Hokej

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Dante

Re: Hokej

Příspěvekod Dante » 18 srp 2019 17:02

K té hudební sračce: byl jsem jen na mači se zlodějema a je to fakt hnus, nebaví to a ničí atmosféru. A ten kleštěnec, co do toho občas něco zakvičí je kdo? A jen malá vsuvka. Proti soudruhům nebylo potřeba repráků a šlo to. Tak jako vždy.

Grimley
Administrátor

Příspěvekod Grimley » 18 srp 2019 17:08

K hudbe se nema cenu vyjadrovat...bylo to jak kdyz nekdo pousti nekde na zabave pisnicky a chce honem honem ukazat co vsechno ma na playlistu.... horkyze slize... v pulce najednou konec a divokej bill.... :crazy:

Znelka pri vylouceni - kritizoval jsem loni touhle dobou, kdy mi pred fans berlina bylo trapne .... pak mi bylo trapne pred celou ELH ale tem kasparum (zdravim Honzo) to asi sedi.....

Ohledne repraku na jihu - na mechov nebyly a super.... proti Kosicim des a bes.... za prvy ten speaker je proste koste a za druhy strasne to rusi.... ale co uz.... nejak se to holt bude muset zas prezit i s reprakama
Pardubice ole

Gumid

Příspěvekod Gumid » 18 srp 2019 18:05

Lubina ve videu říká, že v týmu se ihned po finále udělal řez. Asi je brzy fanouškům napsat, kdo zůstává, že? Nebo je ještě moc práce s organizací turnaje? :nuda:

Tak ještě 13 dnů vydržet.

https://www.youtube.com/watch?v=ICnT27z ... e=youtu.be

fansDKnL

Příspěvekod fansDKnL » 18 srp 2019 18:11

Grimley píše:K hudbe se nema cenu vyjadrovat...bylo to jak kdyz nekdo pousti nekde na zabave pisnicky a chce honem honem ukazat co vsechno ma na playlistu.... horkyze slize... v pulce najednou konec a divokej bill.... :crazy:

Znelka pri vylouceni - kritizoval jsem loni touhle dobou, kdy mi pred fans berlina bylo trapne .... pak mi bylo trapne pred celou ELH ale tem kasparum (zdravim Honzo) to asi sedi.....

Ohledne repraku na jihu - na mechov nebyly a super.... proti Kosicim des a bes.... za prvy ten speaker je proste koste a za druhy strasne to rusi.... ale co uz.... nejak se to holt bude muset zas prezit i s reprakama

Znělku při vyloučení hrajou nebo hráli na více stadionech. Samozřejmě to neznamená, že ji musí hrát. Ale mě osobně to je jedno, já tam chodím na hokej a ne poslouchat hudbu.

Grimley
Administrátor

Příspěvekod Grimley » 18 srp 2019 18:18

Me spis slo o konkretni znelku - jak nekde z nejakyho lacinyho cirkusu :)

A i kdyz clovek chodi na hokej, tak to neznamena, ze ta hudba je proste na hovno :) bohuzel je to delany asi tak, aby to bylo moderni a tomu ja holt nerozumim :D ale zmixovat pisnicky tak, ze v pulce najednou konec a zacne jina... to je dost.... "moderni" :think:
Pardubice ole

Dynamík Jistič

Příspěvekod Dynamík Jistič » 18 srp 2019 18:45

Mě třeba vždycky dostane, když už kotel konečně rozjede pořádně nějakej chorál, tak z režie tam pustěj pro jistotu nějaký TUC TUC. Nebo před naší přesilovkou, když se zpívá "pojďme Tesla dáme gól", tak to taky většinou přehlušej nějakou hudbou. Se divím, že třeba tohle Dynamofans nevadí. A přitom by možná stačilo, kdyby ta hudba na nebyla tak nahlas... Když pak začne hlasatel nabádat lidi, aby začali fandit, tak to mi přijde hrozně trapný na všech stadionech. Jediná výjimka byly za starejch časů Vítkovice. Tam mě to vždycky bavilo, když tam hlasatatel křičel: A podpoříme náš tým. Vííííítkovicééé... Vííííítkovicééé :thumbup:
Děkuji rozvojovém fondu za to, že koupil ty nejzkurvenější mantinely na světě.

Grimley
Administrátor

Příspěvekod Grimley » 18 srp 2019 18:54

A ty oslavy po golu jsou jeste takovy nejaky nadivoko :D ale mozna tomu jen nerozumim .... v podstate se dvakrat slavi (strasne dlouho se toci salou) ... potom se vyvola hrac... a za chvili je jeste vyvolan znova hrac hlasatelem (za pdoplnovani prijmeni kotlem) :roll: ale asi to tak ma bejt :))
Pardubice ole

subris

Příspěvekod subris » 18 srp 2019 19:02

[quote="Gumid"]Lubina ve videu říká, že v týmu se ihned po finále udělal řez. Asi je brzy fanouškům napsat, kdo zůstává, že? Nebo je ještě moc práce s organizací turnaje? :nuda:

.. No asi Šuspik se Šestákem zapijeji druhé místo na Ondrove turnaji, který vymyslel..

A na hudbu a další blbiny si nestezuje, průzkumy inženýrů Š plus H nelzou :D :D

Dobrý den,
proč se během zápasu dává na kostce to tancovaní z těma rukama
máchání pro malé děti. Můžete to stáhnout z kostky? Je to akorát trapný.

Děkuji Tomáš

Odpověď:
Dobrý den, na doprovodný program při utkáních Tipsport extraligy pečlivě vnímáme podněty od fanoušků na jejich další vylepšování, děkujeme Vám za názor. V tuto chvíli ale většina fanoušků dle našich průzkumů tuto aktivitu zaměřenou na nejmenší příznivce vítá.
... jsme otevřeným klubem, komunikace s fanoušky je velmi důležitá. Názor fanoušků je pro Dynamo velmi důležitý. Ať žije Brand

Sweník

Příspěvekod Sweník » 18 srp 2019 19:19

Dětem se to líbí.. Tydlidum. :-)

digitalmouse
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod digitalmouse » 18 srp 2019 19:41

O fanoušky a návštěvníky nejde, hlavně že se to líbí tomu kdo to vymyslel...
:salfa: a spol. VEN!

woe

Příspěvekod woe » 18 srp 2019 19:57

To je fajn, že se řeší vylučovací píseň ( mimo jiné Spanish flea je myslim instrumentálka na pohodu, je jen špatně použita). Ruku v ruce jde při vyloučení na kostce ta silueta hráče a mříže... to je grafika z padesátých let minulého století. omg.
Muzika je bída, ale rock zvolna z hokejových arén mizí. Na Spartě byl takový cirkus už několik roků zpět...k nám se to plíživě implementovalo taky.
Publikum na zimáku se zvolna mění. Zvykejte si, že mladší vytěsňují starší :)

Možná až se začne hrát dobrý hokej, že vzroste míra tolerance.
Pro mě byl totální hnus nálet žampiónů. Ti se snad nevrátí. I když...letos by mi to zas až tolik nevadilo. Držím autobusakům palce, ať to nepošlou do pralesa. A nemám je rád. Krásně z toho vybruslili...
Ať žije kontinuita. Stabilně ve sr...ách... #70adost...

Adze

Příspěvekod Adze » 18 srp 2019 19:59

digitalmouse píše:O fanoušky a návštěvníky nejde, hlavně že se to líbí tomu kdo to vymyslel...

Presne tak!! Nam se to libi a nazor tech blbcu co nam na zimak chodi ve velkem poctu i kdyz hokej a vse kolem stoji za hovno me nezajima..
Takle se na klubu premysli.. nebo urcite premyslelo.
Naposledy upravil(a) Adze dne 18 srp 2019 20:37, celkem upraveno 1 x.

tomaso25

Příspěvekod tomaso25 » 18 srp 2019 20:13

Mně se tedy ten uřvanej tyátr nelíbí. Mix Michala Davida, Kabátu říznutej něčím, co proletí tak rychle, že to člověk ani skoro nepostřehne, dva tančící černoušky (nevšiml jsem si, že by publikum v Pardubicích na hokeji bylo rasově smíšený...) na obrazovkách, plechovou držku s mikrofonem a kisskameru jako bonus se snažím ignorovat.

Ale je tu jedno ale... Zkuste sledovat, jak na to lidi, co objevují na kostce, reagují. Většina se zasměje a reaguje v drtivý většině pozitivně. Děti nadšeně křepčí, ať je skóre 4-0 nebo 1-5... Tohle pouťový divadlo dost možná vyhovuje víc lidem, než si tady myslíme...

A že je ten náš tyátr navíc ještě totálně přeplácenej, to vychází z tvůrce obsahu onoho tyátru. Ten koncem srpna mizí, tak uvidíme, co vymyslí nástupci. Já se obávám, že základní "myšlenka" zůstane stejná...
Naposledy upravil(a) tomaso25 dne 18 srp 2019 20:20, celkem upraveno 1 x.
Charvát, Šebek, Salfický
budou škodit navždycky

frysta

Příspěvekod frysta » 18 srp 2019 20:15

Já teda nemám rád nostalgické kecy, ale pár vět k tomu vypustim. Za Karlose a spol. kotel žádné spikry nepotřeboval. Sestavu jsme znali sami a po gólech automaticky vyvolávali hráče. Hlasatel se vždy omezil na strohé konstatování a tak to i stačilo. Bubny rozjížděly 99% skandování a občas i vlny. Když bylo potřeba, tak si jih srovnal i gaučáky, aby zvedli prdele. :) Hudby bylo méně a taky nebyla moc pro děti. Stejně už by měly večer spát. :) Zkrátka, tohle regulování a napovídání je vizitkou současného kotle. Je slabý, neumí strhnout stadion ani na burácivé Dynamo a nevěřím, že se to v dohledné době zlepší. Finále jsem sledoval už na netu a zvuk mute přišlo velice rychle. :)

digitalmouse
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod digitalmouse » 18 srp 2019 20:29

Jako ač není rock zrovna moje krevní skupina (rád si ale poslechnu téměř comoliv), k hokeji prostě patří. Je to muzika vhodná nejen k tomuto typu sportu, ale dokáže i vyburcovat (snad) jak hráče tak fanoušky.

Vůbec nechápu kde se vzal ten "trend" že se z toho dělá cirkus. Jako opravdu když porovnáš u nás ligu a pak třeba MS, je to úplně o něčem jiným. MS je takovej "svátek" kam se jezdí nejen podpořit tým, ale celkově se pobavit, poznat místo konání... atmosférou a vším je to prostě o něčem jiným a vždy bude, narozdíl od ligy. A i tak to má svou úroveň - výběr hudby atd.

Já když to zkrátka porovnám jak to vypadá teď a jak to tu vypadalo třeba i jen 10 let zpátky, tak je mi vážně stydno. Pardubický fanoušek nebo i divák "gaučák" jezdí především za hrou, ne tancovat a dělat píčoviny. Tohle asi prostě "někdo" nepochopil...
:salfa: a spol. VEN!

Stars

Příspěvekod Stars » 18 srp 2019 21:18

ta diskotéka je pro mě hrůzostrašná, ale je to asi dobou, a je to v podstatě na každém zimáku, starý Pardubice, včetně fandění, kdo zažil Eden atd. jsou prostě pryč, člověk si musí zvyknout, repráky a pod. to je prostě realita....hlavně ať hrajem dobrý hokej, bez sestupových starostí, nevíte někdo, kdo bude místo Hrabala? s tím Šebkem to nějak vyšumělo, nebo se čeká až půjde Sýkora na město, že není naplněn rozpočet, a pak se třeba bude poroučet.....no uvidíme

tau

Příspěvekod tau » 18 srp 2019 21:53

Držte huby, remcalové. Vedení a mladým se to líbí..... Je to světovej trend, a my přece jsme (nebo se o to už několik let snažíme) světovej brand... Doby nějakejch přivožralejch rockerů jsou dávno pryč, tak sem tyhle "ejtýs, najntýs" přestaňte tahat...
Ideálně by režii zápasů měla mít pod palcem nějaká firma z Kočkovic impéria, to by byl teprve ten pravej kolotočáckej cirkus....
:-)

Propulse

Příspěvekod Propulse » 18 srp 2019 22:10

Machac do Kadaně, Bučko na try out do Košic

fansDKnL

Příspěvekod fansDKnL » 18 srp 2019 22:12

Grimley píše:Me spis slo o konkretni znelku - jak nekde z nejakyho lacinyho cirkusu :)

A i kdyz clovek chodi na hokej, tak to neznamena, ze ta hudba je proste na hovno :) bohuzel je to delany asi tak, aby to bylo moderni a tomu ja holt nerozumim :D ale zmixovat pisnicky tak, ze v pulce najednou konec a zacne jina... to je dost.... "moderni" :think:

Sorry, napsal jsem to blbě. Přímo tu naši znelku v Pce

Formess

Příspěvekod Formess » 18 srp 2019 22:12

tomaso25 píše:Mně se tedy ten uřvanej tyátr nelíbí. Mix Michala Davida, Kabátu říznutej něčím, co proletí tak rychle, že to člověk ani skoro nepostřehne, dva tančící černoušky (nevšiml jsem si, že by publikum v Pardubicích na hokeji bylo rasově smíšený...) na obrazovkách, plechovou držku s mikrofonem a kisskameru jako bonus se snažím ignorovat.

Ale je tu jedno ale... Zkuste sledovat, jak na to lidi, co objevují na kostce, reagují. Většina se zasměje a reaguje v drtivý většině pozitivně. Děti nadšeně křepčí, ať je skóre 4-0 nebo 1-5... Tohle pouťový divadlo dost možná vyhovuje víc lidem, než si tady myslíme...

A že je ten náš tyátr navíc ještě totálně přeplácenej, to vychází z tvůrce obsahu onoho tyátru. Ten koncem srpna mizí, tak uvidíme, co vymyslí nástupci. Já se obávám, že základní "myšlenka" zůstane stejná...

Ahoj na toho psychopatickyho dje jsem se ptal a bylo mi receno,ze byl domluven pouze na MZK.
Vzhůru k lepším zítřkům...

Smil Flaška z Pce

Příspěvekod Smil Flaška z Pce » 19 srp 2019 00:48

Propulse píše:Machac do Kadaně, Bučko na try out do Košic

https://hokej.cz/bucko-konci-v-pardubic ... ko/5041448
Snad nekončí úplně a má to místo Change ligy.

tau

Příspěvekod tau » 19 srp 2019 05:44

Dneska budou blázni z radnice řešit výstavbu fotbalovýho stadioni. Svačinářka Dvořáčková navrhuje stadion za půl miliardy. Ovšem v návrhu se výslovně neřeší parkování, přístupový komunikace ani revitalizace nejbližšího okolí. Je to čistě cena jen za ten barák....
Navíc tetka navrhuje celou půlmiliardu řešit pomocí úvěru a to konkrétně jen od jediný banky (KB). Žádný dotace, žádný vlastní zdroje. Takže čistý zadlužení.... Plus samozřejmě město bude platit náklady na provoz, předpokládá se, že ročně to bude přes 10 milionů....

Nejhorší je, že ta banda lemplů to odhlasuje. ANO sekta drží při sobě a svorně zvednou ruku pro jakoukoliv jimi navrženou píčovinu. A hlasy, který ji chybí k většině, dodají hloupí jedinci z jiných partají.....

Štenkovan

Příspěvekod Štenkovan » 19 srp 2019 05:55

tau píše:Dneska budou blázni z radnice řešit výstavbu fotbalovýho stadioni. Svačinářka Dvořáčková navrhuje stadion za půl miliardy. Ovšem v návrhu se výslovně neřeší parkování, přístupový komunikace ani revitalizace nejbližšího okolí. Je to čistě cena jen za ten barák....
Navíc tetka navrhuje celou půlmiliardu řešit pomocí úvěru a to konkrétně jen od jediný banky (KB). Žádný dotace, žádný vlastní zdroje. Takže čistý zadlužení.... Plus samozřejmě město bude platit náklady na provoz, předpokládá se, že ročně to bude přes 10 milionů....

Nejhorší je, že ta banda lemplů to odhlasuje. ANO sekta drží při sobě a svorně zvednou ruku pro jakoukoliv jimi navrženou píčovinu. A hlasy, který ji chybí k většině, dodají hloupí jedinci z jiných partají.....

Tak tady jde i pomerovani pindiku sic navrhovatella pravdepodobne pindik nema. Sousedi po letech asi opravdu zacnou. Takze my musime za kazdou cenu taky.

Adam

Příspěvekod Adam » 19 srp 2019 07:01

Štenkovan píše:
tau píše:Dneska budou blázni z radnice řešit výstavbu fotbalovýho stadioni. Svačinářka Dvořáčková navrhuje stadion za půl miliardy. Ovšem v návrhu se výslovně neřeší parkování, přístupový komunikace ani revitalizace nejbližšího okolí. Je to čistě cena jen za ten barák....

Tak tady jde i pomerovani pindiku sic navrhovatella pravdepodobne pindik nema. Sousedi po letech asi opravdu zacnou. Takze my musime za kazdou cenu taky.

A proč teda stopli ten levnější projekt, který zahrnoval i tu revitalizaci okolí?

Muf

Příspěvekod Muf » 19 srp 2019 07:29

Štenkovan píše:

Mne prostě ta cena za stadión s kapacitou cca. 5000 diváků přijde přemrštěná. Např. MOL aréna v D. Stredě, vyšla cca. na 22 mil. Eur, a to je od základu a s kapacitou 13 tisíc diváků. :think:

Zpět na “Diskuzní forum”