Archiv

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

monfils88

Re: Hokej

Příspěvekod monfils88 » 25 led 2016 18:21

Chlapy nenasírejte se ale ten o kom se tady mluví (Beny) je Benák ?????

WalkingDude

Příspěvekod WalkingDude » 25 led 2016 18:41

monfils88 píše:Chlapy nenasírejte se ale ten o kom se tady mluví (Beny) je Benák ?????

V tom pripade navrhuji okamzite tradovat za Sedu. Ten je prej do kabiny vybornej. Nebo aspon za Legendu.
Tak určitěéé. Jak řikám. Je to sport...

Fíma

Příspěvekod Fíma » 25 led 2016 18:43

tau píše:
Kely píše:Ihned vyhodit Legendu ,protože ho tu máme na ..........Věřit Draisaitlovi a nechat výběr na ose TrenérxGM a to bude to nejlepší co se může stát.

Legendu možná klidně nechat. Jako nějakou "spojku" mezi kabinou a kancelářema. Jako takovýho kašpárka. Nedávat mu žádný rozhodovací pravomoce, nenechat ho mluvit do médií. Prostě jen tak v ústraní, ať zařizuje nákupy hokejek a výstroje, ať zařizuje soustředění. Tam snad nic neposere.... Ale samozřejmě za mnohem méně peněz

Záleží jakou má smlouvu. Pokud tam má nějaké odstupné, tak se vyplatí ho tu nechat, i kdyby jen zvedal telefony a vařil kafe.

smartin

Příspěvekod smartin » 25 led 2016 18:45

Jste se s tím Benékem zbláznili nahlas ne???
Dynamo a Flyers srdeční záležitost!

WalkingDude

Příspěvekod WalkingDude » 25 led 2016 18:46

tomaso25 píše:
Kely píše:Ihned vyhodit Legendu ,protože ho tu máme na ..........Věřit Draisaitlovi a nechat výběr na ose TrenérxGM a to bude to nejlepší co se může stát.

Minulej týden v tom rozhovoru to víceméně zaznělo, že osa je majitel-GM-trenér. Legenda je mimo tuhle osu. Tedy není nadřízeným trenéra. Jeho působení nejspíš dost trefně popisuje tau. K tomu ještě obvolává agenty atd., ale podle všeho v mantinelech položených generálním. Pokud chce mít Rohlík takovýho řekněme asistenta, ať ho klidně má. A je mi fuk, jak se bude jmenovat.

Nevim no. Ja myslim ze platit managera ktery neco predzvykava jinemu managerovi je zbytecna funkce. GM na to cas mit nemuze a zpracovava jen data co mu da SM. Ja bych povolal skutecneho SM se skutecnymi pravomocemi. Jestli to ma Legenda jen jako trafiku protoze jsou kamosi tak jsem rozezlen

WalkingDude

Příspěvekod WalkingDude » 25 led 2016 18:49

smartin píše:Jste se s tím Benékem zbláznili nahlas ne???

To je na me? Nezblaznil.

WalkingDude

Příspěvekod WalkingDude » 25 led 2016 18:49

smartin píše:Jste se s tím Benékem zbláznili nahlas ne???

To je na me? Nezblaznil.

Pilsner Urquell

Příspěvekod Pilsner Urquell » 25 led 2016 19:17

michalrysina píše:
digitalmouse píše:Pokud Mechováci tvrdí že dnes zase v hledišti vyhráli, tak melou sračky. Bylo jich tam víc než v minulosti, ale určitě nebyli slyšet víc jak domácí. Kolikrát drželi hubu a čuměli co se děje. Jen jim v minulosti narostly křídla a jen si stále myslej že jsou nej. Dnes ale určitě ne. Vizuálně možná, jinak ani náhodou.

Kluci, smekám a děkuji!!!!! Můj předpoklad na víkend 0 bodů, máme 6 a to ještě 3 nad Mechovem, paráda. Stále potřebujeme posílit, ale tímhle způsobem a přístupem si troufám tvrdit že playoff nebude, ale baráž taky ne. držím se ale při zemi a následující zápasy nám ukážou.

Sorry ja koukal sice jen v televizi ale nic jinyho nez "hradec hradec" jsem neslysel. Kdybych nevedel ze se to hraje v pce tak bych si myslel ze se derby hraje v hradci. Jizni tribuna je uboha. Tomu se neda rikat ani fandeni

Odesláno z mého Lenovo A7010a48 pomocí Tapatalk

Měl jsi se zvednout a jít na zimak. Já dneska schválně ráno šel později do práce jen abych celý zápas viděl v TV. Nebudu daleko od pravdy když řeknu, že ruchove mikrofony byly někde u severní tribuny. Už jen to že nebyly téměř vůbec slyšet ,,pozdravy,, mezi oběma kotly na jihu a že byly sakra hlasité mi dává za pravdu. Jsem taky kritik Jihu ale za vcerejsek není kritika na místě.

PCE.MAN

Příspěvekod PCE.MAN » 25 led 2016 19:19

Lidi neměl jsem čas si to tu pročíst, ale prý byl Rohlík na Českém rozhlasu a říkal konkrétní jména, koho se sem snaží dostat.
Neslyšel jste to někdo o kom mluvil.
Vidím tady jméno Benák - tak ten by mě nenadchnul.

PCE.MAN

Příspěvekod PCE.MAN » 25 led 2016 19:23

tomaso25 píše:

Minulej týden v tom rozhovoru to víceméně zaznělo, že osa je majitel-GM-trenér. Legenda je mimo tuhle osu. Tedy není nadřízeným trenéra. Jeho působení nejspíš dost trefně popisuje tau. K tomu ještě obvolává agenty atd., ale podle všeho v mantinelech položených generálním. Pokud chce mít Rohlík takovýho řekněme asistenta, ať ho klidně má. A je mi fuk, jak se bude jmenovat.

S tímhle názorem naprosto souhlasím. Rohlík sám nemůže všechno stíhat a někoho k ruce potřebuje. Pokud mu Salfa předjednává to, co mu Rohla zadá a dělá mu přípravu k dotažení jednání, tak mi to přijde v pohodě. Čert to vem jak se ta pozice jmenuje. Ono kdyby se jmenovala asistent GM, tak by se s ním asi agenti odmítali bavit, protože by automaticky předpokládali, že má nulové pravomoci.

monfils88

Příspěvekod monfils88 » 25 led 2016 19:42

PCE.MAN píše:Lidi neměl jsem čas si to tu pročíst, ale prý byl Rohlík na Českém rozhlasu a říkal konkrétní jména, koho se sem snaží dostat.
Neslyšel jste to někdo o kom mluvil.
Vidím tady jméno Benák - tak ten by mě nenadchnul.

To by se dalo někde dohledat ne?

Pick

Příspěvekod Pick » 25 led 2016 19:51

...hledám, ale nic nenasvědčuje tomu, že by v nedávné době Rohlík nějak souvisle hovořil kdekoliv na ČRo.....tipuju, že to bude JPP....navíc, kdyby řekl nějaký jména, tak maximálně ty, se kterejma sice jednal, ale je nad slunce jasný, že tady rozhodně hrát nebudou. U všech ostatních by musel bejt padlej na hlavu o nich mluvit, když podepsanýho zjevně nemaj nikoho...

michalrysina

Příspěvekod michalrysina » 25 led 2016 19:51

http://isport.blesk.cz/clanek/hokej-tip ... artou.html

aneb jak funguje Sparta. Tady se mlčí mlží a kdoví jestli mají někoho vůbec podepsanýho
HC BRAND PARDUBICE

speedmetal
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod speedmetal » 25 led 2016 19:57

V Mechově je mimo sestavu Jank (nakoukl i do repre), protože se stále nedohodl na smlouvě. Škoda, že nemáme tašku peněz.

Štenkovan

Příspěvekod Štenkovan » 25 led 2016 20:00

Dnes jsem nemohl odolat udělat toto foto. Když jsem to fotil moc jsem se smál. :red:

Formess

Příspěvekod Formess » 25 led 2016 20:09

michalrysina píše:http://isport.blesk.cz/clanek/hokej-tipsport-extraliga/258467/buchtele-pribyl-a-mikus-podepsali-nove-smlouvy-se-spartou.html

aneb jak funguje Sparta. Tady se mlčí mlží a kdoví jestli mají někoho vůbec podepsanýho

Tak ono staci mrknout na eliteprospects. Tam toho je spousta...Sparta, Mechow, Plzen... Jen u nas se ceka, co vubec budeme hrat...
Vzhůru k lepším zítřkům...

tomaso25

Příspěvekod tomaso25 » 25 led 2016 20:18

Pick píše:...hledám, ale nic nenasvědčuje tomu, že by v nedávné době Rohlík nějak souvisle hovořil kdekoliv na ČRo.....tipuju, že to bude JPP....

Ptá se na to Ivan Mikulec v dotazech na GM. Takže Rohlík do rádia asi mluvil, jenže ČR Pardubice nemá právě bohatej audioarchiv. Ale jak sám říkáš, pochybuju, že tam sdělil něco víc, než v rozhovoru s Hrabalem. I když kdo ví...
Charvát, Šebek, Salfický
budou škodit navždycky

Pilsner Urquell

Příspěvekod Pilsner Urquell » 25 led 2016 20:52

tomaso25 píše:
Pick píše:...hledám, ale nic nenasvědčuje tomu, že by v nedávné době Rohlík nějak souvisle hovořil kdekoliv na ČRo.....tipuju, že to bude JPP....

Ptá se na to Ivan Mikulec v dotazech na GM. Takže Rohlík do rádia asi mluvil, jenže ČR Pardubice nemá právě bohatej audioarchiv. Ale jak sám říkáš, pochybuju, že tam sdělil něco víc, než v rozhovoru s Hrabalem. I když kdo ví...

Dneska kolem poledne jedu po Chrudimi a skočí červená. Koukam vedle do pruhu a vzorně vyzdobený auto dresikama a z boku vidím za volantem povědomej profil,tak troubim, borec se koukne a on to Ivan. Tak jsme se pozdravili stylem :thumbup:
No a nějakej dobrák mi na zadní dveře dodávky napsal Dynamo 3 Zmrdfield 2

woe

Příspěvekod woe » 25 led 2016 20:55

Ivan Mikulec? Tj přeci Ivanmik, fotograf, cukrář, všeumèl, ikona našeho Jihu, ne?

Imho GM asi jen opakoval to, co již někde řekl, ne? Ještě, než mu Sivek osvětlil, že to těžko klapne.
Ať žije kontinuita. Stabilně ve sr...ách... #70adost...

Pilsner Urquell

Příspěvekod Pilsner Urquell » 25 led 2016 21:06

Ta fotka Šejka co sem dal Hans by se měla využít a udělat z ni plakáty, to by byla o ně prasnice.Nápisů to jako námět na klub.
Naposledy upravil(a) Pilsner Urquell dne 25 led 2016 21:10, celkem upraveno 1 x.

Pilsner Urquell

Příspěvekod Pilsner Urquell » 25 led 2016 21:06

woe píše:Ivan Mikulec? Tj přeci Ivanmik, fotograf, cukrář, všeumèl, ikona našeho Jihu, ne?

Imho GM asi jen opakoval to, co již někde řekl, ne? Ještě, než mu Sivek osvětlil, že to těžko klapne.

Jasan práce všeho druhu :thumbup:
Ještě se mi včera líbilo jak Nahec přijel v čele na druhou dekovacku, vysmatej a šalu roztočenou jen ulitnout. :nanana: :nanana:

WalkingDude

Příspěvekod WalkingDude » 25 led 2016 22:05

Štenkovan píše:Dnes jsem nemohl odolat udělat toto foto. Když jsem to fotil moc jsem se smál. :red:

Priznam se ze mi asi nejak unikla pointa. O co jde? Auto ma samolepku HKM a dal?

sanchezz

Příspěvekod sanchezz » 25 led 2016 22:15

WalkingDude píše:
Štenkovan píše:Dnes jsem nemohl odolat udělat toto foto. Když jsem to fotil moc jsem se smál. :red:

Priznam se ze mi asi nejak unikla pointa. O co jde? Auto ma samolepku HKM a dal?

Asi pardubická značka a samolepka MHK..jinak nevím

speedmetal
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod speedmetal » 25 led 2016 22:29

Nechtěl jsem být za blbce, ale také jsem tam nic nenašel. Snad jenom, že to auto za sebou nechalo čtyři stopy. :think:
To je ovšem při změně směru běžné. :crazy:

WalkingDude

Příspěvekod WalkingDude » 25 led 2016 22:34

Moje auto vypada v tomto smyslu teda mnohem hur. Nechci domyslet jakou legraci asi po jeho vyfoceni zazivaji fandove Hradce nebo dokonce Kladna..

Zpět na “Diskuzní forum”