Archiv

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

woe

Re: Hokej

Příspěvekod woe » 29 led 2016 08:20

Díky ... no, to je pěkně v prdeli ... to asi nového fízla v kabině všici rádi uviděj, žeó
Stále poslední...

jimmypop

Příspěvekod jimmypop » 29 led 2016 08:23

tau píše:Rohlik všechny povyházel, jen toho největšího neschopu, kecálistu a hochštaplera si tam nechal... Tam bude asi nějakej bližší vztah....

...a hlubsi

Cavalera

Příspěvekod Cavalera » 29 led 2016 08:37

tam se asi v kanceláři s výhledem na Zelenou bránu dějou věci.Brrrrr :crazy:

Cavalera

Příspěvekod Cavalera » 29 led 2016 08:54

Sestavu řešíme, marodka zůstává stejná jako v úterý. Zvažujeme povolání juniorů,“ informoval Peter Draisaitl.

takže další průser.tahle banda zmrdů se neponaučí to zas bude rychta :crazy:

jimmypop

Příspěvekod jimmypop » 29 led 2016 09:07

mladej Draslik neni nominovanej na All Star, tak by mohl priletet odehrat dva vikendove spily za tatkovu srdcovku - Dynamo

hans68

Příspěvekod hans68 » 29 led 2016 09:51

Na posily sereme, důležitější jsou pro nás info.tipu Hašan slaví 51, Sejk má tvrdou ránu, máme samého reprezentanta v mládeži apod. O posílení nikde ani slovíčko, ja vám říkám, to budeme čumět až to vybalí, snad to radši ani nechci vědět

Odesláno z mého GT-I9195 pomocí Tapatalk

Kely

Příspěvekod Kely » 29 led 2016 09:55

Může mi tady někdo vysvětlit na co máme hráče na střídavý start ,když je stejně nepovoláme?Pajič a spol.se jasně nabízí povolat proti Plzni a my tam opět jedem s týmem pro debakl.

Valda

Příspěvekod Valda » 29 led 2016 10:01

Tak vymena Mudrocha za Hrubeho je plne v kompetenci GM. Stejne jako kdysi jmenovani Javurka. Je to jeho vec jak si buduje svuj profil, jak ho budou hodnotit fanousci, cili i my, a jakou tim padem bude mit u nas duveru. Obecne, privest si rodinnyho prislusnika do instituce, kde zastavam vysokou funkci je dle meho nazoru spatne jak kvuli rodine samotny, tak vuci okoli. Je to asi ale typicka vlastnost a takovy to klanovy uvazovani (kmen, mafie, politici ...) lidi, kam Smidbersky, Rohlik, ale i Sebek patri. Nahradit byvaleho hokejistu na postu, kde jsou hokejove schopnosti dobre a dle meho je to i prestizni pozice (pan Stastny se tam hodil uplne nejvic), kterou by proste hokejista delat mel, je opet krok vedle. Pokud je to jenom proto, aby mel Rohlik vetsi prehled o kabine, tak je to pak obrovska ubohost, a spis mi to pripada az jako mix komunismu a vexklaru a navrat o desitky let zpet. Osobne si proste myslim, ze to toto do civilizovanyho sveta nepatri. Ale jak rikam, je to GM rozhodnuti a jakekoliv jeho dalsi slovo bude mit primo umernou vahu takovymto rozhodnutim (bez ohledu na sportovni vysledky!).

Navic, to ze dnes dle ocekavani vyrazime opet se sestavou jako proti Bolce, tj. 1,5 extraligove lajny (zbytek tvori kluci, kteri na ni nekdy mozna meli ale proste si toho nevazili a vykony nejsou ani na 1.ligu+ junci kteri maji tym doplnit, sbirat zkusenosti a ne ho tahnout), ukazuje, ze nas tlaci bota jinde a ze letni prestupova politika byl obrovsky pruser, kteryho se spoluucastnil, branil a dokonce vychvaloval nejblizsi Rohlikuv spolupracovnik, Dusan. Dusan ovsem v lete neodstoupil, naopak se hral na vysluni a dela to dodnes. Osobne mi je lito, jak tento kdysi velmi oblibeny brankar dopadl v soukoli takoveho instituce ...

Lvi smecka tu jinak funguje od vyhazovu Kuseho, kdy souboj dvou dominantnich samcu jeden neustal a musel se zpakovat. Vysledkem je 4 lety obdbobi upadku hokeje, ktere je provazeno vzdy cistkou ("Kusyho" treneri, Vasicek i Brendl byli odejiti a o dostazeni Dalogy se hrde hlasil Hemsky), po odchodu Hemskyho mizeli dalsi (Semorad, Trlicik), co se deje ted po odchodu GMOSe je to opet cistka. Nedelam si iluze ze za Kuseho to tu bylo jinak, ale mel jsem pocit, ze si tu alespon ZK hracu a vsech lidi vubec vic vazil a take nas fanousku, viz alespon odpoved na nase dotazy 1-2x mesicne. Proste je tu videt, ze vsichni novi lide musi zmenit naprosto vse a zacit od nuly. Ovsem! Roman Smidbersky vyhazoval Kuseho s tim, ze kdyby ho prejelo auto tak co by se delo dal? Pokud ale znamena, ze kazdy dalsi jim jmenovany clovek vse rozhazi, dotahne si nove lidi ...jeho stran byl zbytecny. Fungujici instituci se vytvorit nepodarilo, porad je to jednom cloveku, dvou lidech maximalne.

Tudiz, i pres urcity indicie mozneho obratu ke svetlym zitrkum (Draisaitl, Rapac, evidentni snaha o posily, podpis Sejcka) jsme se urcite nestali onou svetovou ci alespon evropskou znackou a zdravou instituci jak nam bylo predhazovano. Chodi to tu jako v mnoha firmach, statnich podnicich, politickych stranach - mala domu, netransparentni personalni politika, sede eminence, honeni si ega atd. Takze ...jediny v co je dobre doufat a cim se zabyvat je sportovni stranka veci, protoze to ostatni evidentne trapi jen nas a ne ostatni. Rohlik ma stale jeste do vikendu cas, ale proste s Bolkou jsou to dalsi tri body pryc, snura tri zapasu opet nikde ... Ale i tak verim, ze sportovni uspechy prijdou. Ale to druhe po cem tu je evidentne uplne stejna poptavka - transparetnost, hrdost na klub a pracovniky v nem, toho se asi jen tak nedockame, to bude chtit daleko vice nez facebookova pozlatka a dobry hokej, ktery tu snad nekdy opet bude.

Sweník

Příspěvekod Sweník » 29 led 2016 10:13

Hmm, pěkně to vedou. Před boji o udržení naštvat hráče a nasadit jim do kabiny donašeče..
Jestli se opravdu Časy vyjádřil tak, jak píšete, nevěstí to do budoucna nic dobrého. Ta hniloba odstraněna nebyla, spíš mám pocit, že jen v podobě pana Draisaitla vyměnili obal, ale ten vnitřek hnije víc a víc..
Bude zázrak, jestli se letos zachráníme, protože takhle s prominutím rozmrdat kabinu před nejdůležitějšími zápasy, to je zase další "majstrštyk" vedení.. A že jich už jenom za letošek bylo. Instalováním "celoplošníka" počínaje a sestavou v minulém kole konče..

Pilsner Urquell

Příspěvekod Pilsner Urquell » 29 led 2016 10:32

Pardubice čeká zápas po nepříjemné domácí úterní prohře 0:5 s Mladou Boleslaví. Stejně jako po euforické výhře v nedělním derby zůstal hlavní trenér Peter Draisaitl klidný. LJá musím hlavně rozhodovat, emoce sem nepatří. Nepředpokládal jsem, že vyhrajeme každé utkání. Důležité je, zda budeme schopni s touto skupinkou lidí si z takových zápasů vytáhnout správné závěry a poučení,“ řekl šéf pardubické střídačky.

....S touto skupinkou lidí..... Dobře si Draslík rejpnul,jenže tihle blbci ve vedení to ani nepochopí.

Grimley
Administrátor

Příspěvekod Grimley » 29 led 2016 10:32

Včera jsem se od důvěryhodnýho zdroje dozvěděl, jak se v pce drbou hráči na platech ... něco v tom smyslu "my se tu máme za almužnu dřít proto, aby si pan majitel nakoupil nový kamiony" .... je to opravdu hnus, jak to tu šmidberák dojí ! .... je to sráč, já to tvrdím furt !!
Pardubice ole

Grimley
Administrátor

Příspěvekod Grimley » 29 led 2016 10:33

Pilsner Urquell píše:Pardubice čeká zápas po nepříjemné domácí úterní prohře 0:5 s Mladou Boleslaví. Stejně jako po euforické výhře v nedělním derby zůstal hlavní trenér Peter Draisaitl klidný. LJá musím hlavně rozhodovat, emoce sem nepatří. Nepředpokládal jsem, že vyhrajeme každé utkání. Důležité je, zda budeme schopni s touto skupinkou lidí si z takových zápasů vytáhnout správné závěry a poučení,“ řekl šéf pardubické střídačky.

....S touto skupinkou lidí..... Dobře si Draslík rejpnul,jenže tihle blbci ve vedení to ani nepochopí.

On ten pamrd kamioňáckej by to tu nejradši hrál na jednu pětku, aby ušetřil ....
Pardubice ole

Pilsner Urquell

Příspěvekod Pilsner Urquell » 29 led 2016 10:37

Grimley píše:
Pilsner Urquell píše:Pardubice čeká zápas po nepříjemné domácí úterní prohře 0:5 s Mladou Boleslaví. Stejně jako po euforické výhře v nedělním derby zůstal hlavní trenér Peter Draisaitl klidný. LJá musím hlavně rozhodovat, emoce sem nepatří. Nepředpokládal jsem, že vyhrajeme každé utkání. Důležité je, zda budeme schopni s touto skupinkou lidí si z takových zápasů vytáhnout správné závěry a poučení,“ řekl šéf pardubické střídačky.

On ten pamrd kamioňáckej by to tu nejradši hrál na jednu pětku, aby ušetřil ....

, Ad výměna Mudrocha. Jak psal Cavalera, Rohlajz se přifařil do bohaté rodiny a přišel takřka s holou prdelí. no tak teď zabil dvě mouchy jednou ranou. Zavděčil se tchánovi a zároveň nasadil mezi hráče donašeče,udavače,bomzáka svého šváru.

Pilsner Urquell

Příspěvekod Pilsner Urquell » 29 led 2016 10:43

tau píše:Rohlik všechny povyházel, jen toho největšího neschopu, kecálistu a hochštaplera si tam nechal... Tam bude asi nějakej bližší vztah....

Já to sem ani nechtěl psát,ale tak mi zase nasrali že to nevydržim. Jeden kamarád co má blízko k jednomu z letitých sponzorů mi povídal že hoši od Maťáku + dva nejmenovaní z vedení klubu spolu chodí do sprchy. :silent: :silent: :silent:

Kely

Příspěvekod Kely » 29 led 2016 10:44

Pilsner Urquell píše:
Grimley píše:

, Ad výměna Mudrocha. Jak psal Cavalera, Rohlajz se přifařil do bohaté rodiny a přišel takřka s holou prdelí. no tak teď zabil dvě mouchy jednou ranou. Zavděčil se tchánovi a zároveň nasadil mezi hráče donašeče,udavače,bomzáka svého šváru.

Mně je v podstatě jedno koho si tam dosadí ,pokud to bude po sportovní stránce fungovat.Jenže tady to jde do..........Máme před sebou 12 zápasů a my hrajem s torzem hráčů bez adekvátního doplnění už 2 zápas,proč? ......vysvětlení stejně nedostaneš..........hlavně ,že máme 52 hráčů na střídavé starty a k čemu ??

Čufa

Příspěvekod Čufa » 29 led 2016 11:06

Kely

Příspěvekod Kely » 29 led 2016 11:13

No to je nářez.Tak na lavičce Němce+Rus +nový ved.mužstva a do Plzně jedeme opět bez mančaftu.Já fakt tomu nerozumím.....

Valda

Příspěvekod Valda » 29 led 2016 11:15

Nemec, Rus a snad i Risa zustava? To neni spatny slozeni, ikdyz Andrej zrejme ma hodne blizko k Salfovi ale i k Milosi Rihovi ...u vedouciho muzstva se uz opakovat nebudu.
Souhlas s tim, ze ani jeden brusle nenazuji a ze by to chtelo do Plzne jeste prijet i s hokejisty ...

WalkingDude

Příspěvekod WalkingDude » 29 led 2016 11:17

A mluvi cesky? Hlavne aby moc nevetral. Jak je z ty Sibire zvyklej na ti zimy..
Tak určitěéé. Jak řikám. Je to sport...

Kely

Příspěvekod Kely » 29 led 2016 11:20

Tak trenérů máme už dost ,ted ještě ,aby měli koho trénovat.Hokejistů tu moc nemáme no tak uvidíme.

Grimley
Administrátor

Příspěvekod Grimley » 29 led 2016 11:20

Tak on Draisaitl říkal, že si ještě někoho přivede, takže s tím problém nemám, spíše mě sere to, že akutně hoříme co se týče kádru a tady se řeší vedení týmu, to že v tom týmu už nezbejvá moc hráčů, na to asi nikdo nemyslí ...

Rohlík měl svůj čas a energii věnovat na shánění hráčů a ne přemejšlení o tom, kam dosadí svou rodinu, je to do nebe volající HNUS

EDIT: a Samohul asi nebude jen "samo", když vidím, jak se tu zametá s lidma, ale s člověkem, kterej je přímo odpovědnej za to, v jakejch sračkách je aktuálně parudbickej kádr, je pořád na svý funkci
Pardubice ole

tomaso25

Příspěvekod tomaso25 » 29 led 2016 11:30

Tohle už mi hlava nebere, co se děje v tom našem klubu... Vyhazov vedoucího mužstva, jako náhrada přijde švagr šéfa, to komentuje opora týmu a ne právě nadšeně (diplomaticky řečeno). Pan šéf je nejspíš uzavřen v kanceláří a jedná a jedná a jedná. Na tabuli má 15 jmen, když nějaký smaže, tak nějaký zase připíše, ale určitě "někdo" přijde. Do Plzně však jedeme s 15 hráči do pole. Teď novej asák. Rus s českou minulostí, dvorní asistent Říhy při jeho ruských štacích. Po pravdě, naše trenérská dvojice (co vůbec bude s Králem? ten bude třetí vzadu?) nepatří k tomu nejlevnějšímu.

Čeho se ještě dočkáme???

Caesar

Příspěvekod Caesar » 29 led 2016 11:31

Za chvíli víkend. To bude muset GM makat i o víkendu ,aby dovalil s novým materiálem do hráčského kádru! Klasicky trapnej Rohlík.

To je teda ansábl na lavici.
Pardubická banda plná čuráků.

jimmypop

Příspěvekod jimmypop » 29 led 2016 11:47

Caesar píše:Za chvíli víkend. To bude muset GM makat i o víkendu ,aby dovalil s novým materiálem do hráčského kádru! Klasicky trapnej Rohlík.

To je teda ansábl na lavici.

zas udela PR rozhovor s Hrabalem a bude vse OK

Gumid

Příspěvekod Gumid » 29 led 2016 11:54

Pokud je tedy Potajčuk takový kámoš se starým Říhou, musel s ním tento flek určitě probírat. A že by mu Pytlák doporučil tyto vedení ? Moc se mi to nezdá.

Spekulace: Není on nějaký předvoj ?

Zpět na “Diskuzní forum”