Archiv

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

LibaStocek

Re: Hokej

Příspěvekod LibaStocek » 20 kvě 2019 14:18

frysta píše:
tomaso25 píše:Je na zvážení, jestli to vůbec zveřejnit a jak (Sýkora to dal na svůj soukromej twitter, o jehož existenci jsem dodnes neměl tušení), ale jinak na tom gestu nevidím vůbec nic špatnýho. Z čistě ekonomickýho hlediska může roční profismlouva pomoct. A víc bych to nerozmazával. Je to intimní věc pozůstalých.

Špatný jsou především trafiky, který se nejspíš chystají pro ty, kteří si je nezaslouží vůbec.

Hele, o tom činu žádná. Naprosto v pořádku. Ale nemusí se přece všechno "prodávat" veřejnosti. Jasně, je to soukr účet, ale mluví tam jménem klubu. Seriózní a zkušený manažer by tohle pořešil v tichosti. Nemám ž toho dobrý pocit hlavně kvůli způsobu uvažování Sýkory ve chvíli zveřejnění té zprávy. Toť vše.

není to ten samý případ jako Turecký klub který se postará o rodinu Pepy Šurala?

Ubuntu

Příspěvekod Ubuntu » 20 kvě 2019 14:21

LibaStocek píše:
frysta píše:
tomaso25 píše:Je na zvážení, jestli to vůbec zveřejnit a jak (Sýkora to dal na svůj soukromej twitter, o jehož existenci jsem dodnes neměl tušení), ale jinak na tom gestu nevidím vůbec nic špatnýho. Z čistě ekonomickýho hlediska může roční profismlouva pomoct. A víc bych to nerozmazával. Je to intimní věc pozůstalých.

Špatný jsou především trafiky, který se nejspíš chystají pro ty, kteří si je nezaslouží vůbec.

Hele, o tom činu žádná. Naprosto v pořádku. Ale nemusí se přece všechno "prodávat" veřejnosti. Jasně, je to soukr účet, ale mluví tam jménem klubu. Seriózní a zkušený manažer by tohle pořešil v tichosti. Nemám ž toho dobrý pocit hlavně kvůli způsobu uvažování Sýkory ve chvíli zveřejnění té zprávy. Toť vše.

není to ten samý případ jako Turecký klub který se postará o rodinu Pepy Šurala?

Pravda - není to ten samý případ. Šural zemřel při autonehodě, kdy cestoval s týmem, zatímco Svoboda se oběsil.

thormy

Příspěvekod thormy » 20 kvě 2019 14:27

Ubuntu píše:
LibaStocek píše:
frysta píše:

Pravda - není to ten samý případ. Šural zemřel při autonehodě, kdy cestoval s týmem, zatímco Svoboda se oběsil.

V určitém pohledu, se zabili oba dva sami. Šural podle toho co jsem se dozvěděl jen nepřipoutaný... Já bych to tak neřešil. Sebevražda pro mě je ještě horší, než havárie... Protože to člověk udělá úmyslně... Ale oboje v tomto světě žel je...

Dizzy

Příspěvekod Dizzy » 20 kvě 2019 14:29

Tak tam je spíše rozdíl v tom, že Šural jel klubovým autobusem, kde pochybil externí (interní) zaměstnanec klubu, kterej usnul za volantem
....

Z morálního hlediska je samozrejme je kompenzace z klubu ok, už jenom proto, že na tuhle smrt, se nevztahuje žádná pojistka. Jde především o malýho, se kterým měl Adoch parádní vztah, aspoň to tak působilo..,

thormy

Příspěvekod thormy » 20 kvě 2019 14:39

Dizzy píše:Tak tam je spíše rozdíl v tom, že Šural jel klubovým autobusem, kde pochybil externí (interní) zaměstnanec klubu, kterej usnul za volantem
....

Z morálního hlediska je samozrejme je kompenzace z klubu ok, už jenom proto, že na tuhle smrt, se nevztahuje žádná pojistka. Jde především o malýho, se kterým měl Adoch parádní vztah, aspoň to tak působilo..,

Co vím já, tak nejel klubovým autobusem, ale pár hráčů si zaplatilo soukromýho řidiče, protože měli pár dní volno po zápase...

Jinak souhlas. Přijde mi ted, že každá věc, kterou teď Sýkora udělá, tak bude dopodrobna rozebrána... Nechme mu čas. Chtěli jsem změnu tady je. Nikdo asi nečekal, že sem přijde super nový hotový manažer...

LibaStocek

Příspěvekod LibaStocek » 20 kvě 2019 14:48

Jen jsem tím chtěl říct že za mě je to docela vpořádku a pokud se nepletu něco akového udělal v Hannoveru před 5 lety Robert Enke skočil pod vlak a Hannover tenkrát taky řekl že bude rok platit rodině sumu kterou měl Enke ve smlouvě ikdyž mu po sezoně končila.
Chci tím říct že za to co pro nás adam udělal je to vpohodě. Ano poslední dobou udělal průser ok ale nehodnotím ho na základě posledního incidentu. To byla jeho obrovská blbost

PCE.MAN

Příspěvekod PCE.MAN » 20 kvě 2019 15:22

Skutečně lidsky nechutná debata to co tady probíhá!!! Kritika za každou cenu a ještě na účet tragické události. Já nemám slov.
Kdyby klub neudělal nic, budou tady moralisti psát, že klub nic neudělá. V těžké chvíli klub pomůže postižené rodině a ani to Vám nevoní.
To je fakt bez komentáře...

tau

Příspěvekod tau » 20 kvě 2019 15:26

Před pár dny se tady debatovalo, jestli Količe jo nebo ne.... Podle mě ho potřebujeme. Každý tým nějakou zkušenou osobnost - odchovance potřebuje. Máme sice Rolase, ale počítám, že následující sezona bude jeho poslední. Sejk už asi skončí teď..... Takže nějaká "klubová Ikona" bude potřeba a pokud se Kolář chce vrátit do ligy, je potřeba, aby to bylo k nám.... Takovýho hráče si nesmíme nechat utéct...
Jasně, potřebujeme spíš útočníka.... Ale hráči jako Kousal nebo Zohorna se do extraligy ještě vracet nebudou....
Takže za mě Kolář jasně ano. Dát mu dlohodobější smlouvou, asi s klesající výší platu. A postavit to na něm, udělat z něj tvář klubu.....

Muf

Příspěvekod Muf » 20 kvě 2019 15:27

PCE.MAN píše:Skutečně lidsky nechutná debata to co tady probíhá!!! Kritika za každou cenu a ještě na účet tragické události. Já nemám slov.
Kdyby klub neudělal nic, budou tady moralisti psát, že klub nic neudělá. V těžké chvíli klub pomůže postižené rodině a ani to Vám nevoní.

Díky za příspěvek. :eh:

Muf

Příspěvekod Muf » 20 kvě 2019 15:33

tau píše:Před pár dny se tady debatovalo, jestli Količe jo nebo ne.... Podle mě ho potřebujeme. Každý tým nějakou zkušenou osobnost - odchovance potřebuje. Máme sice Rolase, ale počítám, že následující sezona bude jeho poslední. Sejk už asi skončí teď..... Takže nějaká "klubová Ikona" bude potřeba a pokud se Kolář chce vrátit do ligy, je potřeba, aby to bylo k nám.... Takovýho hráče si nesmíme nechat utéct...
Jasně, potřebujeme spíš útočníka.... Ale hráči jako Kousal nebo Zohorna se do extraligy ještě vracet nebudou....
Takže za mě Kolář jasně ano. Dát mu dlohodobější smlouvou, asi s klesající výší platu. A postavit to na něm, udělat z něj tvář klubu.....

Vidím to podobně. V klidu bych mu nabídnul smlouvu na 3+1. Takové hráče my prostě potřebujeme.

Sweník

Příspěvekod Sweník » 20 kvě 2019 15:34

tau píše:Před pár dny se tady debatovalo, jestli Količe jo nebo ne.... Podle mě ho potřebujeme. Každý tým nějakou zkušenou osobnost - odchovance potřebuje. Máme sice Rolase, ale počítám, že následující sezona bude jeho poslední. Sejk už asi skončí teď..... Takže nějaká "klubová Ikona" bude potřeba a pokud se Kolář chce vrátit do ligy, je potřeba, aby to bylo k nám.... Takovýho hráče si nesmíme nechat utéct...

Přesně tak, to tady píši celou dobu. On by mohl být v budoucnu naše vůdčí osobnost. Takového poctivého beka tým potřebuje, stačí se podívat třeba na libereckého Šmída..

tomaso25

Příspěvekod tomaso25 » 20 kvě 2019 15:40

Ono se to bohužel o dost snáze napíše, než uskuteční. V klubu ho jistě chtějí, ale musí na něj ty prachy mít a musí chtít i on...

Navíc Kolář asi i tak trochu zná i svoje předchůdce v této roli. Přišli postupně v roce 13, 14 a 15 a moc pro klub dobrých sezon tu nezažili.

Rád bych Jana v našem dresu viděl, ale moc tomu nevěřím.

LibaStocek

Příspěvekod LibaStocek » 20 kvě 2019 15:41

před nedávnem jsem slyšel že nás chtěl koupit Hadamczik nevíte je to pravda?

Dizzy

Příspěvekod Dizzy » 20 kvě 2019 15:44

PCE.MAN píše:Skutečně lidsky nechutná debata to co tady probíhá!!! Kritika za každou cenu a ještě na účet tragické události. Já nemám slov.

Být tebou, radši bych četl pořádně.....

Dizzy

Příspěvekod Dizzy » 20 kvě 2019 15:55

Muf píše:

Vidím to podobně. V klidu bych mu nabídnul smlouvu na 3+1. Takové hráče my prostě potřebujeme.

Souhlas v plném rozsahu...
Naposledy upravil(a) Dizzy dne 20 kvě 2019 16:02, celkem upraveno 1 x.

Itchy

Příspěvekod Itchy » 20 kvě 2019 16:02

hmm, nebudu tady nikoho kritizovat za to, jak to vidí.

Za mně je nicméně gesto klubu Adamově rodině krásný, adekvátní a ve společnosti jaké žijeme důležitý. Dovolím si tohle říct z nadhledu a pozice celkem nezaujaté detaily. Okolnosti toho co se stalo nechám stranou, neb je nikdo nezná a tak to zůstane.

Valda

Příspěvekod Valda » 20 kvě 2019 16:06

Souhlas s tim Kolicem ...Pokud prijde on, prijde toho vic - odchovanec, zkusenost, jistota, moralka a znameni, ze se konecne nekdo vraci, nekam to treba smeruje a ze se mohou vratit dalsi.
Nevim kolik chteli loni Bambus a Tomas, ale presne pardubicky kluci nam - krom mnoha jinyho (!!!) - chybeli.
Nevim kolik chce ...neverim tem 800k, pokud chce 500, tak sice nevidim do pokladny, ale minimalne bych usetril na platu Salfickyho. A hlavne presne na Kolice maji jit prachy za kluky, co odesli do NHL.
Vedle Kolice muze nekdo vyrust atd. atd. atd.

J14

Příspěvekod J14 » 20 kvě 2019 16:09

Muf píše:

Podle info, které mám, dostal nabídku na ještě o dva roky delší kontrakt. Neznám ale částku. V té by mohl být ten zakopanej pes.
Naposledy upravil(a) J14 dne 20 kvě 2019 16:12, celkem upraveno 1 x.

Jimny11

Příspěvekod Jimny11 » 20 kvě 2019 16:11

Přesně tak, neumím si představit, že nám ho sebere třeba Hradec nebo Třinec a pak se u nás napíše, že jsme na něho neměli..to prostě neberu! Pak, už se k nám nikdo prostě vracet nebude a můžeme hrát chanci
Když hokej, tak jedině DYNAMO

Valda

Příspěvekod Valda » 20 kvě 2019 16:12

Dnes jsem si vzpomel na Cendu ...nechci tady rozrejvat stary rany, tech ztrat uz bylo desne moc. I tam Kusy deklaroval soustrast i pomoc rodine. Sice bez podrobnosti, ale slo si domyslet, ze slo zrejme o dodrzeni smlouvy. Tady je tezky cokoliv resit, dva rozdilny pripady, ale klub se pokazdy k tomu postavil celem.
O tom vikendu jsem marne vzpominal, kdy si takhle fanousci Pardubic a Slavie byli blizko ...
Nic, pojdme dal ...nejaka veselejsi zprava o kadru?

frysta

Příspěvekod frysta » 20 kvě 2019 16:19

Teslička píše:Jestli vám vadí i tahle dobrá věc tak vy jste jen ubový nicky který asi závidí nebo mají problémy, tady jste jen spokojený když příjde fakt mega posila jinak nic se vám nelíbí, prober te se, ted si dejte facku :ruleta:

Přečti si příspěvky ještě jednou a pak zkus reagovat. Nikdo ani náznakem nekritizoval pomoc rodině. Chce to více pozornosti.

Sweník

Příspěvekod Sweník » 20 kvě 2019 16:24

Valda píše:
Nevim kolik chce ...neverim tem 800k, pokud chce 500, tak sice nevidim do pokladny, ale minimalne bych usetril na platu Salfickyho. A hlavne presne na Kolice maji jit prachy za kluky, co odesli do NHL.
Vedle Kolice muze nekdo vyrust atd. atd. atd.

Do tohoto nevidím, i když tak velké peníze by dle mne dostal už jen v zahraničí nebo v Třinci a určitě ne dlouhodobý kontrakt. Záleží asi na něm, jak moc chce domů. Plus samozřejmě zda budeme schopní zaplatit mu třeba aspoň těch 500k. Za mne lepší investice než platit Salfickýho, Bubelu a další lenochy a pak samozřejmě během sezony třeba za 200k nabírat borce z ciziny bez koncepce..

tau

Příspěvekod tau » 20 kvě 2019 16:25

Tak po první protrápený třetině se zdá, že Fratíci rozhodli a udrží se.... Jsem rád, už kvůli Perretovi a Treillemu....

Každopádně si ale myslím, že stávající systém s 16 týmy je blbost.... Jakej je přínos Itálie a Británie? Podle mě minimální....Těmhle týmům by bylo lépe v nižší skupině, kde by občas něco vyhrály a daly by i nějaký ty góly....

Tak nějak se musím přiznat, že mě letošní MS zatím nijak nevzalo... Vlastně jsem viděl jen zápas našich se Švédskem a Ruskem.... V playoff se snad už dokopu alespoň na ten zápas našich....

tau

Příspěvekod tau » 20 kvě 2019 16:29

Sweník píše:Do tohoto nevidím, i když tak velké peníze by dle mne dostal už jen v zahraničí nebo v Třinci a určitě ne dlouhodobý kontrakt. Záleží asi na něm, jak moc chce domů. Plus samozřejmě zda budeme schopní zaplatit mu třeba aspoň těch 500k. Za mne lepší investice než platit Salfickýho, Bubelu a další lenochy a pak samozřejmě během sezony třeba za 200k nabírat borce z ciziny bez koncepce..

Souhlas... Je mu 32, už ho to podle mě bude pomalu táhnout domů.... A když by mu tady dali na základu v prvních dvou letech třeba těch 500, v dalším 400 a pak ve zbylých dvou třeba 300, tak by to podle mě byly vysoce kvalitní finanční podmínky... A myslím, že i Količ by byl vzhledem k dlouhodobý jistotě spokojenej.....

tau

Příspěvekod tau » 20 kvě 2019 16:36

Tak jsem to asi s těma Francouzema zakřil.... Ještě bude drama....

Zpět na “Diskuzní forum”