale jsem pri zemi, jasat budu az po dvou trech sezonach, kdy budeme hrat o semifinale.

Pick

Příspěvekod Pick » 18 led 2016 19:51

tau píše:Když jsem tady v poledne vyhlásil soutěž o bludišťáka "Najdi kam se vrtnul Ondra", můžu nyní vyhlásit pokračování soutěže.
Tentokrát otázka zní: "Kam se vrtnul Kráťa?"

Opět malá nápověda: Ani on nezůstal daleko od hokeje...

ředitel marketingu (a vlastník 25%) v Ježkovejch krabičkách?

mimochodem, čímpak se asi zabejvá firma s názvem Pardubický hokej, z.s.??? Dozorčí rada: Rohlík, Salfický, Kratochvíl....

stery

Příspěvekod stery » 18 led 2016 19:59

Já se změnou na postech trenérů zas tak nadšený nejsem . On rozhodně za pár kaček trénovat nebude. Za to tady mohla být nějaká posila.
A že si na někoho ukáže Draslík, tomu nevěřím. Onehdá Rohlík vyhlásil, že on si sežene hráče a k tomu si najme kouče.
Čas ukáže, ale na záchranu ho už moc není. No uvidíme.

hammer07

Příspěvekod hammer07 » 18 led 2016 20:36

v rozhovoru na ČRO Draslík říkal, že cíl 1 je udržet nejvyšší soutěž. Konečně jsem to od někoho z klubu slyšel na plnou hubu... :clap:
Chcete hráče do čtvrté lajny? Prodáme levně, více info na www.rohlik.cz

Caesar

Příspěvekod Caesar » 18 led 2016 21:06

Aby nam to tady kamionak nepokurvil jeste vic na dalsi sezonu. Hloupej je na to dost
Do září bude klid!

hans68

Příspěvekod hans68 » 18 led 2016 21:08

Nechtělo by to ikonku DRASLÍKA, první den u nás a už ho máme pojmenovaneho, na to jsme tu TOP experti

Odesláno z mého GT-I9195 pomocí Tapatalk

Anry

Příspěvekod Anry » 18 led 2016 21:30

Tak tu máme nového trenéra.Podle mne měl přijít někdo zkušený už při té první výměně a k němu třeba ten Král. Jeden kvalitní obránce a pokusit se začít hrát totální beton,aby se tým pomalu zvedal.Komisarek prostě nemá absolutně žádné zkušenosti s rolí GM a hlavně v době počátku působení
asi ani neměl tucha o fin. situaci klubu(což je více než zarážející).Jeho původní vize byla jasná , posílit tým a hrát líbivý hokej.Během pár dnů bylo vše jinak.Duo Král Zdina OK , ale s jinými hráči.Jen aby už nebylo pozdě....

Pilsner Urquell

Příspěvekod Pilsner Urquell » 18 led 2016 22:04

Draslík který vyžaduje disciplinu a poctivou hru odzadu musel bejt včera nadšenim bez sebe obzvláště z 8 a 82. :crazy: :crazy:

kjuboun

Příspěvekod kjuboun » 18 led 2016 22:17

Já bych povolal zpět Roupece, pokud to jde. Tak do prdele jsme za něj dali prachy, proč by měl hráz ve Znojmě, když nám tu veselé jezdí Míša Šeda? Hůř nehrál a jediný důvod, proč šel pryč byl ten, že si ho vybral Babcock jr. na základě jejich spolupráce z Hradce.
My nemáme na ten luxus si koupit hráče a pak ho nechat někde na hostovačce, když máme takovou obranu jakou máme.
Gelmoš: "Vzhůru do nekonečna a ještě dál!"

selma11

Příspěvekod selma11 » 18 led 2016 22:20

Jedině tesla z Pardubic.

speedmetal
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod speedmetal » 18 led 2016 22:22

Viděli jste teď někdo Čt sport? Dominátor tam dělal na dětské olympiádě vlajkonoše Pardubického kraje a v krátkém rozhovoru řekl, že teď má v hlavě hlavně to, aby první tým Pardubic nešel do baráže. Myslel jsem, že má jiné starosti. Klobouk dolů, že mu to není lhostejné.

tomaso25

Příspěvekod tomaso25 » 18 led 2016 22:30

Anry píše:.Komisarek prostě nemá absolutně žádné zkušenosti s rolí GM a hlavně v době počátku působení
asi ani neměl tucha o fin. situaci klubu(což je více než zarážející).Jeho původní vize byla jasná , posílit tým a hrát líbivý hokej.Během pár dnů bylo vše jinak.Duo Král Zdina OK , ale s jinými hráči.Jen aby už nebylo pozdě....

O Rohlíkovi se vypráví všelicos, lepšího i horšího. Pravdou je, že stát se GM v průběhu sezony bez předchozích zkušeností není právě snadná výchozí pozice. Seznámení s výkonem funkce muselo proběhnout v plným běhu. Původní plány za ty tři měsíce musely projít nějakou korekcí. Bohužel učenej z nebe nespadl. Akorát někdo se časem naučí a poučí, a někdo zůstane marnej pořád. Furt nedokážu úplně odhadnout k jakýmu pólu se řadí Rohlík. Předvedl od obou něco.
Dnešní výměna trenéra přichází v hodině dvanáctý, protože co nás čeká, k tomu potřebujeme na střídačku někoho, kdo už tam něco zažil. Zároveň nutně potřebujeme, aby ještě další kroky následovaly.
Nejzajímavější na tom dnešním rozhovoru mi přišla jeho odpověď, že se ustálila hierarchie majitel - GM - trenér. Takže SM z toho nenápadně vypadl... A Draisaitl podle všeho má docela zajímavej přehled o hráčích. Ti dva Kanaďani v Mechově jsou snad jeho tipy. Jedno cizinecký místo je volný a i když je to risk, tak jim nic jinýho nezbude.

avalance

Příspěvekod avalance » 19 led 2016 00:06

tomaso25 píše:
Anry píše:.Komisarek prostě nemá absolutně žádné zkušenosti s rolí GM a hlavně v době počátku působení

O Rohlíkovi se vypráví všelicos, lepšího i horšího. Pravdou je, že stát se GM v průběhu sezony bez předchozích zkušeností není právě snadná výchozí pozice. Seznámení s výkonem funkce muselo proběhnout v plným běhu. Původní plány za ty tři měsíce musely projít nějakou korekcí. Bohužel učenej z nebe nespadl. Akorát někdo se časem naučí a poučí, a někdo zůstane marnej pořád. Furt nedokážu úplně odhadnout k jakýmu pólu se řadí Rohlík. Předvedl od obou něco.
Dnešní výměna trenéra přichází v hodině dvanáctý, protože co nás čeká, k tomu potřebujeme na střídačku někoho, kdo už tam něco zažil. Zároveň nutně potřebujeme, aby ještě další kroky následovaly.
Nejzajímavější na tom dnešním rozhovoru mi přišla jeho odpověď, že se ustálila hierarchie majitel - GM - trenér. Takže SM z toho nenápadně vypadl... A Draisaitl podle všeho má docela zajímavej přehled o hráčích. Ti dva Kanaďani v Mechově jsou snad jeho tipy. Jedno cizinecký místo je volný a i když je to risk, tak jim nic jinýho nezbude.

kolegové hlavni přinos Draslíka vidim v tom, že na rozdíl od Krále bude tvrde šlapat po vedení, aby mu sehnali hráče...Richard bohužel začínal, tak když mu řekli "sorry Rišo nejsou love vem si neco ze šumperka nebo juncku", tak Riša sklapnul paty a volal prales...ted navíc Draslík bude řídit obranu a Riša asi víc utok...což je dobrá kombinace...a Draslík pujde tvrde po Rohlíkovi a kamionovi aby mu sehnali hráče Extraligové urovne...podle me minimálne Kousala a beka... a jsem si skoro jistej že Mišovi Šedovi tu pšenka nepokvete...a Moučka s Kautem se asi taky zbalí...

Pilsner Urquell

Příspěvekod Pilsner Urquell » 19 led 2016 04:23

Já jsem přesvědčen že si už nějakou posilu prosadil,jinak by to tady ani nevzal. Taky bude mít určité větší pravomoce a smlouvu má na delší dobu což znamená, že to má Legendární Samohul spocitany.

Grimley
Administrátor

Příspěvekod Grimley » 19 led 2016 06:46

Dle myho gusta by mohl prijit Zohorna a Radil :thumbup:

Ale videl bych to na nejakyho cizince, vzhledem k odchodu Roberta... nasledujici dny budou plny ocekavani a napeti, doufam, ze to jako obvykle neskonci blamazi
Pardubice ole

Zpět na “Diskuzní forum”