Hokej

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

car

Re: Hokej

Příspěvekod car » 18 čer 2019 15:47

Novotného pojistka je samozřejmě totalshit. Dle mě to jen ukazuje jaký jsou Salfa se Šebkem blbci, když se pod takovouhle smlouvu podepíšou. Pro BARTH je samozřejmě hezký, když tam má odstavec, dle kterého může vypovědět smlouvu bez sankcí pro něj. Čili já myslím, ale nevidím do toho, že ten bod si tam napsal Novotný, Barthu to pochopitelně nevadilo a ty dvě hovádka to podškrábli, celý. Třeba to Novotný udělal jako proradný správce v pohádce: „Číst to nemusíte Jasnosti, kdepak, stačí podepsat.“
Dodám jen, že osobně pochybuju, že podpora klubu ze strany Barth stojí a padá s osobou obchoďáka Novotnýho, ale třeba jo, třeba tam jsou blízký vazby ala, buď tam bude Míra, nebo nic.

mach

Příspěvekod mach » 18 čer 2019 16:03

car píše:Novotného pojistka je samozřejmě totalshit. Dle mě to jen ukazuje jaký jsou Salfa se Šebkem blbci, když se pod takovouhle smlouvu podepíšou. Pro BARTH je samozřejmě hezký, když tam má odstavec, dle kterého může vypovědět smlouvu bez sankcí pro něj. Čili já myslím, ale nevidím do toho, že ten bod si tam napsal Novotný, Barthu to pochopitelně nevadilo a ty dvě hovádka to podškrábli, celý. Třeba to Novotný udělal jako proradný správce v pohádce: „Číst to nemusíte Jasnosti, kdepak, stačí podepsat.“
Dodám jen, že osobně pochybuju, že podpora klubu ze strany Barth stojí a padá s osobou obchoďáka Novotnýho, ale třeba jo, třeba tam jsou blízký vazby ala, buď tam bude Míra, nebo nic.

Ale houby Míra je čtvrtý zm.d do party on neni v žádné straně tak musí mít jinou pojistku...

denyip

Příspěvekod denyip » 18 čer 2019 17:19

mach píše:
car píše:Novotného pojistka je samozřejmě totalshit. Dle mě to jen ukazuje jaký jsou Salfa se Šebkem blbci, když se pod takovouhle smlouvu podepíšou. Pro BARTH je samozřejmě hezký, když tam má odstavec, dle kterého může vypovědět smlouvu bez sankcí pro něj. Čili já myslím, ale nevidím do toho, že ten bod si tam napsal Novotný, Barthu to pochopitelně nevadilo a ty dvě hovádka to podškrábli, celý. Třeba to Novotný udělal jako proradný správce v pohádce: „Číst to nemusíte Jasnosti, kdepak, stačí podepsat.“

Ale houby Míra je čtvrtý zm.d do party on neni v žádné straně tak musí mít jinou pojistku...

Tak kazdopadne to ukazuje na pokriveny charakter Novotneho , ze mu jde o vsechno jine nez o klub... na takovychto postech by meli byt lidi co by za Dynamo dejchali , a ze takovych je... bohuzel tam nejsou

Gumid

Příspěvekod Gumid » 18 čer 2019 18:22

Squadra azzura v kancelářích je to světlo na konci tunelu? :silent:

Obrázek

tomaso25

Příspěvekod tomaso25 » 18 čer 2019 18:36

Gumid píše:Squadra azzura v kancelářích je to světlo na konci tunelu? :silent:

Obrázek

Nedivil bych se, kdyby pan Salfický na zasedání zastupitelstva nedorazil...

Gumid

Příspěvekod Gumid » 18 čer 2019 18:39

tomaso25 píše:
Gumid píše:Squadra azzura v kancelářích je to světlo na konci tunelu? :silent:

Obrázek

Nedivil bych se, kdyby pan Salfický na zasedání zastupitelstva nedorazil...

Hošani si dělají co chtějí. Na mikrofon mluví o srdíčku a ono tak není. Prý má koule, říkal. A ten hlavní povídal, že odpolitizace dopadla dobře.

torrent

Příspěvekod torrent » 18 čer 2019 18:45

Nezapomente ze mezi ně patří i zde opěvovaný čáslava...

Gumid

Příspěvekod Gumid » 18 čer 2019 18:46

torrent píše:Nezapomente ze mezi ně patří i zde opěvovaný čáslava...

Přesně tak, Čáslava, Šuda a Salfický. Ale jinak by se pro klub rozkrájeli, stejně jako Novotný. Zde se jasně ukazuje, že není v klubu žádný šéf. Kamarádíčci, trafikanti a co nejvíce urvat pro sebe. Proč, ptám se, proč tento klub musí být zasažen tímto morem. Věřím, že všichni co sem chodí pokecat si přejí řešit pouze hru a tvorbu kádru. :sadd: A pan GŘ trénuje s Áčkem, o tomto pravděpodobně ještě ani netuší.
Naposledy upravil(a) Gumid dne 18 čer 2019 19:03, celkem upraveno 2 x.

Stars

Příspěvekod Stars » 18 čer 2019 18:55

Gumid píše:
torrent píše:Nezapomente ze mezi ně patří i zde opěvovaný čáslava...

Přesně tak, Čáslava, Šuda a Salfický. Ale jinak by se pro klub rozkrájeli, stejně jako Novotný.

Že by uražené ego, Dušana, že už neni nejvyšší a nebo .....

PARDUBICKEJ.MANIAK

Příspěvekod PARDUBICKEJ.MANIAK » 18 čer 2019 18:58

Salfa koupil podíl a bušil si do hrudi.
Když se to sralo, tak si začal bušit ještě víc.
Když se to sralo ještě víc, tak začal bušit ještě víc a rozdávat hrníčky s kličenkama..

Když se to posralo nejvíc, tak dal hlavu do písku a nedělal nic.

Leden 2017 koupený..
Cerven-Cervenec 2019 prodaný/prodávaný?..

Nějakejch cca +- 30 měsíců na krásným placeným místečku v teple.

Takhle se to dělá. :salfa:
Lubina v ZČ
35 zápasů - 18 bodů - 64:121
Bělohlav v ZČ
19 zápasů - 24 bodů - 46:62
Razým v ZČ
0 zápasů - 0 bodů - 0:0

Gumid

Příspěvekod Gumid » 18 čer 2019 18:59

PARDUBICKEJ.MANIAK píše:

Místečka se rozhodně nevzdá, tomu věř. Dokud bude moci sosat, bude.

Sweník

Příspěvekod Sweník » 18 čer 2019 19:03

Tak Machala prý dnes nejlepší ve výbězích sjezdovky. Kua, ať už ho podepíší!!!

Stars

Příspěvekod Stars » 18 čer 2019 19:08

Sweník píše:Tak Machala prý dnes nejlepší ve výbězích sjezdovky. Kua, ať už ho podepíší!!!

Jj, o něj bude zájem

Itchy

Příspěvekod Itchy » 18 čer 2019 19:14

Gumid píše:
PARDUBICKEJ.MANIAK píše:

Místečka se rozhodně nevzdá, tomu věř. Dokud bude moci sosat, bude.

Ja bych mu dal skvely doporuceni na cestu. I tem dalsim dvema ze svate trojice. Jednomu za manazersky dovednosti a brusleni (zapomel bych na vlastnaky,kterejch bylo na lede i v klubu dost), druhymu za novinarinu, ze by nam evropska pobocka CNN ruce urvala a tretimu za businessmana roku (zduraznil bych, ze se mu kazde rano v kozichu objevi zlatak).

No kdyby to nezabralo, pridal bych tabulkovne.

tomaso25

Příspěvekod tomaso25 » 18 čer 2019 19:19

Stars píše:
Že by uražené ego, Dušana, že už neni nejvyšší a nebo .....

... se to snaží ještě zpeněžit, než jeho (jejich) podíl po jednostranným navýšení základního jmění majoritním akcionářem stane (skoro) bezcenným.

Přiznám se, že jsem dlouho považoval DS za trochu chaotickýho dobrosrdečnýho chlápka, kterej to myslí dobře, ale nestačí na to. Během posledního roku se jeho obraz hodně změnil a ukázal nejspíš realitu...

Jarmil

Re: RE: Re: Hokej

Příspěvekod Jarmil » 18 čer 2019 19:19

PARDUBICKEJ.MANIAK píše:Salfa koupil podíl a bušil si do hrudi.
Když se to sralo, tak si začal bušit ještě víc.
Když se to sralo ještě víc, tak začal bušit ještě víc a rozdávat hrníčky s kličenkama..

Když se to posralo nejvíc, tak dal hlavu do písku a nedělal nic.

Leden 2017 koupený..
Cerven-Cervenec 2019 prodaný/prodávaný?..

Dobrý zdroj povídá 30×cca 220.000,-

Odesláno z mého SM-G390F pomocí Tapatalk

Propulse

Příspěvekod Propulse » 18 čer 2019 19:29

Sweník píše:Tak Machala prý dnes nejlepší ve výbězích sjezdovky. Kua, ať už ho podepíší!!!

Povahove to je trosku horsi a obavam se ze pokud mu Varada zacinka tak podepise tam, nebo kdekoliv jinde. Nicmene si myslim, ze to je hrac, ktery muze davat 20-30 golu za sezonu pokud bude dobre pracovat.

Itchy

Příspěvekod Itchy » 18 čer 2019 19:32

Tady je zase naladicka :whistle:

Vi se, kdo trenuje ze zakladu v tech Krkonosich? Neda se cracknout nejaka NASA druzice nebo satelit? Ze svazaka zase nic nevypadne.

Stars

Příspěvekod Stars » 18 čer 2019 19:36

Propulse píše:

Povahove to je trosku horsi a obavam se ze pokud mu Varada zacinka tak podepise tam, nebo kdekoliv jinde. Nicmene si myslim, ze to je hrac, ktery muze davat 20-30 golu za sezonu pokud bude dobre pracovat.

Tak musíme věřit, že to Kverka zvládne, pokud mu nabídnou dobrou smlouvu, tak snad šance je

JirkaPCE

Příspěvekod JirkaPCE » 18 čer 2019 19:39

Ulrych je typická politická nula, která se na hokeji akorát zviditelňuje. Ten je tak průhledný, všechny jeho příspěvky a navrhovaná řešení jsou ve stejném duchu, aby byly u lidí populární a sbíral tím kladné body, jak třeba opakovaně vyzýval k odstoupení vedení, moc dobře ví, že tohle si přeje většina fanoušků.

Muf

Příspěvekod Muf » 18 čer 2019 19:42

Itchy píše:Tady je zase naladicka :whistle:

Vi se, kdo trenuje ze zakladu v tech Krkonosich? Neda se cracknout nejaka NASA druzice nebo satelit? Ze svazaka zase nic nevypadne.

GŘ na horách, tak se přeci nepřetrhne. Klídeček, klimoška, pohoda.

Stars

Příspěvekod Stars » 18 čer 2019 19:42

Ještě mě napadlo, nechystá se nový majitel...proto to chtějí prodat? A cítí, že s klubu by stejně šli (pozor tento příspěvek, se nenachází v reálné rovině, je to pouze můj výplod fantazie)

in-spyder

Hokej

Příspěvekod in-spyder » 18 čer 2019 19:50

Jestli Ulrych píše 16%, tak je to Salfický a Šuda nebo Časlava a Šuda. Všichni tři dohromady daji cca 25,5%

Sent from my iPhone using Tapatalk
#TR60 #zakapitána

PCE.MAN

Příspěvekod PCE.MAN » 18 čer 2019 19:55

Muf píše:
in-spyder píše:
frysta píše:
Myslím,že většina lidí zde má ke klubu stejnou vazbu. Právě proto nám vadí, jak se s ním teď zachází. Právě proto se nechceme smířit s tím, že lidi, kteří ho dovedli do takové krize, jsou v klidu a nenesou za svoje výsledky žádné následky.

K Barthu. Opravdu má být tohle obhajoba nestandardní podmínky ve smlouvě? Novotný za to vlastně nemůže, ani to takhle snad nechtěl a Barth si to vydupal. No tak. :) Že jsou kamarádi není věc jiná. Proč mu potřebují kupovat fleka v klubu? Protože by si jinde práci nenašel nebo co? Vždyť mu to samotnému musí být trapné. Možná mám klapky ze své práce, ale tohle udělat nějaký náš obchoďák, tak to bereme jako varovný signál, že se o něj máme více zajímat. Partner by si neměl takto diktovat podmínky, protože příště mu může určit třeba i plat. A žádný šéf nemá rád koule v cizí dlani, rozumíš. :)

Máme zákazníky, kteří jsou vázaní na obchodního zástupce a to samé ve vzduchu je. Nicméně jsem za těch x let nikdy nezažil to, že by to bylo smluvně, kde smluvní vztahy máme na papíře. Samozřejmě je to jiný případ, kdy my zákazníků máme desetitisíce a klub "jenom pár". Nebál bych se říci, že tohle je normální veřejně podepsaný úplatek.

Právník nejsem, ale v praxi jsem se setkal s označením "neoprávněná výhoda". Spíše je to však průšvih z morálního hlediska. Schválně jsem se na toto zeptal kolegyně, která se v obchodních smlouvách pohybuje přes 30 let a jenom kroutila hlavou.

Dělám smlouvy podobně dlouhou dobu a nad touto klauzulí taky jen kroutím hlavou. Přijde mi to až nevěřitelný. Jak ze strany klubu, tak ze strany Bartha. Já bych takovouhle smlouvu nikdy v životě nepodepsal.

S tím prodejem klubu minoritářů za zády města mi to ale přijde divný. Kdo by kupoval 16% akcií, když s tímto podílem nemá šanci nic ovlivňovat a o ničem rozhodnout? Napadá mě jediná fabulace a podotýkám, že je to fabulace. Smysl by mi to dávalo, kdyby to koupil ten, kdo následně plánuje koupit majoritní podíl od města. Jinak to nemá logiku. Kdyby už nějaké akcie měl, tak by se mu i s městem mohlo lépe vyjednávat. Ale to je fakt jen moje fabulace. Ať se toho nikdo nechytá jako nějaké zaručené zprávy.

PCE.MAN

Příspěvekod PCE.MAN » 18 čer 2019 19:56

JirkaPCE píše:Ulrych je typická politická nula, která se na hokeji akorát zviditelňuje. Ten je tak průhledný, všechny jeho příspěvky a navrhovaná řešení jsou ve stejném duchu, aby byly u lidí populární a sbíral tím kladné body, jak třeba opakovaně vyzýval k odstoupení vedení, moc dobře ví, že tohle si přeje většina fanoušků.

100% souhlas.

Zpět na “Diskuzní forum”