Archiv

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

PCE.MAN

Re: Hokej

Příspěvekod PCE.MAN » 08 úno 2016 16:50

Kely píše:
PCE.MAN píše:Já tady vždycky přetýkal optimismem, ale byl bych s desítkou opatrný. Myslím, že bysme se měli hlavně soustředit na urvání 11. nebo 12. místa. To je hlavní.
Za přestávku jsem rád. Bodovat víc jak 2x za sebou neumíme, tak snad se to odleží. Bohužel si myslím, že Kometa se zvedne. Jim bude stačit ubojovat jeden zápas. Sice nebudou hrát žádný zázračný hokej, ale tu desítku už si asi pohlídají.
My to můžeme ještě zkusit jedině za předpokladu, že bysme dali se Zlínem a Olmíkama třeba 4-5 bodů a vyhráli ve Vítkách. No jo ale bodovat 3 zápasy za sebou je pro nás problém. Draslík dokázal určitě to, že tým v každým zápase maká na doraz. Tam se jim nedá moc vyčítat.
Vary jsou už skoro jistý, ale Litvajs se zvedá. Bude to ještě pořádná šichta :eh:

Já tvrdím ,že se nemůžeme rovnat s Litvínovem ten kádr mají někde jinde a ten se rozjel sice pozdě ,ale rozjel a budou ještě jedenáctí o 12 a 13 flek budeme bojovat s Vítkama.

Nezbývá než věřit, že se pleteš :thumbup:
Litvajs nemá kádr úplně marný, ale loni je držel hlavně Francouz, dostávali málo gólů a nějaký vždycky dali. Hodně gólů dávali v přesilovkách Růča s Petružálkem. To jim letos chybí.
No jak píšu. Bude to ještě šichta a snad to zvládneme.

PCE.MAN

Příspěvekod PCE.MAN » 08 úno 2016 16:55

Sweník píše:
mach píše:Je pondělí a o Maxvellovi ani zmínka to zase rohlík ne odhad stim podpisem nové smlouvy.

Uvidíme. V každém případě jestli mu ti hráči nepodepíší, tak se ukáže, že je fakt naivní až hloupý.. Řeči o našich hráčích z KHL to jen naznačily, ale tohle už by bylo totální fiasko.

Já bych Rohlíka tak nepodceňoval. O víkendu byli v Třinci a pak jeli do Varů, takže scházet se nad smlouvou může počkat. Jestli to podepíší v průběhu tohoto týdne, tak je to úplně fuk.
Navíc si dovolím poznamenat, že Rohlík nikdy hráče z KHL nesliboval. Jestli si dobře pamatuju, tak vždycky říkal, že testují možnosti, jestli by se sem nedal někdo z pardubáků dostat. Každý ví, že to není jednoduchý.
Mechovákům spadnul z nebe Mertl, k nám ulovili Monyu a Sparta má toho golmana. Toť vše. Třinec to zkoušel a nemá nikoho. Rusko nejde přeplatit.

Sweník

Příspěvekod Sweník » 08 úno 2016 17:06

PCE.MAN píše: Rusko nejde přeplatit.

Správně, to jsme tady věděli skoro všichni! Jen Rohlík se choval, jak kdyby to netušil.. :-)

Kula

Příspěvekod Kula » 08 úno 2016 17:23

Hraboš povýšila už taky neodpovídá nebo už je nevěrohodnej?

Pilsner Urquell

Příspěvekod Pilsner Urquell » 08 úno 2016 17:56

Že by nebyl Hraboš loajální? :silent: Spíš chrápe,jinak by stopnul ty onanisty v sekci : Ptejte se. Jindy maže nepohodlné ale slušné dotazy a nyní tam nechá takovejhle mrdník.

Anry

Příspěvekod Anry » 08 úno 2016 20:40

Tak jsem mrknul na hokej.cz. Zaplaťbůh , že tomu plzeňskýmu magorovi konečně někdo namlel hubu.

kjuboun

Příspěvekod kjuboun » 08 úno 2016 20:50

Anry píše:Tak jsem mrknul na hokej.cz. Zaplaťbůh , že tomu plzeňskýmu magorovi konečně někdo namlel hubu.

No teď otázka, kdo z těch dvou, je větší č***k. A vůbec dneska se v HDP ptali hráčů, kdo má nejlepší střelu (3x zazněl Sejk, to bylo nejvícekrát), tak příště by se mohli optat kdo je největší dement ELH, adeptů je na to dost.
Gelmoš: "Vzhůru do nekonečna a ještě dál!"

Sweník

Příspěvekod Sweník » 08 úno 2016 20:53

kjuboun píše:A vůbec dneska se v HDP ptali hráčů, kdo má nejlepší střelu (3x zazněl Sejk, to bylo nejvícekrát)

Z kolika odpovídajících? Tam fakt někdo ještě vymyslel jiné jméno? Jaké? :-)

kjuboun

Příspěvekod kjuboun » 08 úno 2016 20:57

Sweník píše:
kjuboun píše:A vůbec dneska se v HDP ptali hráčů, kdo má nejlepší střelu (3x zazněl Sejk, to bylo nejvícekrát)

Jé to nevím, tak 8 jich mohlo být. Třeba Časka ho neřekl :-D ještě tam zazněl Bednář, Ton a já nevím kdo ještě, nějaký hokejisty jsem ani neznal (ty kteří podle odpovídajících mají nejlepší střelu, ty odpovídající jsem znal všechny.). :-D
Gelmoš: "Vzhůru do nekonečna a ještě dál!"

Anry

Příspěvekod Anry » 08 úno 2016 21:06

kjuboun píše:
Anry píše:Tak jsem mrknul na hokej.cz. Zaplaťbůh , že tomu plzeňskýmu magorovi konečně někdo namlel hubu.

No teď otázka, kdo z těch dvou, je větší č***k. A vůbec dneska se v HDP ptali hráčů, kdo má nejlepší střelu (3x zazněl Sejk, to bylo nejvícekrát), tak příště by se mohli optat kdo je největší dement ELH, adeptů je na to dost.

Jasně,že Trávníček je taky hovado. jenže on se tu narodil, což nemůžeš nijak ovlivnit.Kdežto ten knírač sem byl dotažen. A ten kdo ho sem dotáhl moc dobře věděl, co je zač. Jen aby tu nepočal nějaký levobočky.

Fíma

Příspěvekod Fíma » 08 úno 2016 21:13

Sweník píše:

Tak otázka nezněla na nejtvrdší, ale nejnepříjemnější pro brankáře, takže to může být i dobrá střela zápěstím.
Každopádně Vampola říkal, že Sýkora. A vzhledem k tomu, jak Vampola často skáče dostřel, určitě umí objektivně posoudit, od koho ho to bolí nejvíc :D

Pilsner Urquell

Příspěvekod Pilsner Urquell » 09 úno 2016 04:50

kjuboun píše:

Šindler.

Kratas63

Příspěvekod Kratas63 » 09 úno 2016 15:08

Tak ještě lepší.. na sraz reprezentací odjeli Marcinko, Gregorc a dokonce i RAPÁČ (ten však odjel na sraz "B" týmu Slovenska - Olympijský tým) :clap:
Naposledy upravil(a) Kratas63 dne 09 úno 2016 15:12, celkem upraveno 1 x.

Sweník

Příspěvekod Sweník » 09 úno 2016 15:12

Tak furt vyhlížím ty podpisy a zatím nic..

„S agentem Brandona Maxwella jednání, shodli jsme se na délce dlouhodobé smlouvy i finančních parametrech. Finální rozhodnutí by mělo padnout tento týden – věřím, že se dohodneme. Jednání s dalšími hráči, o které máme zájem, probíhají, mluvili jsme s nimi. Dá se říci, že jsme dohodnuti, ale zde opravdu nevíte, co se může stát do podpisu kontraktu. Agent může obdržet jinou výhodnější nabídku a hráč vám odejde. Dokud není nic podepsáno, nemohu nic slíbit.“

Mimochodem dle tohoto vyjádření Max nepodepsal a je možná domluvený jinde. Ono není divu, jakmile se v našem klubu použije slůvko věřím, tak to vždy smrdí průšvihem. Takhle už si nás vedení vychovalo..

Pick

Příspěvekod Pick » 09 úno 2016 18:48

... že smrdíme korunou a i do budoucna (pokud udržíme extraligu) budeme korunou smrdět (dokud tomu tady bude pouštět žilou Kamion) je všeobecně známá věc. Nedivím se kloudnejm hráčům, že nehoří nadšením tady něco podepisovat. Tady budou nakonec a na poslední chvíli podepisovat jen ti, kteří prošpekulují lepší štace a tady budou dělat roční smlouvy bez opce, aby vůbec měli kde hrát.... :silent:

Valda

Příspěvekod Valda » 09 úno 2016 19:26

Pravda je, ze uvidime, dle toho kdo u nas podepise, jak to tu s klubem vidi vedeni do budoucna. Ne nadarmo zaznela veta pri prichodu Draisaitla, ze to umi s mladymi. Na druhou stranu, on by tu dle meho s podpurmernym tymem uz dal hrat nechtel. Uvidime do cervna, ted bych se soustredil na zachranu v extralize. Kdo ted podepise, nepodepise bych neresil. Bohuzel nejsme tym, kteremu se bude podepisovat. Zajem hracu evidentne je, ale dokud je tu strasak baraze, nic necekam.

Navic nevim jestli mam doufat, ze si vedeni uvedomuje, ze po 4 sezonach se nebude ziskavat duvera fanousku zpet lehce. Co me totiz desi jsou prohlaseni typu: "Jsme radi za fanousky, kteri nam fandi ikdyz se sportovne nedari". To si prekladam jako: "Jsme za Vas radi, kvuli Vam ani nemusime moc investovat do kadru, stejne nam budete blaznive fandit". Ovsem, sorry, to uz neni fanouskovstvi preci, ne? Dyk ty letni nakupy a stridavy starty, jeste ted me jima hruza, kdyz ten clanek z cervna (?) vidim! A zvlast, kdyz jsem videl co dela napr. Liberec.

Sweník

Příspěvekod Sweník » 09 úno 2016 19:33

Já myslím, že pěkná indicie byl třeba ten Mojžíš. Odchovanec, co se vracel, mohli ho získat, ale místo toho na nás sehráli "kyselé hrozny", že stejně hrál posledně špatně. Prostě kvalitní hráč, kterého by museli zaplatit, skončil v týmu, kde mají skutečně zájem hrát nahoře. Takže kecy o tom, jak nás chtějí dostat zpět nahoru, se Rohlíkovi věřit nedají. To se na mě nikdo nezlobte..
Prostě další legrační figurka, co kryje ty nad sebou..

Fíma

Příspěvekod Fíma » 09 úno 2016 19:36

Ligu mistrů, kterou jsme letos také hráli (neuvěřitelné), dnes vyhrála Frölunda. Mimochodem, v roce 2011 jsme ji porazili na finálovém turnaji European Trophy.
Moc velké promo u nás teda CHL neměla. Jsem zvědavý, jestli vůbec bude zmínka v BBV.

michalrysina

Příspěvekod michalrysina » 09 úno 2016 19:51

Valda píše:Pravda je, ze uvidime, dle toho kdo u nas podepise, jak to tu s klubem vidi vedeni do budoucna. Ne nadarmo zaznela veta pri prichodu Draisaitla, ze to umi s mladymi. Na druhou stranu, on by tu dle meho s podpurmernym tymem uz dal hrat nechtel. Uvidime do cervna, ted bych se soustredil na zachranu v extralize. Kdo ted podepise, nepodepise bych neresil. Bohuzel nejsme tym, kteremu se bude podepisovat. Zajem hracu evidentne je, ale dokud je tu strasak baraze, nic necekam.

Navic nevim jestli mam doufat, ze si vedeni uvedomuje, ze po 4 sezonach se nebude ziskavat duvera fanousku zpet lehce. Co me totiz desi jsou prohlaseni typu: "Jsme radi za fanousky, kteri nam fandi ikdyz se sportovne nedari". To si prekladam jako: "Jsme za Vas radi, kvuli Vam ani nemusime moc investovat do kadru, stejne nam budete blaznive fandit". Ovsem, sorry, to uz neni fanouskovstvi preci, ne? Dyk ty letni nakupy a stridavy starty, jeste ted me jima hruza, kdyz ten clanek z cervna (?) vidim! A zvlast, kdyz jsem videl co dela napr. Liberec.

Průser je, že kádry na přístí sezonu se staví již v lednu a únoru. V dubnu a květnu je to již vše rezervované a rozebrané a k dispozici jsou jen hráči co nikde nepodepsali nebo náhle skončili. Nám kromě sejka nepodepsal vůbec nikdo. Takže pokud rohlík nevysype deset jmen najednou tak zase kecal. Zatím nic nedokázal. Nikoho nepodepsal a to je průser. Stačí se podívat na jiné kluby kde podepisují o 106. Na druhou stranu se Maxovi nedivím kdyby podepsal jinde - jméno si udelal a co by se zdrzoval v podprumernem klubu ELH kdyz by mohl do napr. do sparty
HC BRAND PARDUBICE

Caesar

Příspěvekod Caesar » 09 úno 2016 21:54

Rohiloj nelze verit. Nadprumernyho extraligovyho hrace nejsou schopni sehnat. Mojzise mohli angazovat.neudelali to. Neverim jim. Kdyby meli manazeri nejaky hrace soucasneho kadru pod smlouvou jiste by nas Hrabos zasobil. Informacnich kanalu maj 3prdele. Osobne ocekavam velmi dychtive i ukonceni angazma nekterych jedinců
V podstate jich neni malo.
Pardubická banda plná čuráků.

Sweník

Příspěvekod Sweník » 09 úno 2016 22:07

Mě naštval ten Max. Rohlík jasně řekl, že se mělo rozhodnout minulý týden. Máme úterý a ticho po pěšině.. To může znamenat jen jedno, prostě tu nepodepíše a jsme zase bez gólmana. A ani se Maxovi nelze divit.

Mimochodem Redenbach do médií jasně řekne, že by tu rád zůstal, a oni ještě nebyli schopní domluvit se ani s ním. Na co čekají? Až si ho vezme Mountfield jako náhradu za ty své Američany? Prostě i nadále v klubu cítím diletantství. Vše nechávají na poslední chvíli a to není dobře. Ten kádr na další sezonu už měl být postavený, jak tu správně zaznělo. Jenže oni se možná bojí, že nebudeme v extralize - tím nemyslím jen hráče, ale i vedení.. A podepsat takové borce na prales, to jim asi přijde škoda.

Už úplně živě vidím, jak nám ti šašci po sezoně nadšeně oznámí návraty Růžičky a třeba Hyláka. Protože s Maxem to bylo terno, ten přišel za hubičku na zkoušku jako nechtěný. Za tyhle peníze nemůžou nikoho lepšího sehnat a platit oni nikoho nehodlají.. Další velký návrat bude určitě Semorád. Tohle je asi náš strop..

Jako moc rád bych se mýlil, ale začínám už být dost netrpělivý. Jestli kvalitní hokejisty podepíší, klidně se jim omluvím. Ale zatím není nic, co by tomu nasvědčovalo..

Pilsner Urquell

Příspěvekod Pilsner Urquell » 10 úno 2016 01:11

Jednoduše řečeno, jsme klub bez koncepce a tudíž bez ambicí. Zato v mazání medu kolem huby,to jsme štika ligy.

jimmypop

Příspěvekod jimmypop » 10 úno 2016 06:26

Kuba Nakladal si odbyl premieru v NHL. Sice jen 2 min na lede, ale uz si cuchnul

Sweník

Příspěvekod Sweník » 10 úno 2016 08:10

Kuba super! :goodjob:

Mimochodem žoldák V. Sýkora do Mountfieldu. No nevím, dle mě to už překombinovali. Těžko říct, jestli to s ubrečeným Kýhosem bude dělat dobrotu. Ale jejich boj..

Caesar

Příspěvekod Caesar » 10 úno 2016 08:38

Václav je odborník. Jistě jim pomůže. Nic nenechávají náhodě. To se mi líbí. Vše mít pojištěné. Jaký rozdíl oproti řízení našeho klubu. KDe je mnoho šašků.
Pardubická banda plná čuráků.

Zpět na “Diskuzní forum”