Archiv

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Fíma

Re:

Příspěvekod Fíma » 29 led 2016 21:51

mach píše:Tohle už není normální. Chtělo by to něco pořádného podniknout. Vytírají si snama jen prdel. :red:

Pozítří končí přestupové období. Co chceš podnikat?

Včera jsem byl na hokeji a po dlouhé době se dostavil i kámoš, který teď chodí hrát jinam. No a já zíral, jak se zlepšil. Přihrávky rovnou na hůl, úplná paráda. To jsem dlouho neviděl a to chodím každý domácí zápas na extraligu :-D Berem, co má ruce nohy, ne?

woe

Re: Hokej

Příspěvekod woe » 29 led 2016 21:57

Na plese bude asi veselo, jestli rupnem i v neděli....bafunjeros už si určitě chystal výmluvy, proč nemohli... a dobře udělaj...lidi si vypijou, může se stát leccos.

Btw zažívám těžké zklamání z #77.... v +|- hoří, je slabej na puku, měkkej, jak tvaroh...je mi to líto...jemu fakt "došlo"... jinak celkově to hrajem, jak florbal....nj, nechtěj se vyčerpávat. Nemáme sílu. Divím se, že si GM nenašel místo Mocka nějakou náhradu.. fyzička není, že?
Stále poslední...

Láďa 66

Příspěvekod Láďa 66 » 29 led 2016 22:12

Cíl: Likvidace klubu
NEJSOU PRACHY A NEBUDOU - TEN Z--D CHCE VŠECHNY PRACHY KTERÝ VLOŽIL ZPÁTKY A JEŠTĚ NENÍ NA SVEJCH! KOLIKRÁT TO TADY MUSÍM OPAKOVAT. VĚŘTE NEVĚŘTE JE TO TAK.
Vážení spolutrpící já tomu taky nevěřil, odmítal jsem vůbec akceptovat, že se může vyskytnout takovej problém! JE TO TAK, ŽÁDNÝ PENÍZE DO KLUBU NEPŘITEČOU. Ve snu by mně nenapadlo čeho jsou některý lidi schopný. Ne, že by svět nebyl hroznej, ale odmítal jsem uvěřit aroganci, blbosti, namyšlenosti, neschopnosti a zhovadilosti majitele tohoto klubu stejně jako většina z nás. Z informací, které vyplouvají na povrch je mi na blití.
Zdraví Vás Láďa 66.

Anry

Příspěvekod Anry » 29 led 2016 22:31

[quote="Láďa 66"]Cíl: Likvidace klubu
NEJSOU PRACHY A NEBUDOU - TEN Z--D CHCE VŠECHNY PRACHY KTERÝ VLOŽIL ZPÁTKY A JEŠTĚ NENÍ NA SVEJCH! KOLIKRÁT TO TADY MUSÍM OPAKOVAT. VĚŘTE NEVĚŘTE JE TO TAK.
Vážení spolutrpící já tomu taky nevěřil, odmítal jsem vůbec akceptovat, že se může vyskytnout takovej problém! JE TO TAK, ŽÁDNÝ PENÍZE DO KLUBU NEPŘITEČOU. Ve snu by mně nenapadlo čeho jsou některý lidi schopný. Ne, že by svět nebyl hroznej, ale odmítal jsem uvěřit aroganci, blbosti, namyšlenosti, neschopnosti a zhovadilosti majitele tohoto klubu stejně jako většina z nás. Z informací, které vyplouvají na povrch je mi na blití.
Zdraví Vás Láďa 66.[/quote
Pravděpodobně už z toho vytřískal tolik ,že ho případná ztráta e-licence nebude bolet.Pokud to tak není , mám obavy o jeho svéprávnosti.
Spíš bych to viděl tak , že už je dávno na svejch.Teď ještě vydojit ,co jde a po mě potopa.

Anry

Příspěvekod Anry » 29 led 2016 22:54

Půjdem spolu do pohádky,projdeme se pamětí.
Naše staré kamarády nehodíme do smetí.
Ty jsi bráško ještě malý,nemůžeš je všechny znát.
Ale až je všechny poznám , komisarka budu žrát!!!!!

Dříve narození jistě pamatují......

mach

Příspěvekod mach » 29 led 2016 23:14

Aleši, prosíme tě, kup ten klub dokut je cas, at mužem zase všichni hrdě a radostně chodit na hokej. Děkujeme :wave:

sanchezz

Příspěvekod sanchezz » 29 led 2016 23:25

mach píše:Aleši, prosíme tě, kup ten klub dokut je cas, at mužem zase všichni hrdě a radostně chodit na hokej. Děkujeme :wave:

Nemyslím si, že s Hemákem by to byla zrovna výhra.. Ale ten to stejně nekoupí

mach

Příspěvekod mach » 29 led 2016 23:29

Proč myslíš? Odchovanec a hokeji taky rozumí? Ptám se jen na názor nežádal se.

mach

Příspěvekod mach » 29 led 2016 23:30

Nehadam . Pardon

PCE.MAN

Příspěvekod PCE.MAN » 30 led 2016 00:43

Teda lidi, tady se to vůbec nedá číst. To je žumpa hodná ani ne 4.cenové skupiny. Chodíte si sem vylívat osobní frustrace nebo co? Začíná to tu vypadat tak, že cca deset lidí sem dokola pořád píšou ty samý kraviny a začínají se předhánět jenom v tom, kdo bude sprostější.
Někteří a znovu podotýkám někteří se tady chováte jako regulérní psychopati - lidi vzpamatujte se! Tohle jestli tady čtou fans jiných týmů, tak si musí říkat, že jsme tady sada exotů. Žádná prohra ani nasranost nikoho neomlouvá v tom, že se chová jako psychouš. Doufám, že v tomhle názoru nejsem sám.

Zdá se mi, že nějak rychle zapomínáte. To už si nepamatujete kdo přivedl klub do týhle srágory? Nebyl to náhodou mladej Říha, který teď úspěšně posílá do háje Litoměřice a krásně s nima klesá ke dnu? Nebyl u toho náhodou se Šebkem a nepřicmrdával jim k tomu Salfa? Bylo by dobře si vzpomenout, že tihle jsou ti viníci. Vy se tady nazouváte pořád do Rohlíka, který se s tím bordelem snaží něco dělat.
On to ale nemůže zlomit tuhle sezónu to snad každý vidí - nezapomeňte, že cíl letos je pořád 12.MÍSTO a ZACHRÁNIT SE. S tímhle kádrem co mu tady vybudovali a s prázdnou pokladnou co mu nechali letos víc nezvládne. Tak mu přestaňte nadávat a modleme se, ať se mu to podaří. Na Přerov nebo Benátky tady asi nikdo za rok chodit nechce.

Zkuste si přečíst rozhovor s mladým Říhou co sem někdo pár stránek zpátky dával. To jsou přesně ty kecy co vedli se Šebkem tady. Všechno je super, my jsme udělali všechno dobře a pak je tam snůška objektivních blábolů proč pořád padají dolů. To je přesně ten alibismus, kterým se tady zaklínali taky - všechno je super, ale bohužel uklízečky pes chytil blechy, to bysme ještě zvládli, ale náhradní brusle hráčů sedmé pětky se ztupila a když jsme přijížděli ke stadionu, tak zakokrhal kohout a to nás tak rozhodilo, že jsme zase prohráli. Kecy kecy.
Rohlík se takhle nechová. Když udělal minelu se jmenování Krále hlavním trenérem, tak to přiznal, vzal to na sebe a podepsal výbornýho trenéra. Snad uznáte, že je to velký rozdíl proti minulosti.

A vy tady řešíte odvolání Mudrocha. No a co? Bezvýznamná figura. Uznávám, že působí divně, že tam jde nějaký příbuzný GM, ale nejdřív bych se ptal, jestli si ho tam schválil trenér a to určitě jo, ten by si tam nenechal nasadit nikoho koho by nechtěl. Logicky jako každý trenér si staví svůj tým lidí se kterými chce dělat a to včetně asistenta. Vždyť ten Richard je z toho sám nešťastný. Pořád kouká do země, koho by mohl v tomhle stavu motivovat. To ten tým ještě víc srazí. U toho náhradníka Mudrocha bych se asi nejdřív ptal, jestli umí odvádět svou práci dobře nebo špatně. Jestli dobře, tak komu je co po tom s kým je příbuzný. Kastování lidí podle třídního původu zaplaťbůh skončilo před 25ti lety.

Těšme se na posily, ať poskládáme aspoň tři lajny a ať se uzdraví Tomášek a Rapáč. Půlka tohohle týmu stojí úplně za houno, to se shodneme.
Jestli nepřijdou aspoň tři posily, tak tady klidně uznám, že jsem se pletl a věřil marně. Jsem zvědavý, jestli všichni ti, co tady píšou, že nikdo nepřijde, tak budou mít koule na to přiznat, že se spletli. Já se modlím, ať už aspoň někdo přijde do neděle a potom ještě někdo v pondělí.

Grimley
Administrátor

Příspěvekod Grimley » 30 led 2016 05:31

Paklize odvolani Mudrocha nasere hrace, predevsim ty, ktero se s nim znaji odmala, neni to jen bezvyznamna zmena nekde v klubu, tuplem pred nejtezsi caati uz ted posrany sezony.

Nejvic me momentalne pali to, ze hraci jsou v podstate stejne tak nasrani na vedeni jako my tady, ale jaksi hraci to nemuzou tak otevrene psat ... to je vse... sada nesada
Pardubice ole

Dynamo-forever

Příspěvekod Dynamo-forever » 30 led 2016 07:01

Souhlasím s PCE-MANEM ! Dříve jsem tady psal více, ale člověk by měl uvažovat a psát s chladnou hlavou, pak jsou tady názory a výpady přes čáru.
Když vás nasere milovaná manželka, taky jí hned nadáte do píč a dáte pár facek?!? I já chodím z hokeje dost často nasranej a když už vychladnu, většinou přijde další blamáž... Ale moje Teslička je jeko milující manželka, nasere tě a stejně jí máš rád, odpustíš a zase se na ní těšíš :thumbup:
Za každých okolností se já na hokej těšim, když rupnem, vzpomenu si na titul a veselou cestu z Vítkovic, titul s Brnem nebo jako kluk s Jihlavou.
Za tyhle nezapomenutelný zážitky budu vždy při Dynamu stát, co by za to dali v jiných klubech nejen na sever od nás...Na druhou stranu je pravda, že z minulosti se žít nedá. Klub snad funguje dobře finančně, vidím snadu se z těch sraček vyhrabat a já VĚŘÍM !!!
Tyhle naše momentální trable v klubu by nás všechny měly spojit, jde nám všem o stejnou věc....aby se zase Teslička uzdravila! Tak rozum do hrsti,
pevný nervy a v neděli v hledišti poctivě povzbuzovat :wave:

sanchezz

Příspěvekod sanchezz » 30 led 2016 07:50

mach píše:Proč myslíš? Odchovanec a hokeji taky rozumí? Ptám se jen na názor nežádal se.

A co takhle Jaryn a Kladno? To dopadlo pěkně na hovno. Dokud u toho nebude přítomnej osobně, aby to sám řídil, pak to nemá smysl.

Caesar

Příspěvekod Caesar » 30 led 2016 08:06

Kde jsou nove prichozi hraci. To bude blamaz v pondeli
Pardubická banda plná čuráků.

Sweník

Příspěvekod Sweník » 30 led 2016 08:09

Já bych nerad, aby se lidi hádali i tady. Ono proč taky? Kdo chce, ať si klidně věří, jeho věc..

Já za sebe mohu napsat, že jim nevěřím už ani nos mezi očima. Nemám k tomu zatím nejmenší důvod. A věřit nemůžu, dokud klub nezmění majitele (ovšem pozor, ani to nemusí být výhra) nebo dokud neproběhne pořádná čistka a nezbaví se všech těch "kamarádíčků a sousedů" jako Heřmana, Rohlíka, Salfického, Kusého a dalších...

Pryč s hnilobou..

Grimley
Administrátor

Příspěvekod Grimley » 30 led 2016 08:18

Já se za včerejší výlevy nestydím - pokud by mě manželka srala 4 roky a ten poslední tak, že už by to nešlo vydržet, taky bych ji kopnul do držky.

Jinak to, co se děje v našem klubu je už opravdu do nebe volající.... ne jen to, že to na střídačce pomalu vypadá jako při zápase juniorky, ale ti junioři ještě hrajou na pozicích, na který nejsou určený viz včera nedbal na soupisce v útoku. To se může stát, když se domlouvá parta lidí, kteří choděj hrát "za barák" na hřiště, že se jim nesejde dost hráčů, ale v extraligovým klubu je to opravdu faux pas a člověk, kterej je za to přímo odpovědnej vesele sedí na svý funkci dál - TO JE TO, CO MĚ SERE A S ČÍM SE NEMÍNÍM SMÍŘIT
Pardubice ole

woe

Příspěvekod woe » 30 led 2016 08:20

Říha to podělal. Je pryč. Legenda je spoluvinník. Ten má ale výtlem ve vipu. Šebek? K ničemu. Vyhozen.
Nový GM? Prý návrat tam, kam patříme. Za pomoci domorodců.
Říha tu byl devět kol. Šebek taky. Vyhozeni po jednom měsíci tohoto ročníku.
Rohlík tu vládne kol třicetdva. Tři a půl měsíce. Jak dlouho se to tedy bude házet na Říhu a Šebka? 3/4 letošní sezony tu "maká" Rohlík a Salfický.
Za jejich nezkušenost zaplatíme.
Jinak bych byl rád, Pce.mane, abys diskutoval o realitě a nehrál si tu na doktora. To je imho dost přes čáru.

Btw na prales utrčitě chodit budu

No. Prý určitě někdo přijde a cílem je vyhnout se playotu. Tento cíl tu někteří máme už od září...kdy se tu ještě jiní nad Babcockem rozplývali..
Stále poslední...

woe

Příspěvekod woe » 30 led 2016 08:25

Sweník píše:Já bych nerad, aby se lidi hádali i tady. Ono proč taky? Kdo chce, ať si klidně věří, jeho věc..

Já za sebe mohu napsat, že jim nevěřím už ani nos mezi očima. Nemám k tomu zatím nejmenší důvod. A věřit nemůžu, dokud klub nezmění majitele (ovšem pozor, ani to nemusí být výhra) nebo dokud neproběhne pořádná čistka a nezbaví se všech těch "kamarádíčků a sousedů" jako Heřmana, Rohlíka, Salfického, Kusého a dalších...

Pryč s hnilobou..

Rohlík může být rád, že má ještě celkem nakloněna media.
Blamáž s Cajkem nebo kydy o oslovení khláků, to by mu jinak dali pěkně sežrat. A ta jeho arogantní sekce Ptejte se, tj něco...i když tam je možná bez viny, tu asi píše někdo jiný. Však víme.
Stále poslední...

Kely

Příspěvekod Kely » 30 led 2016 08:43

woe píše:Říha to podělal. Je pryč. Legenda je spoluvinník. Ten má ale výtlem ve vipu. Šebek? K ničemu. Vyhozen.
Nový GM? Prý návrat tam, kam patříme. Za pomoci domorodců.
Říha tu byl devět kol. Šebek taky. Vyhozeni po jednom měsíci tohoto ročníku.
Rohlík tu vládne kol třicetdva. Tři a půl měsíce. Jak dlouho se to tedy bude házet na Říhu a Šebka? 3/4 letošní sezony tu "maká" Rohlík a Salfický.
Za jejich nezkušenost zaplatíme.
Jinak bych byl rád, Pce.mane, abys diskutoval o realitě a nehrál si tu na doktora. To je imho dost přes čáru.

Btw na prales utrčitě chodit budu

No. Prý určitě někdo přijde a cílem je vyhnout se playotu. Tento cíl tu někteří máme už od září...kdy se tu ještě jiní nad Babcockem rozplývali..

Pce.man a Dynamo For.to vcelku píše dobře,ale problém je ,že on o voze a my o koze.
Pokud by všichni v klubu bojovali za správnou věc od hráčů až po majitele nenapíšu tady ani čárku proti nim i kdyby jsme byli na 14 místě.Bohužel tady to je všechno postavený na hlavu ,jeden z největších viníku tu pořád sedí a proč......Stavějí se nereálné vzdušné zámky ....a pořád se něco slibuje a lže.....viz.na začátku sezóny ,že ČSOB dává stejně jako vloni a pak se dozvíš ,že dávají třetinu...
Dynamo-for. píše o milující manželce tak to funguje v normální rodině ,ale co když tě manželka 4 roky podvádí a ještě ti utrácí peníze za párty s milencema.Osobně takovou manželku kopnu do pr...e.

Sweník

Příspěvekod Sweník » 30 led 2016 08:50

Nemluvě o tom, že za poslední tři tituly a zážitky z nich měli lidi spíš děkovat Zbyňkovi Kusému, dokud to šlo.. :-/
Jeho nástupci a současné Dynamo pouze totálně zničili vše, co tady přes deset let budoval..

WalkingDude

Příspěvekod WalkingDude » 30 led 2016 09:08

Jak muzete psat ze Rohlik je tu 3/4 sezony a tak ma vetsi spoluvinu za tuhle blamaz? Ja mu zacnu mejt prdel az od zacatku pristi sezony, zacnu hned jak zkraje nevyhodi Salfu, ale pres vsechny prehmaty je v tom letos namocenej ten kdo skladal tym a delal letni pripravu (Babcock, Mlcoch, Legenda). Ani Rohlik nemuze rict vsechno na hovno, menim pulku tymu. Rozpocet mel uzavrenej. Ale to je furt do kola.
Tak určitěéé. Jak řikám. Je to sport...

Kely

Příspěvekod Kely » 30 led 2016 09:20

WalkingDude píše:Jak muzete psat ze Rohlik je tu 3/4 sezony a tak ma vetsi spoluvinu za tuhle blamaz? Ja mu zacnu mejt prdel az od zacatku pristi sezony, zacnu hned jak zkraje nevyhodi Salfu, ale pres vsechny prehmaty je v tom letos namocenej ten kdo skladal tym a delal letni pripravu (Babcock, Mlcoch, Legenda). Ani Rohlik nemuze rict vsechno na hovno, menim pulku tymu. Rozpocet mel uzavrenej. Ale to je furt do kola.

Co píšeš je naprostá pravda,ale Rohlíkovi se tady spíše vyčítá amatérismus.(Javůrek,chlapci z KHL a 2 zápasy se sestavou ,že to nemá obdoby)
Spoustu času ztratil ,že jednal s Pce hráči co hrajou v KHL.(tam byla 1% šance a zkušený GM tohle ví) a následně pro jeho vytížení (úplně zbytečný) hrajeme se sestavou bez doplnění z pralesa.
Jako GM můžu jednat s kýmkoliv ,ale musí to mít reálný základ a tady to prostě nemělo.
Vyhazov Mudrocha ,může být ,ale nejdříve musím mít pořádek jinde a né ,že jedu do Plzně z juniorama a ještě hrajou na jiných postech.(to je co já vyčítám novému GM)
Jeho rozhodnutí:Odchody: Kratochvíla,Javůrka,Mudrocha,Havlíka,Svobody,Koláře,Krále,zadina (toto dokáže kdejaký lojza)
Příchody:Hrubý ,Rapáč,Draisaitl
Zdá se ti to vyvážený???Posunulo to A tým ku předu???? ........jinak Hrabal psal ,že rozpočet byl naplněn a s financema není problém.
Naposledy upravil(a) Kely dne 30 led 2016 09:36, celkem upraveno 1 x.

Sweník

Příspěvekod Sweník » 30 led 2016 09:27

Přesně! Těch přešlapů za tak krátkou dobu je fakt dost. Navíc nevěřím, že všechno šlo z jeho hlavy, a to mi vadí snad ještě víc..
GM by měla být osobnost, co si do toho nenechá mluvit, a ne poskok majitele a jeho kámošů..

jimmypop

Příspěvekod jimmypop » 30 led 2016 09:44

Sweník píše:Přesně! Těch přešlapů za tak krátkou dobu je fakt dost. Navíc nevěřím, že všechno šlo z jeho hlavy, a to mi vadí snad ještě víc..
GM by měla být osobnost, co si do toho nenechá mluvit, a ne poskok majitele a jeho kámošů..

Proto byl mimo jine vyhozen ZK a jsou tu od te doby poskokove. Tady je momentalne osobnost na post GM nezadouci. Proto si to majitel obsazuje cim dal vetsim troubou

in-spyder

Příspěvekod in-spyder » 30 led 2016 09:45

Nevím jestli jste si někdo všiml, ale "od včera" je jeden nový hráč uveden na webu [url]http://www.hcdynamo.cz/clanek.asp?id=Do-Pardubic-spolu-s Potajcukem-miri-Dmitrij-Monja-7790[/url]

EDIT: mají chybu v adrese
#TR60 #zakapitána

Zpět na “Diskuzní forum”