Hokej

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

J14

Re: Hokej

Příspěvekod J14 » 09 zář 2019 22:29

Ondra píše:TwitterObrázek

Odesláno z mého SM-A705FN pomocí Tapatalk

Pane Sýkoro, já si myslím, že trouba jste. A velký, pokud vám uvedené důvody stačí k zastavení vašich aktivit a rozhodnutí, jaké jste vyhlásil.

Jsme tam, kde jsme byli. Jen si kluci přesedli na židlích.

A sláva svazu. Krásně ten náš hokej vede! Škoda, že do prdele.......

Ondra

Příspěvekod Ondra » 09 zář 2019 22:34

Napsal jsem mail Královi. Sice si myslím, že neodpoví, ale co kdyby... třeba budeme ještě překvapený.

frysta

Příspěvekod frysta » 09 zář 2019 22:54

snorry píše:nelíbí se mi, že nás svaz jen tak odpálkuje věřím , že by se tohle za Kusýho nestalo hold 6 let v bahně se muselo někde projevit

Máš pravdu, ale myslím si, že 3 zápasy by stály za návštěvu svazáků a konzultaci přímo na místě. To ovšem předpokládá nějakou přípravu ze strany klubu. Prošel někdo řád KHL? Je to snad první takový případ? Konzultovali to třeba s Larionovem? Vždyť tady kurňa byl, tady všude stál a i čestné buly vhodil. :)
Nevím no, chybí tomu odvaha a koule něco rozhodnout. Takhle to vypadá, že nevíme a tak se radši poděláme, co kdyby z Ruska udělali bu bu bu. A v Rusku o nás ani nevědí. :)

Lík37

Příspěvekod Lík37 » 10 zář 2019 00:02

Ani rus nebo klub, ale svaz má dát jasné a závazné stanovisko. Dal, nedal ! To chcete čekat na to jak Král, Ujčík a celá ta banda na konci základní části otočí a seberou nám případné body podle toho jak se jim to nebo někomu bude hodit. Rozhodnutí klubu je v době kdy svazu vládne tahle partička naprosto správné. A Rusáky do toho netahejte, těm je to úplně buřt. :pivko:

woe

Příspěvekod woe » 10 zář 2019 04:33

Propulse píše:Kusy i Kratochvil mohli hrat ctvrtou lajnu. Oba pryc.. Ted ve ctvrty pouzitelny jediny Rolas..

Jak pryč? Píše se, že má Kratochvil vyřízené SS do Přerova. SS není přestup. Minimálně tu hostuje (z Prostějova), nebo je k nám přestoupený. Tím pádem by nám měl být k dispozici, ne?

Ad PR manager Sýkora. Dávám mu maximálně rok. Komunikace s Ondrou mi dosvědčuje, že je to jen mediální paňáca, zas budem pro smích...takovej figura je nám tu úplně k hounu.
Svaz musí zaujmout jasné stanovisko a my musíme umět vyvinou ten správný tlak..Straku, Jagra, Zabranskeho...by Svaz neodbyl...řešení by bylo známo rychle. V našem klubu se nic nezměnilo. Aby taky jo. Co ostatni hráči, co přišli? Nemají taky tresty z jiné ligy, z jiné galaxie? Omg. Tohle je tragedie, co ti hňupi předvádí. Jak dlouho tu Štěpánek je? Od 1.7.2019! A oni to zjistí pár dní před začátkem ligy, že má u bolševika trest, který snad údajně možná asi kdoví platí i v naší lize? Ať se jdou vážně vysr....!
Ať žije kontinuita. Stabilně ve sr...ách... #70adost...

subris

Příspěvekod subris » 10 zář 2019 04:47

... jak by pravil klasik: "loni jste nás tubplacali po zádech a vynaseli do nebes a teď tu vidím desítky nabrousenych očí"
... jsme otevřeným klubem, komunikace s fanoušky je velmi důležitá. Názor fanoušků je pro Dynamo velmi důležitý. Ať žije Brand

Grimley
Administrátor

Příspěvekod Grimley » 10 zář 2019 05:27

No nějaký neuvážený kroky s nasazením štěpánka by se ke konci ligy mohly vrátit jako bumerang, tam se půjde přes mrtvoly a každá špína ...každá možnost poškodit klib, co by mohl vypadnout místo posledního týmu... bude to neveselý - další přešlap svazu... ostatně kurvadrát do prdele ty zmrdy už by měl někdo donutit odejít.

Ale na druhou stranu reakce - nevíme, na svazu se s námi nechtěj bavit tak radši budem hrát bez štěpánka je totální provar a ukázka, jak ze sebe udělat uťápnutýho blbečka .... svaz tu není od toho, aby ho náhoodu někod neurazil, ten tu je lrávě od takovejhle věci do prdele, Sýkora by si měl uvědomit, že už není jen fanoušek s výhodama (kterej si může zatrénovat s týmem), ale že to je v první řadě GM extraligovýho klubu kurvadrát :grr:
Pardubice ole

fansDKnL

Příspěvekod fansDKnL » 10 zář 2019 06:27

frysta píše:Zbytečně šířite pesimismus. Já jsem rád,že nebudeme letos pouštět fráze typu liga je vyrovnaná, musíme mít široký kádr, abychom uspěli...houby. My na to serem, pěkně od začátku na 3 lajny a letos jsme se dohodli,že to odehrajeme bez zranění. V přípravě jsme jednu modelovou situaci vyzkoušeli s Tyborem a potvrdilo se, že zranění není cesta, kterou bychom měli jít. Jo, mimochodem, situaci s gólmany jsme podrobili důsledné analýze a jelikož výsledkem bylo nejisté nevíme, chceme vsadit na jistotu, tedy na Kácu. Ten sice neměl úplně povedenou přípravu,ale věděl o tom trestu Štěpánka, takže moc snažit nemusel, jestli mi rozumíte, mrk, mrk... :) Ale možná nakonec bude chytat Štěpánek. Jak říkám, sami nevíme.
Boleslav se na nás nemá šanci připravit. :)

Ono v současný formě je jedno jestli bude chytat Štěpánek nebo Káca. Oba toho moc nechytli.

frysta

Příspěvekod frysta » 10 zář 2019 06:35

Lík37 píše:Ani rus nebo klub, ale svaz má dát jasné a závazné stanovisko. Dal, nedal ! To chcete čekat na to jak Král, Ujčík a celá ta banda na konci základní části otočí a seberou nám případné body podle toho jak se jim to nebo někomu bude hodit. Rozhodnutí klubu je v době kdy svazu vládne tahle partička naprosto správné. A Rusáky do toho netahejte, těm je to úplně buřt. :pivko:

Však Rusy do toho taha Sýkora. Bojí se,že dají podnět. Svaz nedal jasné stanovisko a my musíme sklopit ouška. Taky dobrý.

Gumid

Příspěvekod Gumid » 10 zář 2019 06:48

Pokud Sýkora píše, že má svědomí čisté, je to špatně. Chápe, že tam nesedí pro své svědomí?

FrantaKocourek

Příspěvekod FrantaKocourek » 10 zář 2019 06:52

Moc jejich postoj nechápu...podle mě jsou všechny fakta jasný. Štěpánek má trest z KHL, přišel hrát naší extraligu. Mám tu nějaký orgán, který o těchto věcech v extralize rozhoduje. Takže se ho oficiálně zeptám: mám tu gólmana, má trest z KHL, platí i pro naši soutěž? Na základě toho musí dostat odpověď: ANO -NE. a pokud dostanu od orgánu, který řídí tuhle soutěž odpověď NEVÍM, tak to pro mě znamená, že nasadíme Štěpánka, protože jsem nedostal odpověď NE, odpověď NEVÍM mě nezajímá a je to problém svazu. A i kdyby si na konci základní části vzpomněli, že nesměl nastoupit tak je to pozdě. Každý soud by musel dát za pravdu klubu....
Naposledy upravil(a) FrantaKocourek dne 10 zář 2019 06:54, celkem upraveno 1 x.

FrantaKocourek

Příspěvekod FrantaKocourek » 10 zář 2019 06:54

Gumid

Přesně tak! On tou odpovědí vlastně dává najevo, že mu to je jedno, že kdyby z toho byl náhodou průser tak ne na jeho triko...ale že jako nejvyšší šéf klubu vlastně nic nevyřešil ho netrápí

FOGLIK

Příspěvekod FOGLIK » 10 zář 2019 07:11

Bohužel se k tomu vyjádřím obšírněji. V republice to vypadá jako v 1948. Ne že bych to zažil. V republice celkově začíná vládnout strach. Klientelismus je na brutální úrovni. Každej se bojí cokoliv udělat, aby se to neutočilo udělat proti němu. Chápu , že Sýkora si nechce dělat na svazu zlou krev, aby se mu to v sezóně nevymstilo. Protože na začátku je každej hrdina a pak ho v tom nechají. Na druhou stranu osobně mám tu vlastnost jít i proti zdi. Šli jsme do soudu kde to smrdělo a člověk se bál i o děti, Ale řekl jsem si jak uhnu jednou budu uhýbat pořád. Že svaz je žumpa to všichni vědí. Kusý měl na svazu obrovské slovo, ale to si taky musel vybojovat lety. To samé arbitrážní komise. Co loni předváděl Ujčík, ukázal , že to je jen zakomplexovaný nýmand. Zkuste si jít na finančák pro radu. Dají Vám ji. Pak přijde kontrola, rozstřílí Vám to a máte smůlu. Toto jsem zažil u pár kolegů. Naštěstí u nás musím říci , že u nás na finančáku máme, paní která je pravý opak. Precizní ale férová. Když je něco špatně zavolá a vyřeší se to. Takže je to jen a jen o lidech. Prostě celá společnost je nemocná a vyřeší si to jednou planeta sama, až ji dojde trpělivost.

tau

Příspěvekod tau » 10 zář 2019 07:55

Klub to háže na to, že je vlastně jedno, kdo bude chytat, že prej máme vyrovnanou dvojici....

Tady ale vůbec nejde o to, kdo bude v brance.... Jde o to, že ten, kdo má rozhodnout (svaz) nerozhoduje... A ten, kdo má na jasným rozhodnutí trvat (klub), stáhne ocas mezi nohy a věc dál neřeší.....

snorry

Příspěvekod snorry » 10 zář 2019 08:01

tau píše:Klub to háže na to, že je vlastně jedno, kdo bude chytat, že prej máme vyrovnanou dvojici....

Tady ale vůbec nejde o to, kdo bude v brance.... Jde o to, že ten, kdo má rozhodnout (svaz) nerozhoduje... A ten, kdo má na jasným rozhodnutí trvat (klub), stáhne ocas mezi nohy a věc dál neřeší.....

nádherně napsáno
Dobrý šermíř na hovno když nepřátel je nerovno

Klaun Salfický, Šebek šestý VEN!!!

tomaso25

Příspěvekod tomaso25 » 10 zář 2019 08:08

Ono v tomhle případě jde dle mě pouze o to, že klub je zákulisně slabej a nemá žádnej vliv. Jen už se od roku 2012 kodrcá ve vleku silnějších. Šebkovi tenkrát, když dělal GM, dali ještě na svazu tu nejtrapnější komisi, ale jeho vliv byl nulovej. Rohlík se Salfickým už byli za úplný kašpárky, kteří zákulisní pole vyklidili úplně. Sýkora je pro svaz neznámý jméno. Bohužel v první zkoušce neuspěl. Svaz to má na háku a on není schopen od nich dostat konečný slovo. To je špatně.

Téměř s jistotou můžeme říct, Brno, Třinec, Liberec a podobně by rozhodnutí svazu jistě získaly. Pravděpodobně navíc pro ně kladný.

Naše šéfovstvo radši připosraně stáhlo ocas. Navíc má viditelně strach, že by o případný získaný body v prvních třech kolech mohlo přijít. Protože ten samej svaz, kterej momentálně rozhodnutí neučinil, by pak rozhodnutí udělat mohl. Samozřejmě pro šéfovstvo nepříznivý.
Charvát, Šebek, Salfický
budou škodit navždycky

FOGLIK

Příspěvekod FOGLIK » 10 zář 2019 08:41

tomaso25 píše:Ono v tomhle případě jde dle mě pouze o to, že klub je zákulisně slabej a nemá žádnej vliv. Jen už se od roku 2012 kodrcá ve vleku silnějších. Šebkovi tenkrát, když dělal GM, dali ještě na svazu tu nejtrapnější komisi, ale jeho vliv byl nulovej. Rohlík se Salfickým už byli za úplný kašpárky, kteří zákulisní pole vyklidili úplně. Sýkora je pro svaz neznámý jméno. Bohužel v první zkoušce neuspěl. Svaz to má na háku a on není schopen od nich dostat konečný slovo. To je špatně.

Téměř s jistotou můžeme říct, Brno, Třinec, Liberec a podobně by rozhodnutí svazu jistě získaly. Pravděpodobně navíc pro ně kladný.

Naše šéfovstvo radši připosraně stáhlo ocas. Navíc má viditelně strach, že by o případný získaný body v prvních třech kolech mohlo přijít. Protože ten samej svaz, kterej momentálně rozhodnutí neučinil, by pak rozhodnutí udělat mohl. Samozřejmě pro šéfovstvo nepříznivý.

Tak můžeme říci , že na začátku si se Strakou taky pěkně vytřeli ..... o kolik bodů přišli kvůli administrativní chybě na kterou přišli až v půlce sezóny?
A když bude Král jednat se Zábranským, tak myslím, že tam je jasná převaha :) taky je vidět jak to tam obsazuje Zabranský . Něco jako kdysi Kusý.
Teď člověk napíše něco na komisi a ty se ani neobtěžují odepsat.

Valda

Příspěvekod Valda » 10 zář 2019 08:47

Lip - strucneji a zaroven jasneji - nez tau to asi napsat nejde. Nicmene diky za prispeveky i ostatnim, opet zajimavy FOGLIK, ktery natukl duvod, proc jsme tam, kde jsme jako celek, nejen hokej.

Sykora dle myho vi, jaka je jeho pozice. O Svazu ma asi i svou predstavu, kterou kdyby jako predstavitel klubu rekl, musel by bojovat. A on prostredi nezna a sam priznal, ze je tam NONAME. Usmevavyho Salficky, ktery bohuzel umi potopit firmu behem par mesicu, tam ma lepsi pudu pod nohovama, PROTOZE HO VSICHNI ZNAJI. To je presne ten klientelismus. Jeho predstavitelem byl i Kusy, ale umel toho vyuzit. Ted tu neni a my celime tvrdy realite. Musim uznat, ze pri jeho odvolani, jsem naivne doufal, ze opravdu budeme jednim z prvnich klubu v CR, ktery nebude oneman show, pujde se pres tym lidi, a odpadne toto zakulisni polikareni: realita a lidi, kteri to po Zbynkovi vzali mi rychle otevrel oci :)

A hlavne ...Charvat je stejnej pan jak Smidbersky. Chce aby to fungovalo, ale aby nebyl tratnej. Kdyby mel Smidbersky podminky, o jakych mluvi ted Charvat (50 milionu jako divadlu, tj. 2x tolik co dnes a hlavne zasadni snizeni najmu za halu), tak by mozna zustal v klubu a meli bychom vlastnika. Smidbersky pochopitl, ze politicka figurka Sebek to nikdy nepotopi, tak dosadil Rohlika. Historii zname ...

Nicmene tenhle slendrijan na Svazu (viz Juniorska Extraliga) a priposranost z Ruska mi opravdu rika jasne, kde nase spolecnost je. Sykora toto rozhodnuti nedelal sam, radil se s Lubinou, Caslavou a urcite i rusky mluvicim Salfickym, a z Karlovarskyho prostredi "Rusu" Kverkou. Chtel bych tu rozpravu slyset, ale pulka z nich dle myho rikala bud se podridit, nebo dokonce, hele to musis rozhodnout ty :)

Kaca to musi zvladnout, je to o 3 zapasech, pokud mu daji do hlavy ze je to turnaj, tak to odchyta, ale naservirovat to fanouskum takto, to je velky PR :) A navid jak rika kolega, on ani Kuba toho ke konci pripravy moc neodchytal, celkove nas vykon pred ligou sel hodne dolu ...panbu s nama.

Valda

Příspěvekod Valda » 10 zář 2019 08:50

A jeste, ano, Zabransky, Straka ...proc Pardubice, takova lihen talentu, pokladnice hokeje atd., nema ve svem stredu cloveka, ktery by splnoval podobny charakteristiky. Mozna jsme zakopali Sejbu, mozna jsme meli prekecat Misu Sykorku, treba se najde jinej ...zatim mame Sykoru, ale jihyho. Ano, pri prvnim problemu se ukazala jeho sila, ale je tam par mesicu a ma kolem sebe lidi nadiktovany stranou, pardon, stranami. To je smrtici koktejl ...Nebranim ho, snazim se vse pochopit. A porad to stary okridleny, ukazme na lede, ze jsme (i v soucasny forme) lepsi ...

BTW: Fakt zadny posileni/doplneni se nechysta, byt na mesic, dva?

FOGLIK

Příspěvekod FOGLIK » 10 zář 2019 08:53

Valda píše:A jeste, ano, Zabransky, Straka ...proc Pardubice, takova lihen talentu, pokladnice hokeje atd., nema ve svem stredu cloveka, ktery by splnoval podobny charakteristiky. Mozna jsme zakopali Sejbu, mozna jsme meli prekecat Misu Sykorku, treba se najde jinej ...zatim mame Sykoru, ale jihyho. Ano, pri prvnim problemu se ukazala jeho sila, ale je tam par mesicu a ma kolem sebe lidi nadiktovany stranou, pardon, stranami. To je smrtici koktejl ...Nebranim ho, snazim se vse pochopit. A porad to stary okridleny, ukazme na lede, ze jsme (i v soucasny forme) lepsi ...

BTW: Fakt zadny posileni/doplneni se nechysta, byt na mesic, dva?

Za mě dokud to bude takový politický svoleč, tak do toho žádný majitel nepůjde. Leda s tím, že tam bude mít ve městě podnikatelské zájmy.

Ondra

Příspěvekod Ondra » 10 zář 2019 08:59

Dobrý den, klub HC Dynamo Pardubice se na nás se stejným dotazem obrátil 29. 8. 2019. Ve stejný den jsme mu písemně odpověděli, že nás ani IIHF ani FHR s požadavkem na respektování uloženého trestu v Tipsport extralize nekontaktovaly a že tedy hráč (splňuje-li obecné podmínky účasti v soutěži) může  v soutěži startovat s tím, že žádné překážky, které by tomu bránily, nevidíme. Obecně platí, že podle transferových pravidel IIHF může federace, v níž hráč před přestupem působil, požadovat prostřednictvím IIHF respektování  uloženého trestu v nové soutěže v případě, pokud by původní federace transfer nepotvrdila. Jak jsem ovšem již uvedl, ani IIHF ani FHR nás s něčím podobným zatím nekontaktovaly. V opačném případě bychom neprodleně informovali klub. Na důvody rozhodnutí a další podrobnosti transferu se jinak musíte dotázat v HC Dynamo Pardubice.     

S pozdravem

PhDr. Zdeněk Zikmund
tiskový mluvčí

tomaso25

Příspěvekod tomaso25 » 10 zář 2019 09:05

Ondra píše:Dobrý den, klub HC Dynamo Pardubice se na nás se stejným dotazem obrátil 29. 8. 2019. Ve stejný den jsme mu písemně odpověděli, že nás ani IIHF ani FHR s požadavkem na respektování uloženého trestu v Tipsport extralize nekontaktovaly a že tedy hráč (splňuje-li obecné podmínky účasti v soutěži) může  v soutěži startovat s tím, že žádné překážky, které by tomu bránily, nevidíme. Obecně platí, že podle transferových pravidel IIHF může federace, v níž hráč před přestupem působil, požadovat prostřednictvím IIHF respektování  uloženého trestu v nové soutěže v případě, pokud by původní federace transfer nepotvrdila. Jak jsem ovšem již uvedl, ani IIHF ani FHR nás s něčím podobným zatím nekontaktovaly. V opačném případě bychom neprodleně informovali klub. Na důvody rozhodnutí a další podrobnosti transferu se jinak musíte dotázat v HC Dynamo Pardubice.     

S pozdravem

PhDr. Zdeněk Zikmund
tiskový mluvčí

Takže svaz nemá se startem hráče problém. IIHF ani Rusáci žádost o respektování trestu neposlali. Koneckonců Rusáci dle vlastních regulí ani nemůžou.

Nechápu, co se řeší. Nechápu tu předposranost. To se bojí, že to Rusáci pošlou v pátek a budou Štěpánka stahovat z rozbruslení? Nechápu.
Charvát, Šebek, Salfický
budou škodit navždycky

FOGLIK

Příspěvekod FOGLIK » 10 zář 2019 09:06

Ondra píše:Dobrý den, klub HC Dynamo Pardubice se na nás se stejným dotazem obrátil 29. 8. 2019. Ve stejný den jsme mu písemně odpověděli, že nás ani IIHF ani FHR s požadavkem na respektování uloženého trestu v Tipsport extralize nekontaktovaly a že tedy hráč (splňuje-li obecné podmínky účasti v soutěži) může  v soutěži startovat s tím, že žádné překážky, které by tomu bránily, nevidíme. Obecně platí, že podle transferových pravidel IIHF může federace, v níž hráč před přestupem působil, požadovat prostřednictvím IIHF respektování  uloženého trestu v nové soutěže v případě, pokud by původní federace transfer nepotvrdila. Jak jsem ovšem již uvedl, ani IIHF ani FHR nás s něčím podobným zatím nekontaktovaly. V opačném případě bychom neprodleně informovali klub. Na důvody rozhodnutí a další podrobnosti transferu se jinak musíte dotázat v HC Dynamo Pardubice.     

S pozdravem

PhDr. Zdeněk Zikmund
tiskový mluvčí

Takže super. Alibismus od Svazu největšího kalibru. Takže jediná možnost se obrátit na KHL ať to potvrdí.

Ondra

Re: RE: Re: Hokej

Příspěvekod Ondra » 10 zář 2019 09:09

tomaso25 píše:

S pozdravem

PhDr. Zdeněk Zikmund
tiskový mluvčí

Takže svaz nemá se startem hráče problém. IIHF ani Rusáci žádost o respektování trestu neposlali. Koneckonců Rusáci dle vlastních regulí ani nemůžou.

Nechápu, co se řeší. Nechápu tu předposranost. To se bojí, že to Rusáci pošlou v pátek a budou Štěpánka stahovat z rozbruslení? Nechápu.
Ale to má taky řešení. Salfický může zvednout telefon a zeptat se Larionova jestli bude KHL dělat v tomto případě nějaké kroky. Každopádně je dost zarážející, že se nám tvrdí, jak je případ právně nejasný. Přitom podle vyjádření svazu je věc naprosto jednoznačná.

Adam

Příspěvekod Adam » 10 zář 2019 09:10

Svaz start povolil, nevidím důvod aby chytal Kacetl.

Zpět na “Diskuzní forum”