Archiv

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

PCE.MAN

Re: Hokej

Příspěvekod PCE.MAN » 25 led 2016 23:09

Pick píše:...hledám, ale nic nenasvědčuje tomu, že by v nedávné době Rohlík nějak souvisle hovořil kdekoliv na ČRo.....tipuju, že to bude JPP....navíc, kdyby řekl nějaký jména, tak maximálně ty, se kterejma sice jednal, ale je nad slunce jasný, že tady rozhodně hrát nebudou. U všech ostatních by musel bejt padlej na hlavu o nich mluvit, když podepsanýho zjevně nemaj nikoho...

Hledal jsem to v archívu a nic, tak je to možná fáma.
Já bych na ty posily nespěchal, je jasný, že nejvíc toho bude až o víkendu. Ty jednání budou do poslední chvíle, tak bych se ani moc nedivil, kdyby se něco upeklo až v noci na pondělí těsně před půlnocí.
Myslím, že Rohla nějakýho hráče upeče. Draisaitl zná hodně hráčů v Německu, tak někdo tam odtud by asi nebyl velký překvapení.
Jsem napnutej jako kšanda :thumbup:

hans68

Příspěvekod hans68 » 25 led 2016 23:11

Teď jsem si pustil HDP a opět výborná řeč pana Petera, ale řeknu vám, s tím člověkem to někam můžeme posunout, z něho jde obrovský respekt, nechtěl bych být #82 a něco pokazit, to budou koše litat asi, ještě jsem neviděl aby se pousmál. To jsme tady přesně potřebovali

Odesláno z mého GT-I9195 pomocí Tapatalk
Salficky, Hrabal, Šebek, to je banda jebek..... :sadd:

Pilsner Urquell

Příspěvekod Pilsner Urquell » 25 led 2016 23:19

No o pauze se nahoře nad Jihem mluvilo o mladým Draslikoj ze prej v Edmontonu moc nehraje a ze by prifrcel tatikovi pomoci.
Ale to mi přijde jako fantasmagorie a ještě se tam debatovalo dost nahlas o Bobbym.
Necháme se překvapit.

jimmypop

Příspěvekod jimmypop » 25 led 2016 23:21

Pilsner Urquell píše:No o pauze se nahoře nad Jihem mluvilo o mladým Draslikoj ze prej v Edmontonu moc nehraje a ze by prifrcel tatikovi pomoci.
Ale to mi přijde jako fantasmagorie a ještě se tam debatovalo dost nahlas o Bobbym.
Necháme se překvapit.

Co tam hulite nad tim Jihem za matros? To uz neni kategorie ani JPP

Pilsner Urquell

Příspěvekod Pilsner Urquell » 25 led 2016 23:22

Na tlemeni tu máme ,,jednoduššího,, legendárního Samohula. :crazy: :crazy: :sick: :red:

Pilsner Urquell

Příspěvekod Pilsner Urquell » 25 led 2016 23:30

jimmypop píše:
Pilsner Urquell píše:No o pauze se nahoře nad Jihem mluvilo o mladým Draslikoj ze prej v Edmontonu moc nehraje a ze by prifrcel tatikovi pomoci.
Necháme se překvapit.

:wave: Já šel jen do bufiku a na chvilku se zastavil u toho dědy co dělá pořadatele a vedle stál hloucek našich permicaru a tam tohle řešili. Jo a ještě mi pak v bufetu jeden borec povídal že Mountfield končí sponzoring hokeje hned jak vyprší jejich smlouva s městem HK což je po další sezóně. Holt fantazii se meze nekladou a aspoň se člověk pobavi. Tam se dají slyšet takový věci, kam se hrabe Kelišova :nanana: :beer:

Fíma

Příspěvekod Fíma » 25 led 2016 23:34

Pilsner Urquell píše:
jimmypop píše:
Necháme se překvapit.

:wave: Já šel jen do bufiku a na chvilku se zastavil u toho dědy co dělá pořadatele a vedle stál hloucek našich permicaru a tam tohle řešili. Jo a ještě mi pak v bufetu jeden borec povídal že Mountfield končí sponzoring hokeje hned jak vyprší jejich smlouva s městem HK což je po další sezóně. Holt fantazii se meze nekladou a aspoň se člověk pobavi. Tam se dají slyšet takový věci, kam se hrabe Kelišova :nanana: :beer:

A neříkali tam, že Jarda už je tak naštvaný na město, že Kladno prodá dohraje v Pardubicích? :-D

digitalmouse
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod digitalmouse » 25 led 2016 23:37

Pilsner Urquell píše: :wave: Já šel jen do bufiku a na chvilku se zastavil u toho dědy co dělá pořadatele a vedle stál hloucek našich permicaru a tam tohle řešili. Jo a ještě mi pak v bufetu jeden borec povídal že Mountfield končí sponzoring hokeje hned jak vyprší jejich smlouva s městem HK což je po další sezóně. Holt fantazii se meze nekladou a aspoň se člověk pobavi. Tam se dají slyšet takový věci, kam se hrabe Kelišova :nanana: :beer:

O tom Mountfieldu jsem to už zaslechl z více míst...
:salfa: a spol. VEN!

kjuboun

Příspěvekod kjuboun » 26 led 2016 00:00

jimmypop píše:
Necháme se překvapit.

:-D :-D mladej Draisaitl má letos 40 zápasů a 37 bodů, ale vykašle se na NHL a půjde hrát play out do Pardubic.
Ale jako aspoň jsem se takhle večer pěkně zasmál. :-)
Gelmoš: "Vzhůru do nekonečna a ještě dál!"

Sweník

Příspěvekod Sweník » 26 led 2016 00:57

michalrysina píše:http://isport.blesk.cz/clanek/hokej-tipsport-extraliga/258467/buchtele-pribyl-a-mikus-podepsali-nove-smlouvy-se-spartou.html

aneb jak funguje Sparta. Tady se mlčí mlží a kdoví jestli mají někoho vůbec podepsanýho

Nemlčí, však máme slíbeno, že podpisy zveřejní..
Jenže nám zatím nepodepsal nikdo.. Hmm..

Draisaitl se nejspíš povedl - mimochodem Rohlík na tom dle všeho nemá podíl ani h.. , jednal Roman (aspoň jsme se dozvěděli, že nechce spadnout..). Ale trenér všechno sám nezvládne. Bude to ještě těžký boj..

woe

Příspěvekod woe » 26 led 2016 09:07

Sweník píše:Draisaitl se nejspíš povedl - mimochodem Rohlík na tom dle všeho nemá podíl ani h.. , jednal Roman (aspoň jsme se dozvěděli, že nechce spadnout..). Ale trenér všechno sám nezvládne. Bude to ještě těžký boj..

Pan trenér Draisaitl - v HDP - tolik nehrané skromnosti, pěkně se na to kouká, když si někdo nelže do vlastní kapsy...

Co se týče jednání - taky myslím, že GM byl stafáž, hlavně pan majitel musel zaúřadovat a položit váhu své osoby k tomuto poslednímu kroku záchrany ... i s Milošem st. to tak údajně v únoru 2013 bylo .... pro druhou záchrannou misi si Miloše st. už sjednával přes pohůnka ... ale vlastně na tom ani tak nezáleží, kdo to domluvil, důležitý je efekt - a prostě pan majitel se na to tak úplně nevyfláknul, když už je ohroženo bytí jeho klubu v ELH ...

Dnes tvrdá fáračka, MB se potřebuje zvednout, vlítnou na nás ... snad najdeme síly a povede se to, alespoň bodík ... dnes nebude asi moc narváno, i když na Vánočním hokejovém dni rozdávali dětem vstupenky ... uvidíme. Držíme palce, jinak samo nějaké posílení by mělo být. To se ví.
Ať žije kontinuita. Stabilně ve sr...ách... #70adost...

Sweník

Příspěvekod Sweník » 26 led 2016 09:46

No je fakt, že za tohle si Šmidberský zaslouží pochvalu. Jestli po Draisaitlovi toužila Sparta, četl jsem, že by ho brali i v Kometě, Vary by po něm asi taky šly, kdyby byl volný.. Ale Roman ho všem vyfoukl.

DZARDINO

Příspěvekod DZARDINO » 26 led 2016 10:16

woe píše:
Sweník píše:Draisaitl se nejspíš povedl - mimochodem Rohlík na tom dle všeho nemá podíl ani h.. , jednal Roman (aspoň jsme se dozvěděli, že nechce spadnout..). Ale trenér všechno sám nezvládne. Bude to ještě těžký boj..

Pan trenér Draisaitl - v HDP - tolik nehrané skromnosti, pěkně se na to kouká, když si někdo nelže do vlastní kapsy...

Co se týče jednání - taky myslím, že GM byl stafáž, hlavně pan majitel musel zaúřadovat a položit váhu své osoby k tomuto poslednímu kroku záchrany ... i s Milošem st. to tak údajně v únoru 2013 bylo .... pro druhou záchrannou misi si Miloše st. už sjednával přes pohůnka ... ale vlastně na tom ani tak nezáleží, kdo to domluvil, důležitý je efekt - a prostě pan majitel se na to tak úplně nevyfláknul, když už je ohroženo bytí jeho klubu v ELH ...

Dnes tvrdá fáračka, MB se potřebuje zvednout, vlítnou na nás ... snad najdeme síly a povede se to, alespoň bodík ... dnes nebude asi moc narváno, i když na Vánočním hokejovém dni rozdávali dětem vstupenky ... uvidíme. Držíme palce, jinak samo nějaké posílení by mělo být. To se ví.

Hele nepsal jsi tu , že klub se řízeně má poslat do nižší ligy, či že se úmyslně snížuje jeho cena ? Cože ta změna?

WalkingDude

Příspěvekod WalkingDude » 26 led 2016 10:52

No vzhledem k udalostem vikendu, ze hrajeme doma a vzhledem k neforme Bolky je dnes pro me bod malo. Aspon 2.
Tak určitěéé. Jak řikám. Je to sport...

hans68

Příspěvekod hans68 » 26 led 2016 10:55

Ta fotka Šejka co sem dal Hans by se měla využít a udělat z ni plakáty, to by byla o ně prasnice.Nápisů to jako námět na klub.[/quote]
Péťo, doufám, že jsi myslel "Sejka ze Šálou" nebo nějakého Šejka ze Sálou :thumbup: :thumbup: :wave: :wave:
Salficky, Hrabal, Šebek, to je banda jebek..... :sadd:

kjuboun

Příspěvekod kjuboun » 26 led 2016 11:10

WalkingDude píše:No vzhledem k udalostem vikendu, ze hrajeme doma a vzhledem k neforme Bolky je dnes pro me bod malo. Aspon 2.

Také bych byl rád, kdybychom dnes poprvé v sezóně dokázali vyhrát třetí zápas v řadě, nicméně to bude těžké. Nechci působit nějak namlsaně, ale dnes bychom prostě měli vyhrát. Mechov si bude chtít spravit chuť a mohl by potřetí porazit Vítkovice, Zlín asi s Litvínovem neprohraje a Vary hrají derby s Plísní, všechny naši konkurenti v play out mohou vyhrát, ale pravděpodobnější je, že dnes ztratí a tak se nám naskýtá šance se znovu o nějaký ten bodík posunout od posledních dvou fleků a namočit do toho víc i ty Vítkovice.

PCE.MAN

Příspěvekod PCE.MAN » 26 led 2016 11:44

Přišel jsem si sem pro nějaký drby o posilách, ale že se tady dočtu mladýho Draslíka, tos mě dostal :thumbup: :clap: :clap: :clap:
Kousy je podle mě zbožný přání nás všech. Na něj nevěřím, protože on bude chtít podepsat ještě v Rusku a nebude tady riskovat třeba nějaký zranění. Jediná šance, jak ho ulovit by byla, pokud by se už chtěl trvale vrátit do Čech a ne se trmácet po Sibiři. Pokud chce ale zůstat v Rusku, tak ho tady nikdo nemá šanci zaplatit. A zájem o něj tam určitě bude.
Já čekám příp. posilu až o víkendu, bude se to všechno řešit na poslední chvíli. Žádný spekulace ale neprosakují, Rohlík si to umí evidentně ututlat.
Doufám, že máte pravdu s tím Mountfieldem. Před derby jsem tady psal, že nebudeme ve srabu věčně a pak se jim vytlemíme do ksichtu. Po derby s tím můžeme začít a pokud by jim odešel hlavní sponzor, tak tuplem :thumbup:
Dnešek ukáže, jak na to jsme, jestli jsme schopni ty poslední dva výkony zopakovat.

WalkingDude

Příspěvekod WalkingDude » 26 led 2016 11:50

I kdyby to byla pravda s tim Mountfieldem (coz nemuze ted imo nikdo vedet) tak si nemyslim ze to bude rana pro Hradec. Solidne se v kraji etabloval tak myslim ze nejaky jiny silny partner rad zaujme misto hlavniho sponzora. Predstavy ze budou mit financni problemy jsou imo liche. A hlavne. At to bude tak nebo tak je mi to tezce u prdele ;-) Starejme se o jih ne o sever ;-)
Tak určitěéé. Jak řikám. Je to sport...

woe

Příspěvekod woe » 26 led 2016 12:05

o odchodu p.Krásného si dovolím pochybovat, on si na tom mastí ego, takže dokud na to budou finance, bude je tam ládovat .. hokejový klub není fabrika na zisky, to je prodělečná firma na dělání ega ... pokud ty sekačky tak vynášej, budiž jim to přáno ...

kjuboun

Příspěvekod kjuboun » 26 led 2016 12:10

Pick

Příspěvekod Pick » 26 led 2016 13:18

woe píše:o odchodu p.Krásného si dovolím pochybovat, on si na tom mastí ego, takže dokud na to budou finance, bude je tam ládovat .. hokejový klub není fabrika na zisky, to je prodělečná firma na dělání ega ... pokud ty sekačky tak vynášej, budiž jim to přáno ...

....pravdu díš, nicméně pan Krásný už za ty roky nainvestoval dost a nevyhrál nic. To je holej fakt, kterej náladu nezvedne. A nebo pan Krásný pokukuje po nějakém fotbalu...přecijenom, okopávaná je a bude sportem č.1....a když může na Slávii Číňan, tak proč by nemohl někam i pan Krásný, ni? :shifty: Každopádně, osud pana Krásného, jeho sekačkária i tradiční mechovské hokejové bašty mi je u zádele :wave:

jimmypop

Příspěvekod jimmypop » 26 led 2016 13:45

Prumerny icetime ve Finsku

Obrázek

Srovnej s Dynamem

woe

Příspěvekod woe » 26 led 2016 15:04

tak dnes asi sestava, jako v neděli ... Cecek a Venkrbec včera hráli v pralese, tak asi nikdo na výpomoc nedorazí ... (né, že by to byly posily, já jen kvůli rozložení zátěže).

btw včera spolu hrály pralesní zálohy, Litoměřice pukly se Šumperkem, Tomáš Fořt 5/5 - pěkný - to je mazec, asi patři Zlínu (?)

http://www.eliteprospects.com/player.php?player=102440

Jinak co jsem koukal oproti začátku ligy, tak Říhovo stopa v Šumperku už v podstatě zmizela ... a nyní se mu to nějak sype v Litoměřicích ... každý Babcock nějak začínal ... jen, aby brzy neskončil, že ó ... i když až nastoupí třebas v Třebechovicích na lávku ... a rozjede svůj celoplošný sen :)

Kely

Příspěvekod Kely » 26 led 2016 15:15

woe píše:tak dnes asi sestava, jako v neděli ... Cecek a Venkrbec včera hráli v pralese, tak asi nikdo na výpomoc nedorazí ... (né, že by to byly posily, já jen kvůli rozložení zátěže).

btw včera spolu hrály pralesní zálohy, Litoměřice pukly se Šumperkem, Tomáš Fořt 5/5 - pěkný - to je mazec, asi patři Zlínu (?)

http://www.eliteprospects.com/player.php?player=102440

Jinak co jsem koukal oproti začátku ligy, tak Říhovo stopa v Šumperku už v podstatě zmizela ... a nyní se mu to nějak sype v Litoměřicích ... každý Babcock nějak začínal ... jen, aby brzy neskončil, že ó ... i když až nastoupí třebas v Třebechovicích na lávku ... a rozjede svůj celoplošný sen :)

Tak on Babcock z posleních 11 utkání 2 výhra za 3 body .Už najíždějí na jeho systém je to znát. :silent:

woe

Příspěvekod woe » 26 led 2016 15:22

http://www.litomericko.severoceskydenik ... meric.html

rozhovor Babcocka - že mu prý pendlují hráči .. božinku, a co naplánoval on ... v Šumperku už se z toho možná ani nevzpamatujou a spadnou o level níž ... neměl by jít raději třebas dělat na Svaz Slávovi asistenta? ... to by pro něj bylo třeba to nejlepší místo, kde by své kvality uplatnil. Tak, jako Slávek. :)

Zpět na “Diskuzní forum”