Archiv

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

WalkingDude

Re: Hokej

Příspěvekod WalkingDude » 21 říj 2018 20:17

Nechodit na ten zimak proste. Kor na tohle. Az tam bude chodit 3 tisice platicich tak se nekdo chytne za rypak. Driv ne
Tak určitěéé. Jak řikám. Je to sport...

hans68

Příspěvekod hans68 » 21 říj 2018 20:24

WalkingDude píše:Nechodit na ten zimak proste. Kor na tohle. Az tam bude chodit 3 tisice platicich tak se nekdo chytne za rypak. Driv ne

Přesně tak kolego, vysrat se na to, lidi utrácejí tisíce který museji tvrdě vydělat a pak vidí tenhle hnus :crazy:

Dynamík Jistič

Příspěvekod Dynamík Jistič » 21 říj 2018 20:28

Děkuji rozvojovém fondu za to, že koupil ty nejzkurvenější mantinely na světě.

Martin

Příspěvekod Martin » 21 říj 2018 20:35

Dynamík Jistič píše:https://isport.blesk.cz/clanek/muj-isport-blogy-redaktori-pavel-rysavy/348159/holan-uz-bidne-dynamo-jednou-probral-potrebuje-to-udelat-zase.html

za poslední 4 zápasy skóre 5:23 :sick:

Gonzales277

Příspěvekod Gonzales277 » 21 říj 2018 20:37

Evidentně netáhnou za jeden provaz. Hráči na to serou, disciplína žádná, fyzická připravenost mizerná, střelecká nemohoucnot přímo tragická, o presilovkách radši nemluvit... trenéři mi přijdou, jakoby už rezignovali a GM, ten to jen podtrhuje svými neuváženými prohlášeními. Tak nějak to je zase v prdeli... Zbývá jen dodat, že: ryba smrdí od hlavy...

Gumid

Příspěvekod Gumid » 21 říj 2018 20:39

Dynamík Jistič píše:https://isport.blesk.cz/clanek/muj-isport-blogy-redaktori-pavel-rysavy/348159/holan-uz-bidne-dynamo-jednou-probral-potrebuje-to-udelat-zase.html

Ted se ukáže, jaký je :salfa: manager. po více jak roce stabilizace je posun nula.

tomaso25

Příspěvekod tomaso25 » 21 říj 2018 20:49

Asi takhle. S hokejem nestojí ani nepadá svět. A jsem realista a věděl jsem předem, že budeme v sezoně i prohrávat. Ale tohle mě nebaví. Dostávat doma šestigólový nebo sedmigólový dardy, kdy je nejpozději v půlce zápasu hotovo, to je nedůstojný.

Salfický a spol. dostali rychle obraz skutečnosti. Low cost zázrak se s hodně velkou pravděpodobností opakovat nebude.

Hroutíme se po jednom dvou gólech... A kromě frustrace tam není nic.

Je mi líto gólmanů. Za tímhle souborem chytat, to musí být vážně radost...
Letos už to dopadne...

tau

Příspěvekod tau » 21 říj 2018 20:51

Ryšavý ať jde se svýma rozborama do hajzlu... Ať si píše svý opěvný ódy na mechov, to mu jde na jedničku, chytrolínovi.....

Georgre

Příspěvekod Georgre » 21 říj 2018 21:18

Nevím, co se bude dít, jestli vůbec něco...špíš si myslím, že asi ne....ale budu tu za blázna, ale zápas v Mechově nám může pomoci, oni budou teď na větvi, jak nás lehce porazí, jak nám dají 10tku....ale já si myslím, že můžem překvapit a ten zlom tam nastat může...nevím, kdo je trojka jako brankář...ale třeba bych ho zkusil....loni s Kloučkem to dopadlo dobře, taky jsme jeli na Spartu, že dostanem bůra....za mě říkám 5x za sebou neprohrajem, a v Mechově budem bodovat....
Konec hokeje v Pardubicích :-( Sbohem Teslo, budeš nám chybět v extralize :-(

JLLPR

Příspěvekod JLLPR » 21 říj 2018 21:22

tau píše:Ryšavý ať jde se svýma rozborama do hajzlu... Ať si píše svý opěvný ódy na mechov, to mu jde na jedničku, chytrolínovi.....

Chápu emoce, ale co je na tom článku špatně? Jen se ptám, protože mně přijde dobrej.

tomaso25

Příspěvekod tomaso25 » 21 říj 2018 21:23

Georgre píše:Nevím, co se bude dít, jestli vůbec něco...špíš si myslím, že asi ne....ale budu tu za blázna, ale zápas v Mechově nám může pomoci, oni budou teď na větvi, jak nás lehce porazí, jak nám dají 10tku....ale já si myslím, že můžem překvapit a ten zlom tam nastat může...nevím, kdo je trojka jako brankář...ale třeba bych ho zkusil....loni s Kloučkem to dopadlo dobře, taky jsme jeli na Spartu, že dostanem bůra....za mě říkám 5x za sebou neprohrajem, a v Mechově budem bodovat....

Tomu se říká nezdolnej optimismus. :-)

Překvapit můžeme. Ale jestli pozitivně, tím si už moc jistej nejsem.

Naše trojka je Salfa, ne? Se rozchytá v Sojuzu na exhibici a v Mechově je zaskočí. Vzbudí v nich soucit a bude to jen bůro.
Letos už to dopadne...

PARDUBICKEJ.MANIAK

Příspěvekod PARDUBICKEJ.MANIAK » 21 říj 2018 21:25

Georgre píše:Nevím, co se bude dít, jestli vůbec něco...špíš si myslím, že asi ne....ale budu tu za blázna, ale zápas v Mechově nám může pomoci, oni budou teď na větvi, jak nás lehce porazí, jak nám dají 10tku....ale já si myslím, že můžem překvapit a ten zlom tam nastat může...nevím, kdo je trojka jako brankář...ale třeba bych ho zkusil....loni s Kloučkem to dopadlo dobře, taky jsme jeli na Spartu, že dostanem bůra....za mě říkám 5x za sebou neprohrajem, a v Mechově budem bodovat....

No to si nejsem tak jistej. Z posledních 5 zápasů maj 6 bodů, pro 3/4 kádru to bude něco novýho. Velká kulisa, hodně sledovaný.
Martinec hradečák. Myslím, že pojedou od první minuty poctivě, že na nás vlítnout. Nenechaj nic náhodě. Mám strach :clap: :silent:

To si myslím já..
Ale doufám, že máš pravdu ty. :rock: :rock: :rock:
Lubina v ZČ
35 zápasů - 18 bodů - 64:121
Bělohlav v ZČ
17 zápasů - 18 bodů - 36:57

tau

Příspěvekod tau » 21 říj 2018 21:29

JLLPR píše:
tau píše:Ryšavý ať jde se svýma rozborama do hajzlu... Ať si píše svý opěvný ódy na mechov, to mu jde na jedničku, chytrolínovi.....

Chápu emoce, ale co je na tom článku špatně? Jen se ptám, protože mně přijde dobrej.

Na článku není špatnýho nic... Jen ten autor, kterej je schonovi zalezlej do prdele... Schonovi, největšímu inzerentovi bulvársportu...

Georgre

Příspěvekod Georgre » 21 říj 2018 21:33

PARDUBICKEJ.MANIAK píše:

No to si nejsem tak jistej. Z posledních 5 zápasů maj 6 bodů, pro 3/4 kádru to bude něco novýho. Velká kulisa, hodně sledovaný.
Martinec hradečák. Myslím, že pojedou od první minuty poctivě, že na nás vlítnout. Nenechaj nic náhodě. Mám strach :clap: :silent:

To si myslím já..
Ale doufám, že máš pravdu ty. :rock: :rock: :rock:

Tak pokud je ani tendle zápas nenakopne, tak už nevím....nevím jsme v průseru, to víme všichni, ale něco mi říká, že todle prostě může být odrazový můstek, a optimista zatím jsem....ale jedno na závěr, nejde o život, jde o houby slušně řečeno....chleba levnější nebude....nejvíc trpíme my fanoušci, kterým to na rozdíl od hráčů není jedno...já prostě věřím, že tady se to může zlomit...věřím, že si to uvědomí i odpovědní činovnící, hráči, vedení...atd...my můžem jen koukat co se bude dít, a nemůžem nic dělat..max nechodit na stadiony...
Konec hokeje v Pardubicích :-( Sbohem Teslo, budeš nám chybět v extralize :-(

Gumid

Příspěvekod Gumid » 21 říj 2018 21:36

tomaso25 píše:
Georgre píše:Se rozchytá v Sojuzu na exhibici a v Mechově je zaskočí. Vzbudí v nich soucit a bude to jen bůro.[/color]

Tak snad bude tady něco dělat pro klub, ne? Krize jako prase a bude si jezdit na exhibice, manager? :ruleta:

JLLPR

Příspěvekod JLLPR » 21 říj 2018 21:36

tau píše:
JLLPR píše:

Na článku není špatnýho nic... Jen ten autor, kterej je schonovi zalezlej do prdele... Schonovi, největšímu inzerentovi bulvársportu...

To je asi možné, ale prostě silnější pes... :-) On mohl bejt zalezlej doprdele i nám, novináři mají rádi outsidery :-), ale to by musel u nás někdo umět PR... Takže u nás je mluvčí zalezlej v prdeli GM a oba pak v prdeli primátora. No dost bylo análního humoru. Ono to je totiž smutný! :-)

Itchy

Příspěvekod Itchy » 21 říj 2018 21:43

JLLPR píše:
tau píše:
JLLPR píše:

To je asi možné, ale prostě silnější pes... :-) On mohl bejt zalezlej doprdele i nám, novináři mají rádi outsidery :-), ale to by musel u nás někdo umět PR... Takže u nás je mluvčí zalezlej v prdeli GM a oba pak v prdeli primátora. No dost bylo análního humoru. Ono to je totiž smutný! :-)

:thumbup:

Jav

Příspěvekod Jav » 21 říj 2018 22:00

Itchy píše:
JLLPR píše:
tau píše:
JLLPR píše:

:thumbup:

No a primátor kouká z prdele Burešovi a jestli mu tady padne, tak je po Charvátovi i se Salfou... :thumbdown:

tomaso25

Příspěvekod tomaso25 » 21 říj 2018 22:03

JLLPR píše:
tau píše:
JLLPR píše:

Zatímco Mílovi Břečkovi v Pupendu se počet prdelí, do kterých mohl vlézt, limitně blížil nule, tak svazáček Honzin je naopak eskamotér, kterej neví, do jaký dřív skočit, nejlépe by bylo se rozčtvrtit... Salfa, Marek, Šebek, Charvát, Kolovratník, Řehounek... Rohlík, potenciálně Haas (když vítr na radnici zafouká tímhle směrem)... A kdo ví, třeba i šéf z průhonický sokolovny.
Letos už to dopadne...

PCE.MAN

Příspěvekod PCE.MAN » 21 říj 2018 22:42

Tak po dnešním trapném výkonu si říkám, jestli se něco stalo v kabině, co nevidíme nebo co se vlastně děje, jestli je to Holaněm, který je nezvládá nebo se hráči mezi sebou poštěkali nebo fakt nevím. Něco v tom týmu sakra nefunguje.
Dneska první třetina docela dobrá. Tempo, šance, šlo se do brány. Sice jsme prohrávali, protože Varani do čeho pleskli, to skončilo v bráně, ale o pauze jsem si říkal, že když dáme jeden gól, tak se to urve a ještě to zvládneme. To co ale bylo v druhé třetině, to byl chaos, nedisciplinovanost, prostě hrůza. Tak stupidní fauly co děláme, to je tedy něco. Hráči to mají na vidlích. Po zápase řekl Marek, že hráče potrestají za nedisciplinovanost. To jenom podtrhuji. S deseti vyloučenými za zápas asi těžko vyhrajeme.

Řekl bych, že Holaň má jít od válu, protože se mu to rozkládá pod rukama. Marosz hraje hovno. Sacha dvě. Hrabal je nejhorší v plus mínus bodech. Bubelovi jsem dával čas, věřil jsem, že až se aklimatizuje, bude se zlepšovat - to se ale neděje. Tronča před trestem netahal, teď 4 zápasy trest, no jsem zvědavý, jak se vrátí na led, jak to bude vypadat.
Hra je chaotická, dostáváme mraky gólů v pět na pět, hráči jsou ve hře nezodpovědní, nedisciplinovaní, nebrání, směrem dopředu se nervou a ještě nesmyslně faulují. Jejich morálka je na nule.

Bylo by fajn udělat nějaké trejdy, ale kdo ty naše mátohy bude chtít? A hlavně koho budou ostatní za ně ochotní nabídnout? No každopádně čekám změny, tohle se nedá.
Kéž by se na radnici už konečně dohodli, schválili i nějakou koncepci pro hokej, protože s prázdnou kasou to nevytrhneme a zásadní změny se asi nedají očekávat.
Čtvrtina je pryč. Pořád je čas, udělat pár změn a sezónu v klidu dohrát v desítce. Zatímco loni se ale naše výkony postupně zlepšovaly, tak letos to je obráceně. Na začátku to nevypadalo nijak katastrofálně, ale v čase se výkony zhoršují. Hlavně ta zmíněná zodpovědnost a morálka, ta je nulová. Poslední čtyři zápasy, to je prostě no comment.

Adam

Příspěvekod Adam » 21 říj 2018 23:00

Trojka je pokud vím junior Vlk. Problém je v tom, že je mu v úterý 18. V pátek by ještě chytal s kocovinou :pivko:

DZARDINO

Příspěvekod DZARDINO » 21 říj 2018 23:13

Kdo si chce zachovat duševní zdraví a být v pohodě, nesleduje vůbec politiku a v současné době ani Pardubický hokej. :whistle:

Jav

Příspěvekod Jav » 21 říj 2018 23:33

Já myslím, že jsme v pěkně v prdeli, ale všichni se tváří a chovají, jakože se nemůže nic stát. Párkrát jsme dostali dardu, tak co! Máme majitele, který nás odkoupil od kamióna a přestože si udělal audit, tak se zcela nečekaně objevil nějakej ten bubák, tak se to tak trošku sanuje no. Máme dluhy, ale to je vůči MRFu nebo jak se to teď jmenuje, takže žádný velký stres, to nehoří. Máme GM, který umí nejlíp předávat puky, jinak z nás má celá liga prdel. Máme trenéra... jako máme no. Ok, vlezl sem, když to smrdělo největším průserem a pomohl nám zachránit extraligu. To bude patrně jeho největší úspěch, který si zapíše do svého CV, páč jinak toho nikde moc nedokázal. Ku.va jak je možný, že má smlouvu na 3 roky, vždyť i 2 roky by byly ok. Protože Salfa vlastně. Je veřejným tajemstvím, že Marek se s Holaněm v zásadě ani nezdraví, naprosto rozdílný pohled na hokej a fungování týmu, lidsky jinde. Jako sportovní manažer je jeho nadřízený, jako asistent jeho podřízený. Tenhle kočkopes funguje pouze při slušných mezilidských vztazích a v organizacích, kde je vše jasně dané. Tady tomu tak není! O trenérských kvalitách druhého asistenta Otíka taky nemá cenu moc debatovat. To, že hokej není věda už dávno neplatí. Obzvlášť tam, kde nejsou kačky a je třeba z minima vytřískat maximum. To vyšlo nějak v loňské sezóně. Zázraky se nedějí na lusknutí prstu a Holaň to prostě neumí a nemůže dát. Jenže my nemáme ani na dalšího trenéra a ani na jiné lepší hráče. To je realita tohoto spolku, který není schopný sehnat finance na provoz A týmu. Akorát se tady vypěstovala závislost na radnici, které šéfují kamarádi z burešovic partaje, ale to může být taky brzo všechno jinak a tak se nedivme, že Salfa má hlavu v pejru úplně ze všeho. :ruleta:

Sweník

Příspěvekod Sweník » 22 říj 2018 01:02

Jav píše:Já myslím, že jsme v pěkně v prdeli, ale všichni se tváří a chovají, jakože se nemůže nic stát. Párkrát jsme dostali dardu, tak co! Máme majitele, který nás odkoupil od kamióna a přestože si udělal audit, tak se zcela nečekaně objevil nějakej ten bubák, tak se to tak trošku sanuje no. Máme dluhy, ale to je vůči MRFu nebo jak se to teď jmenuje, takže žádný velký stres, to nehoří. Máme GM, který umí nejlíp předávat puky, jinak z nás má celá liga prdel. Máme trenéra... jako máme no. Ok, vlezl sem, když to smrdělo největším průserem a pomohl nám zachránit extraligu. To bude patrně jeho největší úspěch, který si zapíše do svého CV, páč jinak toho nikde moc nedokázal. Ku.va jak je možný, že má smlouvu na 3 roky, vždyť i 2 roky by byly ok. Protože Salfa vlastně. Je veřejným tajemstvím, že Marek se s Holaněm v zásadě ani nezdraví, naprosto rozdílný pohled na hokej a fungování týmu, lidsky jinde. Jako sportovní manažer je jeho nadřízený, jako asistent jeho podřízený. Tenhle kočkopes funguje pouze při slušných mezilidských vztazích a v organizacích, kde je vše jasně dané. Tady tomu tak není! O trenérských kvalitách druhého asistenta Otíka taky nemá cenu moc debatovat. To, že hokej není věda už dávno neplatí. Obzvlášť tam, kde nejsou kačky a je třeba z minima vytřískat maximum. To vyšlo nějak v loňské sezóně. Zázraky se nedějí na lusknutí prstu a Holaň to prostě neumí a nemůže dát. Jenže my nemáme ani na dalšího trenéra a ani na jiné lepší hráče. To je realita tohoto spolku, který není schopný sehnat finance na provoz A týmu. Akorát se tady vypěstovala závislost na radnici, které šéfují kamarádi z burešovic partaje, ale to může být taky brzo všechno jinak a tak se nedivme, že Salfa má hlavu v pejru úplně ze všeho. :ruleta:

Amen..

Jinými slovy Salfa s Charvátem jsou v prdeli (samozřejmě i jejich podržtašky jako HoH nebo Šebek..), byť se nakonec vydrápali na radnici i přes ten nechutný článek.. Město sice klub vlastní, ale zatím se bojuje o nadvládu na radnici, tohle nikoho nezajímá, takže i klub je v prdeli.

Hmm, z takové hloubky prdele jen tak nikdo cestu nenajde. HoH má sice v batůžku aspoň tři baterky a nabíjí si i akumulátory, jenže to už moc nepomůže.

Co nám pomůže? Za mne už asi jen "reinkarnace" Tronči, protože to on nás dokázal táhnout celou baráž i loňskou sezonu. A aby na to nebyl sám, tak aspoň jedna skutečná "posila" do útoku. Když už to nebude Hemák, tak někdo třeba z EBEL.. I odjinud, hlavně ne ze Slovenské ligy!!! Aj ten Divoch by naši trapnou extraligu dal..

PARDUBICKEJ.MANIAK

Příspěvekod PARDUBICKEJ.MANIAK » 22 říj 2018 01:39

Někdo psal, že se budou v nejbližších hodinách dít věci..
Doma 1-7 s KV.. :ruleta: tak to jsem ještě neviděl :sick: :sick: :whistle:
Lubina v ZČ
35 zápasů - 18 bodů - 64:121
Bělohlav v ZČ
17 zápasů - 18 bodů - 36:57

Zpět na “Diskuzní forum”