Hokej

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

J14

Re: Hokej

Příspěvekod J14 » 24 čer 2019 14:27

tau píše:Armáda podepsala smouvu s firmou Eldis Pardubice za 6 miliard na dodávku obrněných trastportérů..... To by mohli Strnadové něco pustit do hokej, když dostali takovou zakázku... :-)

Aby to ale neposlali Dukle......

Sweník

Příspěvekod Sweník » 24 čer 2019 14:34

https://hokej.cz/obrazem-ceske-nadeje-t ... ka/5040463

Docela dost zajímavých jmen... ;-)

Dizzy

Příspěvekod Dizzy » 24 čer 2019 15:22

Sweník píše:https://hokej.cz/obrazem-ceske-nadeje-trenuji-v-porube-vcetne-synu-milana-hejduka/5040463

Oba Hejducks praváci ;))

FOGLIK

Příspěvekod FOGLIK » 24 čer 2019 15:24

tomaso25 píše:
tau píše:
jimmypop píše:A ze kdy je to smlouva?

V registru smluv ji zveřejnili dnes v 11:24.
Společnost Klubofka s.r.o. založili D. Pospíšil a Ilona Zehnalová 21. 2. 2019.

Tak mě napadlo, jestli společnice Zehnalová nemá něco společného s Richardem Zezhnalem, Pospecovým vrstevníkem a bývalým mládežnickým spoluhráčem. A také otcem dvojčat Richarda a Ondřeje, kteří také hráli hokej....

Pro Pospece dobrá smlouva. I když mu záměr nevyjde, tak neprodělá.

Jinak píší že tento projekt je nový nevyzkoušený:)
Možná v Pcích. V Praze se jmenoval open card ne?
Nechápu co vymýšlí , když na slevy tu už mají dynamo kartu. Nebo ČSOB s něma končí?

fansDKnL

Příspěvekod fansDKnL » 24 čer 2019 15:34

Valda píše:Za Coreyho jsem rad, uvidime jak se mu bude darit. Ze to nemusi vyjit si uvedomuju, ale spis verim, ze si to sedne. On do extraligy chtel, tak snad vedel proc, a body dela. Snad se nebude rok rozkoukavat :) Je mu 35, neni nejmladsi, tady vidim moznou rezervu, ale asi to bylo vykoupeno "financema". Parametry ma podobny jako Spirko, cca 175/82-85, tak snad bude i tak bodovat! A snad to nebude druhy Holik, ehm ...

Machala me bavi nejen na lede, ikdyz na podnajem bych ho asi nevzal :)) Pokud neni uplne mimo Horky, bylo by to fajn. Na druhou stranu, tito hraci se naplno rozjeli az v barazi, ja jim jen drzim palce at si to prenesou do ligy. O Machalovi nepochybuju, tam uz bych cekal smlouvu na stole.

Souhlas s tim, ze z Poulicka tu neroste uplne bodova masina, ale osobnost jo. Kdysi jsem toto videl v Noskovi, ale uz je pryc. Poula by tu mohl zustat dele. Podobne jako Mikes asi nebude delat vic nez 20 bodu, ale to nasazeni, brusleni a do bodoucna snad i hlas v kabine.

Jak budou utoky tezko rict, dokud tu budou spekulace typu Lukas ci Kousal/Koukal. Ja bych hlavne rad videl v budoucnu Zohyho, ale tam to bude uz o tom koupit dva, urcite bude chtit hrat s brachou ci brachama ...

Brian nebyl v reseni? Moc drahej? Bylo vic variant centru ...nelze ted rici s kym jsme vlastne jednali? :)

Pry nam budou chybet kilogramy ...no k 90 kg ma blizko spousta kluku: Poula, Hovorka, Rolas 86-88 ...nad 90 pak Mandat, Kratochvil a pak Pochobradsky, ktery ale urcite musi Lubinu vic presvedcit. No, a Lubina pujde asi jinym smerem nez XXL.

A jeste jedno zamysleni ...nevim jaka je Budik povaha, v Plzni bude pod Spackem (my tu na lavce obrance nemame, ale kolem tymu se mota i Casy), nicmene nema nic jistyho. Porad si myslim, ze jeho odchod byl unahlenej (oboustranne). Sam nevim jak bych se byl schopen chovat profesionalne pod duem Salfa + Sebek ja. Uvidime jak Bucko a Ivan.

Tak Pochobradskyho si chce Lubina pohlídat, z něho by chtěl udělat hokejistu. Co se týče Briana, tak ten byl tragickej a za hodně peněz

jimmypop

Re: RE: Re: Hokej

Příspěvekod jimmypop » 24 čer 2019 15:41

FOGLIK píše:
tomaso25 píše:
tau píše:V registru smluv ji zveřejnili dnes v 11:24.
Společnost Klubofka s.r.o. založili D. Pospíšil a Ilona Zehnalová 21. 2. 2019.

Tak mě napadlo, jestli společnice Zehnalová nemá něco společného s Richardem Zezhnalem, Pospecovým vrstevníkem a bývalým mládežnickým spoluhráčem. A také otcem dvojčat Richarda a Ondřeje, kteří také hráli hokej....

Pro Pospece dobrá smlouva. I když mu záměr nevyjde, tak neprodělá.

Jinak píší že tento projekt je nový nevyzkoušený:)
Možná v Pcích. V Praze se jmenoval open card ne?
Nechápu co vymýšlí , když na slevy tu už mají dynamo kartu. Nebo ČSOB s něma končí?
Tunel vymysli

Štenkovan

Příspěvekod Štenkovan » 24 čer 2019 15:50

Sweník píše:https://hokej.cz/obrazem-ceske-nadeje-trenuji-v-porube-vcetne-synu-milana-hejduka/5040463

Tak za Dynamo ano. Cervenku rodice museli sebrat a utect na sever tady by sel do kopru. Tam hraje a roste z nej dobrej hokejista, ale v Dynamu ho asi nikdy neuvidime. Pro Dynamo nebyl perspektivni. Koudelku tlaci tata a to tak, ze je to i na cesky pomery silna kava.

Valda

Příspěvekod Valda » 24 čer 2019 16:37

fansDKnL píše:
Valda píše:... a pak Pochobradsky, ktery ale urcite musi Lubinu vic presvedcit. No, a Lubina pujde asi jinym smerem nez XXL.

Tak Pochobradskyho si chce Lubina pohlídat, z něho by chtěl udělat hokejistu. Co se týče Briana, tak ten byl tragickej a za hodně peněz

Takze by ho chtel zkusit v zakladu s tim ze bude pendlovat do Dvora? Ja bych se tomu nebranil, Pochobradsky ma na mladyho kluka neskutecny parametry, za tech par zapasu to nebyl uplnej provar, ale zkusenosti dle myho chybi.
Spoluprace s Dvorem se chysta, nevis? :)

Valda

Příspěvekod Valda » 24 čer 2019 16:39

Na tu sestavu jsem koukal, navic jeden mladej Hejduk v obrane, druhej v utoku :)

Jak vubec nase mladez? Kdo trenuje z lonska? Nejaky ztraty, prichody? Ta mladez, to je desny ticho po pesine ...hm.

fansDKnL

Příspěvekod fansDKnL » 24 čer 2019 16:58

Valda píše:
fansDKnL píše:
Valda píše:... a pak Pochobradsky, ktery ale urcite musi Lubinu vic presvedcit. No, a Lubina pujde asi jinym smerem nez XXL.

Takze by ho chtel zkusit v zakladu s tim ze bude pendlovat do Dvora? Ja bych se tomu nebranil, Pochobradsky ma na mladyho kluka neskutecny parametry, za tech par zapasu to nebyl uplnej provar, ale zkusenosti dle myho chybi.
Spoluprace s Dvorem se chysta, nevis? :)

On musí hrát nejméně první ligu, druhá je málo. Asi ho bude zkoušet i v základu

Rony60

Příspěvekod Rony60 » 24 čer 2019 16:59

A teď si představte, že by takhle komentoval fotky svých svěřenců Kusý Obrázek

Gumid

Příspěvekod Gumid » 24 čer 2019 17:21

Jsem zvědav, co se ještě ukáže, že Salfický 1.5. 2019 podepsal.

Sweník

Příspěvekod Sweník » 24 čer 2019 17:30

No ta smlouva s Pospecem je dobrá blbost.. Nechápu, jak to mohli podepsat ještě Pat a Mat, když se všeobecně vědělo, že minimálně jeden z nich bude z vedení "odstraněn"... I když tohle na mne působí spíš jako klasická šebkovina. Toho šmejda se asi taky jen tak nezbavíme, co? A Dušan se ještě lituje, hajzl jeden..

Sweník

Příspěvekod Sweník » 24 čer 2019 17:31

Štenkovan píše:

Tak za Dynamo ano. Cervenku rodice museli sebrat a utect na sever tady by sel do kopru. Tam hraje a roste z nej dobrej hokejista, ale v Dynamu ho asi nikdy neuvidime. Pro Dynamo nebyl perspektivni. Koudelku tlaci tata a to tak, ze je to i na cesky pomery silna kava.

Díky za znepokojující info.. :-/

lord Voldemort

Příspěvekod lord Voldemort » 24 čer 2019 17:50

tau píše:Deník Sport vyhlásil desítku nejlepších manažerů minulý sezony.... Překvapivě se nevešel ten náš hatláma patláma břídil... Přitom "Šli s Petrem Čáslavou do hokeje s tím, že mu chtějí pomoci, a je přesvědčen, že udělali maximum."

Podlý útok novinářů. Někteří říkali, že to byl dokonce manažer roku :clap: :thumbdown:

monfils88

Příspěvekod monfils88 » 24 čer 2019 17:56

fansDKnL píše:
Valda píše:Za Coreyho jsem rad, uvidime jak se mu bude darit. Ze to nemusi vyjit si uvedomuju, ale spis verim, ze si to sedne. On do extraligy chtel, tak snad vedel proc, a body dela. Snad se nebude rok rozkoukavat :) Je mu 35, neni nejmladsi, tady vidim moznou rezervu, ale asi to bylo vykoupeno "financema". Parametry ma podobny jako Spirko, cca 175/82-85, tak snad bude i tak bodovat! A snad to nebude druhy Holik, ehm ...

Machala me bavi nejen na lede, ikdyz na podnajem bych ho asi nevzal :)) Pokud neni uplne mimo Horky, bylo by to fajn. Na druhou stranu, tito hraci se naplno rozjeli az v barazi, ja jim jen drzim palce at si to prenesou do ligy. O Machalovi nepochybuju, tam uz bych cekal smlouvu na stole.

Souhlas s tim, ze z Poulicka tu neroste uplne bodova masina, ale osobnost jo. Kdysi jsem toto videl v Noskovi, ale uz je pryc. Poula by tu mohl zustat dele. Podobne jako Mikes asi nebude delat vic nez 20 bodu, ale to nasazeni, brusleni a do bodoucna snad i hlas v kabine.

Jak budou utoky tezko rict, dokud tu budou spekulace typu Lukas ci Kousal/Koukal. Ja bych hlavne rad videl v budoucnu Zohyho, ale tam to bude uz o tom koupit dva, urcite bude chtit hrat s brachou ci brachama ...

Brian nebyl v reseni? Moc drahej? Bylo vic variant centru ...nelze ted rici s kym jsme vlastne jednali? :)

Pry nam budou chybet kilogramy ...no k 90 kg ma blizko spousta kluku: Poula, Hovorka, Rolas 86-88 ...nad 90 pak Mandat, Kratochvil a pak Pochobradsky, ktery ale urcite musi Lubinu vic presvedcit. No, a Lubina pujde asi jinym smerem nez XXL.

A jeste jedno zamysleni ...nevim jaka je Budik povaha, v Plzni bude pod Spackem (my tu na lavce obrance nemame, ale kolem tymu se mota i Casy), nicmene nema nic jistyho. Porad si myslim, ze jeho odchod byl unahlenej (oboustranne). Sam nevim jak bych se byl schopen chovat profesionalne pod duem Salfa + Sebek ja. Uvidime jak Bucko a Ivan.

Dovolím si nesouhlasit pane kolego
Za mě Brian Ihnačák byl hodně dobrej centr , hodně silnej na buly slušná střela i nahrávka jeho slabina je nechá se strhnout zápasem a udělá zbytečný faul , bránění měl normální ale je to spíš útočný forward a možná trochu zvláštní hráč do kabiny ale za mě bych ho bral zpět všema 10

tomaso25

Příspěvekod tomaso25 » 24 čer 2019 18:06

https://www.hokej.cz/co-bude-se-slovane ... va/5040473

Mají sousedi připravenou náhradu nebo se když tak bude hrát turnaj s třemi účastníky?

Sweník

Příspěvekod Sweník » 24 čer 2019 18:21

tomaso25 píše:https://www.hokej.cz/co-bude-se-slovanem-klub-stale-dluzi-mestu-za-halu-casu-uz-moc-nezbyva/5040473

Mají sousedi připravenou náhradu nebo se když tak bude hrát turnaj s třemi účastníky?

Tak můžou kočovat jen po venkovních stadionech. A to se vyplatí.. :-)

Edit: Mimochodem malinko jsem koukl na fórum MHK a někteří se diví, kde na nové hráče bereme peníze. Možná by si mohli zamést před vlastním prahem. Pokud se nepletu, táhnou si vyšší kumulovanou ztrátu než my a každý rok končí v mínusu. Nebo tam hospodaří s kladnými čísly? Klidně mne opravte, nechce se mi ty zprávy hledat..

Stars

Příspěvekod Stars » 24 čer 2019 18:30

Sweník píše:
tomaso25 píše:https://www.hokej.cz/co-bude-se-slovanem-klub-stale-dluzi-mestu-za-halu-casu-uz-moc-nezbyva/5040473

Edit: Mimochodem malinko jsem koukl na fórum MHK a někteří se diví, kde na nové hráče bereme peníze. Možná by si mohli zamést před vlastním prahem. Pokud se nepletu, táhnou si vyšší kumulovanou ztrátu než my a každý rok končí v mínusu. Nebo tam hospodaří s kladnými čísly? Klidně mne opravte, nechce se mi ty zprávy hledat..

Máš pravdu, teď chtějí, aby město zatáhlo dluh 8 mil. za halu, minulá sezóna, ať se radši starají o sebe

JirkaPCE

Příspěvekod JirkaPCE » 24 čer 2019 18:47

Stars píše:
Sweník píše:

Máš pravdu, teď chtějí, aby město zatáhlo dluh 8 mil. za halu, minulá sezóna, ať se radši starají o sebe

Zatím je to stále neschváleno, nakonec to s největší pravděpodobností projde, ale dokážu si představit, jak asi Schön skřípal zubama, co si to někteří zastupitelé dovolili, když to napoprvé neprošlo.

fansDKnL

Příspěvekod fansDKnL » 24 čer 2019 19:04

monfils88 píše:
fansDKnL píše:

Dovolím si nesouhlasit pane kolego
Za mě Brian Ihnačák byl hodně dobrej centr , hodně silnej na buly slušná střela i nahrávka jeho slabina je nechá se strhnout zápasem a udělá zbytečný faul , bránění měl normální ale je to spíš útočný forward a možná trochu zvláštní hráč do kabiny ale za mě bych ho bral zpět všema 10

OK. Respektuji tvůj názor. Mě se nelíbil a v baráži patřil k nejhorším hráčům pro mě.

subris

Příspěvekod subris » 24 čer 2019 19:45

.. Já bych Briana taky tady chtěl, ano sice se nechá vyblaznit a vyloučit, ale maká, nic nevypusti.. daleko lepší přínos než tihle krasobruslařu na centrech co jsme tu meli..
Spolupráci se Dvorem bych nechal, ale tihle hráči, kteří jsou na hrane áčka jako loni Koffer a Machač co tam hráli, potřebuji hrát min. 1 ligu... Do té druhé by měli pouštět ty junioři, kteří jsou na přechodu z juniorů do mužů... Aspoň moje názory...
... jsme otevřeným klubem, komunikace s fanoušky je velmi důležitá. Názor fanoušků je pro Dynamo velmi důležitý. Ať žije Brand

woe

Příspěvekod woe » 24 čer 2019 19:48

Hráč na pokraji veteránského věku s parametry mouchy, která je možná na steroidech, ale furt je to - moucha
Nechci ho předem zatracovat, ale za mě - navoněná bída. Nic, co by mě donutilo zvolat juchů
Ať se ti tu Corey líbí. Omlouvám se, že nejsem dostatečně ujásaný, ale fakt jsem nenašel důvod.
Stále poslední...

Sweník

Příspěvekod Sweník » 24 čer 2019 20:05

woe píše:Hráč na pokraji veteránského věku s parametry mouchy, která je možná na steroidech, ale furt je to - moucha
Nechci ho předem zatracovat, ale za mě - navoněná bída. Nic, co by mě donutilo zvolat juchů
Ať se ti tu Corey líbí. Omlouvám se, že nejsem dostatečně ujásaný, ale fakt jsem nenašel důvod.

Na druhou stranu o Schausikovi jsme si tehdy mysleli to samé a byl z něj náš zachránce a jeden z nejlepších beků extraligy. Byť byl mladší..

Jinak souhlas s kolegou subrisem, potřebujeme mladé "obouchávat" v nižší soutěži, ale ne v pralese. Tady se teprve ukáží schopnosti nového managementu.. Jestli to nedokážou s prvoligovými kluby domluvit, budou stejně trapní jako Salfický..

Edit: A ještě jedna věc, Locke nemůže být horší než Bubela, tomu zkrátka nevěřím. Leda by ho přejela rolba..

Edit2: to fansDKnL: Taky nesouhlasím, Ihnačák sice nedával góly, ale na ledě jako centr svoje splnil, udělal celou pětku. Byl nebezpečný v každém střídání, spoustu tutovek spálil, ale jeho útok nakonec produktivní i důležitý byl. Ani pomalý mi nepřišel.. Ale jak říkal Bogas v rozhovoru "o zmrzce", týmy v baráži byly skoro trapné, takže nejde nic vyvozovat..

fido

Příspěvekod fido » 24 čer 2019 20:32

Pravdou je, že Bubela dal laťku hodně nízko a línej Rosťa na tom nebyl o tolik líp.
Vyhodíš ho dveřmi, vrátí se oknem.

Zpět na “Diskuzní forum”