Archiv

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Cavalera

Re: Hokej

Příspěvekod Cavalera » 14 kvě 2019 11:59

Dante píše:Takhle to ale kuwa byt nemuze, to byl totalni vysmech do ksichtu vsem fans. Ti tri smejdi musi vypadnout.

přesně tak zmrdi zasraný

Stars

Příspěvekod Stars » 14 kvě 2019 12:01

Dante píše:Takhle to ale kuwa byt nemuze, to byl totalni vysmech do ksichtu vsem fans. Ti tri smejdi musi vypadnout.

My jsme jim u .....hlavně kupte permice a listky

Jedinýmu komu věřím je Lubina, mě se u nej líbilo, jak psal, že nešel na dekovačku po baráži, že nebylo co slavit, za to palec hore

rozk39

Příspěvekod rozk39 » 14 kvě 2019 12:02

Omlouvám se Vám, že odbočím od témátu.. ale někdo kdo vlastní iSport Premium? - Prosím... :modlitba:

https://isport.blesk.cz/clanek/fotbal-1 ... lovac.html
"Děkuji všem fanouškům, kteří nám přišli poděkovat" - Táhni doprdele.. #VedeniVen :grr:

Restart

Příspěvekod Restart » 14 kvě 2019 12:07

evidentně to tak být může, bude je na nás jestli to tak bude..... Pánové Kverka, Lubina ve mě vyvolávají pocit naděje.....pánové Salfický, Šebek a Hrabal ve mě evokují politiku, neúspěch, beznaděj, vychcanost, konec..... Pan Sýkora ve mě nevyvolává nic.... Teď byla na místě pieta a klid zbraní...

do 20.5. mají borci čas .... pak by měl přijít náš čas....

tau

Příspěvekod tau » 14 kvě 2019 12:10

rozk39 píše:Omlouvám se Vám, že odbočím od témátu.. ale někdo kdo vlastní iSport Premium? - Prosím... :modlitba:

https://isport.blesk.cz/clanek/fotbal-1 ... lovac.html

SZ

tau

Příspěvekod tau » 14 kvě 2019 12:18

Už vícekrát předvedli, že jim jsou fanoušci u prdele. Obklopili se jen hrstkou těch loajálních, které pak v médiích a možná i sami před sebou prezentují jako ty správné, kteří jsou pro ně partnery k jednání.... Ti ostatní, kteří kritizují, vykreslují jen jako několik nespokojených brblalů, se kterými nemá cenu se bavit....
Ozvou se, až zase bude klub v prdeli. To budou prosit, přijďte nás podpořit #zadynamo, #spolutodokazeme a podobný bláboly....

Mišel

Příspěvekod Mišel » 14 kvě 2019 12:29

oky letos to bude u hokejka tv.....
užijeme si to :pivko:

Cavalera

Příspěvekod Cavalera » 14 kvě 2019 12:45

tau píše:

Už vícekrát předvedli, že jim jsou fanoušci u prdele. Obklopili se jen hrstkou těch loajálních, které pak v médiích a možná i sami před sebou prezentují jako ty správné, kteří jsou pro ně partnery k jednání.... Ti ostatní, kteří kritizují, vykreslují jen jako několik nespokojených brblalů, se kterými nemá cenu se bavit....
Ozvou se, až zase bude klub v prdeli. To budou prosit, přijďte nás podpořit #zadynamo, #spolutodokazeme a podobný bláboly....

uvidíme co dokážou(Kverka,Lubina ,Sýkora),ale už se to ve mě vaří a pokud budou pokračovat pomůže už jenom jim rozbít pořádně držky Samohul,ˇBuzna a Jebek

zeno

Příspěvekod zeno » 14 kvě 2019 14:07

Restart píše:evidentně to tak být může, bude je na nás jestli to tak bude..... Pánové Kverka, Lubina ve mě vyvolávají pocit naděje.....pánové Salfický, Šebek a Hrabal ve mě evokují politiku, neúspěch, beznaděj, vychcanost, konec..... Pan Sýkora ve mě nevyvolává nic.... Teď byla na místě pieta a klid zbraní...

do 20.5. mají borci čas .... pak by měl přijít náš čas....

"Nas cas" myslis zabrblame si, zanadavame si na foru, vytvorime billboard ... a to bude vsechno, co dokazem. Politici nas maji totiz uplne u prdele - a davaj nam to najevo uz nejmin pul roku. A my to furt ne a ne pochopit. NIC SE NEZMENI , dokud nebude klub prodan... a to hned tak nebude - neni jasne jak, nejsou jasne podminky, nejspis moc ani neni politicka vule - takze neni komu.

woe

Příspěvekod woe » 14 kvě 2019 14:29

Je i nemalá skupina lidí, kterým je fuk, že tam Autobusaci zůstali. Tito si letos permice zase koupí, úplně v klidu. A možná přibudou i noví, nadšení fans
Myslim, že divácký pokles bude, ale malý
71

Sweník

Příspěvekod Sweník » 14 kvě 2019 15:03

Zase bych to s tím optimisem nepřeháněl. :-)) Ještě napište, že Ondřej po pěti letech dřiny přivede štědrého generálního sponzora, a já se budu na další sezonu i těšit.. ;-)

tau

Příspěvekod tau » 14 kvě 2019 15:03

woe píše:Je i nemalá skupina lidí, kterým je fuk, že tam Autobusaci zůstali. Tito si letos permice zase koupí, úplně v klidu. A možná přibudou i noví, nadšení fans

Přesně tak. Petici sice podepsaly tisíce lidí, ale kdo z nich reálně na hokej pravidelně chodí? Možná polovina... Kolik lidí z této poloviny mělo permici a kolik z nich si už permici kvůli autobusákům nekoupí? A rázem je z několika tisíc jen několik stovek, možná jen desítek....
Jak píšeš, lehkej pokles možná přijde.... Ale pořád je spousta těch, kterým autobusáci nevadí, nebo je neřeší....

Já nechci aby to vypadalo, že petice, billboardy či možná další chystaný akce jsou k ničemu. Ale bohužel vládci klubu jsou pevní v kramflecích. Šolíchají si to tam stylem "ruka ruku myje" a "já na bráchu, brácha na mě" a vědí, že je nějaký protesty fanoušků neohrozí.....

Restart

Příspěvekod Restart » 14 kvě 2019 15:20

Respektuji váš názor, dokonce si myslím, že máte i pravdu, ale přesto si myslím, že smysl to má. Je pravdou, že pardubický fanoušek zvládne dost. Zvláště pak poslední dobou je poměrně dost v tréninku. Ale jsem přesvědčený, že díky nějaké iniciativě se dalo něco do pohybu. Určitě z těch akcí radost v kancelářích nepanovala.

Já bych se jejich místě choval úplně jinak. Byla šance se očistit vícekrát. Koule nemají. Vím, že to většině tady bude připadat hodně divné, ale já bych na místě pana Charváta zametl s trojicí lemplů. Vytvořil strukturu vedení. Podepsal tři rozdílové hráče. Zdražil permanentky a lístky. Vysvětlil proč to tak je a za to udělal něco navíc pro fanoušky. Něco co běžně funguje třeba ve fotbalové Spartě. Kde s nimi umí jinak pracovat. A něco jim nabídnout. Protože by se rázem fanoušek stal ještě větším partnerem klubu... Zatím tady jediný partner je Dynamofans, kteří jen monitorují situaci aby zavčat hodily šipku do prdele, která bude mít moc jim dát permanentky....

Ale vím, že mi napíšete... a kde vezmeš tři rozdílové hráče....zdražit, ses posral......ve Spartě to dělá 20os....atd.

PCE.MAN

Příspěvekod PCE.MAN » 14 kvě 2019 15:53

tau píše:
woe píše:Je i nemalá skupina lidí, kterým je fuk, že tam Autobusaci zůstali. Tito si letos permice zase koupí, úplně v klidu. A možná přibudou i noví, nadšení fans

Přesně tak. Petici sice podepsaly tisíce lidí, ale kdo z nich reálně na hokej pravidelně chodí? Možná polovina... Kolik lidí z této poloviny mělo permici a kolik z nich si už permici kvůli autobusákům nekoupí? A rázem je z několika tisíc jen několik stovek, možná jen desítek....
Jak píšeš, lehkej pokles možná přijde.... Ale pořád je spousta těch, kterým autobusáci nevadí, nebo je neřeší....

Já nechci aby to vypadalo, že petice, billboardy či možná další chystaný akce jsou k ničemu. Ale bohužel vládci klubu jsou pevní v kramflecích. Šolíchají si to tam stylem "ruka ruku myje" a "já na bráchu, brácha na mě" a vědí, že je nějaký protesty fanoušků neohrozí.....

Takhle jak jste to popsali, tak to je. Většina lidí brblá, Salfickýho si tam nepřejí, ale kvůli tomu nepřestanou chodit na hokej, který mají rádi a nepřestanou fandit svýmu klubu. Psal jsem to i před časem. Změny v klubu vítám. Kdyby nepřišly, budu si o tom myslet svoje, ale po náměstí s transparentama chodit nebudu. Na Charváta není tlak žádný. Novináři ho denně s dotazama nebombardují, tak mu o nic nejde. Kdyby byla každé odpoledne demonstrace několika stovek lidí na náměstí a u toho asistovaly TV kamery, to by byla jiná rychlost, se kterou by dělal změny. Ale pár výkřiků na diskusním fóru pro něj neznamená vůbec nic. A pokud ty výkřiky budou sprostý, tak neznamenají tuplem nic, protože to může lehce shodit ze stolu. Se seriózní peticí, jakou sepsal třeba Grimley, která měla hlavu a patu, tu novináři otisknou, ale sprosté výkřiky do tmy, tím se nebude zabývat vůbec nikdo.

tau

Příspěvekod tau » 14 kvě 2019 15:53

Restart píše:Respektuji váš názor, dokonce si myslím, že máte i pravdu, ale přesto si myslím, že smysl to má. Je pravdou, že pardubický fanoušek zvládne dost. Zvláště pak poslední dobou je poměrně dost v tréninku. Ale jsem přesvědčený, že díky nějaké iniciativě se dalo něco do pohybu. Určitě z těch akcí radost v kancelářích nepanovala.

Já bych se jejich místě choval úplně jinak. Byla šance se očistit vícekrát. Koule nemají. Vím, že to většině tady bude připadat hodně divné, ale já bych na místě pana Charváta zametl s trojicí lemplů. Vytvořil strukturu vedení. Podepsal tři rozdílové hráče. Zdražil permanentky a lístky. Vysvětlil proč to tak je a za to udělal něco navíc pro fanoušky. Něco co běžně funguje třeba ve fotbalové Spartě. Kde s nimi umí jinak pracovat. A něco jim nabídnout. Protože by se rázem fanoušek stal ještě větším partnerem klubu... Zatím tady jediný partner je Dynamofans, kteří jen monitorují situaci aby zavčat hodily šipku do prdele, která bude mít moc jim dát permanentky....

Ale vím, že mi napíšete... a kde vezmeš tři rozdílové hráče....zdražit, ses posral......ve Spartě to dělá 20os....atd.

Naopak souhlasím... Jenže chtít tohle po Charvátovi je bohužel sci-fi

tau

Příspěvekod tau » 14 kvě 2019 15:57

PCE.MAN píše:Kdyby byla každé odpoledne demonstrace několika stovek lidí na náměstí a u toho asistovaly TV kamery, to by byla jiná rychlost, se kterou by dělal změny.

Ale kdeže.... podívej na každé pondělí plnej Staromák.... A asistují u toho kamery.... a vrchního šmejda to vůbec netankuje.... Oni mají moc a jsou si ji vědomi... A je jedno, jestli se jmenují Babiš nebo Charvát....

woe

Příspěvekod woe » 14 kvě 2019 16:09

@ tau, PCE.MAN
Přesně tak, oni to prostě ustáli, vyhráli...nejsou až tak tupí....stačilo koupit ty, kteří hýbou Jihem...slíbí zase lepší časy a lidi půjdou

Příští sezonu už jsem si odpískal, konec natahování doufání...ale takových nás exchodičů bude pár desítek. Nebo tak stovka. Budu rád, když pardubický hokej přežije zlé časy...třeba se jednou zas rozhodnu koupit permice...budu doufat, co jiného zbývá. Žádný patos, prostě výměna, klub si pěstuje jiné fans... :tesla:
71

car

Příspěvekod car » 14 kvě 2019 17:23

Když to čtu tak mě napadá, do jak absurdní situace se klub dostal. Protože v momentě kdy klub vlastní skrze město občané Pardubic a řídí ho lidi, který občané Pardubic zvolili za své zástupce ve volbách – Šesták, Jéňa, Managér roku, všichni u lidí obstáli a dostali jejich důvěru, tak ty samý lidi se dnes s klubem nedokážou ztotožnit. Přitom je to Váš klub a Vámi vybranými lidmi řízený, Pardubáci. Vy co chodíte na fórum a bydlíte v Pardubicích, přiznejte se, kdo z vás ty havrany volil.

Robinzon

Re: RE: Re: Hokej

Příspěvekod Robinzon » 14 kvě 2019 17:40

car píše:Když to čtu tak mě napadá, do jak absurdní situace se klub dostal. Protože v momentě kdy klub vlastní skrze město občané Pardubic a řídí ho lidi, který občané Pardubic zvolili za své zástupce ve volbách – Šesták, Jéňa, Managér roku, všichni u lidí obstáli a dostali jejich důvěru, tak ty samý lidi se dnes s klubem nedokážou ztotožnit. Přitom je to Váš klub a Vámi vybranými lidmi řízený, Pardubáci. Vy co chodíte na fórum a bydlíte v Pardubicích, přiznejte se, kdo z vás ty havrany volil.
No bude jich tak tretina tady, stejne jako volicu burese. Ale co je zajimavy, anonisti se k tyhle volbe nehlasi, poznas je tak, ze nadavaj na vsechny ostatni, ale svou volbou se moc nechlubi... Tak necekej, ze vylezou z der :)

Odesláno z mého PRA-LX1 pomocí Tapatalk

tau

Příspěvekod tau » 14 kvě 2019 18:05

Robinzon píše:
car píše:Když to čtu tak mě napadá, do jak absurdní situace se klub dostal. Protože v momentě kdy klub vlastní skrze město občané Pardubic a řídí ho lidi, který občané Pardubic zvolili za své zástupce ve volbách – Šesták, Jéňa, Managér roku, všichni u lidí obstáli a dostali jejich důvěru, tak ty samý lidi se dnes s klubem nedokážou ztotožnit. Přitom je to Váš klub a Vámi vybranými lidmi řízený, Pardubáci. Vy co chodíte na fórum a bydlíte v Pardubicích, přiznejte se, kdo z vás ty havrany volil.
No bude jich tak tretina tady, stejne jako volicu burese. Ale co je zajimavy, anonisti se k tyhle volbe nehlasi, poznas je tak, ze nadavaj na vsechny ostatni, ale svou volbou se moc nechlubi... Tak necekej, ze vylezou z der :)

To je pravda. Na Anoisty nadává kdedo, ale každý třetí volič jim to do urny hodí.... Já mám v tomhle svědomí čistý. Nadávám, ale ruku bych si nechal useknout, když by mě někdo nutil jim to hodit...

Dizzy

Příspěvekod Dizzy » 14 kvě 2019 18:18

Lotyš 65 střel ;) ten italskej Delfíno 97 % skoro...

Gonzales277

Příspěvekod Gonzales277 » 14 kvě 2019 18:40

Aspoň, že v otázce voleb, resp. zvolení ANOistů mám svědomí čisté, navíc nejsem místní, takže asi tak. Navíc vidět na lístku negramota Hrabala, to bych tu partaj nedal, ikdybych se 100% ztotožňoval s jejich programem :crazy: U mě se podepsáním Lubiny, Kverky či Sýkory nic nemění, dokud tam budou ti tři HROBAŘI, na hokej do Pardubic nejedeme...

torrent

Příspěvekod torrent » 14 kvě 2019 18:49

Ne že bych se chtěl dohadovat opět s někým. Ale líbí se mě, jak jak každý říká, že ANO nevolí a přesto mají 30 %. Doopravdy by mě zajímalo kde ty hlasy berou...asi kampaň. Tím nenárážím na to, že si tady někdo vymýšlí...

lord Voldemort

Příspěvekod lord Voldemort » 14 kvě 2019 18:56

Robinzon píše:

Odesláno z mého PRA-LX1 pomocí Tapatalk

V dnešní společnosti, když každý volič Ano je parchant a měl by si uříznout ruku ano nečekej, že se tady s tebou někdo bude pouštět do diskuze. Mně je jedno kdo koho volil a dotyčného volbu respektuji. Můj názor totiž narozdíl od jiných není ten jediný správný a né každý má stejnou prioritu. Někdo chce levnější chleba, někdo hulit v hospodě a někdo zase 80 klacků za narození dítěte. A mám proto někoho odsuzovat? To mi přijde trošku za hranou. Věc druhá, kolik lidí se nechá utáhnout na "populistickou" vařenou nudli

Že je Charvát aspol. pitomci a klub položili do hoven, ano. Ale já(a kdybych volil v PCE, jako že sem v tu dobu neměl možnost tu být) bych otázku Dynama dal na poslední místo. Důležitější pro mě jsou od města jiné věci. A pokud pro některé je Dynamo č.1 a svůj hlas by dali tomu, kdo by slíbil, že veškeré finance na opravy silnic/cyklostezek/nádraží půjdou na posily, tak by si měl dát sprchu.

Mrzelo by mě, kdyby se tu začali lidi kastovat podle politických názorů, ač je politika provázaná s naším klubem, tohle sem dle mě vůbec nepatří.

kedar

Příspěvekod kedar » 14 kvě 2019 19:01

Přesně tak, nikdo ANO nevolil,ale ta strana bezpečně ve volbách vítězí.
Politiku tady řešit nechci, je to každého věc koho jde volit .
Já to mám tak,že pokuď bude ve vedení nadále Salfický, na stadion nejdu.

Zpět na “Diskuzní forum”