Hokej

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Itchy

Re: Hokej

Příspěvekod Itchy » 01 zář 2019 13:53

vlastně to, co mně na rozhovoru zaujalo je, že Ráďovi je už 29 let. Je to fofr....

Georgre

Příspěvekod Georgre » 01 zář 2019 15:30

Itchy píše:

vlastně to, co mně na rozhovoru zaujalo je, že Ráďovi je už 29 let. Je to fofr....

Letí to hrozně, do pěti let-7 let ho máme doufám zpátky :-)
Konec hokeje v Pardubicích :-( Sbohem Teslo, budeš nám chybět v extralize :-(

Adam

Příspěvekod Adam » 01 zář 2019 15:31

Pick

Příspěvekod Pick » 01 zář 2019 16:23

Cikán je cikán, negr je negr, indián je indián a žid je žid. Pojmenovat někoho správným jménem není nic špatnýho. Někomu se to líbit nemusí, ale to je tak všechno. Označit cikána cikánem není rasismus,stejně jako říct o židovi, že je žid není antisemitismus. Nikdo neřekne původní obyvatel, každej řekne indián. Negr je možná sice poněkud pejorativní označení, ale dokud název této rasy bude negroidní, bude příslušník této rasy logicky negr. Žádnej afroameričan, nebo třeba surinamoholanďan. A protože je Lakatoš cikán, lidi na něj logicky řvou cikáne. Těžko na něj někdo bude řvát eskymáku. Běžte už všichni do prdele s tou zasranou hyperkorektností. Brzo na to jako Evropa šeredně dojedem....

frysta

Příspěvekod frysta » 01 zář 2019 17:05

Pick píše:Cikán je cikán, negr je negr, indián je indián a žid je žid. Pojmenovat někoho správným jménem není nic špatnýho. Někomu se to líbit nemusí, ale to je tak všechno. Označit cikána cikánem není rasismus,stejně jako říct o židovi, že je žid není antisemitismus. Nikdo neřekne původní obyvatel, každej řekne indián. Negr je možná sice poněkud pejorativní označení, ale dokud název této rasy bude negroidní, bude příslušník této rasy logicky negr. Žádnej afroameričan, nebo třeba surinamoholanďan. A protože je Lakatoš cikán, lidi na něj logicky řvou cikáne. Těžko na něj někdo bude řvát eskymáku. Běžte už všichni do prdele s tou zasranou hyperkorektností. Brzo na to jako Evropa šeredně dojedem....

Pokud chceš někoho pojmenovat jménem,tak mu řekni jménem a netahej do toho rasu, národnost nebo předky. Každý z nás je člověk a ne černoch, běloch, rudoch... jestli na něco Evropa jednou málem dojela, tak právě na ideologii označování lidi podle rasy. Být slušný není hyperkorektnost, být buran není přednost. Strašit odlišnostmi je dneska moderní disciplína a říká se tomu být Pitomiem. :)

Zíbrdý

Příspěvekod Zíbrdý » 01 zář 2019 17:16

Pick píše:Cikán je cikán, negr je negr, indián je indián a žid je žid. Pojmenovat někoho správným jménem není nic špatnýho. Někomu se to líbit nemusí, ale to je tak všechno. Označit cikána cikánem není rasismus,stejně jako říct o židovi, že je žid není antisemitismus. Nikdo neřekne původní obyvatel, každej řekne indián. Negr je možná sice poněkud pejorativní označení, ale dokud název této rasy bude negroidní, bude příslušník této rasy logicky negr. Žádnej afroameričan, nebo třeba surinamoholanďan. A protože je Lakatoš cikán, lidi na něj logicky řvou cikáne. Těžko na něj někdo bude řvát eskymáku. Běžte už všichni do prdele s tou zasranou hyperkorektností. Brzo na to jako Evropa šeredně dojedem....

Přesně tak :thumbup: nevím proč se za to stydí provokatér umouněnej

Dizzy

Příspěvekod Dizzy » 01 zář 2019 17:18

Pick píše:Těžko na něj někdo bude řvát eskymáku.

Inuito, bych prosil.....

Zíbrdý

Příspěvekod Zíbrdý » 01 zář 2019 17:18

Naposledy upravil(a) Zíbrdý dne 01 zář 2019 17:21, celkem upraveno 1 x.

Zíbrdý

Příspěvekod Zíbrdý » 01 zář 2019 17:20

Přesně tak :thumbup: nevím proč se za to stydí provokatér umouněnej

jimmypop

Příspěvekod jimmypop » 01 zář 2019 17:24

Ještě to sem dej dvakrát a už to bude muset bejt pravda

Zíbrdý

Příspěvekod Zíbrdý » 01 zář 2019 17:43

jimmypop píše:Ještě to sem dej dvakrát a už to bude muset bejt pravda

Já se omlouvám. Pokaždé při vložení to chtělo znovu přihlášení tak jsem to bohužel nasázel tolikrát. Smazat mi to nepovolí. Ale tak normálně člověka napadne,že jsem to neudělal z vlastní vůle........

Zíbrdý

Příspěvekod Zíbrdý » 01 zář 2019 17:49

Jinak jsem si nevšiml,že by Lubina po neustálém osočování,že je vrah balil kluky do šatny nebo tím plnil noviny a weby. Konkrétně pan Lakatoš si to o sobě neposlechl díky svému chování poprvé. Vyjádření Prostějovských vše uvádí na pravou míru. Lakatoš je provokatér a zapírá svůj původ. Takovej romskej Majkl

tomaso25

Příspěvekod tomaso25 » 01 zář 2019 17:59

Hyperkorektnost je jedna věc (a mimochodem špatná), obyčejná slušnost věc trochu jiná.

Jinak k tomu "poněkud pejorativnímu označení", tak ze zkušenosti vím, že když borec, kterej tenhle termín užívá a mezi svými se kasá, jak je to termín sice nekorektní (to je třeba vždy zdůraznit) ale vlastně úplně normální, tak tomu, koho tak nazývá, by to nikdy do očí neřekl. Přinejmenším ne sám.

Mimochodem předpokládám, že jsme stejné rasy. Té europoidní. Přitom jsem nějak nezaslechl, že by mě někdo europoidem nazýval. Obecně je europoid nazýván jako běloch, pokud vím. A já jako běloch budu "zasraně hyperkorektní" a členy negroidní rasy budu nazývat černochy. Snad na zrovna na tohle ta Evropa nedojede...

woe

Příspěvekod woe » 01 zář 2019 18:24

Zábavná debatka :)
Před tzv. Sametovou revolucí o sobě žádný cikán neřekl, že je rom. Možná by ho to tenkrát i urazilo, kdyby o sobě něco takového zaslechl :)
Lakatos se možná zlobí, protože je napůl i bílej, ne?
Já ty ludi trochu chápu, anonymita davu to z nich dovolila vypustit. Trest. Za to, že se Lakatos chová na ledě tak, jak se chová. Je ale slovo cikán vůbec urážka? Kdo to stanovil?
Nechci si stěžovat na dobu a na to, že dřív něco nebyl problém a teď už to problém je.
Lakatosovi to asi není příjemné, ale on se snaží dostávat soupeři pod kůži. Fanoušci nyní ví, jak se dostanou jemu. V ELH už jeho tým z ledu neodejde.
Myslím, že to Pick shrnul dobře. Někdy už se věci hrotí ad absurdum. Je vidět, že už je nejvyšší čas, aby liga začala, že už může občas někomu šplouchat na maják.
Doufám, že jsem neurazil nějaký maják.
Stále poslední...

Sweník

Příspěvekod Sweník » 01 zář 2019 18:25

No já nevím, já bych stále byl pro koňského handlíře.. :-))

Kluci, už aby začala sezona, protože řeší se tady témata jak někde v "babišovkách" nebo Parlamentních listech.. :-)

FOGLIK

Příspěvekod FOGLIK » 01 zář 2019 18:45

tomaso25 píše:

Hyperkorektnost je jedna věc (a mimochodem špatná), obyčejná slušnost věc trochu jiná.

Jinak k tomu "poněkud pejorativnímu označení", tak ze zkušenosti vím, že když borec, kterej tenhle termín užívá a mezi svými se kasá, jak je to termín sice nekorektní (to je třeba vždy zdůraznit) ale vlastně úplně normální, tak tomu, koho tak nazývá, by to nikdy do očí neřekl. Přinejmenším ne sám.

Mimochodem předpokládám, že jsme stejné rasy. Té europoidní. Přitom jsem nějak nezaslechl, že by mě někdo europoidem nazýval. Obecně je europoid nazýván jako běloch, pokud vím. A já jako běloch budu "zasraně hyperkorektní" a členy negroidní rasy budu nazývat černochy. Snad na zrovna na tohle ta Evropa nedojede...

A neříká se Indián, ale ale původní Američan :rock:

subris

Příspěvekod subris » 01 zář 2019 18:47

[quote="Sweník"]Loučení HoHa ve vší slušnosti. :thumbup: Pokud si konečně odpustí jakýkoliv jedovatý komentář, budu mu v nové práci držet palce. Šel poslední dobou proti fanouškům, ale třeba ještě za Zbyňka tady toho hodně odmakal :clap: a má za to u mne kredit. Ovšem od roku 2012 si ho hodně kazil.. :nene:

... koukám, že jeho jméno už zmizelo z webu kontakty. Marketing manager je paní nebo slečna Řezníčková. Bohužel manažer pro ekonomiku Šesták nadále ve funkci...
... jsme otevřeným klubem, komunikace s fanoušky je velmi důležitá. Názor fanoušků je pro Dynamo velmi důležitý. Ať žije Brand

frysta

Příspěvekod frysta » 01 zář 2019 18:53

Tak ještě vrátit na zimák pokřik Lidice, Ležáky, Vítkovice a nekorektní samečci budou spoko.

Robinzon

Re: RE: Re: Hokej

Příspěvekod Robinzon » 01 zář 2019 18:54

frysta píše:

Pokud chceš někoho pojmenovat jménem,tak mu řekni jménem a netahej do toho rasu, národnost nebo předky. Každý z nás je člověk a ne černoch, běloch, rudoch... jestli na něco Evropa jednou málem dojela, tak právě na ideologii označování lidi podle rasy. Být slušný není hyperkorektnost, být buran není přednost. Strašit odlišnostmi je dneska moderní disciplína a říká se tomu být Pitomiem. :)
Velmi dobre receno Frysta. Ale frustrati si vzdycky radi v davu kopnou, kdyz muzou.

Odesláno z mého Redmi 5 pomocí Tapatalk

FrantaKocourek

Příspěvekod FrantaKocourek » 01 zář 2019 19:01

Je až úsměvný jak se tady snaží někteří prezentovat pokřik Cikáne jako naprosto normální, protože se to skanduje na někoho kdo opravdu je cikán...tak přece o co jde.... ubohé a hodně slabomyslné...jde právě o to skandování...i člověk s IQ na hranici demence ví, že je ten pokřik myšlen hanlivě a nikoliv tak, že se skupina lidí snaží dotyčnému sdělit, že znají jeho původ a pro jistotu mu ho oznamují, kdyby náhodou on o tom nevěděl....

Pokud by to bylo tak jak tito lidé tvrdí, zajímalo by mě proč neskanduji třeba na Erata: bělochu, bělochu....???

Jak jsem psal už včera, rasismus je ubohost, ukázka vlastní méněcennosti a vlastní úrovně....i proto není náhodou, že je to vždy vedeno ze směru skupiny k jednotlivci či menšímu počtu než je ta skupinka....

Je mi vás líto...musíte mít těžký život

:thumbup:

Sweník

Příspěvekod Sweník » 01 zář 2019 19:35

Uf, a vedra už snad skončila a bude klid.. :wave:

Gratulace MTF HK, pro extraligu jen dobře, že Švédy u nich dali. Já vím, že dost jejich fandů má z nás letitý komplex, u nás někteří z nich také, ale stejně své hráče nemají a s těmi extraligovými je to úspěch.. ;-)

Možná nakonec nebudou tak slabí, jak jsme mnozí z nás tipovali.. Já vycházel z toho, že jim kádr opět zestárl a mají potíže s centry jako my dříve. Navíc velmi drahý gólman v přípravě taky žádná sláva... Ale jako tým asi makat budou, Martince tam někteří už skoro odvolávají, ale za mne je to rozumný chlapík s vizí. Když hrál za nás, už tehdy veškeré herní situace díky subtilnější postavě řešil hlavou. A pokud si to přenesl do trenérského řemesla.. ;-)

Tak hlavně aby naši kluci byli zdravotně všichni v pořádku a věřím, že nejen jim můžeme směle konkurovat. Lubka je také progresivní a relativně mladý trenér, navíc impulzivní, což beru jako velkou výhodu.. :pardubice:

Zíbrdý

Příspěvekod Zíbrdý » 01 zář 2019 19:55

FrantaKocourek píše:Je až úsměvný jak se tady snaží někteří prezentovat pokřik Cikáne jako naprosto normální, protože se to skanduje na někoho kdo opravdu je cikán...tak přece o co jde.... ubohé a hodně slabomyslné...jde právě o to skandování...i člověk s IQ na hranici demence ví, že je ten pokřik myšlen hanlivě a nikoliv tak, že se skupina lidí snaží dotyčnému sdělit, že znají jeho původ a pro jistotu mu ho oznamují, kdyby náhodou on o tom nevěděl....

Pokud by to bylo tak jak tito lidé tvrdí, zajímalo by mě proč neskanduji třeba na Erata: bělochu, bělochu....???

Jak jsem psal už včera, rasismus je ubohost, ukázka vlastní méněcennosti a vlastní úrovně....i proto není náhodou, že je to vždy vedeno ze směru skupiny k jednotlivci či menšímu počtu než je ta skupinka....

Je mi vás líto...musíte mít těžký život

:thumbup:

Život mám lehký,kdyby na mne někdo řval bělochu ta mu zvednu palec. Včera jsem syna poslal na houpačku,ale přilít že mu tam dva mladíci řekli chceš dobrotu ty mrdko... Tak jsem tam šel a ty bláho světe div se byli to dva cikáni.....

Stars

Příspěvekod Stars » 01 zář 2019 19:58

Sweník píše:Uf, a vedra už snad skončila a bude klid.. :wave:

Gratulace MTF HK, pro extraligu jen dobře, že Švédy u nich dali. Já vím, že dost jejich fandů má z nás letitý komplex, u nás někteří z nich také, ale stejně své hráče nemají a s těmi extraligovými je to úspěch.. ;-)

Možná nakonec nebudou tak slabí, jak jsme mnozí z nás tipovali.. Já vycházel z toho, že jim kádr opět zestárl a mají potíže s centry jako my dříve. Navíc velmi drahý gólman v přípravě taky žádná sláva... Ale jako tým asi makat budou, Martince tam někteří už skoro odvolávají, ale za mne je to rozumný chlapík s vizí. Když hrál za nás, už tehdy veškeré herní situace díky subtilnější postavě řešil hlavou. A pokud si to přenesl do trenérského řemesla.. ;-)

Tak hlavně aby naši kluci byli zdravotně všichni v pořádku a věřím, že nejen jim můžeme směle konkurovat. Lubka je také progresivní a relativně mladý trenér, navíc impulzivní, což beru jako velkou výhodu.. :pardubice:

nejvíc prestižně tu ligu mistrů bere Belfast a Cardiff, jinak vyhrál i Grenoble ve Švédsku, psal jsem po 1. kole, že to berou vážně, ale neberou, špatný úsudek, bohužel je to taková plácaná.....viz. ještě Mannheim v Polsku, nebo že by se hokej vyrovnával, a rozhodčí to je kapitola sama pro sebe, pískají pěkný kraviny....až je to někdy pěkný bordel, viz. dneska Třinec v Bělorusku....jo abych nebyl nepřející, když už se nesmí říkat cikán, gratulace do |Hradce....kdo znás nekřičel na Růžičku cikáne, když jsme hráli se Slávkou....a že nás tam bylo

FrantaKocourek

Příspěvekod FrantaKocourek » 01 zář 2019 20:06

Zibrdy

Tak potom jo, to sis musel oddechnout, že ti tahle jednoduchá rovnice opět vyšla co...a teď si představ, že by to nebyli cikáni, ale dva běloši. Oba ve stejném červeném tričku....znamenalo by to, že každý chlap v červeným tričku je hovado co chce ubližovat dětem??? V tvojí logice zcela evidentně....bacha na lidi v červeným tričku!

A teď vážně...lidí se dají rozdělit jen na dobrý a špatný, řeč ani barva pleti na tom nic nemění

Zpět na “Diskuzní forum”