Archiv

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

acrylic

Re: Hokej

Příspěvekod acrylic » 21 led 2016 22:13

Kratas63 píše:Rozhodl jsem se vyrobit si video o Lixovi. Je to skvělý brankář, ale už je u pirátů..Snad se mu bude dařit! Teda, kromě zápasů proti Dynamu Pardubice.. :lix: :kristan:
https://youtu.be/mMHqXi6cs9A

Moc pěkné :lix: jsem rád, že tu byl a o to víc mě mrzí, že odešel (se vší úctou k Maxovi) Po éře Růžičky, který mi kolikrát způsobil nervový kolaps, tu byl opravdu gólman pár exeláns. Díky za video

PCE.MAN

Příspěvekod PCE.MAN » 21 led 2016 22:23

Lidi já tady byl vždycky rozsévač dobrý nálady, ale už jsem ztrácel víru i já. Teď ale příchodem Draisaitla jsem se zase nastartoval.
To že Rohlas oslovil právě jeho a podpořil ho Šmidbera, to je pro mě impuls, že se to začne měnit. Není to žádný kámoš nikoho z klubu, má dávno vyděláno, tak nemusí být nikomu vděčný ani zavázaný, každýmu musí být jasný, že on nebude nikoho poslouchat a bude si to dělat po svým. Super - palec nahoru.
Teď aby Rohlas dovalil ty posily. Upřímně žádný extra eso se nedá čekat. Žádný super hráč bez smlouvy není volný a logicky před play off nikdo nikoho nepustí. Leda někoho ze zahraničí, kdo do play off neprojde. Ve skrytu duše jsem doufal v Kousala nebo Radila, ale dostat sem někoho z Ruska, to je asi fakt nereálný, to se nedaří nikomu, v tom nejsme sami. Možná někdo ze Švýcar nebo z Německa. Nám pomůžou i nadprůměrný hráči. Radši bych tu viděl 3 nadprůměrný než jedno nějaký super drahý eso, kterýmu když se nebude hned dařit, tak jsme tam kde jsme teď.
Za mě Rohlas dokázal to co tady psal myslím Tomaso25 a s tím úplně souhlasím, tj. že Rohla nemá povahu žádnýho lokaje. Já mu pořád věřím. Myslím, že to nemá jednoduchý. Letošek prostě musí dohrát s kartama, který mu rozdali jeho předchůdci, až na příští rok to s Draisaitlem postaví podle sebe a bude to doufám jiný kafe.
Jinak se teda připojuju jednoznačně snad ke všem kdo sem píší v názoru na Šedu. Takový kopyto jsme tu dlouho neměli. Ten v pohodě trumfne i Havlíka. Pevně věřím, že už nám moc zápasů nepodělá, protože tohle Draisaitla hned vytočí a ten se s nikým neprdí a pošle ho na tribunu. Akorát se bojím, že "príma klukovi" dal Salfa smlouvu na dva, možná radši na tři roky a že se ho zbavíme jenom tím, že ho vyplatí.

Jo a lidi neřešte Mechov. Ať se tam třeba pos...
Oni jsou obrovský fanoušci teď, když se daří. Jsem na ně zvědavý v horších časech. Už jsem tady jednou psal, že až budou desátý, tak budou rádi za 3.500lidí na zimáku. Tady jsme v piheli a chodí pořád osmička. Můžeme na sebe být pyšný i když nás to teď všechny pěkně štve.
Nikdo není v háji věčně a oni zase nebudou věčně v laufu. Pak se jim vytlemíme do ksichtu :thumbup:

hans68

Příspěvekod hans68 » 21 led 2016 23:00

PCE.MAN píše:Lidi já tady byl vždycky rozsévač dobrý nálady, ale už jsem ztrácel víru i já. Teď ale příchodem Draisaitla jsem se zase nastartoval.
To že Rohlas oslovil právě jeho a podpořil ho Šmidbera, to je pro mě impuls, že se to začne měnit. Není to žádný kámoš nikoho z klubu, má dávno vyděláno, tak nemusí být nikomu vděčný ani zavázaný, každýmu musí být jasný, že on nebude nikoho poslouchat a bude si to dělat po svým. Super - palec nahoru.
Teď aby Rohlas dovalil ty posily. Upřímně žádný extra eso se nedá čekat. Žádný super hráč bez smlouvy není volný a logicky před play off nikdo nikoho nepustí. Leda někoho ze zahraničí, kdo do play off neprojde. Ve skrytu duše jsem doufal v Kousala nebo Radila, ale dostat sem někoho z Ruska, to je asi fakt nereálný, to se nedaří nikomu, v tom nejsme sami. Možná někdo ze Švýcar nebo z Německa. Nám pomůžou i nadprůměrný hráči. Radši bych tu viděl 3 nadprůměrný než jedno nějaký super drahý eso, kterýmu když se nebude hned dařit, tak jsme tam kde jsme teď.
Za mě Rohlas dokázal to co tady psal myslím Tomaso25 a s tím úplně souhlasím, tj. že Rohla nemá povahu žádnýho lokaje. Já mu pořád věřím. Myslím, že to nemá jednoduchý. Letošek prostě musí dohrát s kartama, který mu rozdali jeho předchůdci, až na příští rok to s Draisaitlem postaví podle sebe a bude to doufám jiný kafe.
Jinak se teda připojuju jednoznačně snad ke všem kdo sem píší v názoru na Šedu. Takový kopyto jsme tu dlouho neměli. Ten v pohodě trumfne i Havlíka. Pevně věřím, že už nám moc zápasů nepodělá, protože tohle Draisaitla hned vytočí a ten se s nikým neprdí a pošle ho na tribunu. Akorát se bojím, že "príma klukovi" dal Salfa smlouvu na dva, možná radši na tři roky a že se ho zbavíme jenom tím, že ho vyplatí.

Jo a lidi neřešte Mechov. Ať se tam třeba pos...
Oni jsou obrovský fanoušci teď, když se daří. Jsem na ně zvědavý v horších časech. Už jsem tady jednou psal, že až budou desátý, tak budou rádi za 3.500lidí na zimáku. Tady jsme v piheli a chodí pořád osmička. Můžeme na sebe být pyšný i když nás to teď všechny pěkně štve.
Nikdo není v háji věčně a oni zase nebudou věčně v laufu. Pak se jim vytlemíme do ksichtu

Hezky jsi to napsal, palec hore pro tebe A Mechov nás bude řešit stále, ono nezavid sousedovi X titulů když to sám nikdy nezažiješ , mám tucha, že je v neděli pokořime, to zase bude pláče jak jim rozhodčí ublížují

Odesláno z mého GT-I9195 pomocí Tapatalk
Salficky, Hrabal, Šebek, to je banda jebek..... :sadd:

Fíma

Příspěvekod Fíma » 21 led 2016 23:04

PCE.MAN píše:Jo a lidi neřešte Mechov. Ať se tam třeba pos...
Nikdo není v háji věčně a oni zase nebudou věčně v laufu. Pak se jim vytlemíme do ksichtu :thumbup:

Lidi chodí, ale kolik z toho jsou permanentkáři, kteří si vstupenky koupili ještě před tím, než mohli vědět, kam to letos dopracujeme? Třeba na Spartu přišla rekordně nízká návštěva. Od rekonstrukce haly tak málo na nejtradičnějšího soka nepřišlo.
Mimochodem, já vůl si koupil permici na play-off. Sportovní manažer blekotal něco o medaili a já jsem chtěl za vstupné na play-off ušetřit.

76marek

Příspěvekod 76marek » 21 led 2016 23:28

Adze píše:
Kratas63 píše:Rozhodl jsem se vyrobit si video o Lixovi. Je to skvělý brankář, ale už je u pirátů..Snad se mu bude dařit! Teda, kromě zápasů proti Dynamu Pardubice.. :lix: :kristan:
https://youtu.be/mMHqXi6cs9A

Pěkný, Robert tady za relativně krátkou dobu odvedl kus dobré práce, patří mu dík, rozhodně to neměl za našimi obránci jednoduché a pokud Max neprodlouží, jako že si myslím že ne, tak mě bude moc mrzet že tým přišel o tak výborného brankáře kvůli krátkému angažmá golmana který se tady za 3/4 roku neskutečně zvedl, ale dá nám vale a rázem budeme bez dobrého brankáře.

Přesně tak, Brandon tady nepodepíše a my budem zase bez gólmanů :-(.

Caesar

Příspěvekod Caesar » 22 led 2016 08:43

Zatim zadny hokejista u nas
Pardubická banda plná čuráků.

Formess

Příspěvekod Formess » 22 led 2016 09:32

Caesar píše:Zatim zadny hokejista u nas

Jj, mam neustale otevreny ofiko web a tlacitko F5 uz mam uplne rozmackany...No a stále nic...
Vzhůru k lepším zítřkům...

woe

Příspěvekod woe » 22 led 2016 09:46

Formess píše:

Jj, mam neustale otevreny ofiko web a tlacitko F5 uz mam uplne rozmackany...No a stále nic...

V den zápasu, desátá už skoro odbila - pošetři F5 na příště, to už myslím moc nevypadá, že by někdo nový s týmem odjel ... btw snad jsi nenalítl na to, že se tu opravdu chystaj posilovat - když to neudělali ani v momentě, kdy to šlo ... udělali rozhovor, dali na yt, dali ruce do klína, Peterovi věřej - hněv fanoušků je na chvíli oddálen ... pan GM Peterovi věří, že to dokáže ... opět jak v kostele, svíčkové báby by záviděly, možná i celý bratrstvo Jehovovo, co se to koná na našem zimáčku za seance...
Naposledy upravil(a) woe dne 22 led 2016 09:48, celkem upraveno 1 x.
Ať žije kontinuita. Stabilně ve sr...ách... #70adost...

smartin

Příspěvekod smartin » 22 led 2016 09:48

Já se vám divím, že stále čekáte. Žádnej Hokejista nepřijde.
Rohlík to řek jasně že na hokejisty z KHL nejsou prachy i kdyby k nám chtěli, jakože nechtěj. Taky co by tu hledali.
Dynamo a Flyers srdeční záležitost!

Sweník

Příspěvekod Sweník » 22 led 2016 09:51

smartin píše:Já se vám divím, že stále čekáte. Žádnej Hokejista nepřijde.
Rohlík to řek jasně že na hokejisty z KHL nejsou prachy i kdyby k nám chtěli, jakože nechtěj. Taky co by tu hledali.

Přesně! Určitě všichni sní o tom zahrát si za nás play out.. :wave:
Já nechápu, že jim to furt někdo dokáže baštit..

Jestli někdo dorazí, tak čekám, že půjde o průměrného cizince a bude to spíš doplnění, aby Ščotka nemusel dělat centra..

Formess

Příspěvekod Formess » 22 led 2016 10:13

woe píše:
Formess píše:

V den zápasu, desátá už skoro odbila - pošetři F5 na příště, to už myslím moc nevypadá, že by někdo nový s týmem odjel ... btw snad jsi nenalítl na to, že se tu opravdu chystaj posilovat - když to neudělali ani v momentě, kdy to šlo ... udělali rozhovor, dali na yt, dali ruce do klína, Peterovi věřej - hněv fanoušků je na chvíli oddálen ... pan GM Peterovi věří, že to dokáže ... opět jak v kostele, svíčkové báby by záviděly, možná i celý bratrstvo Jehovovo, co se to koná na našem zimáčku za seance...

Tak ja zadnou Posilu necekam. Jen me spis zajima, koho nam predhodi jako posilu... Někdo asi prijde, ale pocitam, ze to bude zboží jinde nepotrebne...
Vzhůru k lepším zítřkům...

WalkingDude

Příspěvekod WalkingDude » 22 led 2016 10:16

Kdo kdy rekl, slibil nebo napsal ze posila bude a to dnes?
Tak určitěéé. Jak řikám. Je to sport...

hammer07

Příspěvekod hammer07 » 22 led 2016 10:48

Chcete hráče do čtvrté lajny? Prodáme levně, více info na www.rohlik.cz

Pick

Příspěvekod Pick » 22 led 2016 11:04

tak jasný, peníze až na prvním místě. Nedivím se. Udělal bych to stejně.

Grimley
Administrátor

Příspěvekod Grimley » 22 led 2016 11:10

A je to vyřešený, to Rohlík na tý diskuzi v kotli ještě asi nevěděl (?!), jak vysoký jsou smlouvy, když říkal, že se budou snažit dotáhnout hráče (Pardubáky?!!!!) z KHL z týmů, kterej nepůjde do play off, že prej ho sem přesunou i se smlouvou ...

Každopádně kvalitní hráči nejsou jen v KHL a pokud má Draisaitl nějaký kontakty v severských ligách, případně přehled v německý lize, tak by to taky špatný bejt nemuselo.

Po dnešku doufám, že Šeda už se bude na hokej v Pardubicích dívat jen z tribuny :sick:
Pardubice ole

woe

Příspěvekod woe » 22 led 2016 11:27

Grimley píše:A je to vyřešený, to Rohlík na tý diskuzi v kotli ještě asi nevěděl (?!), jak vysoký jsou smlouvy, když říkal, že se budou snažit dotáhnout hráče (Pardubáky?!!!!) z KHL z týmů, kterej nepůjde do play off, že prej ho sem přesunou i se smlouvou ...

Cituji:
Několik Čechů v KHL, jimž po sezoně končí smlouvy a jejich kluby už nyní nemají naději na postup do play off, už dostupných teoreticky je. Zamíří někdo z nich do extraligy?
„Nemyslím si, že by to bylo tak žhavé. Klukům v Rusku zbývají tři a půl výplaty. Aby tam ty peníze nechali a šli místo toho do extraligy? To by musela být taková nabídka, že by dorovnala ruskou smlouvu. A takových klubů, které si to mohou dovolit, je v Čechách minimálně. V podstatě možná žádný.“

toto přesně vystihuje, jak je náš GM v obraze. Je to nastrčená figurka bez zkušeností, jakou tu byl i pan Šebek ... za týden řekne, že se moc snažil, ale že se to nepovedlo, protože to nešlo ... na pana Rohlíka se nezlobím, on si prostě jen věří ... problém je, co vlastně umí ..on je jen zástěrka, nastrčený hromosvod ... s ním se nemá cenu zabývat, jeho kroky a řeči, které činí, jsou k pláči ..

Sweník

Příspěvekod Sweník » 22 led 2016 11:37

woe píše:
Grimley píše:A je to vyřešený, to Rohlík na tý diskuzi v kotli ještě asi nevěděl (?!), jak vysoký jsou smlouvy, když říkal, že se budou snažit dotáhnout hráče (Pardubáky?!!!!) z KHL z týmů, kterej nepůjde do play off, že prej ho sem přesunou i se smlouvou ...

Cituji:
Několik Čechů v KHL, jimž po sezoně končí smlouvy a jejich kluby už nyní nemají naději na postup do play off, už dostupných teoreticky je. Zamíří někdo z nich do extraligy?
„Nemyslím si, že by to bylo tak žhavé. Klukům v Rusku zbývají tři a půl výplaty. Aby tam ty peníze nechali a šli místo toho do extraligy? To by musela být taková nabídka, že by dorovnala ruskou smlouvu. A takových klubů, které si to mohou dovolit, je v Čechách minimálně. V podstatě možná žádný.“

toto přesně vystihuje, jak je náš GM v obraze. Je to nastrčená figurka bez zkušeností, jakou tu byl i pan Šebek ... za týden řekne, že se moc snažil, ale že se to nepovedlo, protože to nešlo ... na pana Rohlíka se nezlobím, on si prostě jen věří ... problém je, co vlastně umí ..on je jen zástěrka, nastrčený hromosvod ... s ním se nemá cenu zabývat, jeho kroky a řeči, které činí, jsou k pláči ..

Kde to můžu podepsat? :-)

Zrovna jsem chtěl napsat něco podobného. Jaký má náš GM asi přehled o hráčích, když mluvil o angažování našich kluků z KHL.. Haha..
Opět jen řeči, plané sliby, co chtěli lidé slyšet..

Valda

Příspěvekod Valda » 22 led 2016 11:40

@Grimley: Pardubaci z KHL by byla nejlepsi volba, zvlast ten Koukal by asi byl nejvic potreba. Ostatni holt bojuji o misto, smlouvy. Rohlik sice rikal, ze chce Pardubaky, ale ted Mojzise odmitl, ale to je prehrana pisnicka. Souhlasim s tim, ze v tomto smeru Draisailt muze hodne pomoct.

@tau: jj, ten Koukal, to by bylo hodne dobry. U Kousala je tam zase ta smlouva, ale dle info se zajimame i hrace, kteri Pardubaci uplne nejsou (Horak). Nicmene, fakt ze sem kluci prijdou (Zohy, Kousal, Kolic ...), tak by se jednalo o tri mesice hostovani s automatickym navratem po 30.4. ne? Takze Pardubice by jen prevzali kontrakt na ty tri, tri a pul mesice. Je to asi balik, ale pokud to myslime se zachranou vazne tak by to prekazka byt nemela. Ale urcite to neni jednoducha sitauce.

PCE.MAN

Příspěvekod PCE.MAN » 22 led 2016 12:20

Každopádně kvalitní hráči nejsou jen v KHL a pokud má Draisaitl nějaký kontakty v severských ligách, případně přehled v německý lize, tak by to taky špatný bejt nemuselo.

Po dnešku doufám, že Šeda už se bude na hokej v Pardubicích dívat jen z tribuny :sick:

Souhlasím s tebou. Tady pořád všichni řeší kdo přijde z KHL. Ale nějak si neuvědomují, že KHL přeplatit nejde. To neumějí ani Švédové, Nemci apod. Nerozumím tomu, proč se píšou názory, že je Rohlík mimo mísu. Zkoušel oslovit pardubáky, ale jestli podepíší v Rusku, tak co má asi tak dělat. Přeplatit to nemůže.
Já souhlasím s tebou, že kdyby přišel někdo z Německa, koho Draisaitl zná, tak by nám to mohlo pomoct. Ze Švýcar nebo ze severu by mohli taky přijít slušný hráči, ale nejde čekat TOP eso - takového hráče uprostřed sezóny nikdo nepustí a ty hráči mají smlouvy no a brát sem někoho jenom aby někoho vzali, to nemá cenu.

Se Šedou taky souhlas, ale myslím, že tak rychle to nepůjde. Ale hlavně ať je to co nejdřív :thumbup:

Cavalera

Příspěvekod Cavalera » 22 led 2016 12:27

Tak Zadina asistent u junku a pozor šeftrenér individuálních dovedností :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :crazy:

jimmypop

Příspěvekod jimmypop » 22 led 2016 12:28

Cavalera píše:Tak Zadina asistent u junku a pozor šeftrenér individuálních dovedností :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :crazy:

Jako ze umi hrace odhackovat nebo co to je zas za funkci?

Cavalera

Příspěvekod Cavalera » 22 led 2016 12:33

Rohlík je manipulátor a slinta.Jenom oddálil hněv fans při letošním průseru.Nikdo nepříjde fertig.

Sweník

Příspěvekod Sweník » 22 led 2016 12:33

Až vyhodí Legendu, podle mě dostane podobnou funkci. Třeba šéftrenér pohybu lapačkou.. :-)

jimmypop

Příspěvekod jimmypop » 22 led 2016 12:35

Sweník píše:Až vyhodí Legendu, podle mě dostane podobnou funkci. Třeba šéftrenér pohybu lapačkou.. :-)

Nebo seftrener samohulu, to mu taky slo

woe

Příspěvekod woe » 22 led 2016 12:35

PCE.MAN píše: Tady pořád všichni řeší kdo přijde z KHL. Ale nějak si neuvědomují, že KHL přeplatit nejde. To neumějí ani Švédové, Nemci apod. Nerozumím tomu, proč se píšou názory, že je Rohlík mimo mísu. :

Tady se to furt řeší proto, že o tom informoval a jednání sliboval GM Rohlík. Který je tím pádem mimo tu mísu, však mi to přijde logické, čemu na tom nerozumíš?

Klukům v Rusku zbývají tři a půl výplaty. Aby tam ty peníze nechali a šli místo toho do extraligy? To by musela být taková nabídka, že by dorovnala ruskou smlouvu. A takových klubů, které si to mohou dovolit, je v Čechách minimálně. V podstatě možná žádný.“

I 3nec, který by bral Ondru Němce - píše o tom, že jo, ale za rozumné peníze ... a jak známo, tam jsou na tom asi jinak, než my tady... pan Rohlík se tímhle jen a pouze odkopal - elementární věc, kterou by měl znát hlavně on, ne? :roll:

Zpět na “Diskuzní forum”