Archiv

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

LuKing

Re: Hokej

Příspěvekod LuKing » 20 led 2016 22:18

WalkingDude píše:
LuKing píše:Prosím, prozradil by mi někdo, proč se :kristan: nazývá Lix?
Omlouvám se, ale prostě to nevím :red:

Proste prezdivka. Snad po jeho otci nebo tak neco

Děkujů :))

Anry

Příspěvekod Anry » 20 led 2016 22:42

Ohledně Mojžíše mám takový dojem,že by ho brali všema deseti , ale někdo měl v té chvíli vybitý telefon(víme kdo).A Rohlíkovo prohlášení byl jen manévr pro utišení vášní směřujících na určitou osobu.

Sweník

Příspěvekod Sweník » 20 led 2016 23:15

Hlavně Mojžíš tady posledně hrál sakra dobře! Vůbec jsem Rohlíkovu kritiku na něj nepochopil. I proto jsem si dělal legraci, že si ho nejspíš spletl s Kindlem. Mimochodem něco mi říká, že on si je nespletl, ale doufal, že si poplete většina fanoušků..

Caesar

Příspěvekod Caesar » 21 led 2016 05:56

rozhovor o ničem. Dokud nepřibudou extraligový hokejisté na naší soupisce, tak neveřím jim nic.
Pardubická banda plná čuráků.

Pilsner Urquell

Příspěvekod Pilsner Urquell » 21 led 2016 06:03

Anry píše:Ohledně Mojžíše mám takový dojem,že by ho brali všema deseti , ale někdo měl v té chvíli vybitý telefon(víme kdo).A Rohlíkovo prohlášení byl jen manévr pro utišení vášní směřujících na určitou osobu.

Bodejd by neměl Legenda vymlacenou baterku,když má ten telefon k uchu snad prilepenej. Zřejmě volá na erotický linky. Měl by za sebou tahat agregát .

Pick

Příspěvekod Pick » 21 led 2016 10:25

Orsava nevím jestli bude chtít pokračovat zrovna tady.....zkraje tu nadšením zrovna nehýkal

Sweník

Příspěvekod Sweník » 21 led 2016 12:12

Vše závisí na tom, jestli Rohlík mluví pravdu a skutečně to tu v dalších sezonách chtějí pozvednout. Zatím tomu nic nenasvědčuje. Snad krom dlouhodobé smlouvy s novým trenérem, ale jak už psali všichni ostatní, jen trenér nestačí..

Když hráči uvidí, že se tu po letech skládá kvalitní tým s koncepcí, může tady zůstat třeba i Orsava. Zatím jsme ale stále spíš výprodej. Už brzy se ukáže, jestli to myslí vážně nebo zase jen šikovně odpálkovali otravné fanoušky..

Pick

Příspěvekod Pick » 21 led 2016 12:31

Já na žádný nový a světlý zítřky nevěřím. Jestli má kamioňák nějakej důvod se teď smekat abychom nespadli, tak tím důvodem je pouze skutečnost, že extraligovej klub se případně prodává jistě lépe a za víc než klub pralesní. Za kamioňáka se tady už prostě nic pozvedávat nebude. Jakýkoliv pozvedávání stojí prachy a ty on už do toho dávat nechce. Jediný co chce, je odnášet si většinu zisku. Tři roky to tady pomalu rozebírali, po sportovní stránce to jelo dolů, ale světe div se, lidi furt chodili a i s čím dál bídnějším týmem se aspoň předkolo utlouklo, čímž se všem zavřela huba a jelo se dál. Letos tomu ale pustili žilou až příliš a výsledkem je průser, kterej když ale uhasej, tak se příští sezónu nejspíš bude opakovat. Takže zítřky nějaký určitě budou, ale nevěřím, že světlý :thumbdown:

smartin

Příspěvekod smartin » 21 led 2016 12:34

Já jsem docela skeptik, dle mně mají sice s panem 3slíkem podepsanou smlouvu na tři roky, ale s dodatkem na extraligu. Jinak by byl blázen.
Posily žádné nebudou jelikož nejsou prachy, maximálně přijde nějaké doplnění ne posily!!!
Jak Rohlík mluvil o Kladeňácích tak max. na play out, jelikož barage budeme hrát pravděpodobně s nimi.
V rozhovoru mluvil pan Rohlík moc hezky leč mu nějak nevěřím.
Samo si přeji abych se mýlil.
Dynamo a Flyers srdeční záležitost!

woe

Příspěvekod woe » 21 led 2016 12:45

Přidávám se do skupiny čekatelů na skutky, řečí bylo dosti.
Přiznání a přijetí odpovědnosti nezkušeného GM, že prosadil nezkušené trenéry, mne nebere. Tady se nehrají Monopoly, kde se dá po nezdaru hrát repete. Existuje už jen jeden, poslední, pokus. Věření je málo.
Btw posily - málokterý hráč mohl splnit najednou tolik kritérií pro vytoužené posílení, než Tomáš Mojžíš. A víme všici, jak tuto neakci GM pořešil.

Oproti Šebkovi se liší jen tím, že udělal s HoHem rozhovor. To je vše. Šebek vždy alespoň to předkolo měl. Tak uvidíme. Okecávat se dá kde co.
Ať žije kontinuita. Stabilně ve sr...ách... #70adost...

Sweník

Příspěvekod Sweník » 21 led 2016 12:45

Taky to zatím vnímám podobně. Ono i kdyby přišel třeba ten Kousal s Horákem a nějaký ten cizinec do obrany, bude to jen na konec letošní sezony. A to odpovídá spíš tomu, co píše kolega Pick. Šmidberský teď klidně pustí chlup, ale bude to hlavně kvůli zachování extraligové licence, která se snáze a hlavně dráže prodá..

Sweník

Příspěvekod Sweník » 21 led 2016 12:47

Přesně, Mojžíš byla první jejich šance ukázat nám, že to tady myslí vážně. Dopadlo to tak, že ho Rohlík ještě pomluvil..

Valda

Příspěvekod Valda » 21 led 2016 12:58

ad Mojzis: Tohle je otazka, kterou bych jeste v tom rozhovoru cekal. Porad kroutim hlavou a nechapu to rozhodnuti nepodepsat ho. Minule tu hral sice jen 6 zapasu, ale dle meho vubec ne spatne, ma ke klubu vztah, podepsal by na tri roky takze stabilita a zrejme by s nim byla dohoda i ve financich. Proste porad mi to hlava nebere a krom spoluprace se Salfou to porad Rohlikovi "skodi" v tom, ze proste cekam na vysledky a ne jen na slova.

ad rozhovor s GM: Peknej rozhovor, pekne se cte, Rohlikovi palec za to ze tam rika veci vic na rovinu a je i vic rozvadi, HoHovi za to, ze se ptal na dobre veci (az na Sedu a Mojzise vlastne na vse). Ale jak uz pisu vyse, stale ale plati, ze dokud nebudou vysledky, tak to zustane jen krasnym rozhovorem, aneb slovem/slibem nezarmoutis. Beru, ze to nema jednoduchy.

ad sestava pro pristi rok: zhruba jak pise tau, mozna bych zkusil i Orsavu, treba smlouvu 1+2 jako s Roupecem. urcite v tom klukovi neco je, ale letosem mu proste fakt nevysel, snad to nebude pripad "Honza Stary", ktery taky vyletel a pak uz spis bojovnik nez produktivni hrac.

Kely

Příspěvekod Kely » 21 led 2016 13:01

Sweník píše:Přesně, Mojžíš byla první jejich šance ukázat nám, že to tady myslí vážně. Dopadlo to tak, že ho Rohlík ještě pomluvil..

Též čekám na 31.1.2016 a pak si udělám obrázek o GM.Tady to musí být už vidět jak jsou schopni držet slovo.Zatím místo činů jenom oslabování a věření.

Nesmíme zapomenout ,že mužstva okolo nás budou též posilovat a my skutečně potřebujeme min.2 hráče do 1lajny ,aby byla nějaká šance se vyhnout 13 a14 místu.

WalkingDude

Příspěvekod WalkingDude » 21 led 2016 14:25

tau píše:Radil prodloužil o dva roky smlouvu ve Spartaku....

A dobre udelal
Tak určitěéé. Jak řikám. Je to sport...

acrylic

Příspěvekod acrylic » 21 led 2016 14:28

Valda

Příspěvekod Valda » 21 led 2016 14:56

acrylic píše:http://hradecky.denik.cz/hokej_region/draisaitl-v-pardubicich-byl-jsem-prekvapeny-20160121.html

no tak ta posledni veta/odpoved je opet vsevypovidajici ...

acrylic

Příspěvekod acrylic » 21 led 2016 15:56

tau píše:https://www.youtube.com/watch?v=64uIxA1mfLY

Úplně vidím Šedu .. :roll:

speedmetal
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod speedmetal » 21 led 2016 21:10

Tak po půlroce jsem nasadil ochranné prostředky (brýle, rukavice, čepici, plášť a slivovici) a s odporem jsem vlezl na zlodějské fórum. Výsledek mého krátkého pobytu? Zjištění, že pro ty ubožáky jsme smyslem života. Každých 8 příspěvků z deseti je o HC DYNAMO PARDUBICE a kdyby teď neprodlužovaly smlouvy s rolbaři a kantýnskou (někteří tam o tom píší a na chvíli na nás zapoměli) tak to bylo 9 z deseti. U nás je o těch pičůsoch každý třístý a teď jsem to snížil na každý dvoustýpadesátý. :crazy:

Kratas63

Příspěvekod Kratas63 » 21 led 2016 21:22

Rozhodl jsem se vyrobit si video o Lixovi. Je to skvělý brankář, ale už je u pirátů..Snad se mu bude dařit! Teda, kromě zápasů proti Dynamu Pardubice.. :lix: :kristan:
https://youtu.be/mMHqXi6cs9A
Naposledy upravil(a) Kratas63 dne 21 led 2016 21:26, celkem upraveno 1 x.

xFilda

Příspěvekod xFilda » 21 led 2016 21:23

speedmetal píše:Tak po půlroce jsem nasadil ochranné prostředky (brýle, rukavice, čepici, plášť a slivovici) a s odporem jsem vlezl na zlodějské fórum. Výsledek mého krátkého pobytu? Zjištění, že pro ty ubožáky jsme smyslem života. Každých 8 příspěvků z deseti je o HC DYNAMO PARDUBICE a kdyby teď neprodlužovaly smlouvy s rolbaři a kantýnskou (někteří tam o tom píší a na chvíli na nás zapoměli) tak to bylo 9 z deseti. U nás je o těch pičůsoch každý třístý a teď jsem to snížil na každý dvoustýpadesátý. :crazy:

Byt hradeckym fanouskem a k tomu na foru to uz je primo diagnoza.... :-)

komu je co potom, z čeho je to odesláno :-)

Fíma

Příspěvekod Fíma » 21 led 2016 21:36

speedmetal píše:Tak po půlroce jsem nasadil ochranné prostředky (brýle, rukavice, čepici, plášť a slivovici) a s odporem jsem vlezl na zlodějské fórum. Výsledek mého krátkého pobytu? Zjištění, že pro ty ubožáky jsme smyslem života. Každých 8 příspěvků z deseti je o HC DYNAMO PARDUBICE a kdyby teď neprodlužovaly smlouvy s rolbaři a kantýnskou (někteří tam o tom píší a na chvíli na nás zapoměli) tak to bylo 9 z deseti. U nás je o těch pičůsoch každý třístý a teď jsem to snížil na každý dvoustýpadesátý. :crazy:

Divíš se? Vždyť jsme smyslem existence jejich klubu, respektive smyslem toho, proč se tam u nich usadil.

Adze

Příspěvekod Adze » 21 led 2016 21:36

Kratas63 píše:Rozhodl jsem se vyrobit si video o Lixovi. Je to skvělý brankář, ale už je u pirátů..Snad se mu bude dařit! Teda, kromě zápasů proti Dynamu Pardubice.. :lix: :kristan:

Pěkný, Robert tady za relativně krátkou dobu odvedl kus dobré práce, patří mu dík, rozhodně to neměl za našimi obránci jednoduché a pokud Max neprodlouží, jako že si myslím že ne, tak mě bude moc mrzet že tým přišel o tak výborného brankáře kvůli krátkému angažmá golmana který se tady za 3/4 roku neskutečně zvedl, ale dá nám vale a rázem budeme bez dobrého brankáře.

Kuba23

Příspěvekod Kuba23 » 21 led 2016 21:37

Kratas63 píše:Rozhodl jsem se vyrobit si video o Lixovi. Je to skvělý brankář, ale už je u pirátů..Snad se mu bude dařit! Teda, kromě zápasů proti Dynamu Pardubice.. :lix: :kristan:

Supr video :thumbup:

Zpět na “Diskuzní forum”