Hokej

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

frysta

Re: Hokej

Příspěvekod frysta » 24 čer 2019 21:19

Propulse píše:Bubelovi uz neplatime nic, obe strany se dohodli na rozvazani smlouvy.

Díky moc za info. Od Tebe se člověk dozví víc, než z ofiko zdroje, zhruba v poměru 10:0. :)
To uplatnili opci a pak vyplatili nebo jak to bylo? Moc jsem to okolo něj nepobral...

PCE.MAN

Příspěvekod PCE.MAN » 24 čer 2019 21:26

frysta píše:
Propulse píše:Bubelovi uz neplatime nic, obe strany se dohodli na rozvazani smlouvy.

Díky moc za info. Od Tebe se člověk dozví víc, než z ofiko zdroje, zhruba v poměru 10:0. :)
To uplatnili opci a pak vyplatili nebo jak to bylo? Moc jsem to okolo něj nepobral...

Na Bubelu se opce neuplatňovala. Měl smlouvu na dva roky. Podle mě teda ofiko bylo zveřejněno na rok, ale měl na dva. Buď klub data blbě předává těm co to píšou nebo to následně pisatelé zkomolí, protože Kolář má taky smlouvu na pět let a to jsem přesvědčený, že v článku na webu byly čtyři.
Hlavně že se ho zbavili. Tronča bude v první polovině července taky pryč.

Itchy

Příspěvekod Itchy » 24 čer 2019 21:47

Sweník píše:Edit: A ještě jedna věc, Locke nemůže být horší než Bubela, tomu zkrátka nevěřím. Leda by ho přejela rolba..

Edit2: to fansDKnL: Taky nesouhlasím, Ihnačák sice nedával góly, ale na ledě jako centr svoje splnil, udělal celou pětku. Byl nebezpečný v každém střídání, spoustu tutovek spálil, ale jeho útok nakonec produktivní i důležitý byl. Ani pomalý mi nepřišel.. Ale jak říkal Bogas v rozhovoru "o zmrzce", týmy v baráži byly skoro trapné, takže nejde nic vyvozovat..

s obojím souhlas.

J14

Příspěvekod J14 » 24 čer 2019 21:52

Sweník píše:
woe píše:Hráč na pokraji veteránského věku s parametry mouchy, která je možná na steroidech, ale furt je to - moucha
Nechci ho předem zatracovat, ale za mě - navoněná bída. Nic, co by mě donutilo zvolat juchů
Ať se ti tu Corey líbí. Omlouvám se, že nejsem dostatečně ujásaný, ale fakt jsem nenašel důvod.

Na druhou stranu o Schausikovi jsme si tehdy mysleli to samé a byl z něj náš zachránce a jeden z nejlepších beků extraligy. Byť byl mladší..

Jinak souhlas s kolegou subrisem, potřebujeme mladé "obouchávat" v nižší soutěži, ale ne v pralese. Tady se teprve ukáží schopnosti nového managementu.. Jestli to nedokážou s prvoligovými kluby domluvit, budou stejně trapní jako Salfický..

Edit: A ještě jedna věc, Locke nemůže být horší než Bubela, tomu zkrátka nevěřím. Leda by ho přejela rolba..

Edit2: to fansDKnL: Taky nesouhlasím, Ihnačák sice nedával góly, ale na ledě jako centr svoje splnil, udělal celou pětku. Byl nebezpečný v každém střídání, spoustu tutovek spálil, ale jeho útok nakonec produktivní i důležitý byl. Ani pomalý mi nepřišel.. Ale jak říkal Bogas v rozhovoru "o zmrzce", týmy v baráži byly skoro trapné, takže nejde nic vyvozovat..

Sweníku, nedělám to často, ale dovolím si tě poopravit: Schaus byl jedním z nejproduktivnějších obránců ligy (nebo dokonce nejproduktivnější), ale rozhodně ne nejlepších. Teda alespoň pro mě ne.

frysta

Příspěvekod frysta » 24 čer 2019 22:22

PCE.MAN píše:
frysta píše:

Na Bubelu se opce neuplatňovala. Měl smlouvu na dva roky. Podle mě teda ofiko bylo zveřejněno na rok, ale měl na dva. Buď klub data blbě předává těm co to píšou nebo to následně pisatelé zkomolí, protože Kolář má taky smlouvu na pět let a to jsem přesvědčený, že v článku na webu byly čtyři.
Hlavně že se ho zbavili. Tronča bude v první polovině července taky pryč.

Jo, psali o Bubelovi, že je na rok a pak tu pokračoval. Opci jsme si tady spíš domysleli.

Předpokládám,že každá předčasně ukončená spolupráce něco stojí.

tomaso25

Příspěvekod tomaso25 » 25 čer 2019 05:46

frysta píše:
Jo, psali o Bubelovi, že je na rok a pak tu pokračoval. Opci jsme si tady spíš domysleli.

Nedomysleli.

"PARDUBICE — Hokejové Pardubice hlásí další akvizici do svých útočných řad, ty vyztuží slovenský reprezentant Miloš Bubela. Pětadvacetiletý forvard podepsal s vedením klubu jednoletý kontrakt s opcí."

Vyky

Příspěvekod Vyky » 25 čer 2019 05:54

tomaso25 píše:
frysta píše:

Nedomysleli.

"PARDUBICE — Hokejové Pardubice hlásí další akvizici do svých útočných řad, ty vyztuží slovenský reprezentant Miloš Bubela. Pětadvacetiletý forvard podepsal s vedením klubu jednoletý kontrakt s opcí."

Už je to v podstatě jedno, ale ta opce se musela dle smlouvy uplatnit do konce listopadu/prosince. Manažer století v té době pořád věřil, že začne konečně něco předvádět tak to podškrabnul.

tomaso25

Příspěvekod tomaso25 » 25 čer 2019 06:07

Vyky píše:Už je to v podstatě jedno, ale ta opce se musela dle smlouvy uplatnit do konce listopadu/prosince. Manažer století v té době pořád věřil, že začne konečně něco předvádět tak to podškrabnul.

Máš recht. Je to už fuk. Už jen ať zmizí i oficiálně ze soupisky a vrátí se klidně domů, kde mu to docela šlo. Mimochodem zajímavě časově ukotvená opce... A Dušan má vážně "voko"... Pamatuju si, jak jsem měsíc nebo dva Bubelu trochu obhajoval, nějakou hokejovost v sobě má. Ale od konce října bylo úplně jasný, že tohle se nepovedlo.

woe

Příspěvekod woe » 25 čer 2019 06:36

Sweník píše:
woe píše:Hráč na pokraji veteránského věku s parametry mouchy, která je možná na steroidech, ale furt je to - moucha
Nechci ho předem zatracovat, ale za mě - navoněná bída. Nic, co by mě donutilo zvolat juchů
Ať se ti tu Corey líbí. Omlouvám se, že nejsem dostatečně ujásaný, ale fakt jsem nenašel důvod.

Na druhou stranu o Schausikovi jsme si tehdy mysleli to samé a byl z něj náš zachránce a jeden z nejlepších beků extraligy. Byť byl mladší..

Edit: A ještě jedna věc, Locke nemůže být horší než Bubela, tomu zkrátka nevěřím. Leda by ho přejela rolba..

No právě...předpokládám, že máš na mysli Schausovu první misi. Když přišel, bylo mu 30. Lockemu je 35. Jako nechci ho zatracovat, to vůbec ne, ale na druhou stranu...

Samozřejmě je bezva, že zmizeli Marosz a Bubela. To byli ztracení hráči. Úplně.
Snad to budem schopni uhrát předkolo, zatím těžko říci.
Autobusàci jsou stále v pohodě...pro mě se zatím neděje skoro nic...
Stále poslední...

fido

Příspěvekod fido » 25 čer 2019 06:38

Jinak, teď nevím jestli Propulse, nebo PCE.MAN psal, že se už nehledá nikdo do obrany. Myslím, že v obraně jsme trochu na hraně a kdyby se někdo zranil tak bychom měli docela problém. Tak snad se ještě po někom dívají. Protože do základu asi počítají:

Kolář, Eklund, Holland, Mikůš, Zdráhal, Ivan. To je 6, tedy počet který bude pravidelně hrát a v případě zranění/stopky tam je kdo? Nedbal, Bučko?

Minimáně jeden kvalitní obránce by dodal více klidu i vzhledem k tomu, že nevíme co čekat od mladého Ivana.
Vyhodíš ho dveřmi, vrátí se oknem.

subris

Příspěvekod subris » 25 čer 2019 07:04

tomaso25 píše:
frysta píše:

Nedomysleli.

Jsme přesvědčeni, že se nám hodí do konceptu, na nějž vsázíme. Je výborným bruslařem s kvalitní střelou, věřím, že se tímto krokem posuneme opět kupředu,“ řekl předseda představenstva a generální manažer Dušan Salfický.

Angažování Miloše Bubely je v souladu s nastolenou filozofií. „V našem týmu došlo ke změnám, budujeme obměněný tým. S Milošem Bubelou počítáme do prvních dvou formací. Vsázíme na jeho univerzálnost, primárně chceme, aby hrál středního útočníka,“ doplnil šéf organizace.
... jsme otevřeným klubem, komunikace s fanoušky je velmi důležitá. Názor fanoušků je pro Dynamo velmi důležitý. Ať žije Brand

jimmypop

Re: RE: Re: Hokej

Příspěvekod jimmypop » 25 čer 2019 07:07

subris píše:
tomaso25 píše:
frysta píše:

Nedomysleli.

Jsme přesvědčeni, že se nám hodí do konceptu, na nějž vsázíme. Je výborným bruslařem s kvalitní střelou, věřím, že se tímto krokem posuneme opět kupředu,“ řekl předseda představenstva a generální manažer Dušan Salfický.

Angažování Miloše Bubely je v souladu s nastolenou filozofií. „V našem týmu došlo ke změnám, budujeme obměněný tým. S Milošem Bubelou počítáme do prvních dvou formací. Vsázíme na jeho univerzálnost, primárně chceme, aby hrál středního útočníka,“ doplnil šéf organizace.
mástršef pardubického hokeje. Spíš ale takovej Babica

Sweník

Příspěvekod Sweník » 25 čer 2019 07:13

fido píše:Jinak, teď nevím jestli Propulse, nebo PCE.MAN psal, že se už nehledá nikdo do obrany. Myslím, že v obraně jsme trochu na hraně a kdyby se někdo zranil tak bychom měli docela problém. Tak snad se ještě po někom dívají. Protože do základu asi počítají:

Kolář, Eklund, Holland, Mikůš, Zdráhal, Ivan. To je 6, tedy počet který bude pravidelně hrát a v případě zranění/stopky tam je kdo? Nedbal, Bučko?

Minimáně jeden kvalitní obránce by dodal více klidu i vzhledem k tomu, že nevíme co čekat od mladého Ivana.

Dle mne spoléhají na try out.. Zkrátka na tomto postu už se moc utrácet nemůže. Nemáme gólmana a prvního centra.

Propulse

Příspěvekod Propulse » 25 čer 2019 07:21

Sweník píše:
fido píše:Jinak, teď nevím jestli Propulse, nebo PCE.MAN psal, že se už nehledá nikdo do obrany. Myslím, že v obraně jsme trochu na hraně a kdyby se někdo zranil tak bychom měli docela problém. Tak snad se ještě po někom dívají. Protože do základu asi počítají:

Dle mne spoléhají na try out.. Zkrátka na tomto postu už se moc utrácet nemůže. Nemáme gólmana a prvního centra.

Je tu moznost s angazovanim jednoho obrance na zacatek sezony. Jinak do obrany se bude vybirat z try outu. Presne jak pise Swenik. Snazi se dotahnout Kousala a golmana.

mach

Příspěvekod mach » 25 čer 2019 07:32

Propulse píše:
Sweník píše:

Je tu moznost s angazovanim jednoho obrance na zacatek sezony. Jinak do obrany se bude vybirat z try outu. Presne jak pise Swenik. Snazi se dotahnout Kousala a golmana.

A golman se řeší jen Štěpánek nebo jsou i jiné možnosti.. ?

PCE.MAN

Příspěvekod PCE.MAN » 25 čer 2019 07:34

Vyky píše:
tomaso25 píše:
frysta píše:

Nedomysleli.

Už je to v podstatě jedno, ale ta opce se musela dle smlouvy uplatnit do konce listopadu/prosince. Manažer století v té době pořád věřil, že začne konečně něco předvádět tak to podškrabnul.

Tak to je možný, to jsem netušil. Jen vím, že teď na sklonku sezóny se nic neprodlužovalo, možná to bylo v tom listopadu. Mě Bubela strašně zklamal tím totálním nezájmem. Klasika Slovák. Špatný hráč to není, ale flákač na druhou + k tomu permanentní remcání úplně na cokoli. Prostě šiřitel blbý nálady, který otrávil všechny okolo a možná i sám sebe. Jsem zvědavý, kde se vyloupne a jak mu to půjde příští rok. Třeba ho vezme Slovan :)))

PCE.MAN

Příspěvekod PCE.MAN » 25 čer 2019 07:38

Propulse píše:
Sweník píše:

Já o žádným dalším obránci, který by byl v jednání (mimo try out) nevím. Ale jak píše Propulse. Jedná se o tom, že jeden opravdu dobrý obránce by tady začal sezónu (do konce října), potom by velmi pravděpodobně odešel do zahraničí.
Za sebe bych byl spokojený, kdyby dotáhli do úspěšného konce Kousala a solidního gólmana. Myslím, že s naším rozpočtem by to bylo maximum možného a tým by vypadal solidně.
Do maximální spokojenosti by samozřejmě chybělo jedno levaso a jeden bek. Ale je potřeba to vidět z pohledu rozpočtu, kolik na hráče mají nebo nemají.

Sweník

Příspěvekod Sweník » 25 čer 2019 07:43

Pokud bude Látal ve čtvrté lajně, tak za mne Tybor, Machala a Rolas jsou na ten post solidní.

Ale potěšily by mne podpisy Machaly a Pouly. Snad už se s nimi jedná.

Itchy

Příspěvekod Itchy » 25 čer 2019 07:49

PCE.MAN píše:
Já o žádným dalším obránci, který by byl v jednání (mimo try out) nevím. Ale jak píše Propulse. Jedná se o tom, že jeden opravdu dobrý obránce by tady začal sezónu (do konce října), potom by velmi pravděpodobně odešel do zahraničí.

Žijeme v nějaký realitě. takže by mně tady někdo solidní do konce října nevadil. Stejně, jako je to asi pravděpodobnější u Kousala. Sezona se láme před vánoci a jak se rozjede, tak pak šlape ten tým. Lhostejno, jestli pak vypadne hráč nebo dva.

A naopak. Sami víme, že když je tým dole, tak výměny moc nezaberou. Stojí to pak jen strašný kačky.

smartin

Příspěvekod smartin » 25 čer 2019 07:53

Včera se upravovala soupiska, dopisoval se na ni Locke, a Bubela na ní figuruje dál.
Kde berete jistotu, že končí.
Dynamo a Flyers srdeční záležitost!

Sweník

Příspěvekod Sweník » 25 čer 2019 07:57

Ad beci: Při nejhorším zavoláme Trončovi a podepíše dodatek k dodatku.. :-))

FrantaKocourek

Příspěvekod FrantaKocourek » 25 čer 2019 08:16

To by byla sranda kdyby Marosz v Liberci tahnul produktivitu a nahradil Kvapila jak si to Pešán maluje....na to jak tam bude hrát sem vážně hodně zvědavej...

Stars

Příspěvekod Stars » 25 čer 2019 08:51

Mě by se libil Hrachovina, Štěpánek mě nikdy neuchvátil, uvidíme, jak to vyřešíme

Bubela mě také napad, co se týká Slovanu, ale ty možná vůbec nezačnou...

Co jsem projížděl diskuzní fóra, tak to naše je nejživějši :whistle: , plus to Chomutovský, ale ty řeší, jestli tam vůbec hokej bude

tomaso25

Příspěvekod tomaso25 » 25 čer 2019 09:03

FrantaKocourek píše:To by byla sranda kdyby Marosz v Liberci tahnul produktivitu a nahradil Kvapila jak si to Pešán maluje....na to jak tam bude hrát sem vážně hodně zvědavej...

Pišta byl vždy v první sezoně takovej živější. Takže není úplně vyloučeno, že třicetibodovou sezonu třeba i dá. Je to hráč na jednu sezonu. Delší kontrakty a nákup je ho práv je nesmysl a myslím, že to moc dobře ví i Pešán.

Jsem na Rostěje zvědavej i po kondiční stránce. Tady a vlastně nikde to nikdy nebyla žádná sláva, někdy to spíš zavánělo průserem.

Gonzales277

Příspěvekod Gonzales277 » 25 čer 2019 09:16

tomaso25 píše:
FrantaKocourek píše:To by byla sranda kdyby Marosz v Liberci tahnul produktivitu a nahradil Kvapila jak si to Pešán maluje....na to jak tam bude hrát sem vážně hodně zvědavej...

Pišta byl vždy v první sezoně takovej živější. Takže není úplně vyloučeno, že třicetibodovou sezonu třeba i dá. Je to hráč na jednu sezonu. Delší kontrakty a nákup je ho práv je nesmysl a myslím, že to moc dobře ví i Pešán.

Jsem na Rostěje zvědavej i po kondiční stránce. Tady a vlastně nikde to nikdy nebyla žádná sláva, někdy to spíš zavánělo průserem.

Máš recht, je to tak. první sezona v novém klubu mu tak nějak sedla, pak to šlo do kopru. Ono ale i hodně záleží, jak mu trenér "povolí". Pešán, resp. Augusta ho možná posadí na lavku, ale možná taky ne, uvidíme.

Zpět na “Diskuzní forum”