Archiv

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Cavalera

Re: Hokej

Příspěvekod Cavalera » 17 bře 2016 07:49

Takže zítra 9800 diváků totální rozsekání Vítkovic asi 2:1 pro nás.

Šmidberký,Rohlík,Heřman,samohul vééénn.

Štenkovan

Příspěvekod Štenkovan » 17 bře 2016 07:55

Gumid píše:Já mám stále pocit, že Potajčuk je tu jako předvoj. Pokud do toho eventuálně má zájem investovat nějaký rus, od Potajčuka bude mít info z první ruky.

Žádnej bohatej Rus nemá zájem o Extraligu. Ta bohužel v Rusku nikoho nezajímá. Pokud by do toho šel nějakej oligarcha tak tu budeme hrát KHL.

woe

Příspěvekod woe » 17 bře 2016 11:03

no, angažování Potajčuka muselo být buď celkem levné, nebo to má svůj skrytý význam ... ale spíš bych uvěřil pohádce o tom, že je jakýmsi předvojem pro Pytláka, který by zašílel a chtěl to tu koupit .... než bolševické verzi - to je imho totální nesmysl, to by dávalo smysl v Praze ... a tam už to zkusili, že ...

jinak lístky mizej, asi hlavně ty za 30Kč by měly jít na odbyt ... dost z těchto lidí si asi půjde sednout, ale i tak, návštěva bude asi solidní ... Max možná bude nespokojen, že není vyprodáno ... musíme to nějak překousnout.
Ať žije kontinuita. Stabilně ve sr...ách... #70adost...

Pick

Příspěvekod Pick » 17 bře 2016 11:56

Gumid píše:Já mám stále pocit, že Potajčuk je tu jako předvoj. Pokud do toho eventuálně má zájem investovat nějaký rus, od Potajčuka bude mít info z první ruky.

Angažování Potajčuka je pro mě taky jedna velká záhada. Fakt bych si rád vyslechl, proč zrovna on. Nic proti němu nemám, naopak. Ale fakt nechápu, proč ze všech asáků světa zrovna on. S Draslíkem do tý doby nikdy nedělal.... k našemu klubu žádnou vazbu taky neměl....zadarmo tu taky není...smlouva jen do konce sezóny...

Caesar

Příspěvekod Caesar » 17 bře 2016 20:15

Zítra cítím nula bodů pro náš celek!:-/
Pardubická banda plná čuráků.

Muf

Příspěvekod Muf » 17 bře 2016 21:05

Caesar píše:Zítra cítím nula bodů pro náš celek!:-/

Tak to jsme dva. Náš celek v letošní sezóně nemá morální sílu. Povinnost velí vyhrát za tři body, ale i před solidní návštěvou čekám velké trápení.
Rád bych se pletl.
Jsem zvědav zda-li se nesklouzne Rolínek.

Anry

Příspěvekod Anry » 17 bře 2016 22:00

Pevně věřím, že Vítkovice, kterým o nic nejde zápas odkloužou a nějak to uplácáme. Myslím, že to pustí i Litvínovu. Podle mne do tohoto boje nebudou chtít nijak zasahovat. Nikdy nikdo neví, kdy se do takové situace dostane sám. Spíš mám obavu ze zápasu s KV, protože v Litvínově to bude bez bodu.

Fíma

Příspěvekod Fíma » 17 bře 2016 22:07

Anry píše:Pevně věřím, že Vítkovice, kterým o nic nejde zápas odkloužou a nějak to uplácáme. Myslím, že to pustí i Litvínovu. Podle mne do tohoto boje nebudou chtít nijak zasahovat. Nikdy nikdo neví, kdy se do takové situace dostane sám. Spíš mám obavu ze zápasu s KV, protože v Litvínově to bude bez bodu.

Vítkovice hrají venku a o nic jim nejde. S Litvínovem budou hrát doma poslední zápas, tak by se alespoň mohly trochu snažit, aby se s fanoušky rozloučily výhrou. Možná taková drobná výhoda pro nás.

jimmypop

Re: RE: Re: Hokej

Příspěvekod jimmypop » 17 bře 2016 22:40

Fíma píše:
Anry píše:Pevně věřím, že Vítkovice, kterým o nic nejde zápas odkloužou a nějak to uplácáme. Myslím, že to pustí i Litvínovu. Podle mne do tohoto boje nebudou chtít nijak zasahovat. Nikdy nikdo neví, kdy se do takové situace dostane sám. Spíš mám obavu ze zápasu s KV, protože v Litvínově to bude bez bodu.

Vítkovice hrají venku a o nic jim nejde. S Litvínovem budou hrát doma poslední zápas, tak by se alespoň mohly trochu snažit, aby se s fanoušky rozloučily výhrou. Možná taková drobná výhoda pro nás.

A jeste s tymem trenuje byvaly a snad zase i jednou budouci kapitan #42. To muze byt pro kluky taky vzpruha

Caesar

Příspěvekod Caesar » 18 bře 2016 07:12

Varlata by se mohla vzchopit dnes. Přeci jen je lepší jezdit do Litvínova než do Pardubek na baráž.
Pardubická banda plná čuráků.

Cavalera

Příspěvekod Cavalera » 18 bře 2016 07:13

Dnes vyhrajeme bez potíží.Tipsport má jasno :wave: :wave: :wave: :wave: :wave:

havlitom

Příspěvekod havlitom » 18 bře 2016 07:32

[quote="Cavalera"]Dnes vyhrajeme bez potíží.Tipsport má jasno :wave: :wave: :wave: :wave: :wave:[/quote

Nejen Tipsport, podle mého jediný zápas, který nebyl rozhodnut předem byl duel s Litvínovem, v němž jsme si uhráli záchranu. Nyní se pracuje v zákulisí a jak psal Anry, Vítkovice se do toho už motat nebudou (nasadí juniory).

Štenkovan

Příspěvekod Štenkovan » 18 bře 2016 08:02

havlitom píše:
Cavalera píše:Dnes vyhrajeme bez potíží.Tipsport má jasno :wave: :wave: :wave: :wave: :wave:[/quote

Nejen Tipsport, podle mého jediný zápas, který nebyl rozhodnut předem byl duel s Litvínovem, v němž jsme si uhráli záchranu. Nyní se pracuje v zákulisí a jak psal Anry, Vítkovice se do toho už motat nebudou (nasadí juniory).

Nasazení junků je vždy ošemetné. Přijde podcenění a mladý cítěj šanci dostat šanci se prát se o základ. Já jsem si osobně vsadil čistou 2 za stovečku. Když to vyjde tak páteční večírek je zadara. Kurz 8 je podle mě hřích nezkusit.

Cavalera

Příspěvekod Cavalera » 18 bře 2016 08:07

havlitom píše:
Cavalera píše:Dnes vyhrajeme bez potíží.Tipsport má jasno :wave: :wave: :wave: :wave: :wave:[/quote

Junci Vítkovic hrajou play-off neočekávám nasazení těchto hráčů :wave:

Cavalera

Příspěvekod Cavalera » 18 bře 2016 08:15

Jináč na našem ofiko webu píšou,že nepřijede Bartošák ani Dolejš.

woe

Příspěvekod woe » 18 bře 2016 08:20

Pan Jakub Petr čerstvě povýšil, pochybuji, že by si přál, aby si o něm fans Vítek říkali, že se vykašlali na konec play outu ... jasně, že hráči soupeře nebudou jezdit jak urvaný, ale rozhodně si nemyslím, že to úplně vypustí ...

no, a my? Čtvrtý zápas v řadě - vyhrát? no, to nevím ... vzhledem k tomu, že těžko odhadnout, ajk k tomu soupeř přistoupí, je těžko tipovat...tyhle body potřebujeme ze všeho nejvíc ... a všechny ... pak už to bude zase jen na nás ...

Tomez

Příspěvekod Tomez » 18 bře 2016 08:44

Ja si myslim, že to dnes nebude zas tak zlý. Co mám info, tak by to měl zkusit Rolinek :thumbup: potom se tu začnou dít věci:-)

woe

Příspěvekod woe » 18 bře 2016 08:53

Tomez píše:Ja si myslim, že to dnes nebude zas tak zlý. Co mám info, tak by to měl zkusit Rolinek :thumbup: potom se tu začnou dít věci:-)

takže něco víš a nemůžeš to napsat, že jo :)

no, jestli se budou dít věci, tak možná až příští pátek po zápase s Vary, ne? ... a pokud to nebude poslední zápas sezony ... tak se bude čekat až po baráži, ne?

WalkingDude

Příspěvekod WalkingDude » 18 bře 2016 10:00

Vyhrajeme 3 zapasy a uz se tu spekuluje ze nam to Vitek snad pusti nebo co. :sick:
Tak určitěéé. Jak řikám. Je to sport...

speedmetal
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod speedmetal » 18 bře 2016 10:02

Jak je to se vstupenkami na play out? Je to stejné jak v zákl. části ? Kupují se stále na konkrétní místo (na LM to bylo jedno kam kdo sedne)? Na Vary chci dojet a nerad bych to sledoval někde za sloupem. Kupte mi někdo 2 lístky na 411 nebo 413. Cena je mi jedno.

havlitom

Příspěvekod havlitom » 18 bře 2016 10:02

Cavalera píše:Jináč na našem ofiko webu píšou,že nepřijede Bartošák ani Dolejš.

Jak řikám, dnes to bude divadlo, bohužel, nebo možná bohudík pro nás...

speedmetal
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod speedmetal » 18 bře 2016 10:03

Cavalera píše:Jináč na našem ofiko webu píšou,že nepřijede Bartošák ani Dolejš.

kdo přijede? Cagaš nebo Šindel? :wave:

WalkingDude

Příspěvekod WalkingDude » 18 bře 2016 10:07

Neco vim ale nemuzu nic rict. Nema to teda spolecnyho nic s nasim hokejem ale stejne budete cumet :-DDDD
Tak určitěéé. Jak řikám. Je to sport...

woe

Příspěvekod woe » 18 bře 2016 10:08

speedmetal píše:Jak je to se vstupenkami na play out? Je to stejné jak v zákl. části ? Kupují se stále na konkrétní místo (na LM to bylo jedno kam kdo sedne)? Na Vary chci dojet a nerad bych to sledoval někde za sloupem. Kupte mi někdo 2 lístky na 411 nebo 413. Cena je mi jedno.

Na sezení za kilo, na stání za třicet - žádný místenky, kdo jak přijde, tak si sedne (stoupne) ... počkej na baráž, to budou zábavnější zápasy :)

Cavalera

Příspěvekod Cavalera » 18 bře 2016 10:11

woe píše:
speedmetal píše:Jak je to se vstupenkami na play out? Je to stejné jak v zákl. části ? Kupují se stále na konkrétní místo (na LM to bylo jedno kam kdo sedne)? Na Vary chci dojet a nerad bych to sledoval někde za sloupem. Kupte mi někdo 2 lístky na 411 nebo 413. Cena je mi jedno.

Na sezení za kilo, na stání za třicet - žádný místenky, kdo jak přijde, tak si sedne (stoupne) ... počkej na baráž, to budou zábavnější zápasy :)

Včera jsem kupoval lístky na Vítek ano za kilo a normálně tam je vytištěno sektor,řada a sedadlo,takže asi ne si sednout kam chceš nebo???

Zpět na “Diskuzní forum”