Hokej

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Propulse

Re: Hokej

Příspěvekod Propulse » 27 srp 2019 12:29

Tak bohuzel, Olesz podepsal Olomouc.

Lukas

Příspěvekod Lukas » 27 srp 2019 12:31

Propulse píše:Tak bohuzel, Olesz podepsal Olomouc.

No pekny toho bude skoda a myslel jsem ze je to uz domluveny

Propulse

Příspěvekod Propulse » 27 srp 2019 12:35

Lukas píše:

Rodina rozhodla, neda se nic delat.

denyip

Příspěvekod denyip » 27 srp 2019 12:36

Lukas píše:

Skoda , uz jsem mu hledal misto v prvnich dvou petkach.... bude to mit bliz domu , to asi rozhodlo

Muf

Příspěvekod Muf » 27 srp 2019 12:42

denyip píše:
Lukas píše:

Skoda , uz jsem mu hledal misto v prvnich dvou petkach.... bude to mit bliz domu , to asi rozhodlo

Jednoznačně. On to i v rozhovorech během léta říkal.

Důraz na brankovišti nám chybí, co takový Jarůšek? (Teď to asi schytám :wave: )

Sweník

Příspěvekod Sweník » 27 srp 2019 12:45

Njn, holt si budeme muset vychovat nového Cecka sami. Radši bych uvítal ještě jednoho beka..

tomaso25

Příspěvekod tomaso25 » 27 srp 2019 12:48

Mně teda od začátku vycházela Olomouc pro Olesze jako primární volba za současný situace. Když se člověk podívá na jeho kariéru a rozhovory, tak vždy hrál (s výjimkou jedný sezony, když mu bylo 20) v rámci extraligy doma v Ostravě. A pokud už to nešlo v Ostravě, tak nejblíž jsou Třinec a právě Olomouc.

Hráčem jako on, bych nepohrdl. Zároveň je nepříjemný, že posílí soupeře, kde se mu to může šlapat jako Irglovi. Ale možná už bychom toho chtěli ohledně jednoho přestupovýho léta moc.
Charvát, Šebek, Salfický
budou škodit navždycky

Propulse

Příspěvekod Propulse » 27 srp 2019 12:51

tomaso25 píše:Mně teda od začátku vycházela Olomouc pro Olesze jako primární volba za současný situace. Když se člověk podívá na jeho kariéru a rozhovory, tak vždy hrál (s výjimkou jedný sezony, když mu bylo 20) v rámci extraligy doma v Ostravě. A pokud už to nešlo v Ostravě, tak nejblíž jsou Třinec a právě Olomouc.

Hráčem jako on, bych nepohrdl. Zároveň je nepříjemný, že posílí soupeře, kde se mu to může šlapat jako Irglovi. Ale možná už bychom toho chtěli ohledně jednoho přestupovýho léta moc.

On nabidek mel mraky i mimo extraligu a v konecnem rozhodovani mel jen nas a Olomouc. To aby tady byl nebylo nerealny. Ale takhle bude kazdy den doma

tomaso25

Příspěvekod tomaso25 » 27 srp 2019 12:55

Propulse píše:On nabidek mel mraky i mimo extraligu a v konecnem rozhodovani mel jen nas a Olomouc. To aby tady byl nebylo nerealny. Ale takhle bude kazdy den doma

Je škoda, když je to 50/50 a vyhraje ta druhá strana. Ale zase není to žádná katastrofa. U jiných hráčů by to mrzelo víc.

Holt z Ostravy do Pardubic je to přes 200 kiláků, do Olomouce cca 100.
Charvát, Šebek, Salfický
budou škodit navždycky

Adze

Příspěvekod Adze » 27 srp 2019 13:16

V Olomouci budou mit radost.. Olesz je velka posila a zaroven i jmeno ktere pritahne dalsi fanousky na zimak.
Pro neho ideal.. penize uz asi tolik neresil ale hlavne vzdalenost a do Oloumouce muze v klidu dojizdet. Navic si mozna i primo v utoku zahraje s kamaradem.

FOGLIK

Příspěvekod FOGLIK » 27 srp 2019 13:29

Adze píše:V Olomouci budou mit radost.. Olesz je velka posila a zaroven i jmeno ktere pritahne dalsi fanousky na zimak.
Pro neho ideal.. penize uz asi tolik neresil ale hlavne vzdalenost a do Oloumouce muze v klidu dojizdet. Navic si mozna i primo v utoku zahraje s kamaradem.

Hold chybí dostavěná D35 :)

denyip

Příspěvekod denyip » 27 srp 2019 14:03

Muf píše:
denyip píše:
Lukas píše:

Jednoznačně. On to i v rozhovorech během léta říkal.

Důraz na brankovišti nám chybí, co takový Jarůšek? (Teď to asi schytám :wave: )

Herne a typologicky za me Jarusek urcite ano .... co se proslycha, ze je to bastard do kabiny..zase na druhou stranu spoluhraci se do kina za ruce vodit nemuseji ..... nevim jak by si sednul s Ladou

Sweník

Příspěvekod Sweník » 27 srp 2019 14:11

Hlavně je Jarůšek mladší. U Olesze už ta křivka půjde spíše dolů, byť u Irgla jsem si to myslel taky a vloni překvapil.

Myslím si, že Láďa by si Jarůška rychle srovnal. Třeba takový Duda se dokázal porvat se spoluhráčem na tréninku, ale jeho přínos v každém týmu byl nezpochybnitelný. Jde hlavně o to, jak je hráč ochotný pracovat..

torrent

Příspěvekod torrent » 27 srp 2019 14:24

Sweník píše:Hlavně je Jarůšek mladší. U Olesze už ta křivka půjde spíše dolů, byť u Irgla jsem si to myslel taky a vloni překvapil.

Myslím si, že Láďa by si Jarůška rychle srovnal. Třeba takový Duda se dokázal porvat se spoluhráčem na tréninku, ale jeho přínos v každém týmu byl nezpochybnitelný. Jde hlavně o to, jak je hráč ochotný pracovat..

Já nevím jestli myslíme toho samého Jarůška, ale toho co jsem sledoval já, tak tomu šlo hlavně o prachy a poté se staral o jiné věci. Mimo jiné to je sráč do kabiny. A jeho hokejové kvality? Možná někde to tam někde má, možná je to dobrý hokejista, ale pokud Olezsova křivka má jít dolů, tak Jarůškova je téměř na samém dnu. Opravdu máme zapotřebí sem tahat hráče jako Jarůšek, když jsme se stěží zbavili Trončinskýho, Maroše a Bubely? To fakt musíme neustále dokola přehrabovat odpad ligy? Ne nadarmo jsou hráči jako Jarůšek, Květoň Vantuch a další bez práce. Proč asi?

Sweník

Příspěvekod Sweník » 27 srp 2019 14:34

Tak já jen odpovídal Mufovi.. Jinak jasně jsem psal, že bych spíš uvítal příchod ještě jednoho beka. Máme jich jen šest plus mladého Ivana. To na extraligu dle mne nestačí..

PCE.MAN

Příspěvekod PCE.MAN » 27 srp 2019 14:37

FOGLIK píše:
Adze píše:V Olomouci budou mit radost.. Olesz je velka posila a zaroven i jmeno ktere pritahne dalsi fanousky na zimak.

Hold chybí dostavěná D35 :)

Přesně tak. Kdyby byla dálnice a byl by tady za hoďku a půl, tak by to rozhodování asi bylo jiný, ale z Olomouce do Pardubic jsou to další 2 hodiny jízdy. Nedá se nic dělat, nemůže klapnout každý. Ale škoda to je, rozhodně by se nám hodil. Teď už myslím nikdo do začátku ligy nepřijde.

av69

Příspěvekod av69 » 27 srp 2019 15:06

I kdyby už byl kádr takto kompletní, tak si dovolím být po letech optimista. Pokud si to na ledě sedne, jak má a budou se nám vyhýbat zranění, tak bychom měli v letošní sezóně hrát důstojnou roli. Samozřejmě zůstává pachuť ze setrvání Šebka se Salfou (a uvidíme, jestli i Škubánek opravdu odejde úplně), ale na ledě by to letos měl být konečně zase jiný příběh.

Dizzy

Příspěvekod Dizzy » 27 srp 2019 15:59

PCE.MAN píše:
FOGLIK píše:Hold chybí dostavěná D35 :)

Přesně tak. Kdyby byla dálnice a byl by tady za hoďku a půl, tak by to rozhodování asi bylo jiný, ale z Olomouce do Pardubic jsou to další 2 hodiny jízdy. Nedá se nic dělat, nemůže klapnout každý. Ale škoda to je, rozhodně by se nám hodil. Teď už myslím nikdo do začátku ligy nepřijde.

Už dost nebo mi prasknou bránice :)

@Muf: Jarusek vypada na Kladýnko.

mach

Příspěvekod mach » 27 srp 2019 16:12

Dizzy píše:
PCE.MAN píše:
FOGLIK píše:Hold chybí dostavěná D35 :)

Hoďku a půl z Ostrava? Leda vrtulníkem.

woe

Příspěvekod woe » 27 srp 2019 16:25

I tak, pro Olesze opruz, 100km je 100km, i když po dálnici...Rolas tuhle o tom mluvil, jak jezdil na Spartu...i proto se Kouky vydal po návratu do CZ vedle k Mechům...ab nejezdil denně tyhle porce
Ať žije kontinuita. Stabilně ve sr...ách... #70adost...

mach

Příspěvekod mach » 27 srp 2019 16:41

woe píše:I tak, pro Olesze opruz, 100km je 100km, i když po dálnici...Rolas tuhle o tom mluvil, jak jezdil na Spartu...i proto se Kouky vydal po návratu do CZ vedle k Mechům...ab nejezdil denně tyhle porce

Z tohoto důvodu se divím i že Sejcek šel do Vrchlabí... A kór v zimě cesta jak víno...

Muf

Příspěvekod Muf » 27 srp 2019 16:51

Tak Jarůška jsem nadhodil v podstatě jen typologicky, ale fakt je, že výkonostně jde dolů, ale také je bez práce.

Teď bych do kádru nesahal, počkal bych zda-li se neobjeví obránce a spíše šetřil na druhou polovinu ZČ. Tam se můžou ušetřené love hodit.

Koneckonců rozpočet není zřejmě plně pokrytý a bude se doufat a čekat....opět, že Šestáku ?

Edgaro

Příspěvekod Edgaro » 27 srp 2019 17:29

mach píše:
Dizzy píše:
PCE.MAN píše:

Kunětice --> Olomouc lítám s ULL do 40 min :-)

mach

Příspěvekod mach » 27 srp 2019 17:41

Edgaro píše:
mach píše:
Dizzy píše:

Tak kolik to může být do chacharova vrtulníkem cca to mě fakt zajímá:-D

Edgaro

Příspěvekod Edgaro » 27 srp 2019 17:48

mach píše:
Edgaro píše:
mach píše:Hoďku a půl z Ostrava? Leda vrtulníkem.

Tak kolik to může být do chacharova vrtulníkem cca to mě fakt zajímá:-D

Když vezmu v úvahu jeden z nejběžnějších vrtulníků Robinson R44 který má cestovní rychlost v přijatelných podmínkách 200 km/h tak cesta z Ostravy do Olomouce je cca 18min.

Zpět na “Diskuzní forum”