Archiv

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

jimmypop

Re: RE: Re: RE: Re: Hokej

Příspěvekod jimmypop » 13 bře 2016 19:03

michalrysina píše:
Kely píše:]

Náš SM nosí sestavu na příští sezonu v hlavě,já jsem naprosto v klidu a k tomu těch 25 jmen na tabuli ,to bude sestana jako víno. :shh: :crazy:

Chtěl bych mít tvůj optimismus

Ja zase ne tvuj smysl pro humor. Kein Stress, jako nasi pohlavari

tomaso25

Re: Hokej

Příspěvekod tomaso25 » 13 bře 2016 19:52

Co bude příští sezonu bych zatím(!) neřešil. nejdřív je potřeba dohrát tuhle.
Vypadá to zatím velmi opatrně nadějně.
Charvát, Šebek, Salfický
budou škodit navždycky

Mišel

Příspěvekod Mišel » 13 bře 2016 19:55

Vzhledem k aktivitě a nechutí Vítkovic.... Bych tomu i věřila... Že to bylo....ehm víme
užijeme si to :pivko:

michalrysina

Příspěvekod michalrysina » 13 bře 2016 19:57

Mišel píše:Vzhledem k aktivitě a nechutí Vítkovic.... Bych tomu i věřila... Že to bylo....ehm víme

Myslím, že by nebylo špatné se zamyslet, jestli v této soutěži počítač body po zč. Kdyby každej začínal od 0 měl by o motivaci postaráno. Vítci dnes hráli totálně bez zájmu
HC BRAND PARDUBICE

Kely

Příspěvekod Kely » 13 bře 2016 20:08

michalrysina píše:
Mišel píše:Vzhledem k aktivitě a nechutí Vítkovic.... Bych tomu i věřila... Že to bylo....ehm víme

Myslím, že by nebylo špatné se zamyslet, jestli v této soutěži počítač body po zč. Kdyby každej začínal od 0 měl by o motivaci postaráno. Vítci dnes hráli totálně bez zájmu

Jsem přesvědčen ,že stavajicí systém je naprosto spravedlivý.

michalrysina

Příspěvekod michalrysina » 13 bře 2016 20:09

Kely píše:
michalrysina píše:

Jsem přesvědčen ,že stavajicí systém je naprosto spravedlivý.

Mě se zas nelíbí, že de facto jsou dva týmy bez motivace a ovlivňují boj o 12 místo
HC BRAND PARDUBICE

kjuboun

Příspěvekod kjuboun » 13 bře 2016 20:13

To sice jo, ale je to spravedlivější, než aby měl tým po základní části třeba dvacet bodů, další šedesát a najednou by začínaly od nuly.
Gelmoš: "Vzhůru do nekonečna a ještě dál!"

woe

Příspěvekod woe » 13 bře 2016 20:20

Letos bych v rámci zkvalitnění ligy snížil počet na dvanáct týmů...a žádnou baráž. Pěkně přímý sestup/postup :)
Ať žije kontinuita. Stabilně ve sr...ách... #70adost...

michalrysina

Příspěvekod michalrysina » 13 bře 2016 20:21

woe píše:Letos bych v rámci zkvalitnění ligy snížil počet na dvanáct týmů...a žádnou baráž. Pěkně přímý sestup/postup :)

Tak tenhle krok měli udělat již před 5 lety
HC BRAND PARDUBICE

Anry

Příspěvekod Anry » 13 bře 2016 20:24

Všiml jsem si, jak Sejček při nájezdech pajdal na střídačce. Ten tu sezonu dohrává totálně nadoraz. Vítky to zatím nechávají oběma stejně.

hammer07

Příspěvekod hammer07 » 13 bře 2016 20:28

Pratele, koukal jsem na Sevce a jejich postupovej gol v prodlouzeni patyho zapasu, hned mi vyskocily vzpominky na Bambuse a jeho gol proti Vitkam pred 4 rokama... a ono uz pri srovnani na 2:2 a ty euforii v hledisti je mi fakt smutno, kdyz si uvedomim, ze u nas tohle nejakej cas nejspis nebude :(
Chcete hráče do čtvrté lajny? Prodáme levně, více info na www.rohlik.cz

jimmypop

Re: RE: Re: Hokej

Příspěvekod jimmypop » 13 bře 2016 20:32

Anry píše:Všiml jsem si, jak Sejček při nájezdech pajdal na střídačce. Ten tu sezonu dohrává totálně nadoraz. Vítky to zatím nechávají oběma stejně.

Imho kulhal celej zapas

tomaso25

Příspěvekod tomaso25 » 13 bře 2016 20:47

Anry píše:Všiml jsem si, jak Sejček při nájezdech pajdal na střídačce. Ten tu sezonu dohrává totálně nadoraz.

Přitom je dlouhý roky s oblibou kritizován, že nemá dostatečnej zápal. Kdyby řekl, že nemůže, tak by nikdo nemohl říct ani popel. Ale jde do toho a to si zaslouží respekt.
Charvát, Šebek, Salfický
budou škodit navždycky

selma11

Příspěvekod selma11 » 13 bře 2016 21:00

Co bude teď s Tyborem?když mu skončilo hostování.
Jedině tesla z Pardubic.

havlitom

Příspěvekod havlitom » 13 bře 2016 21:12

woe píše:Letos bych v rámci zkvalitnění ligy snížil počet na dvanáct týmů...a žádnou baráž. Pěkně přímý sestup/postup :)

Naprostý souhlas, i dvanáct je moc. Stejně jako ve fotbalový lize.

tomaso25

Příspěvekod tomaso25 » 13 bře 2016 21:14

selma11 píše:Co bude teď s Tyborem?když mu skončilo hostování.

Momentálně mu tady končí koncem dubna smlouva.

V Třinci to vypadá na čistku. Tuším, že Valda tady zmiňoval Pavla Marka jako člověka, kterýho by si tu uměl představit. Když tak čtu vyjádření Třineckých na jeho adresu, tak jsou z něj přímo "unešení". Co si pamatuju, tak se mu tam posměšně přezdívá "Magistr" už roky a je to prý miláček Modera. Je fakt, že řadu let má nejvíc munice a titul udělali za ty roky jednou jedinkrát.
Charvát, Šebek, Salfický
budou škodit navždycky

havlitom

Příspěvekod havlitom » 13 bře 2016 21:16

Anry píše:Všiml jsem si, jak Sejček při nájezdech pajdal na střídačce. Ten tu sezonu dohrává totálně nadoraz. Vítky to zatím nechávají oběma stejně.

Podle mě si to takhle domluvili a eště si na plichtu vsadili (v úterý i dnes). Podle mě je ale tímto Litvínov ze hry, tedy pokud platí, že se do vzájemný bilance počítaj všechny zápasy, nejen ty play-outový.

havlitom

Příspěvekod havlitom » 13 bře 2016 21:17

tomaso25 píše:

Momentálně mu tady končí koncem dubna smlouva.

V Třinci to vypadá na čistku. Tuším, že Valda tady zmiňoval Pavla Marka jako člověka, kterýho by si tu uměl představit. Když tak čtu vyjádření Třineckých na jeho adresu, tak jsou z něj přímo "unešení". Co si pamatuju, tak se mu tam posměšně přezdívá "Magistr" už roky a je to prý miláček Modera. Je fakt, že řadu let má nejvíc munice a titul udělali za ty roky jednou jedinkrát.

Já pokud si pamatuju dobře jeho odchod odsud a ty řeči kolem, tak je to pěknej podrazák. Ale ty tu berem ne? :crazy:

Adze

Příspěvekod Adze » 13 bře 2016 21:22

A tady mu skoncila smlouva, takze nic.. V Trinci diru do sveta neudelal, celkove mel spatnou sezonu, na druhou stranu dobre jmeno si v ramci extraligy v Pardubicich udelal a nouze o nabidky mit nebude.. o khl apod. si Rado muze nechat zatim zdat, vykonnost (body) dlouhodobe nepotrvdil, tak jako tak me bude mrzet az nam bude obranu vetrat v dresu jineho klubu, kluka jsem si dost oblibil. Uz si clovek pomalu ale jiste zvyka, ze kvalita z Pardubic v drtive vetsine posledni roky jen odchazi.

Fíma

Příspěvekod Fíma » 13 bře 2016 21:51

hammer07 píše:Pratele, koukal jsem na Sevce a jejich postupovej gol v prodlouzeni patyho zapasu, hned mi vyskocily vzpominky na Bambuse a jeho gol proti Vitkam pred 4 rokama... a ono uz pri srovnani na 2:2 a ty euforii v hledisti je mi fakt smutno, kdyz si uvedomim, ze u nas tohle nejakej cas nejspis nebude :(

Jsi si jistý? Třeba takový gól v prodloužení zápasu, který nám zachrání extraligu, by mohl být rovněž euforickým - úlevným zážitkem.

WalkingDude

Příspěvekod WalkingDude » 13 bře 2016 22:03

Fíma píše:
hammer07 píše:Pratele, koukal jsem na Sevce a jejich postupovej gol v prodlouzeni patyho zapasu, hned mi vyskocily vzpominky na Bambuse a jeho gol proti Vitkam pred 4 rokama... a ono uz pri srovnani na 2:2 a ty euforii v hledisti je mi fakt smutno, kdyz si uvedomim, ze u nas tohle nejakej cas nejspis nebude :(

Jsi si jistý? Třeba takový gól v prodloužení zápasu, který nám zachrání extraligu, by mohl být rovněž euforickým - úlevným zážitkem.

A ten Casyho proti Litvajzu bylo jako co? Teda ja u nej rval jak krava, imo vic jak u Bartekovyho. Nebo mozna stejne. To se blbe odhaduje. Ale nas by ta prohra slozila definitivne psychicky a do baraze bysme zahuceli natotata. A tam ani nechci pomyslet..
Tak určitěéé. Jak řikám. Je to sport...

Fíma

Příspěvekod Fíma » 13 bře 2016 22:12

WalkingDude píše:
Fíma píše:

A ten Casyho proti Litvajzu bylo jako co? Teda ja u nej rval jak krava, imo vic jak u Bartekovyho. Nebo mozna stejne. To se blbe odhaduje. Ale nas by ta prohra slozila definitivne psychicky a do baraze bysme zahuceli natotata. A tam ani nechci pomyslet..

To je sice pravda, ale i kdybychom prohráli, pořád bychom měli udržení ve svých rukou. Já psal o nějakém ultimativním zápase všechno nebo nic, kde už nebude šance to odčinit příště. Upřímně doufám, že až k takovým nervům to nedojde.

Anry

Příspěvekod Anry » 13 bře 2016 22:35

Ještě to bude hodně těžký, a dost možná nás ten zápas s nožem na krku čeká. Pokud v pátek nebudou tři body...ani radši nedomýšlet. To pak bude v Litvínově mazec.

hammer07

Příspěvekod hammer07 » 14 bře 2016 00:13

WalkingDude píše:
Fíma píše:

Rval jsem taky a ne malo :) ale vzhledem k predchozimu nasrani po minele Blaze (jestli si dobre pametam) to bylo takovy celkove zvlastni :)
Chcete hráče do čtvrté lajny? Prodáme levně, více info na www.rohlik.cz

Pilsner Urquell

Příspěvekod Pilsner Urquell » 14 bře 2016 05:45

To zde probirame už nějaký pátek ale kapři si svůj rybník nevypusti. Dvanáct teamu by bylo akorát.
Jinak gól Časyho nám zachránil ligu,to byl okamžitý komentář Pepika Svobody když nás minul první i druhý pokus o infarkt...

Zpět na “Diskuzní forum”