Hokej

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Sweník

Re: Hokej

Příspěvekod Sweník » 06 srp 2019 10:21

to jimmypop:
To já vím, ale vyjádření pana Sýkory je staré pár dnů. Vím, že o tom nemůže rozhodovat sám, ale nějaký čas již uběhl a pár lidí tady má informace, tak mne jen napadlo, jestli už se o tom něco neví. Zkrátka jestli má Ondřej i nadále pohodičku, klídek, nohy na stole a dál shání sponzory přes email.. ;-)

Muf

Příspěvekod Muf » 06 srp 2019 10:24

lord Voldemort píše:
Muf píše:
Adze píše:
Tak to me pobavilo :thumbup: mate to tam teda pekne obsancovany :-D

Moje jediné dvě pokuty v životě a hned 5 minut po sobě :wave: Také když si na to dnes vzpomenu tak se musím smát. No bylo to v dobách, kdy k MP vzali opravdu kde koho. Dnes je snad ten výběr přísnější.

Tohle je vtipný. Ty jsi porušil pravidla, opakovaně, dostal za to trest a měšťáci jsou idioti :D tak to jsi hrdina člověče!

Asi jsi můj příspěvek špatně pochopil. Pro mne to bylo ponaučení ale zároveň úsměvné. Nikoho jsem neohrozil, neomezil, ale v 7:15 v sobotu v lese, kde nebylo živáčka si tam na mne udělali cvičení. Rozhodně však z nikoho nedělám idioty. Imho ta cesta byla tehdy zcela nově označená zákazem.

Byl to počátek 90.let a tehdy u MP pracovali i lidé, kteří měli problém s psaním a čtením. Např. pan M.Č., který obrážel zábavy a vždy se snažil vyprovokovat rvačku. Dnes pracuje u drážní čety...

Mišel

Příspěvekod Mišel » 06 srp 2019 10:31

Stars píše:Ja jdu asi proti všem, mě tohle vůbec neva, je to příprava, kdy se poštěsti klukům si zahrát proti Spartaku, Slovanu..., já Sýkorovi fandim, přivedli Kousala, Koláře, golmika, už se těším na ligu, a že si z toho dělá hradec otevřené MS klubů jejich problém, pořád je to jenom příprava

mám stejný názor...je tu hysterie jak kdyby se dělo kdoví co....
užijeme si to :pivko:

Sweník

Příspěvekod Sweník » 06 srp 2019 10:35

Občasné zopakování zásadních a nevyvratitelných faktů bych nenazýval hysterií. :wave:

Stars

Příspěvekod Stars » 06 srp 2019 10:40

Sweník píše:Občasné zopakování zásadních a nevyvratitelných faktů bych nenazýval hysterií. :wave:

Ono to tak tady vypadá.....ale fajn, že se tady dá skvěle diskutovat, já věřím, že Šebek skončí....ale nejde to hned, možná to zabalí sám

lord Voldemort

Příspěvekod lord Voldemort » 06 srp 2019 10:41

Muf píše:
lord Voldemort píše:
Muf píše:
Moje jediné dvě pokuty v životě a hned 5 minut po sobě :wave: Také když si na to dnes vzpomenu tak se musím smát. No bylo to v dobách, kdy k MP vzali opravdu kde koho. Dnes je snad ten výběr přísnější.

Tohle je vtipný. Ty jsi porušil pravidla, opakovaně, dostal za to trest a měšťáci jsou idioti :D tak to jsi hrdina člověče!

Asi jsi můj příspěvek špatně pochopil. Pro mne to bylo ponaučení ale zároveň úsměvné. Nikoho jsem neohrozil, neomezil, ale v 7:15 v sobotu v lese, kde nebylo živáčka si tam na mne udělali cvičení. Rozhodně však z nikoho nedělám idioty. Imho ta cesta byla tehdy zcela nově označená zákazem.

Byl to počátek 90.let a tehdy u MP pracovali i lidé, kteří měli problém s psaním a čtením. Např. pan M.Č., který obrážel zábavy a vždy se snažil vyprovokovat rvačku. Dnes pracuje u drážní čety...

Tak to je jiná, když to bereš takto, tak :thumbup:

frysta

Příspěvekod frysta » 06 srp 2019 10:53

Sýkoru jako šéfa klubu beru zatím neutrálně. Oproti Salfickemu obrovská změna k lepšímu v komunikaci. Na druhou stranu jsem očekával pořádný průvan v klubu a jedinou větší změnou je odchod Hrabala, ještě k tomu dobrovolný. Sýkora to zřejmě zkusil po dobrém a bude ze strany podřízených "právem" potrestán. :) Šebek si jede svoje projekty, Dušan ho sem tam pomluvi, ostatní uvidíme. Třeba v nové sezóně najdeme mnoho změn přímo na zimáku. Kvalitní občerstvení, uklizené tribuny a wc, nové sponzory. :)
No a k MountCupu. Z našeho klubu vycházely informace, že se vyzkouší mladí a try out. Netušil jsem, že kluci ze Dvora mají šanci na Áčko, ale třeba jiné fakt nemáme. :)

Itchy

Příspěvekod Itchy » 06 srp 2019 11:12

Mně osobně Sýkora a jeho kroky imponují. Jasně, čekáme další změny, ale já věřím že přijdou. v klubu řízeným politiky bude poločas rozpadu delší.

Podle všeho ale máme pana Kverku tak nějak navíc. A to jek jsme pojali MFC je podle mně první větší přešlap. Je mně za ně trochu hanba. Ve středu čekám, že tam pošlou nějaký hráče ze základu, jinak budeme za totální kašpary. O výsledek nejde, jde o respekt k ostatním. Úplně zbytečný mínus...

Valda

Příspěvekod Valda » 06 srp 2019 11:43

tau píše:
Valda píše:Ze je ma omezeny chapeme, nicmene jsme v tyhle situaci nejen fanousci, ale i danovi poplatnici, ze jejichz kapsy je ted vlastne klub dotovan vic nez kdy jindy v historii a mame za to naopak stale klesajici sluzby: zastaraly web, mene clanku - o mladezi skoro nic, a soupiska treba bude aktualizovana pred startem ligy, aspon verim.

Mě, jako daňovýho poplatníka a tím pádem i de facto sponzora klubu, by ani tak nevadil zastaralej neaktualizovanej web, na kterej už stejně dávno nechodím.... Ale co mn pořádně sere, že i z mých daní jsou placeni troubové jako Salfický, Šebek a vyžírky v dozorčí radě (a to nejen v dozorčí radě klubu, ale v i radách ostatních městských společností). Lemplové, kteří nic nedělají, jen je tam jako nějakou odměnu dosadily politický strany... A notabene když je z mých daní placenej bejvalej estébák v čele dozorčí rady klubu....
Já být potenciální sponzor a vědět, že část peněz, který bych klub dal, jde na platy a prebendy těchto nicneděláků, tak klubu nedám ani kačku....

Chtel a snazil jsem se to udrzet v nejakych minimalnich narocich fanouska-poplatnika :)) Jinak souhlas, celkove z nasich dani ma spousta rodin krasny business. V soucasne konstelaci vlastnickych vztahu v klubu se ale tomuhle tematu vyhnout neda ...proste mame ted dalekove vetsi pravo se spoustu veci dozvedet.
A takove Vary to s pokorou a radosti delaji uz od webovych stranek, stejne tak dalsi kluby v tehle soutezi, ale i o soutez niz.

Valda

Příspěvekod Valda » 06 srp 2019 12:15

Tak jsem zkounul web ...taky tam moc nechodim. Za posledni dobu tam HoH nicmene dava prispevku hodne - je to dost o youtube, takze tady si to nepustim (jsem doooost daleko a internet spis spatnej a v praci to taky neni uplne idealni :) ). Urcite bych si umel predstavit treba rozsahlejsi nebo jine, ale to uz je o diskuzi. Web tim aktualizovan je. Zda se mi to hodne v rozsahu zprav socialnich siti, coz porad pokladam za problem a urcite bych uvital web novy. Nerikam ze spokojenost, ale "mrtvy" web neni :)

PCE.MAN

Příspěvekod PCE.MAN » 06 srp 2019 13:17

Tak koukám, že stačí, aby junci dostali na frak od Spartaku a ze Sýkory, který byl ještě před dvěma týdny fajn a bylo vidět, jak se věci mění, tak už je najednou nejdražší fanoušek.
Nevím, proč je tady kolem prohry mladých kluků taková diskuse. Že do Mechova nepojede z Áčka nikdo se vědělo dávno dopředu. Že tím pádem mladí kluci, od týmu jako je Spartak, schytají rychtu, to je logický. Že trenér jasně řekl, že si turnajem v Mechově nenechá nabourat letní přípravu, to jenom schvaluji. Hráči jsou teď po tom zápřahu zatavení a nevím proč by jim měl nakládat. Já s ním souhlasím. Na ten turnaj jsme se neměli přihlašovat. Zároveň ukřivděný Mechov mohl klidně pozvat někoho jiného. Info měli jasné jaký tým tam pojede, pokud budou na naší účasti trvat.

Do zápasů bych neposílal jednu lajnu z Áčka. Na výsledek zápasu by to stejně nemělo vliv. Stejně by ty góly mladí kluci dostali. A posílat zatavený hráče do zápasu, aby se vyhovělo Mechovu? Říkám si proč jako. Jestli nás nechtějí zvát, ať nás nezvou. Mě ty jejich držky stačí vidět 2x sezóně. Víckrát je vidět nepotřebuji.

lord Voldemort

Příspěvekod lord Voldemort » 06 srp 2019 13:25

digitalmouse píše:
Itchy píše:Tak predpokladam, ze s timhle dresem borci od vedle v sezone nevyjedou. To bude na ten Junek Cup.

Jsou to dresy jen na Mountfield Cup. Ale i tak, je to hruza...

Mně se ty dresy líbí. Myslím si, že záleží na subjektivním pocitu. Jako u většiny design věcí.

woe

Příspěvekod woe » 06 srp 2019 17:32

Muf píše:
FOGLIK píše:První dva zápasy a začíná se to pomalu vařit jako loni. Teda myslím mimo led.

Ono totiž když odhlédneme čistě od soupisky A-Týmu, tak se v podstatě nestalo nic zásadního. Sýkora je jen takový nový nárazník bez větších pravomocí, byť je oproti Salfovi alespoň vzdělaný. :think:

Čekám prostě ráznější změny ve způsobu řízení klubu a výsledky práce managementu především - spokojen tedy nejsem. :problem:

Taky čekám. Změny nikde. Stále to smrdí lží a starými strukturami. Pokud to zase letos nebude fungovat, tak už to asi řádku notorických doufalistů pošle na koronárku.
Ani Řím nepostavili za den
Je otazka, kdy se v nasich ruinách začne stavět. Autobusaci jsou v poho. Pianko. Lehárko.
Stále poslední...

Mišel

Příspěvekod Mišel » 06 srp 2019 17:39

Takže to, že hráli junci a kluci ze Dvora je důvod, že kluci byli na ledě chvilku a Lubina nechtěl aby hned šli na takový zápasy....Lubina oznámil svoje stanovisko vedení klubu a to to respektovalo.....
užijeme si to :pivko:

Grimley
Administrátor

Příspěvekod Grimley » 06 srp 2019 18:43

No je pravda, že já jsem z tohohle až pohrdavýho přístupu k Mountfield Cupu lehce roztrpčen. Chápu, že klub chtěl asi Shönovi vrátit jeho nabubřelost a to, že je pračurák, ale tímhle stylem to není hodno extraligového klubu. Pakliže je možnost v rámci přípravy sehrát utkání s Moskvou, nemuselo se to takhle promrdat. Jak již padlo, o účasti na mountfield cupu se vědělo několik měsíců dopředu, možná stačilo začít přípravu o tejden dřív? No uvidíme, na druhou stranu pokud takto provedená příprava A-týmu, kdy si někteří hráči nemohli odskočit odehrát (z mého pohledu celkem prestižni) match se Spartakem, povede k lepším výsledkům v ELH, čert vem nějakej mechovskej pohár.

Trošku mě jímá hrůza, jak se celej FB zaklíná mantrou “jste čuráci, nechápete smysl try-outu, já jsem spokojenej” .... a já se přiznávám, asi fakt nechápu smysl takovéhoto try-outu, kdy se proti prestižnímu (z mého pohledu) soupeři postaví kluci ze Dvora ... ale nebudu jen sejčkovat (Sejku ještě jednou díky za vše), takže se těším na příští tejden na MZK a doufám, že jak optimisticky začla vypadat nová sezóna (po oznámení příchodů), bude i pokračovat příprava na ní :)
Pardubice ole

lord Voldemort

Příspěvekod lord Voldemort » 06 srp 2019 19:41

Připojuji se se svým skromným názorem, že absolutně nekoncepční kluci z dvora a pár try outistů je ubohost. Kdyby toto udělali Hradečáci, tak tu všichni dojednoho hovoříme o zakomplexovaných hovadech z MHK. Mohlo se to odehrát s důstojností.

Vyky

Příspěvekod Vyky » 06 srp 2019 21:01

Sweník píše:to jimmypop:
To já vím, ale vyjádření pana Sýkory je staré pár dnů. Vím, že o tom nemůže rozhodovat sám, ale nějaký čas již uběhl a pár lidí tady má informace, tak mne jen napadlo, jestli už se o tom něco neví. Zkrátka jestli má Ondřej i nadále pohodičku, klídek, nohy na stole a dál shání sponzory přes email.. ;-)

Tak Ondřej po nástupu "nejdražšího fanouška" :crazy: :modlitba: rozhodně žádnou pohodičku nemá a už zítra se možná(doufám) rozhodne o jeho osudu

matér

Příspěvekod matér » 06 srp 2019 22:41

No, pokud to dopadne jako baráž, tzn. konec sezony příprava a pak celkem s přehledem udržet ligu, nemám problém si vyslechnout pár peprnejch narážek. S uvědoměním, v jakým stavu klub byl a je, není jiná cesta než si jít tvrdě za svým. Lubkovi tady fandím, velmi fandím! Druhým dechem dodávám, že jak konec sezony, tak prezentace v přípravě je vzhledem k soupeřům opravdu nedůstojná. Mech ale věděl do čeho jde, tak ať si kecy nechají, je to komedie. Snad se ale kluci u nás do příště nějak domluví, zbytečně to dále vrhá stín a kazí už tak pošramocecnou pověst.
https://hcdynamo.cz/clanek.asp?id=9803 ... od te doby ANO, stabilne destabilizovani :clap:
Hromosvod #60 s úctou a respektem odstaven.

tomaso25

Příspěvekod tomaso25 » 07 srp 2019 08:26

Vyky píše:Tak Ondřej po nástupu "nejdražšího fanouška" :crazy: :modlitba: rozhodně žádnou pohodičku nemá a už zítra se možná(doufám) rozhodne o jeho osudu

Držíme palečky, aby to dopadlo pro klub dobře a Ondřej si zabalil věci a odevzdal klíče. A pokud možno už definitivně, ne jako v minulosti, kdy se vždy po krachu novýho rita cca za rok vrátil.

tau

Příspěvekod tau » 07 srp 2019 08:34

Víte co je divný?

Že Salfický stále za klub uzavírá smlouvy jako předseda představenstva...
Např. smlouva ze 6. června s BPA....

HOCKEY CLUB DYNAMO PARDUBICE a.s.
se sídlem: Sukova třída 1735, 530 02 Pardubice - Zelené Předměstí
IČO: 60112476
DIČ: CZ60112476
zastoupena: panem Dušanem Salfickým, předsedou představenstva
a panem Mgr. Ondřejem Šebkem, členem představenstva
.
.
.

V Praze, dne 6. 6. 2019

Přitom Sýkora byl zvolen předsedou představenstva 7. května, tedy měsíc předtím.....

kedar

Příspěvekod kedar » 07 srp 2019 08:44

tau píše:Víte co je divný?

.
.
.

V Praze, dne 6. 6. 2019

Přitom Sýkora byl zvolen předsedou představenstva 7. května, tedy měsíc předtím.....

no skoro to vypadá,jako by byl Sýkora nastrčenej pro fanoušky a jinak se nic nezměnilo.

JJenda

Příspěvekod JJenda » 07 srp 2019 08:50

https://or.justice.cz/ias/ui/rejstrik-firma.vysledky?subjektId=63855&typ=PLATNY

No podle výpisu z OR je předsedou Sýkora

Nicméně v době podpisu smlouvy ještě nemusela být listina (viz níže) zanesena do OR a podle platného výpisu byl ještě předsedou Salfa...

Nevím, jak to je, jestli je předseda představenstva změněn dnem hlasování, nebo dnem zápisu do OR.

https://or.justice.cz/ias/content/download?id=5044e4a50c874d8e88815abbae59750b

vocas

Příspěvekod vocas » 07 srp 2019 08:51

kedar píše:
tau píše:Víte co je divný?

.
.
.

V Praze, dne 6. 6. 2019

no skoro to vypadá,jako by byl Sýkora nastrčenej pro fanoušky a jinak se nic nezměnilo.

Obchodní rejstřík: aktuální výpis | úplný výpis | vztahy osob (1) | sbírka listin (59)
Datum vzniku a zápisu:
23. březen 1994
Spisová značka: B 1078 vedená u Krajského soudu v Hradci Králové
Obchodní firma: HOCKEY CLUB DYNAMO PARDUBICE a.s.
Sídlo: Sukova třída 1735, Zelené Předměstí, 530 02 Pardubice
Identifikační číslo:
60112476
Právní forma:
Akciová společnost
Předmět podnikání: koupě zboží za účelem jeho dalšího prodeje a prodej
reklama a propagace
organizování veřejných sportovních soutěží
pronájem motorových vozidel
zprostředkovatelská činnost v obchodě a informačním servisu
pořádání tělovýchovných kurzů
činnost sportovních instruktorů a trenérů v oblasti ledního hokeje, kopané, basketbalu, házené, golfu, tenise, squashe, atletiky, posilovacích a strečinkových cvičení, in-line hokeje, zrtv, turistiky, plavání, veslování, boxu, lyžování a cyklistice
Člen představenstva, předseda: Mgr. Martin Sýkora
Hradec Králové
Den vzniku členství: 6. květen 2019

Člen představenstva: Dušan Salfický
Pardubice
Den vzniku členství: 16. leden 2017
Člen představenstva: Mgr. Ondřej Šebek
Pardubice
Den vzniku členství: 1. prosinec 2017
Člen dozorčí rady, předseda: Ing. Ivan Šubrt
Slovenská republika
Den vzniku členství: 4. únor 2019

frysta

Příspěvekod frysta » 07 srp 2019 09:00

Sýkora byla ofiko zapsán až 7.6.2019, takže 6.6. byl předsedou ještě Dušan.
Screenshot_20190807-100150_Samsung Internet.jpg

Pilsner Urquell

Příspěvekod Pilsner Urquell » 07 srp 2019 09:10

Ahoj všichni vespolek. Dlouho jsem tu nebyl ale dění kolem našeho klubu diskutuji stále s kamarády a ke Zmrdfield Cupu jedno. Je to k hounu, hrát s Hradcem 4x nederby v sezóně stačí, další měření sil jen zevšedňuje tyto ligové bitvy. Jestli si v H.K. myslí že ten jejich pohár má nějakou prestiž,tak ať si to myslí. Pro nás je to podle mého úplně zbytečný turnaj. Ať si tam honí trika herr Prasopes i s tim jejich Pardubákem Kmonďou :dance:

Zpět na “Diskuzní forum”