Archiv

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Stars

Re: Hokej

Příspěvekod Stars » 20 kvě 2019 09:26

PARDUBICKEJ.MANIAK píše:Všude jinde sestavy skoro komplet.. Letní tréninky v plném proudu.

Kam to spěje?

cirkus cirkus cirkus a nebo mám jiné vysvětlení, přivedem samé reprezentanty a ty mají delší volno po MS :ruleta:

Dizzy

Příspěvekod Dizzy » 20 kvě 2019 09:52

Doufám, že Lubka (jeho podpis kvituju, pač je to hodně dobrej trenér lowcost týmů - tedy do té doby než vytropí další průser) stornuje ten nesmyslnej trend individuálních příprav. To bych blil z tohohle. Nota bene: Skončíš poslední? Příprva na suchu o týden dřív a pro všechny, bez výjímky....

fansDKnL

Příspěvekod fansDKnL » 20 kvě 2019 09:59

PARDUBICKEJ.MANIAK píše:Všude jinde sestavy skoro komplet.. Letní tréninky v plném proudu.

Kam to spěje?

Myslím, že nejsme sami, který začínají 20.5

tau

Příspěvekod tau » 20 kvě 2019 10:36

Kam to spěje?

Tak tým měl měsíc volno, to mně nepřijde nijak extrémní. Začíná se dnes a podle mě je to OK.....

CO se týká skladby týmu, tak je asi ještě čas.... Pánové Lubina s Kverkou byli zavření dva dny v kamrlíku a dumali, jestli Pacovskýho nebo Květoně. Na oba nebude, to jim Šesták řekl narovinu.... No a Salfický ještě čeká až skončí MS, na rozhodnutí Perreta.....

Grimley
Administrátor

Příspěvekod Grimley » 20 kvě 2019 10:51

Pardubice ole

Gumid

Příspěvekod Gumid » 20 kvě 2019 11:06

Obrázek

PARDUBICKEJ.MANIAK

Příspěvekod PARDUBICKEJ.MANIAK » 20 kvě 2019 11:09

tau píše:

Kam to spěje?

Tak tým měl měsíc volno, to mně nepřijde nijak extrémní. Začíná se dnes a podle mě je to OK.....

CO se týká skladby týmu, tak je asi ještě čas.... Pánové Lubina s Kverkou byli zavření dva dny v kamrlíku a dumali, jestli Pacovskýho nebo Květoně. Na oba nebude, to jim Šesták řekl narovinu.... No a Salfický ještě čeká až skončí MS, na rozhodnutí Perreta.....

Aha dnes.. Tak to OK..
To se omlouvám :)..
Lubina v ZČ
35 zápasů - 18 bodů - 64:121
Bělohlav v ZČ
10 zápasů - 13 bodů - 25:34

Gumid

Příspěvekod Gumid » 20 kvě 2019 11:14

tau píše:

Kam to spěje?

No a Salfický ještě čeká až skončí MS, na rozhodnutí Perreta.....

Je přeci domluven s Podlešákem. :clap:

Vyky

Příspěvekod Vyky » 20 kvě 2019 11:30

Gumid píše:
tau píše:

Kam to spěje?

No a Salfický ještě čeká až skončí MS, na rozhodnutí Perreta.....

Je přeci domluven s Podlešákem. :clap:

Když vidím jak je neviditelnej na MS, tak ať si ho v Hradci užijou.

kedar

Příspěvekod kedar » 20 kvě 2019 11:31

Tak do Prostějova jde Roman Chlouba z Chomutova.

frysta

Příspěvekod frysta » 20 kvě 2019 12:13

Gumid píše:Obrázek

Teda, přiznám se, že tohle nechápu. Proč to je potřeba zveřejňovat? Nejde to jen udělat a PR v daném případě vynechat?

Nebo jsem něco nepobral?

jimmypop

Re: RE: Re: Hokej

Příspěvekod jimmypop » 20 kvě 2019 12:28

frysta píše:

Teda, přiznám se, že tohle nechápu. Proč to je potřeba zveřejňovat? Nejde to jen udělat a PR v daném případě vynechat?

Nebo jsem něco nepobral?
Tak on je hlavne pres to PR

Valda

Příspěvekod Valda » 20 kvě 2019 12:35

Dizzy, Swenik: Jestli se zpet zavede baraz, tak super. Diky za info. Me tohle fakt pripada jako zasadne nekoncepcni ...to uz rozsirit za nejakych podminek a uzavrit.

Jinak o vikendu jsem se sesel v podhuri Brd na jedny hezky akci a bylo tam i hodne znamych Slavistu. Tak jsme zavzpominali na Adama, na finale, rikali at jsme radi za extraligu, ale at neco udelame s vedenim, jinak dopadneme jako oni.

Dnes cekam na zajimave zmeny. Samozrejme Sykora bude taky delat chyby a my je tu budeme tradicne rozebirat, hodne uz ale dam na prvni jeho kroky a jeho obhajobou budu opatrnejsi. U Sebka a Salfickyho jsem se spalil dost :) Pokud on prebere PR, tak to vypada na vetsi zasah do reorganizace ...nebo alespon do pravomoci.

Teslička

Příspěvekod Teslička » 20 kvě 2019 12:48

Já se právě bojím že klub dneska nic nezveřejní, však víte jak to u nás chodí:)

subris

Příspěvekod subris » 20 kvě 2019 13:11

Teslička píše:Já se právě bojím že klub dneska nic nezveřejní, však víte jak to u nás chodí:)

... Taky nejsem moc optimisticky. Pokud už je s respektem vracející se Šuspik v ČR, čekám, že se s Dusou zavřou do kanclu a bude promítat fotky a selficka z dovolené :)
... jsme otevřeným klubem, komunikace s fanoušky je velmi důležitá. Názor fanoušků je pro Dynamo velmi důležitý. Ať žije Brand

Dizzy

Re: RE: Re: Hokej

Příspěvekod Dizzy » 20 kvě 2019 13:20

jimmypop píše:
frysta píše:

Nebo jsem něco nepobral?

Absolutně nezvládnuté :) "Luxusní" antré PR elektrikáře.... :(

jimmypop

Re: RE: Re: RE: Re: Hokej

Příspěvekod jimmypop » 20 kvě 2019 13:23

Dizzy píše:
jimmypop píše:
frysta píše:

Nebo jsem něco nepobral?

Absolutně nezvládnuté :) "Luxusní" antré PR elektrikáře.... :(
Takovy to jak kdyz zacne tweetovat Tvrdik jmenem sesivek

Dizzy

Příspěvekod Dizzy » 20 kvě 2019 13:25

jimmypop píše:Takovy to jak kdyz zacne tweetovat Tvrdik jmenem sesivek

jj ProudMarťa začal ouřadovat...

frysta

Příspěvekod frysta » 20 kvě 2019 13:44

Dizzy píše:

Nevím, no. Je to samozřejmě subjektivní, ale přijde mi to laciné a necitlivé i vůči synovi. Dostává jako smlouvu, protože si Adam vzal život a pan předseda se teď postará o jeho rodinu? Ach jo. Tak to máme nového Hovnošlapa v klubu...

Dizzy

Příspěvekod Dizzy » 20 kvě 2019 13:53

frysta píše:
Dizzy píše:

Nevím, no. Je to samozřejmě subjektivní, ale přijde mi to laciné a necitlivé i vůči synovi. Dostává jako smlouvu, protože si Adam vzal život a pan předseda se teď postará o jeho rodinu? Ach jo. Tak to máme nového Hovnošlapa v klubu...

No dyť. Klub smrdí korunou a on si na uvítanou vystřihne tnehle fanfarónskej PR kousek. Kdyby držel hubu a udělal to(jak správně říkáš), tak nikdo neštěkne a zjistí to leda novej krizovej manažer. Hlavně tnehle jeho tweet klidně může někdo škarohlídsky zmedializovat.

Podle mě to zachvíli smaže, klukovina....

tomaso25

Příspěvekod tomaso25 » 20 kvě 2019 13:57

Je na zvážení, jestli to vůbec zveřejnit a jak (Sýkora to dal na svůj soukromej twitter, o jehož existenci jsem dodnes neměl tušení), ale jinak na tom gestu nevidím vůbec nic špatnýho. Z čistě ekonomickýho hlediska může roční profismlouva pomoct. A víc bych to nerozmazával. Je to intimní věc pozůstalých.

Špatný jsou především trafiky, který se nejspíš chystají pro ty, kteří si je nezaslouží vůbec.

frysta

Příspěvekod frysta » 20 kvě 2019 14:09

tomaso25 píše:Je na zvážení, jestli to vůbec zveřejnit a jak (Sýkora to dal na svůj soukromej twitter, o jehož existenci jsem dodnes neměl tušení), ale jinak na tom gestu nevidím vůbec nic špatnýho. Z čistě ekonomickýho hlediska může roční profismlouva pomoct. A víc bych to nerozmazával. Je to intimní věc pozůstalých.

Špatný jsou především trafiky, který se nejspíš chystají pro ty, kteří si je nezaslouží vůbec.

Hele, o tom činu žádná. Naprosto v pořádku. Ale nemusí se přece všechno "prodávat" veřejnosti. Jasně, je to soukr účet, ale mluví tam jménem klubu. Seriózní a zkušený manažer by tohle pořešil v tichosti. Nemám ž toho dobrý pocit hlavně kvůli způsobu uvažování Sýkory ve chvíli zveřejnění té zprávy. Toť vše.

FrantaKocourek

Příspěvekod FrantaKocourek » 20 kvě 2019 14:11

A kolik vlastně je mladýmu?

Teslička

Příspěvekod Teslička » 20 kvě 2019 14:15

Jestli vám vadí i tahle dobrá věc tak vy jste jen ubový nicky který asi závidí nebo mají problémy, tady jste jen spokojený když příjde fakt mega posila jinak nic se vám nelíbí, prober te se, ted si dejte facku :ruleta:

LibaStocek

Příspěvekod LibaStocek » 20 kvě 2019 14:17

frysta píše:
tomaso25 píše:Je na zvážení, jestli to vůbec zveřejnit a jak (Sýkora to dal na svůj soukromej twitter, o jehož existenci jsem dodnes neměl tušení), ale jinak na tom gestu nevidím vůbec nic špatnýho. Z čistě ekonomickýho hlediska může roční profismlouva pomoct. A víc bych to nerozmazával. Je to intimní věc pozůstalých.

Hele, o tom činu žádná. Naprosto v pořádku. Ale nemusí se přece všechno "prodávat" veřejnosti. Jasně, je to soukr účet, ale mluví tam jménem klubu. Seriózní a zkušený manažer by tohle pořešil v tichosti. Nemám ž toho dobrý pocit hlavně kvůli způsobu uvažování Sýkory ve chvíli zveřejnění té zprávy. Toť vše.

není to ten samý případ jako Turecký klub který se postará o rodinu Pepy Šurala?

Zpět na “Diskuzní forum”