Archiv

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Kely

Re: Hokej

Příspěvekod Kely » 30 zář 2016 21:15

Já jen jestli si uvědomujeme ,že jsme jediný tým ,který ještě nebodoval za 3 body.
Docela mě tady překvapuje jak tady lidi písou ten hrál dneska dobře a minule zase ten ,ale je nám to vše na h...o pokud nebude hrát dobře aspon 12 hokejidtů najednou a to se ještě letos nestalo.
Letošní nákupy:Hogman-průser špatný nákup GM,
Klimenta-opět po 7 zápasech obrovské zklamání,toho si vydupal GM
Rýgl-to jsem nepochopil do dneška proc ho tedy GM bral.
Zadina-hodně špatný tah ,že mu bylo slíbeno místo v prvních 3 formací.
Schaus to je snad jediný hráč´,který se doposavad povedl gm.

ypres.bass
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod ypres.bass » 30 zář 2016 21:37

Obrázek

colorado

Příspěvekod colorado » 30 zář 2016 21:53

Rygla si dovedl Draisaitl. Jinak souhlas Klimenta hraje strasne a Leduc se zatim teda tezce hleda... Rohlikovi dva posledni nakupy se rozhodne povedly.

tomaso25

Příspěvekod tomaso25 » 30 zář 2016 21:59

Bod je fajn. Snad i vyrovnání v oslabení na konci pomůže týmu k lepší pohodě. Byla tam snaha, i když byl soupeř hokejově lepší, tak se nic nebalilo. To je pozitivum. Chyby dokážeme vyrobit velký. Gól na 2-3 toho budiž ukázkou.

Kometa je ofenzivně hodně silná. S Třincem bude hrát první dvě místa v tabulce.

Dnes se mi hodně nelíbili Klimenta, kterej je vážně špatnej (mohl to nahradit gólem na 3-2 v poslední třetině) a Náhecm kterej dnes vážně neměl svůj den. Oba byli v závěru posazeni. Snad zvednou hlavu... Klimentu zkusit vyměnit, ale kam a za koho...?

PCE.MAN

Příspěvekod PCE.MAN » 30 zář 2016 22:03

Lidi nebrblejte :)) bod s nadupanou Kometou je super :)) na dnešní zápas podle mě skvěle sedí to, co se tady 100x omlelo. Prohrát se může, ale po boji. A dneska tam fakt nechali všechno. Na to nejde nic říct. S takovou hrou můžeme bodovat s kýmkoli.
Kdyby Sejk úplně nevypustil bránění, tak jsme nemuseli v prodloužení dostat. Je ale možný, že už mlel z posledního. V zápase hrál velmi dobře. Ale půl zápasu jsme to táhli na tři lajny. Škoda že si pořád nejsme schopni odpustit ty obrovský kiksy ve vlastním obranném pásmu. Ale výkon se zlepšuje, bude to dobrý.
Ten, kdo psal, že Sejk s Rolasem na to serou jsem byl já. S odchodem Draisaitla a s nástupem Rohlíka se jejich přístup změnil o tisíc procent. Najednou jsou to zase tahouni. Říkejte si o mě, že jsem jeho obhájce nebo že jsem nastrčenej kdoví kým, ale po jeho nástupu na střídačku se přístup hráčů diamentrálně změnil. Předtím to byly výkony bez emocí, teď je vidět zápal pro hru, i když dostaneme góla, tak se z toho nikdo neposere a maká se dál.
Souhlasím, že Klimenta je zatím hroznej. Je fakt, že Sejk s Tylerem hrají dopředu a on za ně vyžírá neviditelnou černou práci, ale i tak ho hodnotím jako nejhoršího hráče. Zadina je mladý kluk, ještě bych ho neodepisoval, ale holý fakt je, že se zatím nechytá.
Štěpánek dostal laciný třetí gól, ale tři nebo čtyři tutovky lapil.
Trochu jsem se bál, jestli naši budou schopni zopakovat to jak makali u Chomoutů, ale ukázali že jo. První výhra za 3 body bude v Bolce a následně to potvrdíme doma s Varama a z nejhoršího budeme venku :))

Marphoony

Příspěvekod Marphoony » 30 zář 2016 22:07

DPČ ten Sýkora mě v prodloužení nasral ..... jak sakra může vypustit souboj , jít na střídačku a nechat jet 3 na 1 ? Dále mě nasral Rohlík když vidí že ten Sýkora nemůže proč dpč hraje prodloužení skoro ob-střídání ? Rozhodl zápas v Chomutově nicméně Sýkora je přesně ten hráč kterej v prodloužení nemá co dělat... Velkej , neobratnej , pomalej ............ Jinak první branka haluz,druhá "jakš takš" třetí haluz...Obrana tragédie celej zápas, Klimenta nemá ani na Benátky :sick: je to marný tady se nic nezlepší.... a k tomu všemu máme trenérů jak v nároďáku :think: :crazy:

Adze

Příspěvekod Adze » 30 zář 2016 22:11

Dneska bod zlatý a jak psal colorado.. ten tým má srdce..

Štěpánek výborný golman, ale šance na jeho pokračování do konce sezony nebude asi moc velká..

Jsem zvědav , jak to dopadne s Ovčačíkem.. rozhodně patří k lepším bekům.. když jde třeba na led Havlík s Bokrošem jako třetí obranný pár , tak pokaždé trnu.. Leduc bída, možná se hledá, ale není moc čas.. potřebujeme ho jako posilu do obrany.. kiks alá Láďa H. velmi povedený.. podobný tam měl dnes i Nahodil.. ten hrál taky špatný zápas.. největší zklamání ne jen po dnešku rozhodně Klimenta a Zadina.. Klimentu by ještě mohli zkusit s Bártou a Nahecem, ale tam to teď "lepí" Hubasovi.. jinak opravdu nevím.. není to lenoch.. snaží se, trochu mě připomíná Količe z posledních působení tady.. všude a nikde a s nikým si nerozumí.

Sejk vedle Redenbacha zase ožil, určitě má tu chuť zase do hokeje.. řekl bych, že ho pak Rohlík už dost tavil.. a v prodloužení mě hodně zklamal s přístupem ke bránění háče.. kdy se na to prostě s prominutím vysral.

Bylo by fajn tým opravdu ještě posílit o obránce a vyřešit Klimentu.. určitě přišel jako hráč do prvních dvou formací co bude bodovat.. přitom v přípravě vypadal slušně.. snad se zvedne.. není špatný hokejista.

PCE.MAN

Příspěvekod PCE.MAN » 30 zář 2016 22:45

Nevíte někdo proč zmizel z ČT Hokej den poté nebo Buly kde byly sestřihy všech zápasů? Má na to práva někdo jiný než ČT?

Kratas63

Příspěvekod Kratas63 » 30 zář 2016 22:52

PCE.MAN píše:Nevíte někdo proč zmizel z ČT Hokej den poté nebo Buly kde byly sestřihy všech zápasů? Má na to práva někdo jiný než ČT?

Dle mého názoru to bylo zejména kvůli Světovému poháru.

Propulse

Příspěvekod Propulse » 30 zář 2016 23:49

Ohledne toho Leduca.. je to tezky a ja osobne jasal, kdyz jsem zjistil ze jsem da tenhle hrac. Hrac ktery ma za sebou 4 sezony v AHL ale ne jen tak nejaky. Dost se prosazoval a byl produktivni.. jestli to je opravdu tim jak vzdy rikal Jagr ze hra na velkem a malem kluzisti je uplne jiny sport. Jestli jeho vykony jsou duvodem evropskeho kluziste.. Tezko rict, ale dnes opravdu bida z jeho strany. Rohlik rikal ze kvuli tomu, ze nehraje fyzicky hokej tak neni v NHL.. bylo mi potvrzeno ze on tu neni proto aby boural hrace u mantaku ale prisel sem jako produktivni konstruktivni bek ktery ma hrat prvni dva obrane pary a presilovky a ma vybornou strelu a nahravku. To jsem u nej zatim nevidel. Snad to tu nebere jen jako vylet a proste na to sere. Uvidime.. jen na zaver.. Schaus za me velkej palec nahoru.. Vybornej bruslar a takovy obrance se v extralize jen tak nevidi..

Pick

Příspěvekod Pick » 01 říj 2016 06:16

colorado píše:Tenhle tym ma opravdu srdce a praveho kapitana.

Souhlas. Navíc tyhle atributy jsou v baráži naprosto klíčové. Nejspíš tedy spadneme až v příští sezóně :thumbup:

woe

Příspěvekod woe » 01 říj 2016 07:06

Kostka super

Bod s Kometou zlatý

Sejka v prodloužení utavili. Špatá volba ho tam tak točit. Ale kdo měl jít, když Nahec včera totál mimo a Klimenta out trvale?

Zadinu pusťte za snem. Trápí se on i my

Štěpánek včera vynikající.

Hubas mimo té chyby u třetího golu super
71

fido

Příspěvekod fido » 01 říj 2016 07:36

Klimenta, před sezónou super, ještě jsem si říkal, že u nás se zase pořádně rozehraje a teď hrůza. Jsem zvědavý jak dlouho s ním budou trpěliví. Navíc on si nemůže stěžovat,odešel Draslík, šel ze třetí lajny nahoru do první, větší ice-time, přesilovky, ale hrůza. Snad fakt takhle nehraje naschvál, aby si vynutil přestup. Přeci jen Rýgl mohl být kámoš.

Pořád máme problém ve středním pásmu a se založením útoku a s přesilovky. Ale OK, tohle se snad natrénuje. Pokud bychom se vyvarovali kiksům,tak body z prodloužení mohly být minimálně další 3. Škoda.

Obrana je ale fakt tragická. Opravdu, říct, že nejlepším obráncem je skoro útočník Schaus a Sčotka na kterého tady všichni už několik sezón nadáváme a který půjde po sezóně pryč,plus Ovčačík, který je nechtěný v Bolce a taky občas předvede kiks alá Havlík, Bokroš.
Máme 3 obránce, na který platí rčení,mezi slepými i jednooký králem. Leduc, Havlík, Bokroš to je o nervy, co zase vymyslí.

No úkoly pro GM jsou jasný. Chce to TOP obránce a řešit Klimentu se Zadinou.

Jinak super že bojujou až dokonce, 3 body po těchto dvou zápasech čekal málokdo, ale pořád jsme u dna a pořád je potřeba makat a bodovat. Stále nemáme výhru v základní části, kterou potřebujeme fakt hrozně moc. Doufám, že to odnesou Vary a že si odvezou i nějaký pro ně nepěkný výsledek.

Jinak Mallet půjde nahoru, podrží puky, vybojuje, naváže na sebe hráče, ale dá i hit, super ho sledovat. Ještě by mohl začít střílet a půjde ještě výš.
Tomášek je taky super, ale ten potřebuje po každým tréninku další trénink střelby se Sejkem. On se do šancí pravidelně dostává, ale pravidelně je neproměňuje. Kdyby proměnil polovinu šancí, tak máme taky těch bodů víc. Další škoda.
Vyhodíš ho dveřmi, vrátí se oknem.

Itchy

Příspěvekod Itchy » 01 říj 2016 09:44

Dobrej mač a zlatej bod, obecně shoda s ostatními na zápas a tým. Mimochodem, přijela k nám kometa reprezentační....

Štěpánek - dech beroucí výkon. Možná menší zaváhání u 3 gólu vyvážil úžasným výkonem. V situaci s gólmany zajistil GM bleskové řešení. Byť to byl i trochu risk, dobrá práce. Situace s gólmany bude si ještě zajímavá.

Rolas - jsem rád, že zabral, bylo na něm vidět, že mu to přineslo ohromnou úlevu.

Mallet - jsem rád, že ukázal co může hrát. Mančafty ho moc neznají, není předvídatelný. musí hrát prostě výš než ve 4 lajně. Umím si ho představit na zkoušku i v první lajně.

Schaus - wow výkon. To je dobrá koupě. Dvoje plíce a nezdolnost. Když ve 3 na 5 vyrazil ke konci zápasu napadat do útočného pásma... 25 min v zápase.

Tým - konečně bojovnej výkon. Je strašně cenný se takhle vrátit do zápasu. Ještě bych asi nehodnotil že jsme tým, ale poslední dva zápasy jsou dost pozitivní. Nevidím tady nic v tom co se tady naznačovalo "teď v tom Rohlíka vykoupeme". Z druhé strany rychlost mezi týmy byla markantní.

Z toho slabšího...

Klimenta - zklamání. nemá tam nic. Je zde asi silná vazba na Bártu ale Klimentu bych vyměnil.

Zadina - zatím jeho angažmá nedává smysl. celkově nestačí, dělá chyby. je pomalej. Dá se pomalu ohrávat když se povede a budeme dělat body. Ale ne tehdy, když jde o vše a to současná situace. Nečas v přímém porovnání byl ve hře a měl slušný nahrávky..

Leduc - no nabádal jsem dát mu čas. Včera to byla velká bída...

Obrana - klub by neměl ignorovat fakt, že to je velká slabina. Samozřejmě hrajeme bez Časyho což je bek č.1. Jeden dobrej bek je nutnost.

Sejk - no naštval mně. Ale tohle je Sejk. Už ve 3 třetině se tam spíš klouzal. Do prodloužení bych ho dal na 1 střídání nebo na přesilovku. Nemůže tam jít 3x...to byla chyba. Sejk nám to ale vrátí jindy. S Tylerem slušný. Nesmí hrát ale ve dvou ... Klimenta ..

Statistiky - nevím jak tomu věřit. Sledoval jsem hity. U Malleta je 0. Přitom tam zahodil za modrou brněnskýho obránce a měl pár ostřejších zákroků. Takže tomu moc nevěřím.

Sweník

Příspěvekod Sweník » 01 říj 2016 10:19

Itchy píše: Situace s gólmany bude si ještě zajímavá.

Tým - konečně bojovnej výkon. Je strašně cenný se takhle vrátit do zápasu. Ještě bych asi nehodnotil že jsme tým, ale poslední dva zápasy jsou dost pozitivní. Nevidím tady nic v tom co se tady naznačovalo "teď v tom Rohlíka vykoupeme". Z druhé strany rychlost mezi týmy byla markantní.

Já myslím, že situace s gólmany je celkem jasná. Štěpánek za měsíc skončí, nastoupí uražený Max a všichni budeme doufat, aby nechytal stejný prd jako vloni ke konci sezony..

Koupání Rohlíka je dle mě nesmysl. Byť tady příští rok většina kádru pokračovat nebude, tak stejně ti kluci hrají o angažmá, musí se snažit. A těch pár veteránů jakbysmet, určitě nechtějí být u prvního historického sestupu..

michalrysina

Příspěvekod michalrysina » 01 říj 2016 10:27

Sweník píše:
Itchy píše: Situace s gólmany bude si ještě zajímavá.

Já myslím, že situace s gólmany je celkem jasná. Štěpánek za měsíc skončí, nastoupí uražený Max a všichni budeme doufat, aby nechytal stejný prd jako vloni ke konci sezony..

Koupání Rohlíka je dle mě nesmysl. Byť tady příští rok většina kádru pokračovat nebude, tak stejně ti kluci hrají o angažmá, musí se snažit. A těch pár veteránů jakbysmet, určitě nechtějí být u prvního historického sestupu..

Myslíš? Vem si takového Bednáře co udělal po sestupu. Sebral se a šel o dům dál. Myslím, že tak by to udělalo 50 % našich veteránů, zbytek by radši skončil...
HC BRAND PARDUBICE

colorado

Příspěvekod colorado » 01 říj 2016 10:27

Sweníku ty jsi asi jasnovědec, když víš, že v listopadu bude v bráně Max...

colorado

Příspěvekod colorado » 01 říj 2016 10:38

Klimentu po 7 zápasech nemůžeš vyměnit, i když je to na zralej dost. Spíš bych to viděl na Nahece, ten je slabej jak čaj.

Itchy

Příspěvekod Itchy » 01 říj 2016 11:01

colorado píše:Klimentu po 7 zápasech nemůžeš vyměnit, i když je to na zralej dost. Spíš bych to viděl na Nahece, ten je slabej jak čaj.

Chapu. Ale do prvni lajny? Nejsme charita...

Itchy

Příspěvekod Itchy » 01 říj 2016 11:04

A zapomel jsem dodat, kostka skvela!

Bubaka medailonku pro mne vyhral Rapac. Az ho nekdo uvidi s naznakem usmevu, poslu mu petikacku :0)

michalrysina

Příspěvekod michalrysina » 01 říj 2016 11:37

colorado píše:Klimentu po 7 zápasech nemůžeš vyměnit, i když je to na zralej dost. Spíš bych to viděl na Nahece, ten je slabej jak čaj.

A jak on to tu ma? má tu klasickou smlouvu na rok, nebo je tu na to hostovaní bez souhlasu klubu?
HC BRAND PARDUBICE

Štenkovan

Příspěvekod Štenkovan » 01 říj 2016 11:38

Kdo je vlastně pan Šuda? Vlastní 12,5 % akcií. Je členem představenstva a co dál? Máte někdo potuchu co to je za figuru.

fido

Příspěvekod fido » 01 říj 2016 11:41

coloroado
a s Maxem to vypadá, že tu nebude? To by musel dopadnout Štěpánek.
Vyhodíš ho dveřmi, vrátí se oknem.

Sweník

Příspěvekod Sweník » 01 říj 2016 11:43

colorado píše:Sweníku ty jsi asi jasnovědec, když víš, že v listopadu bude v bráně Max...

A koho tam čekáš ty? Růžu? Moc jiných gólmanů jaksi pod smlouvou v tu dobu nemáme.. :-)

colorado

Příspěvekod colorado » 01 říj 2016 12:50

Přeju si Štěpánka, jak velká šance to je, nevím.

Zpět na “Diskuzní forum”