Archiv

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

tau

Re: Hokej

Příspěvekod tau » 28 dub 2019 15:26

Valda píše:mozna i Hrabala

Toho myslím ne, pokud si dobře pamatuju, smlouvu s ním rozvázali....

Jarmil

Příspěvekod Jarmil » 28 dub 2019 16:25

Hrabal když jsem chtěl nacpat do Babišova hnutí musel složit 50 litrů, ale myslím že je má zpátky

Odesláno z mého Lenovo P1a42 pomocí Tapatalk

Dizzy

Příspěvekod Dizzy » 28 dub 2019 16:29

tau píše:Vůbec jsem nevěděl, že Bobby Holík koučuje národní týmy Izraele. Osmnáctku, dvacítku i seniorské áčko.... A s áčkem teď postoupil z C skupiny MS do béčka....

Jj asi pred 14 dny jsem narazil na tenhle článek.

https://sport.aktualne.cz/hokej/bobby-h ... 1556465219

Když už jsme dnes u té politiky, tak tento republikán Holík se taky dost vycajchnoval. Taky fuj tajbl, rikam ja, co byl v Izraeli na obou stranach barikady....

car

Příspěvekod car » 28 dub 2019 16:31

Teď jsem dočetl místní úvahy na téma Čína a oddychl si, že můj noťas, do kterýho čumim, je Hewlett Packard – tedy fešák z Kalifornie, pak jsem ho ale otočil a von ten šmejd je z Číny, fuj, no jo ale on ten původ v USA z etického a morálního hlediska taky asi není žádná výhra, co ty desítky tisíc mrtvých Iráčanů v roce 2003 a další tisíce lidí jinde po světě, brr, pokaždé mě teď pálí prst, když ťuknu do klávesy. Teď k tomu připočtěte, že jsem takový hovado, kterýmu když je zima tak otočí knoflík a pálí ruskej imperialistickej plyn. :ruleta:
Jako další téma navrhuji arabsko-izraelský konflikt (já fandím Izraeli), tam bychom se mohli teprve vyřádit.

Valda

Příspěvekod Valda » 28 dub 2019 16:37

tau píše:
Valda píše:mozna i Hrabala

Toho myslím ne, pokud si dobře pamatuju, smlouvu s ním rozvázali....

Tak uz zaciname s dobrymi zpravami :)

tomaso25

Příspěvekod tomaso25 » 28 dub 2019 16:39

Jarmil píše:Hrabal když jsem chtěl nacpat do Babišova hnutí musel složit 50 litrů, ale myslím že je má zpátky

Odesláno z mého Lenovo P1a42 pomocí Tapatalk

Úvodní sponzorskej dar, no. Přinejmenším v posledních dvou letech už žádný prachy partaji neposlal. Lze předpokládat, že za schůzování na letišti něco bude muset zase odvést zpátky. Důša si svoje postavení pojistil loni 50 litrama... :salfa:

Ale pro Honzíka je to spojení příjemnýho s užitečným. Andyho miluje. A různý schůze, semináře, aktivy, komise, workshopy... To je jeho fetiš. :crazy:
Letos už to dopadne...

Robinzon

Re: RE: Re: Hokej

Příspěvekod Robinzon » 28 dub 2019 16:54

car píše:Teď jsem dočetl místní úvahy na téma Čína a oddychl si, že můj noťas, do kterýho čumim, je Hewlett Packard – tedy fešák z Kalifornie, pak jsem ho ale otočil a von ten šmejd je z Číny, fuj, no jo ale on ten původ v USA z etického a morálního hlediska taky asi není žádná výhra, co ty desítky tisíc mrtvých Iráčanů v roce 2003 a další tisíce lidí jinde po světě, brr, pokaždé mě teď pálí prst, když ťuknu do klávesy. Teď k tomu připočtěte, že jsem takový hovado, kterýmu když je zima tak otočí knoflík a pálí ruskej imperialistickej plyn. :ruleta:
Jako další téma navrhuji arabsko-izraelský konflikt (já fandím Izraeli), tam bychom se mohli teprve vyřádit.
Ze kupujem levny hadry a soucastky z ciny neznamena, ze jim musime lizt do prdele a slibovat jim statni zakazky bez vyberovyho rizeni. Zatim to prinasi uzitek mozna tak panu kellnerovi z ppf.

Odesláno z mého PRA-LX1 pomocí Tapatalk

Gumid

Příspěvekod Gumid » 28 dub 2019 16:57

Je potřeba se na to kouknout tak nějak po našem.

Michael Mares
Tuhle fotku je třeba vnímat trošku v kontextu. Manažer kladenské stavební firmy Energie, jejíž je Jaromír Jágr st. spolumajitel a Jitka Jágrová členkou správní rady, je obviněn z manipulace zakázky za desítky milionů korun na zpevnění břehů nádrže v oboře Lány.

Obrázek

snorry

Příspěvekod snorry » 28 dub 2019 18:32

tak mate nekdo nejake info kdo by eventuelne k nam mohl jit jako posila?
Dobrý šermíř na hovno když nepřátel je nerovno

Klaun Salfický VEN!!!

tau

Příspěvekod tau » 28 dub 2019 18:46

snorry píše:tak mate nekdo nejake info kdo by eventuelne k nam mohl jit jako posila?

To si kašpar nechá až na 2. května, jako trumf při zasedání dozorčí rady... Až tam vybalí ta jména, se kterýma je v kontaktu, tak se dozorcům podlomí kolena a kašparovu manažerskou smlouvu prodlouží až do dubna roku 2031....

Gumid

Příspěvekod Gumid » 28 dub 2019 18:56

Co uvádí vedle jako JPP, tak samej odpad k nám. A pokud k tomu přičteme, již zde zmíněné Pacovský a Květoň, máme zase zaděláno na pruser. Ale to Salfický umí asi nejlépe ze všech GM.

Tak Tržinec.

subris

Příspěvekod subris » 28 dub 2019 19:04

tau píše:
snorry píše:tak mate nekdo nejake info kdo by eventuelne k nam mohl jit jako posila?

To si kašpar nechá až na 2. května, jako trumf při zasedání dozorčí rady... Až tam vybalí ta jména, se kterýma je v kontaktu, tak se dozorcům podlomí kolena a kašparovu manažerskou smlouvu prodlouží až do dubna roku 2031....

.. No mladí Slováci 18ky spadli do I. divize, tak očekávám, že Salfa bude skautovat v těchto vodách
... jsme otevřeným klubem, komunikace s fanoušky je velmi důležitá. Názor fanoušků je pro Dynamo velmi důležitý. Ať žije Brand

fido

Příspěvekod fido » 28 dub 2019 19:05

Tak o Bezucha jsme měli zájem už před sezónou, pak i během ní. Nakonec nám ho Kmoníček poslal z lásky do Jihlavy. Jinak pokud by přišel do třetí lajny, tak by byl super. Mešugové ho měli docela rádi a nechápali proč nedostával víc prostoru.
Bohužel Samohul z něho udělá prvního centra a zahučíme příští rok přímo. A Maxwell snad není pravda, já slyšel, že se zajímali o Pavelku, ten prý nakonec do Plzně, ale někdo tu psal, že Plzeň má zájem i o Kacetla, tak třeba je tu prostor pro nějakou rošádu.
Naposledy upravil(a) fido dne 28 dub 2019 19:08, celkem upraveno 1 x.
Vyhodíš ho dveřmi, vrátí se oknem.

tomaso25

Příspěvekod tomaso25 » 28 dub 2019 19:08

tau píše:

Vidím to na doživotní smlouvu... Pro Šebu a Hraboše samozřejmě taky. Bez nich by se manažerem roku nestal.
Letos už to dopadne...

frysta

Příspěvekod frysta » 28 dub 2019 19:22

My budem mít tak čtyři třetí pětky a pak checking line. :)
Jedna věc se ale změní určitě. Loni šestí. :)

jimmypop

Re: RE: Re: Hokej

Příspěvekod jimmypop » 28 dub 2019 19:25

frysta píše:My budem mít tak čtyři třetí pětky a pak checking line. :)
Jedna věc se ale změní určitě. Loni šestí. :)
Mně z toho vychází titul

Kdo má ruku v kapce, ten si honí brabce.

Sweník

Příspěvekod Sweník » 28 dub 2019 19:31

Abych byl upřímný, dřív jsem se těšil, až oznámí jména nových hráčů, které podepsali. Pak jsem pár let aspoň doufal (i když samozřejmě lidem, co zde psali o Valských, Kousalech apod., jsem nevěřil), ale poslední dobou už se pouze děsím..

Ono už jen když oznámí odchod Budíka do Plzně a možná i dalších, bude člověk naštvaný. Kdepak, s tímhle vedením se z místa nikdy nehneme, níž už skoro klesnout nejde, jsme považováni za odpad extraligy, tak fakt zbývá jen pád do pralesa..

dtaire

Příspěvekod dtaire » 28 dub 2019 19:33

frysta píše:Jedna věc se ale změní určitě. Loni šestí. :)

Loni štěstí? :grr:

tau

Příspěvekod tau » 28 dub 2019 19:34

A na fb už podlejzavě gratulujeme Třinci k titulu... Nevšiml jsem si, že by nám Třinec, nebo kterýkoliv jiný extraligový klub, gratuloval k záchraně....

Sweník

Příspěvekod Sweník » 28 dub 2019 19:36

tau píše:A na fb už podlejzavě gratulujeme Třinci k titulu... Nevšiml jsem si, že by nám Třinec, nebo kterýkoliv jiný extraligový klub, gratuloval k záchraně....

Asi potřebujeme nějaký odpad od nich, jinak nesestavíme kádr. Je třeba lézt do zadku..

subris

Příspěvekod subris » 28 dub 2019 19:37

tau píše:A na fb už podlejzavě gratulujeme Třinci k titulu... Nevšiml jsem si, že by nám Třinec, nebo kterýkoliv jiný extraligový klub, gratuloval k záchraně....

... Honzik předloni v rozhovoru povídal, že když přežije baráž, tak přežije už vše.. Takže očekávám vicelety kontrakt.. A taky nám nikdo gratulovat nebude...
... jsme otevřeným klubem, komunikace s fanoušky je velmi důležitá. Názor fanoušků je pro Dynamo velmi důležitý. Ať žije Brand

tomaso25

Příspěvekod tomaso25 » 28 dub 2019 19:45

Co k záchraně? K titulu mistra baráže!

To moc manažerů nemá... Pešán tři finále během čtyř sezon? Zábranský dva tituly za sebou? Varaďa dvě finále za sebou? To je tak všední... Ale vyhrát dvě baráže v třech sezonách, to je to pravý manažerský umění.

Salfa není manažer roku, on je manažer desetiletí.
Letos už to dopadne...

tau

Příspěvekod tau » 28 dub 2019 19:52

Sweník píše:Ono už jen když oznámí odchod Budíka do Plzně a možná i dalších

Já myslím, že odchody oznamovat nebudou. To se dozvíme spíš od klubů, kam ti hráči podepíšou. U nás se dozvíme maximálně: S hráčem XY jsme jednali už od pozdzimu. Nabídli jsme slušné podmínky, bohužel se rozhodl jinak. Děkujeme za odvedené služby a v novém angažmá přejeme hodně úspěchů.

subris

Příspěvekod subris » 28 dub 2019 19:59

subris píše:

...nebo už Svačinař trénuje šipku na čtvrteční jednání dozorčí rady..

frysta

Příspěvekod frysta » 28 dub 2019 20:01

dtaire píše:
frysta píše:Jedna věc se ale změní určitě. Loni šestí. :)

Loni štěstí? :grr:

Ano, tuhle větu v další sezoně už neuslyšíme. :)

Zpět na “Diskuzní forum”