Hokej

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

subris

Re: Hokej

Příspěvekod subris » 08 zář 2019 16:00

.. přál bych si, abychom hráli letos kolem toho 10. fleku, ale klub potřebuje vyléčit změnou majitele. Fandím Sykorovi, věřím, že i jako fanoušek chce klub vrátit do vyšších vod, ale může to být jen loutka politiku. Měl sem s ním cest pracovat, ale na marketingové pozici vydržel jen pár měsíců. Dokud bude vlastník město nebo alespoň se do klubu motat politicky neschopní lidé, nevěřím, že se bude za tři roky hrát třeba semifinále. Chce to najít silného majitele (že pane Sebku), který tam dosadi lidi se schopnostmi. To jee možné snad jedině u nás, že manažer pro ekonomiku bude někdo, kdo hledá několik let generálního sponzora, a pro koho je jedno šesté místo víc než pro hokejistů prsten za Stanly Cup,, zachráncem klubu je někdo kdo ho sportovně ekonomicky a morálně pošle do kopru neboli manažer roku. Politika ven!!
... jsme otevřeným klubem, komunikace s fanoušky je velmi důležitá. Názor fanoušků je pro Dynamo velmi důležitý. Ať žije Brand

JLLPR

Příspěvekod JLLPR » 08 zář 2019 16:03

tomaso25 píše:JLLPR: Z mého pohledu nejde nesouhlasit.

Budou-li sportovní výsledky, bude mezi většinou fans spokojenost. Nebudou-li sportovní výsledky, tak bude následovat to, co následovalo i v minulých letech (s výjimkou sezony 17/18).

Že se z klubu stala další městská firma, je bohužel jasná věc. Měnící se rétorika primátora navíc dost jasně naznačuje, že to tak za současný konstelace i zůstane.

A Sýkora? Působí na mě dojmem, že je chytřejší než jeho předchůdci (což v případě Rohlíka a Salfickýho není asi těžký). Ale dojem a schopnosti jsou dvě rozdílný věci. Bohužel má z okolností svého jmenování, a komu za něj vděčí, silně svázaný ruce. A některých lidí se nemůže zbavit, i kdyby chtěl. Jako že si myslím, že nejméně jednoho by se rád zbavil ideálně ještě dnes, respektive včera bylo pozdě.

Kdysi jsem si říkal, že řídit hokejovej klub nemůže být až taková věda. Výkony tří nástupců ZK mě částečně vyvedly z omylu. Přesto si furt myslím, že to pro člověka s nějakými manažerskými schopnostmi, přímočarostí a nějakou pílí nemůže být zase takovej problém. jenže takovej člověk nutně potřebuje dost široký pole působnosti. A ne že řekně, že se chce zbavit pana XY a jako bumerang se mu vrátí odpověď, že to z politických důvodů není možný...

Bohuzel mam info z vice zdroju, ze Sykora je obycejnej pesak. A lidi co ho znaji absolutne nechapou, jak muze byt GM cehokoli. Reditel markrtingu mozna, se zavrenyma ocima. Nicmene to je JPP, takze mu drzim palce. Jen bych krotil nadseni, protoze s nejvetsi pravdepodobnosti to novy Zbynek neni;-)

Sweník

Příspěvekod Sweník » 08 zář 2019 16:10

Kluci, zase aby jste to s kritikou nepřepískli. Oni tady mají svou "patrolu".. :-))

FOGLIK

Příspěvekod FOGLIK » 08 zář 2019 16:35

Objevuje se mi teď na stránkách seznamu reklama na fanshop. Pánská polokošile. Výběr velikostí S :)

JLLPR

Příspěvekod JLLPR » 08 zář 2019 16:54

Sweník píše:Kluci, zase aby jste to s kritikou nepřepískli. Oni tady mají svou "patrolu".. :-))

Hele, ja uz jsem na blacklistu 2 sezony:-)
Dokonce uz se me panove dotazovali, co zase chystam proti klubu. Nejvice rezonovala sleva 50 % kdyz reknete v mem obchode v Hradci “seste misto”:-)

woe

Příspěvekod woe » 08 zář 2019 16:59

Klub hnije dál... takže Nespokojen

Hnus
Ať žije kontinuita. Stabilně ve sr...ách... #70adost...

FOGLIK

Příspěvekod FOGLIK » 08 zář 2019 17:25

woe píše:Klub hnije dál... takže Nespokojen

Hnus

Nejhorší je , že to co se děje v klubu je takovej slabej odvar toho, co se děje v republice.

tau

Příspěvekod tau » 08 zář 2019 17:34

JLLPR píše:.

Souhlas se vším, co jsi ve svém dlouhém postu napsal....
A ještě bych dodal jeden pro mě velkej problém. Estébák v čele dozorčí rady. To je něco, přes co se jen tak nepřenesu a co mě sere nejvíc.... A je mně úplně jedno jestli to byl "hodnej" estébák nebo "zlej".... Nic takovýho totiž neexistuje. Estébák je prostě estébák. A že už to je třicet let, to u mě taky nepochodí. Jednou estébák, vždycky estébák.....

Zíbrdý

Příspěvekod Zíbrdý » 08 zář 2019 17:35

Tvl tady to zas jede :party: :party: :clap:

woe

Příspěvekod woe » 08 zář 2019 17:40

StBák je jen další z mozaiky našeho hnusu

Zjistí se, že Qerka shit
Sýkora PR pěšák
Autobusáci u vesla
Try out k pláči
Přípravné zápasy dtto
Jako tady se fakt asi někdo posjal v kině, když si myslel, že se to tu začíná někam ubírat
Sezona za dveřmi, uvidíme, jak dlouho zůstaneme mezi elitou
Ať žije kontinuita. Stabilně ve sr...ách... #70adost...

Muf

Příspěvekod Muf » 08 zář 2019 17:41

Trochu odbočím od dnešní debaty.

Jakou formu sledování TV/NET přenosů mi doporučíte?

O2TV jsem si předplatil, dál mi běží Tipsport (ten ale nejde na celou obrazovku) a Hokejku mám zaregistrovanou, ale vloni na ní docela lidi nadávali a nezkoušel jsem jí.

Díky za Vaše info a zkušenosti.

JLLPR

Příspěvekod JLLPR » 08 zář 2019 17:50

tau píše:
JLLPR píše:.

Souhlas se vším, co jsi ve svém dlouhém postu napsal....
A ještě bych dodal jeden pro mě velkej problém. Estébák v čele dozorčí rady. To je něco, přes co se jen tak nepřenesu a co mě sere nejvíc.... A je mně úplně jedno jestli to byl "hodnej" estébák nebo "zlej".... Nic takovýho totiž neexistuje. Estébák je prostě estébák. A že už to je třicet let, to u mě taky nepochodí. Jednou estébák, vždycky estébák.....

Vidis, to jsem uplne zapomnel. To uz beru jako nutne zlo cele te politiky, co okolo klubu panuje. Kdyz to shrneme, Sykora ma za sebou kolik, 100 dnu hajeni? Bude to skoro 120 dnu.

1) Nula marketingu, zadne seniorni oddeleni. Jeden kotel a par tweetu. Vše je upocené.
2) Role Kverky - nikdo ji moc nechape. Treba je jen blbe komunikovana, nevim. Zatim jsem zaznamenal jeden rozhovor a par handshake fotek.
3) Vymena starych za nove - nic se nestalo. Treneri se meni po 10 prohrach, Salficky a Sebek po 2 barazich nic.
4) Nakup novych hracu - super. Jen 6 mesicu predtim se setrilo, najednou se angazovala velka jmena (protoze bez toho jaksi hokej delat nejde), ale stav pokladny je furt stejny. Tak se doufá, ze se to zalepí.
5) Jako novy sponzor. Viz bod 4, jak elegantne vytahnout par penez.
6) Prace s ex partnery. Kdo z vas co jste nekdy pustili chlup do klubu byl osloven, treba jen nabidkou na kafe?

Je pekny, ze GM umi fotit naramky na ruce a vyjede kopec v Krkonosich, ale já se ptám, není to málo?:-) Pár rozhovorů, obecné kecy, co bylo špatně.

JirkaPCE

Příspěvekod JirkaPCE » 08 zář 2019 17:52

Co se týká Kverky, tak v to že bude přínosem, mohl doufat jenom hodně naivní optimista. Ve Varech pod ním zažili dvě bodově nejhorší sezóny a nakonec i spadli. Naštěstí tady jsou jiní schopní, kteří se toho skládání kádru ujali.

Adze

Příspěvekod Adze » 08 zář 2019 18:05

Muf píše:Trochu odbočím od dnešní debaty.

O2TV jsem si předplatil, dál mi běží Tipsport (ten ale nejde na celou obrazovku) a Hokejku mám zaregistrovanou, ale vloni na ní docela lidi nadávali a nezkoušel jsem jí.

Asi vic neni potreba. Ja jsem s O2 tv tak internet max spokojen ale mam to pres pevnou linku a chodi to vyborne. Na tipaci jsem koukal driv a tam jsem mel problemy casto se mi to sekalo i kdyz mam dobre pripojeni.. hokejka bezi lip ale i tam maji sem tam nejaky problem. Rekl bych ze 90% zapasu jsem loni zhledl uplne v pohode.. takze jim tu petistovku poslu znovu a budu koukat tam.

Gumid

Příspěvekod Gumid » 08 zář 2019 18:09

Muf píše:Trochu odbočím od dnešní debaty.

Mám Hokejku a na sezonu platím ještě O2 Sport. Tak mám pokryto vše. Hokejka u mne úplně bez problémů.

Obrázek

Muf

Příspěvekod Muf » 08 zář 2019 18:36

Díky Všem za odpovědi :wave:

tomaso25

Příspěvekod tomaso25 » 08 zář 2019 18:38

Gumid píše:
Obrázek

Místo Nicka podepsali Pichého, kterej je o dva roky mladší a typologicky stejnej.
Charvát, Šebek, Salfický
budou škodit navždycky

FOGLIK

Příspěvekod FOGLIK » 08 zář 2019 18:42

Muf píše:Díky Všem za odpovědi :wave:

Mě teda na hokejce občas vadili ty reportéři. I když ten největší knecht loni tu moc nekomentoval. Třeba to bylo kvůli stížnostem :)
Mně loni naštvalo , že v playoff, když něco vysílalo O2, tak na hokejce být nemohlo. Zaplatíš a pak nemůžeš dívat.

Rony60

Příspěvekod Rony60 » 08 zář 2019 18:51

FOGLIK píše:

Mě teda na hokejce občas vadili ty reportéři. I když ten největší knecht loni tu moc nekomentoval. Třeba to bylo kvůli stížnostem :)
Mně loni naštvalo , že v playoff, když něco vysílalo O2, tak na hokejce být nemohlo. Zaplatíš a pak nemůžeš dívat.

Nejen v play off, to co vysílá O2 na hokejce nešlo, zatímco na tipsportu ano a vyjde to tam i levněji.

Propulse

Příspěvekod Propulse » 08 zář 2019 18:53

tomaso25 píše:
Gumid píše:
Obrázek

Místo Nicka podepsali Pichého, kterej je o dva roky mladší a typologicky stejnej.

A levnejsi.

jimmypop

Re: RE: Re: Hokej

Příspěvekod jimmypop » 08 zář 2019 18:58

Rony60 píše:
FOGLIK píše:

Nejen v play off, to co vysílá O2 na hokejce nešlo, zatímco na tipsportu ano a vyjde to tam i levněji.
Ale na tipaci nejdou fullscreen zapasy, co vysila O2

Rony60

Příspěvekod Rony60 » 08 zář 2019 19:01

jimmypop píše:
Rony60 píše:
FOGLIK píše:Mě teda na hokejce občas vadili ty reportéři. I když ten největší knecht loni tu moc nekomentoval. Třeba to bylo kvůli stížnostem :)

Ale na tipaci nejdou fullscreen zapasy, co vysila O2

Jo pravda, ale tak furt alespoň něco oproti hokejce.

in-spyder

Příspěvekod in-spyder » 08 zář 2019 19:53

Add k diskuzi o sledování (čekám reakce na to, proč nechodí člověk na stadion): tady je strašná škoda, že tohohle se neujme vedení ligy a neudělá platformu pro všechny, kde si prostě zaplatíš za plný servis, via třeba NHL. Vše je s nějakým dle mne naprosto nelogickým omezením, máš hokejku - nejdou ti zápasy o2, máš tipsport - nejde ti fullscreen u zápasů o2, máš o2 - nemáš všechny zápasy, máš čt - nemáš všechny zápasy. Prostě zaplať si xy služeb, abys měl možnost se dívat. Tohle je velká škoda, přitom jednotná online platforma by tu ligu ještě více zatraktivnila.

Ale tak to je nemoc většiny filmových médií, via Netflix, HBO, Amazon, Apple, u nás O2, atd. Kdyby existovala jedna platforma, kde by si člověk kupoval co chtěl, bylo by to super.

EDIT: jinak samozřejmě nejekonomičtější plná varianta je Tipsport plus O2.
#TR60 #zakapitána

digitalmouse
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod digitalmouse » 08 zář 2019 20:01

Jak je to teda u Tipsportu? Jdou i prenosy co vysila O2? Jde sledovat prenosy i dobre na mobilu? Ja ted resim jestli platit hokejku, do Tipace se mi nechce kvuli tomu ze jsi registrovany jako hrac i kdyz nebudes sazet. Ale chci v klidu koukat na zapasy jak doma tak pripadne v praci (mobilni data neresim, mam neomezeny). A pripadne, jak Tipac a fotbalova liga mistru?
:salfa: a spol. VEN!

digitalmouse
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod digitalmouse » 08 zář 2019 20:07

in-spyder píše:Add k diskuzi o sledování (čekám reakce na to, proč nechodí člověk na stadion): tady je strašná škoda, že tohohle se neujme vedení ligy a neudělá platformu pro všechny, kde si prostě zaplatíš za plný servis, via třeba NHL. Vše je s nějakým dle mne naprosto nelogickým omezením, máš hokejku - nejdou ti zápasy o2, máš tipsport - nejde ti fullscreen u zápasů o2, máš o2 - nemáš všechny zápasy, máš čt - nemáš všechny zápasy. Prostě zaplať si xy služeb, abys měl možnost se dívat. Tohle je velká škoda, přitom jednotná online platforma by tu ligu ještě více zatraktivnila.

Ale tak to je nemoc většiny filmových médií, via Netflix, HBO, Amazon, Apple, u nás O2, atd. Kdyby existovala jedna platforma, kde by si člověk kupoval co chtěl, bylo by to super.

EDIT: jinak samozřejmě nejekonomičtější plná varianta je Tipsport plus O2.

Chapu ze jde o kseft a mit pravidelny co nejvic platici zakazniky, ale presne jak pises. Je tu X platforem a provozovatelu vysilani a pokud chces vse, platis jak mourovatej za vse. Pritom ale i konkurenti v nekterych statech v zahranici maji v nabidce kanaly toho druheho. Ja mam napriklad mobilni pausal a TV od T-Mobilu (vyhovuje mi nejvic). Kdyz budu chtit jeste extraligu a fotbalovou Ligu Mistru (ceska kaprliga me nezajima), tak abych si platil O2 Sport pack. Klidne, ale muzu ho sledovat jen na kompu,mobilu...kdyby za ten samy poplatek byly O2 kanaly i v nabidce v T-Mobile TV, nevaham. Jde o ten komfort si to pustit i na TV.
:salfa: a spol. VEN!

Zpět na “Diskuzní forum”