Hokej

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

FOGLIK

Re: Hokej

Příspěvekod FOGLIK » 16 srp 2019 23:07

in-spyder píše:Je pravda, ze letos tady je více optimismu, než asi lze čekat. Kroky ve skládání kádru vesměs pozitivní, leč bohužel dojedeme na to, ze se po prosrany sezóně a sezonách předchozích to jádro těch hráčů bude skládat dlouho. Přišli 4, 5 vesměs kvalitních hráčů, leč na vyhazov bylo 2/3 kádru a to proste nahradit, obmenit jednoduše nejde.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Loni bylo také spousta optimismu. A až do první čtvrtiny to jakštakš šlo. Nebo přesněji řečeno do voleb.
Já říkám, že hlavně musí najít týmovou chemii. aby drželi pohromadě.Nesmí se najít žádný rozesírač. Pak to půjde.
Hlavně žádné překotné turbulence.

Itchy

Příspěvekod Itchy » 16 srp 2019 23:36

Vykon bohuzel bez jiskry, chvilkama az trapnej. Finale turnaje a nehraje nam jedna cela lajna. Nechapu.

Abych jenom neremcal, libi se mne Poula. Je fakt nabusenej a veri si. Snad mu to pujde. Pozitivne mne prekvapuje Latal. Sledoval jsem Ivana a myslim, ze ma potencial. Celkem se hejbal a veril si.

Bucko je od extraligy jeste daleko a Nedbala vymazat ze sestavy a odeslat do pralesa s kyblem puku k tomu.

Celkove se desim obrany.

Nevim jestli se to da okecavat treningem, ale jsme pomalejsi a duraz taky nic moc.

S Kosicema doma by se prohravat nemelo.

monfils88

Příspěvekod monfils88 » 17 srp 2019 06:45

Já být manažerem tak udělám cokoliv abych přivedl hráče jménem Marcel Haščák
Ten kluk je úplně jinde a aby hrál v Košicích je škoda když jsem byl na zápase Košice Vladivostok tak před ním klobouk dolů to samé včera

fansDKnL

Příspěvekod fansDKnL » 17 srp 2019 06:54

monfils88 píše:Já být manažerem tak udělám cokoliv abych přivedl hráče jménem Marcel Haščák
Ten kluk je úplně jinde a aby hrál v Košicích je škoda když jsem byl na zápase Košice Vladivostok tak před ním klobouk dolů to samé včera

To jsem si říkal už minulý rok, proč ho nezkusili, když skončil v Kometě.

FOGLIK

Příspěvekod FOGLIK » 17 srp 2019 07:54

fansDKnL píše:
monfils88 píše:Já být manažerem tak udělám cokoliv abych přivedl hráče jménem Marcel Haščák

To jsem si říkal už minulý rok, proč ho nezkusili, když skončil v Kometě.

Nechtěl být doma z rodinných důvodů?

Dynamík Jistič

Příspěvekod Dynamík Jistič » 17 srp 2019 08:58

Bohužel jsem se nedostal osobně ani na jeden zápas memoriálu, ale přidám pár svých poznatků od počítače.

Nejdřív chci říct, že nechápu kritiku systému tohoto turnaje. Pořád se jedná hlavně o přípravu, kde je potřeba vyzkoušet všechno co se dá. A to, že se jezdí po zápase nájezdy za bonusový bod se mi líbí a ukazuje se, že jsou ty bonusový body z nájezdů v tabulce turnaje důležitý. Alespoň to není turnaj jako každej jinej. Samozřejmě hoši z Mechova to budou vždycky zpochybňovat, protože je to turnaj náš a né jejich. Ale příští rok sem přijedou stejně znova, protože je to pro ně ekonomicky výhodný.

Branka: Štěpánek jasně lepší než Káca. Což jsme tak nějak předpokládali. Patřím mezi ty, kteří Kácu dost často hájí, ale už i já nad ním začínám pomalu lámat hůl. Nechci ho ale odepisovat po pár špatných zápasech v přípravě, ale pokud se nezlepší, tak je pro nás jako dvojka fakt zbytečně drahej luxus. Doufejme, že Štěpánek bude mít formu a budou se mu vyhýbat zranění.

Obrana: Obrana pro mě byla překvapivě náš největší průser na turnaji. A o to větší, že byla vlastně v kompletním složení. Minimálně ten jeden bek musí ještě dorazit. Količ celkově na turnaji nic moc. Ale on se zvedne. O to strach nemám.

Útok: Největším překvapením pro mě byl Látal. Pokud bude takhle pokračovat dál, tak strčí hravě Perreta do kapsy. Jasně se ukázalo, že budeme mít zřejmě jednu TOP lajnu, která bude jasně převyšovat všechny ostatní. Uvidíme, jak do tý lajny zapadne Kindl. Hochům z Try-outu poděkovat a rozloučit se.

Od počítače mě úplně neskutečně srala ta diskotéka, co se tam neustále hrála. To bylo snad ještě horší než v průběhu loňský sezóny. Přišlo mi od PC, že tam snad byl nějakej DJ, co tu hudbu pouštěl. A do toho ještě furt vyřvával a rozkuřoval diváky. To jsou věci, který mi na hokeji fakt vadí. A tý dementní melodie při vyloučení se už zřejmě nezbavíme.

Nakonec mám ještě dotaz na ty nový plexi. Nebyl jste někdo ve 113? Je přes trestný a box trestoměřičů alespoň něco vidět?
Děkuji rozvojovém fondu za to, že koupil ty nejzkurvenější mantinely na světě.

Sweník

Příspěvekod Sweník » 17 srp 2019 10:55

Dynamík Jistič píše:Od počítače mě úplně neskutečně srala ta diskotéka, co se tam neustále hrála. To bylo snad ještě horší než v průběhu loňský sezóny. Přišlo mi od PC, že tam snad byl nějakej DJ, co tu hudbu pouštěl. A do toho ještě furt vyřvával a rozkuřoval diváky. To jsou věci, který mi na hokeji fakt vadí. A tý dementní melodie při vyloučení se už zřejmě nezbavíme.

To mi povídej. Přišlo mi, že to musí pouštět nějaký týpek, co dělal před patnácti až dvaceti lety DJ v Patapufu a zamrzl. Hnus, absolutně nic, co by se hodilo k hokeji.. A ta dementní odrhovačka při vyloučení, to je přímo trapas extraligy..

Snad změní i tohle, když už chceme za příšernými sezonami udělat tlustou čáru..

digitalmouse
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod digitalmouse » 17 srp 2019 11:56

Sweník píše:
Dynamík Jistič píše:Od počítače mě úplně neskutečně srala ta diskotéka, co se tam neustále hrála. To bylo snad ještě horší než v průběhu loňský sezóny. Přišlo mi od PC, že tam snad byl nějakej DJ, co tu hudbu pouštěl. A do toho ještě furt vyřvával a rozkuřoval diváky. To jsou věci, který mi na hokeji fakt vadí. A tý dementní melodie při vyloučení se už zřejmě nezbavíme.

To mi povídej. Přišlo mi, že to musí pouštět nějaký týpek, co dělal před patnácti až dvaceti lety DJ v Patapufu a zamrzl. Hnus, absolutně nic, co by se hodilo k hokeji.. A ta dementní odrhovačka při vyloučení, to je přímo trapas extraligy..

Celkový hudební výběr je strašná trapárna. Fakt nevím kdo to vymyslel...

Už jsem to tu v minulosti psal. Pokud se tu někdo snaží kopírovat NHL nebo mistrovství světa, tak je to špatně. Klubovej (obzvlášť v ČR) a mezinárodní hokej je něco úplně jinýho. Tady se jde především podpořit tým a koukat na hru, na MS je to celkově hlavně zábava. Tam se možná hodí jiná muzika, roztleskávačky apod., ale tady fakt ne. A ani např. na MS v Dánsku to nebylo tak trapný jako teď v Pardubicích.
:salfa: a spol. VEN!

woe

Příspěvekod woe » 17 srp 2019 12:34

Tak vám nevím. U mě hnusná pachuť. Absolutně jalový try out, navoněná bída, přikrytá honosnou samolepkou MZK. Fakt si toto Zbyněk zasloužil? Má to pachuť loňského brandu...velká sláva a přitom prd. Proč se přáteláky na test try outistů musí zaštítit Zbyňkovo jménem? Brand valí na stejné koleji.
Ať žije kontinuita. Stabilně ve sr...ách... #70adost...

JirkaPCE

Příspěvekod JirkaPCE » 17 srp 2019 12:59

woe píše:Tak vám nevím. U mě hnusná pachuť. Absolutně jalový try out, navoněná bída, přikrytá honosnou samolepkou MZK. Fakt si toto Zbyněk zasloužil? Má to pachuť loňského brandu...velká sláva a přitom prd. Proč se přáteláky na test try outistů musí zaštítit Zbyňkovo jménem? Brand valí na stejné koleji.

Já bych to teda tak rozhodně neviděl, že jsme k tomu turnaji z naší strany přistoupili nedůstojně. Všechny zápasy hráli největší posily, akorát Kindl byl na tom srazu, že všichni hráči na zkoušku byli k ničemu a akorát každou tu lajnu táhli dolů, je věc druhá. A že dostanou příležitost v přípravě naši mladí hráči, je podle mě logické. Navíc nebyli k dispozici na celý turnaj Kindl i Machala, tak se ty útoky musely nějak doplnit.

Adze

Příspěvekod Adze » 17 srp 2019 13:02

Pridavam se ke kritikum tracklistu a znelek na nasich utkanich.. to je neskutecna komedie.. vcera jsem koukal na zapas pres youtube a tam to clovek “prozil” opravdu naplno. Jsem rikal ze to ma snad na starost nejaky kolotocar. Opravdu trapne.. o znelce pri vylouceni ani nemluvim..
Chce to do toho trochu pichnout protoze je to otresny.

frysta

Příspěvekod frysta » 17 srp 2019 17:42

Tak mimo turnaj. Včera večer byl v Pce Říha. Po cestě k "Český hokej" autu působil poněkud unaveně. :) V tu chvíli jsem si říkal, že jsme dlouho neřešili žádnou aferu. :)

woe

Příspěvekod woe » 17 srp 2019 19:06

Už to tu proběhlo. Nevím, zda jsou to drby, ale Miloš prý umí zachlastat. A prý často. A hodně.
Ať žije kontinuita. Stabilně ve sr...ách... #70adost...

Propulse

Příspěvekod Propulse » 17 srp 2019 19:25

woe píše:Už to tu proběhlo. Nevím, zda jsou to drby, ale Miloš prý umí zachlastat. A prý často. A hodně.

To umi. Vzdycky umel :-)

Sweník

Příspěvekod Sweník » 17 srp 2019 20:03

woe píše:Už to tu proběhlo. Nevím, zda jsou to drby, ale Miloš prý umí zachlastat. A prý často. A hodně.

On i legendární Ivan Hlinka údajně lil první ligu, ostatně ty jejich tiskovky potom stály za to.. :-) Nemají to ti trenéři asi jednoduché..

kedar

Příspěvekod kedar » 18 srp 2019 05:24

Jj Hlinka za to dokázal pořádně vzít.
Osobně si ho pamatuji z hotelu Labe ze třinácky,když tady hrál Litvínov a on ho trénoval, tak jsme se tam potkali, no hezky to tam roztáčel,dveře u výtahu mu byly malý. :wave:

Propulse

Příspěvekod Propulse » 18 srp 2019 09:55

Bych klidne vzal Zbynka Michálka. 36 let, pravak. Z NHL ma vydelano, nemusel by chtit ranec. ale tam jde asi o to, jestli vubec trenoval a ma zajem dal hrat hokej..

Adze

Příspěvekod Adze » 18 srp 2019 10:13

Propulse píše:Bych klidne vzal Zbynka Michálka. 36 let, pravak. Z NHL ma vydelano, nemusel by chtit ranec. ale tam jde asi o to, jestli vubec trenoval a ma zajem dal hrat hokej..

Oni myslim nejsou ani v CR. vzdy se trhnul od rodiny a dorazil pro “uspech”
Je strasne malo volnych beku pravaku.. cesi a slovaci v podstate vubec.. Snad jen jeste Hunkes ktery mel loni nejake velke zraneni.. ty dva roky zpet co u nas zacal tak nevypadal spatne.. vek ale nezastavis.
A cizinci to je velka loterie a mit z nich celou obranu by asi nebylo dobre..
Skoda ze v dobe kdy byl k mani treba Riha nebo Stritesky se menilo vedeni ktere pak hned resilo hlavne Kolare.

Gumid

Příspěvekod Gumid » 18 srp 2019 10:17

Adze píše:
Propulse píše:Bych klidne vzal Zbynka Michálka. 36 let, pravak. Z NHL ma vydelano, nemusel by chtit ranec. ale tam jde asi o to, jestli vubec trenoval a ma zajem dal hrat hokej..

Je strasne malo volnych beku pravaku.. cesi a slovaci v podstate vubec.. Snad jen jeste Hunkes ktery mel loni nejake velke zraneni.. ty dva roky zpet co u nas zacal tak nevypadal spatne.. vek ale nezastavis.
Skoda ze v dobe kdy byl k mani treba Riha nebo Stritesky se menilo vedeni ktere pak hned resilo hlavne Kolare.

Hunkes ukončil kariéru ze zdravotních důvodů.

Adze

Příspěvekod Adze » 18 srp 2019 10:24

Gumid píše:
Adze píše:

Hunkes ukončil kariéru ze zdravotních důvodů.

To je nejaka cerstva informace ne?
Ze zacatku srpna clanek..
https://www.hokej.cz/hunkes-skoncil-v-l ... se/5041143

fansDKnL

Příspěvekod fansDKnL » 18 srp 2019 11:51

Myslím si, že už na to nemá. V Brně byl hodně špatný

Gonzales277

Příspěvekod Gonzales277 » 18 srp 2019 15:19

digitalmouse píše:
Sweník píše:

Už jsem to tu v minulosti psal. Pokud se tu někdo snaží kopírovat NHL nebo mistrovství světa, tak je to špatně. Klubovej (obzvlášť v ČR) a mezinárodní hokej je něco úplně jinýho. Tady se jde především podpořit tým a koukat na hru, na MS je to celkově hlavně zábava. Tam se možná hodí jiná muzika, roztleskávačky apod., ale tady fakt ne. A ani např. na MS v Dánsku to nebylo tak trapný jako teď v Pardubicích.

Sice jsem z letošního MZK viděl jen poslední třetinu finálového utkání, ale ta music, to je paskvil na Entou :crazy: Kdo to má na starost, ví někdo? Že bych mu poslal “děkovný” mail... :whistle:

Adam

Příspěvekod Adam » 18 srp 2019 15:25

Gonzales277 píše:
digitalmouse píše:
Sweník píše:

Sice jsem z letošního MZK viděl jen poslední třetinu finálového utkání, ale ta music, to je paskvil na Entou :crazy: Kdo to má na starost, ví někdo? Že bych mu poslal “děkovný” mail... :whistle:

Marketingový manažer Hrabal

Gumid

Příspěvekod Gumid » 18 srp 2019 15:52

Adze píše:
Gumid píše:
Adze píše:
To je nejaka cerstva informace ne?
Ze zacatku srpna clanek..
https://www.hokej.cz/hunkes-skoncil-v-l ... se/5041143

Aha, tohle info nemám. Omlouvám se.

lord Voldemort

Příspěvekod lord Voldemort » 18 srp 2019 16:53

Tak jsem si na webu přečetl, jak je MZK skvělým turnajem. Nějak mi nepřijde skvělejší než Mountfield cup kam jsme zbaběle poslali Dvůr. Nemohu si pomoci, nějak je mi stydno.

Zpět na “Diskuzní forum”