Hokej

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

frysta

Re: Hokej

Příspěvekod frysta » 02 zář 2019 13:15

Sweník píše:
Štenkovan píše:Tenhle postup jak prilakat nejvetsi pozornost k udalosti jako je predstaveni sponzora klubu, ktera prakticky nikoho moc nezajima je bezne pouzivanej. Vzdycky to zacne tiskovkou za ktrera je7- 9 dni, pak nekdo z mocnych na nejake socialni siti neco drobne naznaci tak 5-7 dni predem. Vsechno se provali tak 2-3 dny predem. Takze se o veci, ktera nema regionalni presah a i v regionu zajima jen par nadsencu nakonec pise pres tyden a to zadarmo. Na tom je krasne videt, ze Sykora v tomhle umi chodit.

Jo, vidíš, taky možnost. Ta mne nenapadla. :-)

Píše se týden na tomhle fóru. :) I teď je to v novinách na regionální úrovni,ne? Na hokej.cz jsem nic nezaznamenal, zatím. Ale proč si neprověřit, kdo vynáší informace, to chápu. :)

frysta

Příspěvekod frysta » 02 zář 2019 13:17

FOGLIK píše:
snorry píše:jo když jedu z Prahy nechám auto na parkovišti u Alberta dojdu si na na mhd a jedu ke stadionu je to sice otrava ale parkovat v okolí stadionu a pak ještě tam odsaď se dostávat je hrozná cesta takhle to je docela v pohodě

Když přijedem dřív, tak to nechám v AFI. Po zápase děcka rádi do KFC a ostatní zatím odjedou a parkovné pak zdarma :)

Tak s tím je konec. Upravili letos podmínky a zdarma je jen první hodina.

FOGLIK

Příspěvekod FOGLIK » 02 zář 2019 13:23

frysta píše:
FOGLIK píše:
snorry píše:jo když jedu z Prahy nechám auto na parkovišti u Alberta dojdu si na na mhd a jedu ke stadionu je to sice otrava ale parkovat v okolí stadionu a pak ještě tam odsaď se dostávat je hrozná cesta takhle to je docela v pohodě

Když přijedem dřív, tak to nechám v AFI. Po zápase děcka rádi do KFC a ostatní zatím odjedou a parkovné pak zdarma :)

Tak s tím je konec. Upravili letos podmínky a zdarma je jen první hodina.

To jsou ........

Gonzales277

Příspěvekod Gonzales277 » 02 zář 2019 13:30

FOGLIK píše:

Děláme to taky tak, auto do AFI, pak na pivko k malé hale a na hokej. Jen nevím, zda v AFI teď nebudou chtít zvednout parkovné...

Muf

Příspěvekod Muf » 02 zář 2019 13:31

Gonzales277 píše:
FOGLIK píše:

Děláme to taky tak, auto do AFI, pak na pivko k malé hale a na hokej. Jen nevím, zda v AFI teď nebudou chtít zvednout parkovné...

Odpověď máš výše :wave:

Ševče zaplať :wave:

Gonzales277

Příspěvekod Gonzales277 » 02 zář 2019 13:32

Koukám, že kolega frysta už to zde napsal... no co se dá dělat, každý špás něco stojí :whistle:

FOGLIK

Příspěvekod FOGLIK » 02 zář 2019 13:36

Gonzales277 píše:Koukám, že kolega frysta už to zde napsal... no co se dá dělat, každý špás něco stojí :whistle:

JJ. Co s penězma . Kazí charakter.
Jinak nehorší to bylo loni. Pokaždé prohra a ještě platil za vše na každém rohu.

Stars

Příspěvekod Stars » 02 zář 2019 14:15

Protože to v Pce neznám, a parkoval jsem vždy podél silnice, nebo u Labe, a ještě vzadu na parkovišti...tak jsem v p..., nechám to u Globusu a dojdu....

woe

Příspěvekod woe » 02 zář 2019 14:38

Stars píše:Protože to v Pce neznám, a parkoval jsem vždy podél silnice, nebo u Labe, a ještě vzadu na parkovišti...tak jsem v p..., nechám to u Globusu a dojdu....

U Globusu? :))

Je fakt, že s parkováním je to čím dál horší. Nicméně pro přespolní se stále ještě dá: Stavařov, Lidl a blízké okolí...pak za zdymadlem směr ke koupališti... také Na Labišti...to vše je ca 10-12min necouravé chůze od zimáčku. Takže kdo má funkční nožičky...
Chápu, zastavit blíž je pohodlné, ale jít 10-12min mi nepřijde jako peklo.

Enteria? No prima, cokoliv do plusu je plus :)
Ať žije kontinuita. Stabilně ve sr...ách... #70adost...

Ubuntu

Příspěvekod Ubuntu » 02 zář 2019 14:52

Přátelé, cestovatelé, je sice jednoduché si otevřít net, nicméně, z toho nepoznáte kam má smysl jezdit a kam ne, takže pro všechny dojíždějící:

Kompletní pohled na vytipované lokality:
Global.png

Pár slov, v Pce takřka platí pravidlo, že parkovaní na levém břehu Labe je zpoplatněno, zatímco na pravém ne.

Detailnější pohled zde:

Jedná se o nejpříznivější možnost, pokud člověk sjíždí u nádraží, je vždycky lepší zajet k OBI, tam není tolik plno. U Alberta je to horší, nicméně, kapacitně to jsou velká parkoviště, dobře vyřešená průjezdností a zároveň for free

Detail1.png

pokud je zde plno, naskýtá se pokračovat přes most do Polabin:
Hned za mostem zahnout do prava a člověk dojede na parkoviště k firmě Opaz, kapacita cca 100 aut, ale stojí tam tak 10 max, děti se tam většinou učí na kole, nebo bruslích - výborná dostupnost, žádné motání a for free.

Dále se dá pak ještě zaparkovat na vyznačených parkovištích "sidlíště" viz. mapa - tam je nevýhoda, že jsou často v době hokeje plné... ale zase nestojí to ani haléř.

Detail2.png

Potom je dobrá varianta parkování před Lidlem:

Detail3.png

Nejedná se o největší parkoviště, ale často se tam zhruba tak 20/30 míst najde, a k zimáku je to 5 minut cesty, jediná nevýhoda nižší kapacita.

A potom jediná poplatná varianta a to bývalá kasárna na Dukle - kapacita cca 500 aut - parkuje tam necelých 20, cena 5 kč den. Problém je, že se jedná o lokalitu s předimenzovanou dopravou, což může být o nervy, nicméně, toto je jistota, že zaparkujete vždy.

Detail4.png

Tak snad to někomu pomůže, není to "žádnej vejvar" ale pořád lepší než to nechávat u Globusu či platit radnici :wave:

woe

Příspěvekod woe » 02 zář 2019 15:06

Ubuntu: k Opazu bych je neposílal. Je to soukromý pozemek a mohou tam jen zákazníci fi Opaz. Oni to asi tolik nehrotí, ale toto parkování není legální :roll:
Ať žije kontinuita. Stabilně ve sr...ách... #70adost...

in-spyder

Příspěvekod in-spyder » 02 zář 2019 15:19

Ubuntu: super návod pro ostatní, jen u toho Lidlu je lepší to parkoviště za Lidlem, o něm málokdo ví, přední bývá plné a lidi tam zmatkují a vzadu je mnohdy volno. Jinak "moje" místečko těch cca 10min. chůze jsi nezakreslil, tak snad tam budu mít volno :whistle: , nicméně je pravda že v Polabinách je míst mezi paneláky relativně dost a vše je těch cca 10min svižnější chůze.
#TR60 #zakapitána

FOGLIK

Příspěvekod FOGLIK » 02 zář 2019 15:27

in-spyder píše:Ubuntu: super návod pro ostatní, jen u toho Lidlu je lepší to parkoviště za Lidlem, o něm málokdo ví, přední bývá plné a lidi tam zmatkují a vzadu je mnohdy volno. Jinak "moje" místečko těch cca 10min. chůze jsi nezakreslil, tak snad tam budu mít volno :whistle: , nicméně je pravda že v Polabinách je míst mezi paneláky relativně dost a vše je těch cca 10min svižnější chůze.

Loni to s parkováním nebylo hrozné :)))

Valda

Příspěvekod Valda » 02 zář 2019 15:47

Konecne v Cechach, tak snad to tu budu mit cas vice cist. Neco jsem zachytil, tak reaguju:

Tak koukam, ze ENTERIA je venku ...uz to tu dost "schytal" Swenik :) ..nicmene, 2 roky tu mame partnera, ktery diky zakazkam pro mesto konecne pusti neco i do hokeje. Tech cca 15m je pomerne hodne penez, na co pujdou? Umazani dluhu? Nakup jeste nejakych hracu? Na posileni kancelari? Je lepsi mit rychle 15 milinou s tim, ze nevime na co jdou a ze to je spis "tlak" mesta, nebo 15 milionu na 5 let s tim, ze firma stoji o to byt spojena s hokejem? Timhle smerem miril dle myho Swenik, a ja nad tim uvazuju taky.
K tomu tedy i to "podekovani" Salfovi. Vsichni jsou spokojeni :) Ja si pockam, na co ty penize pujdou. Samozrejme takovou smlouvu vitam a jsem za ni rad, je to prvni vlastovka doufam. Ale jen placat rukama nebudu, to jsem nedelal ani kdyz prisel Kolic a Kousy (a ze jsem byl nadsenej!!!), ale vzdy se budu ptat, dumat atd.

Kadr pred ligou je porad otazka, nevidim tam mnoho mladych, tech mladych pusek, ktery je mozno nasadit hned do zapasu. Po trech letech mizi Bucko (snad jen na rok), Kusy tropi hlouposti, Pochobradsky se snazi (ale asi to je porad malo, 1.liga dle myho lepsi).
Urcite jsem cekal tu smlouvu / domluvu s Jihlavou. Hrace shani i Zdar. Na proti tomu Skvrne z Try-Outu dle vseho na zkousce ve Dvore Kralove.

Hrabal opustil klub ...musim se priznat, ze jsem rad, myslim ze minimalne web uz by mel delat nekdo mladsi s novymi napady a cely se to nejak posunout. Zaroven jsem trosku rozpolceny, preci jen ten zlom nastal az po odchodu Kuseho a hlavne za ery Rohlika ...podobne jako Kratochvil vse kvality. Jednak mi pripada a vlastne souhlas s tau, ze cely web a dalsi informace zamrzly. Pripojil bych se k tem, kteri maji pocit, ze i pres posledni obdobi se slusi podekovat za to, co to, co pro web a marketing udelal. Nevim jestli vse co udelal bude schopen novy clovek dal udrzovat v chodu, preci jen si HoH za ty roky vse vubudoval sam, se vsemi pro a proti. Pokud chce klub pokracovat musi nabidnout kreativnimu cloveku odpovidajici prostredky. Bohuzel to nepujde zrejme, protoze Sebek se drzi koryta, jak ...odmitam to prirovnani vubec vyslovit.
Nakonec je treba si rict, ze z celeho "trojlistku" si HoH jako jediny na trhu prace nasel svy misto, i to o necem svedci. Necekam, ze se po Sebkovsku vrati kvuli tomu, ze se jinde nechyti. Pokud, tak spis proto, ze se tu rozpadne marketing a on to bude davat dokupy :) Nicmene at se dari.

Uvidime jak novy rocnik odstartuje hlavne na lede, dalsi nepovedeny restart by uz bylo na tenhle klub moc. Takze budu drzet desne moc palce, ale taky stale cekat na dalsi zmeny k lepsimu.

Jarmil

Re: RE: Re: Hokej

Příspěvekod Jarmil » 02 zář 2019 16:01

digitalmouse píše:Přišel vlastně někdo do toho marketingu? Sehnali někoho?
Nikdo na kontaktech na webu nepřibylo.jen chybí ten špeh Hoh.

Odesláno z mého SM-G390F pomocí Tapatalk

in-spyder

Příspěvekod in-spyder » 02 zář 2019 16:02

Moc jsem se nechtěl zapojovat do diskuze, ale trochu racionálnější pohled by to chtělo. Nejdříve se "řeší" jestli dva roky nejsou málo, potom jestli peníze nejsou malé, nyní i na co peníze půjdou. Opravdu jste si jistí tím, že by tohle klub měl zveřejňovat? Není to svým způsobem jedno?

Pro fanoušky by mělo být dané to, že klub má "nového" partnera s ne zrovna malým plněním a jestli za to bude mít ceduli na baráku nebo spoty v televizi, je svým způsobem pro nás nepodstatné. Myslím to dobře, ale opravdu nečekám to, že klub má povinnost říci, že z těch 7mio půjdou peníze na platy hráčů, provoz klubu či cokoliv jiného. Dle mne je jasné to, že půjdou do rozpočtu a budou součástí naplnění rozpočtu. A takových partnerů potřebujeme co nejvíce, protože evidentně rozpočet naplněn nebude.
#TR60 #zakapitána

FOGLIK

Příspěvekod FOGLIK » 02 zář 2019 16:10

in-spyder píše:Moc jsem se nechtěl zapojovat do diskuze, ale trochu racionálnější pohled by to chtělo. Nejdříve se "řeší" jestli dva roky nejsou málo, potom jestli peníze nejsou malé, nyní i na co peníze půjdou. Opravdu jste si jistí tím, že by tohle klub měl zveřejňovat? Není to svým způsobem jedno?

Pro fanoušky by mělo být dané to, že klub má "nového" partnera s ne zrovna malým plněním a jestli za to bude mít ceduli na baráku nebo spoty v televizi, je svým způsobem pro nás nepodstatné. Myslím to dobře, ale opravdu nečekám to, že klub má povinnost říci, že z těch 7mio půjdou peníze na platy hráčů, provoz klubu či cokoliv jiného. Dle mne je jasné to, že půjdou do rozpočtu a budou součástí naplnění rozpočtu. A takových partnerů potřebujeme co nejvíce, protože evidentně rozpočet naplněn nebude.

Jen něco ke statusu :)
Měl by jsi si ho upravit :)

in-spyder

Příspěvekod in-spyder » 02 zář 2019 16:13

FOGLIK píše:
in-spyder píše:Moc jsem se nechtěl zapojovat do diskuze, ale trochu racionálnější pohled by to chtělo. Nejdříve se "řeší" jestli dva roky nejsou málo, potom jestli peníze nejsou malé, nyní i na co peníze půjdou. Opravdu jste si jistí tím, že by tohle klub měl zveřejňovat? Není to svým způsobem jedno?

Už je to ofiko? , zatím se jen na odchod smazal z webu asi, nějaké rozloučení by ale proběhnout přes PR mohlo.

Sent from my iPhone using Tapatalk
#TR60 #zakapitána

FOGLIK

Příspěvekod FOGLIK » 02 zář 2019 16:37

in-spyder píše:
FOGLIK píše:

Už je to ofiko? , zatím se jen na odchod smazal z webu asi, nějaké rozloučení by ale proběhnout přes PR mohlo.

Tak ofiko asi není nikdo nic :)

frysta

Příspěvekod frysta » 02 zář 2019 16:49

Souhlas. Kam peníze půjdou už opravdu nemusí nikdo řešit. Doufejme, že to využijou správně. Já bych uvítal spíš verzi, kdy město na ferovku nasype klubu peníze a ty stavební zakázky vysoutěží max. transparentně, aby sponzoring nebyl protislužbou. Tyhle firmy to logicky nedělají jen tak z lásky k hokeji. Teda, pár jich takových je, ale ne na úrovni Enterie. Když se to ale hezky schová, tak je z toho pochvala pro všechny, aj na Dušana zbylo. :)

Řeší se tady parking a jak chtějí auta vyvést z centra. Tak to říká Kvaš. Tak proč není záchytné parkoviště na okraji a k tomu lístek na mhd v ceně? Proč to zpoplatni a uzavřou kvůli tomu některé směry? Z kapacity 700 míst jim za sezonu hodí cca 550tis. A ještě k tomu chtějí oživit Letňák, takže dopravu ještě zhorši kvůli fotbalu. Ve stejnou dobu mění podmínky parkování Afi, které už nemusí lákat i na parkování. Okolo už moc krámů nezbylo a lidi k nim i tak dojdou. Jaka to náhoda. :) Kdo si pamatuje okolnosti výstavby Afi a pozemků pod nim, tak si už puzzle posklada.

Special thanks to Dušan a Ondra, protože díky jejich neschopnosti vyplouvají na povrch politické kšefty a lidi se o to více začali zajímat. Ani já jsem nesledoval každé zasedání zastupitelů. Ve světle výše uvedeného mi je nějaký vstup Enterie úplně u, přesně tam. Bylo jasné, že Kousala i Koláře musí z něčeho platit. U Količe padaly částky kolem 400 za měsíc, to je 4M za rok, to je 20M za celé angažmá. Tak se to prožene třeba přes ten Letnak nebo jinudy. Přece nemůžou říct, že 16M nedají na školy a zaplatí 4 roky Količe. To by se politicky jaksi neslyšelo. :)

Mišel

Příspěvekod Mišel » 02 zář 2019 17:07

chtěla jsem se zeptat řešilo se tu parkování jako průkaz invalidy na parkoviště u Labe???
užijeme si to :pivko:

Jakub82

Příspěvekod Jakub82 » 02 zář 2019 17:11

Kolář 460 měsíčně, ale proč ne. Myslím, že to není nic přehnaného.

in-spyder

Příspěvekod in-spyder » 02 zář 2019 17:22

Jakub82 píše:Kolář 460 měsíčně, ale proč ne. Myslím, že to není nic přehnaného.

Zajímalo by mne jestli to je po celou dobu trvání smlouvy nebo nějaký model s rozpadem jedné částky na pět let via NHL.

#TR60 #zakapitána

Sweník

Příspěvekod Sweník » 02 zář 2019 17:34

No v každém případě už bychom měli šetřit pomalu na Nakliho, protože ten sem za menší peníze příští rok nepůjde.. :-)

Valda

Příspěvekod Valda » 02 zář 2019 17:51

Sweník píše:No v každém případě už bychom měli šetřit pomalu na Nakliho, protože ten sem za menší peníze příští rok nepůjde.. :-)

Prave :))
Tak co jsem postrehl v tom clanku, 11 hracum konci smlouva ...asi predcasny to resit, ale i tohle vypovida neco o stavu klubu. A Kuba ma od Honzy myslim dobre info :)
Kluci musi o smlouvu bojovat, coz je fajn. Porad tu bude moznost/spekulace ohledne navratu Koukala, mozna zkusi Buchteleho, vrati se Kuba. O smlouvu bojuje Machala i Poula. Na rok ma smlovu Latos, koncit bude Kaca a nevim na jak dlouho podepsal Kuba Stepanek.

Zpět na “Diskuzní forum”