Archiv

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Deathwing2

Re: Hokej

Příspěvekod Deathwing2 » 19 úno 2016 19:28

Na brankáře nikdo nic nesvádí, ale dnešní zápas mu nevyšel. V řadě předchozích nás podržel dost, ale obránci před ním taky nic nehrajou. To je pak těžký bodovat

PCE.MAN

Příspěvekod PCE.MAN » 19 úno 2016 19:30

Tohle je fakt nenormální. Čekal jsem, že se pod Draisaitlem zvedne minimálně morálka a disciplína. Tohle je nehorázná lajdáckost.
Hned po pár vteřinách si nechají dát ve třetí třetině gól. Nic jiného než lajdáckost. Za další dvě minuty další - opět lajdáckost.
Dostaneme se do vedení a vzápětí si opět necháme vyrovnat. Možná už mu křivdím, ale místo aby bránil a šel proti puku, tak se Šeda válí před bránou jako mrcha a je z toho gól.
Max nás většinou drží, ale dneska minimálně tři góly jsou jeho. Poslední dva úplně jednoznačně a ten po objetí brány dle mého taky.
Dostat v boji o záchranu v poslední třetině pět gólů, tak to ať se na mě nikdo nezlobí. To ať jdou sborem do prdele - a myslím hráči ne vedení, protože tu poslední třetinu posrali jenom a jenom oni.

Pilsner Urquell

Příspěvekod Pilsner Urquell » 19 úno 2016 19:31

Mišel píše:V Liberci při gólů stoupá čtvrtina lidí... Když maj zaplněny stadion čekala bych jiný hukot při gólů...

Tak v LB jsou fakt studený čumáci.
K naším jen krátce. Méně plesání,méně hraní si na ,,modely,,,méně ponocování a více práce. Nemám slov,napadá mi jen: Banda hovad !!! Co na to pan Martinec,vytlemenej Samohulič či Mr.Gel?

Láďa 66

Příspěvekod Láďa 66 » 19 úno 2016 19:32

Ježišmarjá, vždyť to hrajem na 7 hokejistů, 3 druhá liga, zbytek okresní přebor.
Bez peněz do hospody nelez. A BUDE HŮŘ.
ŠMIDBERSKÝ - HROBAŘ PARDUBICKÉHO HOKEJE.

Cavalera

Příspěvekod Cavalera » 19 úno 2016 19:33

Lidicky neveril jsem,ale baraz bude a mam obavu ze se rozsypem a ala do Kadane :roll:

Kely

Příspěvekod Kely » 19 úno 2016 19:34

PCE.MAN píše:Tohle je fakt nenormální. Čekal jsem, že se pod Draisaitlem zvedne minimálně morálka a disciplína. Tohle je nehorázná lajdáckost.
Hned po pár vteřinách si nechají dát ve třetí třetině gól. Nic jiného než lajdáckost. Za další dvě minuty další - opět lajdáckost.
Dostaneme se do vedení a vzápětí si opět necháme vyrovnat. Možná už mu křivdím, ale místo aby bránil a šel proti puku, tak se Šeda válí před bránou jako mrcha a je z toho gól.
Max nás většinou drží, ale dneska minimálně tři góly jsou jeho. Poslední dva úplně jednoznačně a ten po objetí brány dle mého taky.
Dostat v boji o záchranu v poslední třetině pět gólů, tak to ať se na mě nikdo nezlobí. To ať jdou sborem do prdele - a myslím hráči ne vedení, protože tu poslední třetinu posrali jenom a jenom oni.

Omyl kamaráde to není lajdáckost ,ale nekvalita týmu a vedení.Pokud GM a SM prohlásí k 31.1. ,že jsou s kádrem spokojeni a mají kádr na 10 tak musí po sezoně prostě skončit.

hans68

Příspěvekod hans68 » 19 úno 2016 19:34

Naše obrana???? To je něco strašného, co hráč to dřevák

Odesláno z mého GT-I9195 pomocí Tapatalk
Salficky, Hrabal, Šebek, to je banda jebek..... :sadd:

Pilsner Urquell

Příspěvekod Pilsner Urquell » 19 úno 2016 19:34

smartin píše:Tak dnes to vyloženě posral pan MAX :crazy:

Asi se ve středu přetrénoval v Potrefený huse...

Muf

Příspěvekod Muf » 19 úno 2016 19:35

Max má podíl na 2 gólech 100%, ale to co při vyvážení kotouče dokáže předvádět Poulíček se Štajnochem, je do nebe volající.

Dnes to bylo na morálku a hoši to nezvládli. Definitivně padla možnost předkola, tudíž teď jsem zvědav jaké budou cíle.

Nám jsou cíle jasné v podstatě od konce září.

Dnes Vítkovice hrály cca. 15 minut hokej a na naše to stačilo. Dokonalá ukázka naší neschopnosti.

Trenérovi to nezávidím, ale hráči typu Moučka, Poulíček, Beran na tom ledě prostě nemají být.

Já půjdu do konce sezóny kluky podpořit, ale ten přístup je ke zblití. :sick:

selma11

Příspěvekod selma11 » 19 úno 2016 19:36

Miso,ještě porad si myslis,že baraz nebude?
Jedině tesla z Pardubic.

dreamingfish
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod dreamingfish » 19 úno 2016 19:36

Kely píše:
PCE.MAN píše:Tohle je fakt nenormální. Čekal jsem, že se pod Draisaitlem zvedne minimálně morálka a disciplína. Tohle je nehorázná lajdáckost.

Omyl kamaráde to není lajdáckost ,ale nekvalita týmu a vedení.Pokud GM a SM prohlásí k 31.1. ,že jsou s kádrem spokojeni a mají kádr na 10 tak musí po sezoně prostě skončit.

Přesně tak. Nekompetentní žvanilové ať táhnou o dům dál a Roman Kamión by si měl jít raději hrát zase s autíčky.

smartin

Příspěvekod smartin » 19 úno 2016 19:37

Tak Litvajz už vede.
Peter Draisaitl tam taky jen čumí a nekoučuje. Tady žádnou změnu nevidím.
To: Mišel, já s tím tedy problém mám, to že PCE nikdy nespadli je primát který nám ty píčusové ve vedení nemůžou sebrat.
Jsem dost :sick:
Dynamo a Flyers srdeční záležitost!

Pilsner Urquell

Příspěvekod Pilsner Urquell » 19 úno 2016 19:42

Olmik,Cheza a končim. Mám už lupeny. Už neminim těm sráčum dát ani korunu. Alespoň ušetřím,každý mač mi přijde na 800 - 1.000 kč NASRAT NA HROB,ŽÁDNÝ KYTKY !!!
Hajzlove zasraný.
Naposledy upravil(a) Pilsner Urquell dne 19 úno 2016 19:43, celkem upraveno 1 x.

Caesar

Příspěvekod Caesar » 19 úno 2016 19:43

copak? kde jsou vyhlídky na desítku? Nechápu,jak někdo mohl koukat výše,když nejsme schopni uhrát dva zápasy kloudně po sobě. Brankář se dobře rozsypal v momentě,kdy jde o hodně. je vidět,že na něj je spolehnutí v nejdůležitější fázi sezony! :-/ Aby to nebylo jako s Ádou a jeho výkony v základní části a pak v play-off. V play-out respektive v baráži to má podstatně horší následky pro klub.
Pardubická banda plná čuráků.

Caesar

Příspěvekod Caesar » 19 úno 2016 19:45

Pilsner Urquell píše:Olmik,Cheza a končim. Mám už lupeny. Už neminim těm sráčum dát ani korunu. Alespoň ušetřím,každý mač mi přijde na 800 - 1.000 kč NASRAT NA HROB,ŽÁDNÝ KYTKY !!!
Hajzlove zasraný.

to jsi dobrý. Já byl jen 2x v této sezoně. Zápasy o houně. Půjdu až na skupinu o umístění a pak na baráž. U toho nebudu chybět.

smartin

Příspěvekod smartin » 19 úno 2016 19:47

Caesar píše:copak? kde jsou vyhlídky na desítku? Nechápu,jak někdo mohl koukat výše,když nejsme schopni uhrát dva zápasy kloudně po sobě. Brankář se dobře rozsypal v momentě,kdy jde o hodně. je vidět,že na něj je spolehnutí v nejdůležitější fázi sezony! :-/ Aby to nebylo jako s Ádou a jeho výkony v základní části a pak v play-off. V play-out respektive v baráži to má podstatně horší následky pro klub.

Taky jsem si na Svobodu vzpomněl, ale doufám, že se Max neposere jak Adam 04 roce..
Dynamo a Flyers srdeční záležitost!

jimmypop

Příspěvekod jimmypop » 19 úno 2016 19:55

Videl jsem posledni 2 min a pri pohledu na skore tretin asi supr zazitek....pro fans Vitkovic. Minule kolo nas stahly Vary o 2 body a kolik dnes Litvajz?

Pilsner Urquell

Příspěvekod Pilsner Urquell » 19 úno 2016 19:58

Caesar píše:
Pilsner Urquell píše:Olmik,Cheza a končim. Mám už lupeny. Už neminim těm sráčum dát ani korunu. Alespoň ušetřím,každý mač mi přijde na 800 - 1.000 kč NASRAT NA HROB,ŽÁDNÝ KYTKY !!!
Hajzlove zasraný.

to jsi dobrý. Já byl jen 2x v této sezoně. Zápasy o houně. Půjdu až na skupinu o umístění a pak na baráž. U toho nebudu chybět.

Tato vynikající sezóna mi zatím stála cca 15.000 Kč Moje trpělivost dneškem přetekla. Na ty dva hokeje jedu jen kvůli dětem, před chvílí jsem chtěl lupeny zapálit ale kluci mne ukecali. Rozkopat rypáky těm zmrdum je málo. :sick:

Mišel

Příspěvekod Mišel » 19 úno 2016 20:02

selma11 píše:Miso,ještě porad si myslis,že baraz nebude?

Šelmí....příště pomlčím....
užijeme si to :pivko:

Deathwing2

Příspěvekod Deathwing2 » 19 úno 2016 20:03

Lidi za to vynaloží nemalý peníze a jezdí z velký dálky a ve vedení z toho mají akorát prdel. Na plese se slavilo a i ve VIP zóně. Ono jestli bylo 6600 lidí na Zlín, tak brzo bude chodit tak kolem 3 tisíc a možná ani to ne. Lidi už toho mají dost.

Pilsner Urquell

Příspěvekod Pilsner Urquell » 19 úno 2016 20:07

Míro,ples se vydařil tak o co jde? :red: :red: :red: Celý vedení si může v Bulharský ve sprše navzájem vykouřit,to jediné jim jde.

hans68

Příspěvekod hans68 » 19 úno 2016 20:07

Na Olmik taky jedeme a pak???? To bych taky rád věděl, ale na hokej se vždycky těšíme ať se děje, co se děje

Odesláno z mého GT-I9195 pomocí Tapatalk
Salficky, Hrabal, Šebek, to je banda jebek..... :sadd:

Caesar

Příspěvekod Caesar » 19 úno 2016 20:08

snad nespadnem. To by byla moje smrt.

Pilsner Urquell

Příspěvekod Pilsner Urquell » 19 úno 2016 20:12

Caesar píše:snad nespadnem. To by byla moje smrt.

Nejen tvoje....

Fíma

Příspěvekod Fíma » 19 úno 2016 20:18

Pilsner Urquell píše:
Caesar píše:snad nespadnem. To by byla moje smrt.

Nejen tvoje....

To můžu být klidu, mě to klepne už v baráži.

Zpět na “Diskuzní forum”