Hokej

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Adze

Re: Hokej

Příspěvekod Adze » 23 črc 2019 09:06

Muf píše:
Grimley píše:Přesně tak :) s měšťákama mám jen tu nejhorší zkušenos, co se týče nějakýho lidskýho přístupu - vždycky jsem narazil na ředitele zeměkoule, co byl už od pohledu ovšem rád, že umí napočítat do pěti :)

Já si to kdysi ještě na malém moto krátil cestou mezi Semtínem a Rosicemi (sobota v 7:30, nikde nikdo),

zastavila mne hlídka na kolech a vyfasoval jsem 100Kč (byl tam tehdy nově zákaz vjezdu).

Bylo to hned zkraje lesa.

Orgáni mne donutili jít pěšky. Za první zatáčkou jsem do toho kopnul :wave: ,

k mému velkému překvapení stála na druhém konci lesa druhá hlídka, která si asi ověřovala, jestli nepodvádím :crazy: , tak jsem dostal dalších 200Kč.

Případ jak prase :wave: , asi je za to i povýšili.

Tak to me pobavilo :thumbup: mate to tam teda pekne obsancovany :-D

Muf

Příspěvekod Muf » 23 črc 2019 09:26

Adze píše:
Muf píše:
Grimley píše:Přesně tak :) s měšťákama mám jen tu nejhorší zkušenos, co se týče nějakýho lidskýho přístupu - vždycky jsem narazil na ředitele zeměkoule, co byl už od pohledu ovšem rád, že umí napočítat do pěti :)

Já si to kdysi ještě na malém moto krátil cestou mezi Semtínem a Rosicemi (sobota v 7:30, nikde nikdo),

zastavila mne hlídka na kolech a vyfasoval jsem 100Kč (byl tam tehdy nově zákaz vjezdu).

k mému velkému překvapení stála na druhém konci lesa druhá hlídka, která si asi ověřovala, jestli nepodvádím :crazy: , tak jsem dostal dalších 200Kč.

Moje jediné dvě pokuty v životě a hned 5 minut po sobě :wave: Také když si na to dnes vzpomenu tak se musím smát. No bylo to v dobách, kdy k MP vzali opravdu kde koho. Dnes je snad ten výběr přísnější.

FOGLIK

Příspěvekod FOGLIK » 23 črc 2019 09:34

Muf píše:
Adze píše:
Muf píše:

Moje jediné dvě pokuty v životě a hned 5 minut po sobě :wave: Také když si na to dnes vzpomenu tak se musím smát. No bylo to v dobách, kdy k MP vzali opravdu kde koho. Dnes je snad ten výběr přísnější.

U nás brali mlaďákům fajfky od svíčky aby nemohli jet dál :)

PCE.MAN

Příspěvekod PCE.MAN » 23 črc 2019 09:54

PL8 píše:
PCE.MAN píše:O uzavření ligy se má skutečně jednat. Také o rozšíření počtu účastníků. Za sebe říkám, že se mi to nelíbí. Další dva týmy do ligy, to je děs. Kde ty hráče budeme brát? Kvalita se ještě víc rozplizne...

Velmi se omlouvám, dlouho jsem tady nebyl. Zpráva o jednání o rozšíření a uzavření ligy mě velmi zaskočila.
Dlouhé roky to všemožně prosazuji a předkládám koncepce, jak by to mohlo vypadat. Myslím, že je to jedna z posledních šancí, jak se nedostat do společnosti francouzského, dánského, italského a postruského hokeje.
Nic negativního se nestane a pokud to všichni budou brát tak, že napínavé je hrát o titul a ne o baráž, nebude to mít chybu. Tenhle systém začne vyrábět lepší hráče.
Chtěl jsem z vás někoho poprosit, zdali byste mě neuvedli do reality: kdo o tom mluví, kdo to nastolil, kdo o rom bude jednat a kdy? Je z toho už něco konkrétně známo?
Díky předem.

Co jsem měl info, tak na dalším zasedání klubů, nevím přesně jak se ten sněm jmenuje a bohužel si ani nepamatuji, jestli se mají sejít ještě v srpnu nebo až v září, tak se má znovu otevřít konkrétní jednání o uzavření ligy. Podle zákulisních info je to cca 50:50 pro a proti, ale prý se to spíš začíná překlápět na stranu pro uzavření.
Zároveň by se tam snad mělo projednávat, že ligu by neřídil svaz, ale přímo kluby. To prý má taky celkem reálnou šanci na úspěch. Ale víc k tomu nevím.

Dizzy

Příspěvekod Dizzy » 23 črc 2019 10:18

PCE.MAN píše:
PL8 píše:
PCE.MAN píše:O uzavření ligy se má skutečně jednat. Také o rozšíření počtu účastníků. Za sebe říkám, že se mi to nelíbí. Další dva týmy do ligy, to je děs. Kde ty hráče budeme brát? Kvalita se ještě víc rozplizne...

Velmi se omlouvám, dlouho jsem tady nebyl. Zpráva o jednání o rozšíření a uzavření ligy mě velmi zaskočila.
Dlouhé roky to všemožně prosazuji a předkládám koncepce, jak by to mohlo vypadat. Myslím, že je to jedna z posledních šancí, jak se nedostat do společnosti francouzského, dánského, italského a postruského hokeje.
Nic negativního se nestane a pokud to všichni budou brát tak, že napínavé je hrát o titul a ne o baráž, nebude to mít chybu. Tenhle systém začne vyrábět lepší hráče.
Chtěl jsem z vás někoho poprosit, zdali byste mě neuvedli do reality: kdo o tom mluví, kdo to nastolil, kdo o rom bude jednat a kdy? Je z toho už něco konkrétně známo?
Díky předem.

Co jsem měl info, tak na dalším zasedání klubů, nevím přesně jak se ten sněm jmenuje a bohužel si ani nepamatuji, jestli se mají sejít ještě v srpnu nebo až v září, tak se má znovu otevřít konkrétní jednání o uzavření ligy. Podle zákulisních info je to cca 50:50 pro a proti, ale prý se to spíš začíná překlápět na stranu pro uzavření.
Zároveň by se tam snad mělo projednávat, že ligu by neřídil svaz, ale přímo kluby. To prý má taky celkem reálnou šanci na úspěch. Ale víc k tomu nevím.

Už jsem to tady zmiňoval několikrát.

Ligu neřídí APK, nýbrž nějací svazoví šamšové, dokonce z nižších lig, kteří se za podpory paní Jágrové uvalili k rozhodnutí, že se bude padat přímo. . Svině typu Bříza Jardovi přitakali. To kritizoval především mechovskej Prasopes (a zcela správně) Nicméně Jágrová postoupila, takže teď bude Jarmilka bude lobbovat za uzavření, logicky....

Tohle považuju za největší tunel v posledních x letech v českém hokeji od mastných hub od brambůrek z svazového Cařihradu. Za tohle bych tohoto Krále (kterému ta srdcerivně děkoval Pytlák) poslal regulérně do Domažlic. Pač Král je echt zmrd....

Tohle může vymyslet asi jenom zkorumpovanej hajzlík, pač je totální blbost, aby polovina týmů v polovině února končila s ligou.

A ano APK bude s největší pravděpodobností zase do popředí.

denyip

Příspěvekod denyip » 23 črc 2019 10:38

JJenda píše:kdopak z hokejek jezdí na kole? :think: :wave:

https://twitter.com/MpPardubice/status/1153538042638082048

Tak nevim jestli to padlo na urodnou pudu, dnes cca 8:30 jsem na vlastni oci videl Casy na kole (muze vubec ridit?) od Br. Veverku pres chodnik pres tridu miru do Pernerovky (do protismeru) ...

tau

Příspěvekod tau » 23 črc 2019 11:16

denyip píše:

Tak nevim jestli to padlo na urodnou pudu, dnes cca 8:30 jsem na vlastni oci videl Casy na kole (muze vubec ridit?) od Br. Veverku pres chodnik pres tridu miru do Pernerovky (do protismeru) ...

Přesně na týhle trase jsem ho už pákrtát taky viděl

tomaso25

Příspěvekod tomaso25 » 23 črc 2019 11:26

Dizzy píše:Už jsem to tady zmiňoval několikrát.

Ligu neřídí APK, nýbrž nějací svazoví šamšové, dokonce z nižších lig, kteří se za podpory paní Jágrové uvalili k rozhodnutí, že se bude padat přímo. . Svině typu Bříza Jardovi přitakali. To kritizoval především mechovskej Prasopes (a zcela správně) Nicméně Jágrová postoupila, takže teď bude Jarmilka bude lobbovat za uzavření, logicky....

Tohle považuju za největší tunel v posledních x letech v českém hokeji od mastných hub od brambůrek z svazového Cařihradu. Za tohle bych tohoto Krále (kterému ta srdcerivně děkoval Pytlák) poslal regulérně do Domažlic. Pač Král je echt zmrd....

Tohle může vymyslet asi jenom zkorumpovanej hajzlík, pač je totální blbost, aby polovina týmů v polovině února končila s ligou.

A ano APK bude s největší pravděpodobností zase do popředí.

Aspoň že Bříza pak dostal pěkně přes držku, obrazně řečeno. Ze Sparty neodcházel zrovna dobrovolně. Novej majitel mu akorát ukázal dveře. Díky tomu je pryč i z toho svého vzdušnýho zámku jménem Liga mistrů, kterou chtěl časem předělávat na evropskou NHL a vyhlížel v podstatě zrušení národních soutěží.

Jsem zvědavej, jestli se budou pokoušet změnit herní řád extraligy už v jejím průběhu. Bude záležet, jak na tom bude Kladno v tabulce...

Koneckonců i na Slovači Šatan a spol. vymýšlí, jak to udělat, aby Slovan hrál ligu...

Itchy

Příspěvekod Itchy » 23 črc 2019 11:46

Muf píše:
Adze píše:
Muf píše:

Ty mas jedinou kliku, ze u moci nebyl Vas a jemu podobni. Kdo by tady psal ty komentare ;0)

Dizzy

Příspěvekod Dizzy » 23 črc 2019 11:48

tau píše:
denyip píše:

Přesně na týhle trase jsem ho už pákrtát taky viděl

Tuhle jsem ho v týhle jednosměrce předjížděl :))) .¨
Zrovna tenhle jednosměrec porušuje cca 50 procent cyklistů :)

Vyky

Příspěvekod Vyky » 23 črc 2019 11:53

denyip píše:

Jako jestli může řídit kolo!? :crazy: to snad ne :modlitba:

denyip

Příspěvekod denyip » 23 črc 2019 11:56

Vyky píše:
denyip píše:

Jsi asi jediny , kdo to takhle pochopil....ridit kolo slysim poprve ... takze to zkusim i pro tebe... Casy jel na kole - ono mu asi nic jineho nezbyba , protoze ridit auto zrejme nemuze... uz je to jasne???

Muf

Příspěvekod Muf » 23 črc 2019 11:58

Itchy píše:
Muf píše:
Adze píše:

Ty mas jedinou kliku, ze u moci nebyl Vas a jemu podobni. Kdo by tady psal ty komentare ;0)

:goodpost:

mach

Příspěvekod mach » 23 črc 2019 11:59

tomaso25 píše:Koneckonců i na Slovači Šatan a spol. vymýšlí, jak to udělat, aby Slovan hrál ligu...[/color]

Tak ono co si budeme povídat SVK Extraliga je o houně a je kurva znát jestli tam Slovan bude nebo nebude.....

Dante

Příspěvekod Dante » 23 črc 2019 12:02

V Pernerovce je chodník rozdělený pro chodce a pro kolaře v protisměru...

Vyky

Příspěvekod Vyky » 23 črc 2019 13:13

denyip píše:
Vyky píše:
denyip píše:

Jsi asi jediny , kdo to takhle pochopil....ridit kolo slysim poprve ... takze to zkusim i pro tebe... Casy jel na kole - ono mu asi nic jineho nezbyba , protoze ridit auto zrejme nemuze... uz je to jasne???

Tak jsme s Časym asi jediný kdo kolo řídí. Dokonce jsem ho koupil i s řídítky :think: :clap:
Jinak jestli tě to zajímá, tak ŘÍDIT auto momentálně nemůže

mach

Příspěvekod mach » 23 črc 2019 14:09

denyip píše:
Vyky píše:
denyip píše:

Nechci být rypák a srat se mezi vás,ale nedá mě to když kolo neřídíme tak co dělám?

Teslička

Příspěvekod Teslička » 23 črc 2019 14:35

Tronča do Kladna nepůjde, Kladno vezme jen náký Spartany pravděpodobně

tau

Příspěvekod tau » 23 črc 2019 14:48

mach píše:
denyip píše:
Vyky píše:Jako jestli může řídit kolo!? :crazy: to snad ne :modlitba:

Nechci být rypák a srat se mezi vás,ale nedá mě to když kolo neřídíme tak co dělám?

Řídí ten, kdo určuje směr jízdy. Tudíž i cyklista je řidič..... :-)

Teslička

Příspěvekod Teslička » 23 črc 2019 14:55

A na tom kole to byl Štěpánek, určitě :wave: :clap:

Itchy

Příspěvekod Itchy » 23 črc 2019 15:32

Tohle je velka okurkovka :wave:

Tak zadny spekulace tryout?

Sweník

Příspěvekod Sweník » 23 črc 2019 15:37

Teslička píše:A na tom kole to byl Štěpánek, určitě :wave: :clap:

Já už jsem se lekl, že náš nový první centr.. :wave:

woe

Příspěvekod woe » 23 črc 2019 16:48

Sweník píše:
Teslička píše:A na tom kole to byl Štěpánek, určitě :wave: :clap:

Já už jsem se lekl, že náš nový první centr.. :wave:

Toho by měli kdyžtak lapnout spíš někde v okolí Perštýňáku, ne? :)

Pokud by někoho chytli v Pernerovce, tak by asi rovnou ukázali, kde má zaplatit, ne?
V Pernerovce je rozdělený chodník, pokud by jel správně v pruhu pro cyklisty, tak by ho snad nezastavili, ne?
Omg, dlouhá okurkovka :crazy:
Stále poslední...

car

Příspěvekod car » 23 črc 2019 19:25

To je stejně náplň práce, buzerovat cyklisty. Jestli dotyčný poslal paní do řiti tak za mě palec nahoru. Průmysl kolabuje na nedostatku pracovníků a města zaměstnávají tisíce lidí na boj proti pirátům na kolech. Někdo už to tu myslím psal, že hlídat parkoviště a měřit rychlost by zvládli chlapi z technických služeb, nějak mi uniká na co má tahle parodie na policajty uniformy a bouchačky.

Vyky

Příspěvekod Vyky » 23 črc 2019 20:26

Teslička píše:Tronča do Kladna nepůjde, Kladno vezme jen náký Spartany pravděpodobně

Řekl bych, že už nám to bude brzy jedno kam půjde

Zpět na “Diskuzní forum”