Hokej

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

tau

Re: Hokej

Příspěvekod tau » 13 zář 2019 18:12

Stars píše:Jedem 2 x sami na bránu nedáme...jak Bolka dala na 1 0, tak nás mele, aspoň snížení, je ještě o co hrát, Kolář mi přijde dost bez zájmu, možná jenom můj dojem, 4 lajna to smrdí vždy průserem, aspoň se kluci oťukají....ještě 3 třetina tak uvidíme

První dva góly jdou na vrub Kolář - u prvního nedůraz za brankou, šťouchá do puku jednou rukou jak do hovna. U druhýho stojí před brankou u hráče a nechá ho tečovat puk.... Největší letní posila by se měla trochu sebrat, protože se od něj čekalo mnohem, mnohem víc.....

Adam

Příspěvekod Adam » 13 zář 2019 18:13

Doufám, že Kolář ten svůj diesel rychle nahodí, protože za ty prachy je tohle katastrofa...

JirkaPCE

Příspěvekod JirkaPCE » 13 zář 2019 18:19

Adze píše:Škoda že to Kousy nedal.. mohlo to vypadat jinak. Jinak nám hodně chybí 4. útok. Takle s těma juniorama nemůžeme dlouho fungovat. On je mimo i Ivan?

To je pravda, kdyby se třeba povedl ještě ten centr, tak by se do čtvrté přesunuli Mandát s Rolasem a hned by byla konkurenceschopná. Mandát ideální jako třetí nebo čtvrtý centr, ale na druhého je to málo.

Sweník

Příspěvekod Sweník » 13 zář 2019 18:34

Jasné podražení našeho hráče a pískne následně faul našich..

Ale jednu výhodu ten současný stav má. Kluci, na naši výhru je kurz 180.. :-))

Edit: Jinak stále nám chybí minimálně tři extraligoví hráči. Během sezony se snad probere Kusý, to máme jednoho. Zapojí se Jonas, tak snad druhý. Ale bez centra se nepohneme. Mrkněte třeba na dnešní sestavu Varanů, třetí centr Knotek, čtvrtý dokonce Skuhravý a na křídle Koblasa s Vondrcem.. To se pak nedivím, že jejich čtvrtá lajna asi rozhodla zápas. Naopak Zlín tam má hráče něco jako my..

fido

Příspěvekod fido » 13 zář 2019 18:53

Tak lepší jsme určitě nebyli, štěstí jsme teda taky neměli. Tak snad se sežene centr a ono to snad půjde.
Naposledy upravil(a) fido dne 13 zář 2019 18:57, celkem upraveno 1 x.
Vyhodíš ho dveřmi, vrátí se oknem.

Adam

Příspěvekod Adam » 13 zář 2019 18:54

Sweník píše:Jasné podražení našeho hráče a pískne následně faul našich..

Ale jednu výhodu ten současný stav má. Kluci, na naši výhru je kurz 180.. :-))

Edit: Jinak stále nám chybí minimálně tři extraligoví hráči. Během sezony se snad probere Kusý, to máme jednoho. Zapojí se Jonas, tak snad druhý. Ale bez centra se nepohneme. Mrkněte třeba na dnešní sestavu Varanů, třetí centr Knotek, čtvrtý dokonce Skuhravý a na křídle Koblasa s Vondrcem.. To se pak nedivím, že jejich čtvrtá lajna asi rozhodla zápas. Naopak Zlín tam má hráče něco jako my..

No soupiska Kladna taky vypadá skvěle, Réway v 2. lajně :) Jestli nepodepíšou Saláka tak bysme to 13. místo měli umlátit :)

subris

Příspěvekod subris » 13 zář 2019 18:55

... zápas sem neviděl, ale když hraje proti nám Vondrka, tak to je skoro tuto ka, že nám aspoň jednoho fika vstřelil :(
... jsme otevřeným klubem, komunikace s fanoušky je velmi důležitá. Názor fanoušků je pro Dynamo velmi důležitý. Ať žije Brand

JirkaPCE

Příspěvekod JirkaPCE » 13 zář 2019 18:56

Že to je bez bodu není žádná tragédie, ale co se týká herního projevu, tak jsem čekal určitě víc.

Adze

Příspěvekod Adze » 13 zář 2019 18:56

No i já jsem čekal víc. Boleslav teda výborný výkon bez chyb.. a nebo je náš tým k žádné nepřinutil? Potřebujeme rychle dotáhnout ještě útočníka a stáhnout zpět Kusýho ( i když ho určitě chtějí nechat vytrestat déle) a začít fárat na 4. útoky.. tahle se hrát nedá.

Propulse

Příspěvekod Propulse » 13 zář 2019 19:02

Kolar, Mikus tragedie. Jen tak strucne za me. Dopredu slabota. Kazdopadne Boleslav vsude driv, lepsi pohyb.

woe

Příspěvekod woe » 13 zář 2019 19:05

Smutné představení

Co na to pr kecálek na pípí?

Takto by to jako nešlo :roll:
Ať žije kontinuita. Stabilně ve sr...ách... #70adost...

digitalmouse
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod digitalmouse » 13 zář 2019 19:05

Sledoval jsem to jen na jedno oko, ale presne to co kritizuju dlouhodobe. Statika,zadny pohyb a zadny duraz v osobnich soubojich. O chozeni do brany nemluve. Ne, takhle to nepujde.
:salfa: a spol. VEN!

Sweník

Příspěvekod Sweník » 13 zář 2019 19:22

Propulse píše:Kolar, Mikus tragedie. Jen tak strucne za me. Dopredu slabota. Kazdopadne Boleslav vsude driv, lepsi pohyb.

Mně přišlo, že v našem pásmu jsme taky byli většinou u puku dřív, ale v jejich jsme byli chvílemi bez šance. Jasně, občas jim sebral puk Machala nebo Látal, ale to jsou letci, nic moc z toho nebylo. Jejich síla je v tom dostat se do přečíslení a udělat zmatky v soupeřově obraně. Nějaké "tvůrčí kolotoče" bych od nich nečekal, nejsou jako KKP, tam byla k tomu pohybu i neskutečná hokejová kreativita. Tihle kluci hlavně bruslí..

Jinak líbil se mi Rolas, chodil při každé možnosti před bránu, hrál poctivě. Naopak Hovorka dnes děs, úplně neviditelný. Toho jsem se přesně bál, hráč už za zenitem, na baráž výborný, ale v extralize musí hrát lépe. Snad mu také blafne diesel.. ;-)

Kindl mi v první lajně nesedí, já vím, je to jen první kolo, ale dost už naznačila i příprava. Podle mne by skvěle nahradil Látala. Taková role by mu seděla, však taky není pomalý. Samotný útok rychlíků je k ničemu, naopak Látal by rozrušil obrany soupeřů klidně i ve druhé nebo čtvrté lajně..

Ale to jsou jen laické postřehy, snad to trenéři viděli a nebudou vyšilovat. Sehranost z přípravy chybí a všechno měnit teď by bylo dost pozdě..

Jinak v obraně se mi líbil Piché. Přesilovek jsme moc neměli, tam neměl šanci zářit (většinou na ně chodil Mikuš, což mne překvapilo), ale přišel mi v obraně a soubojích jistý, což je u takového obránce základ. Když časem přidá body, bude to bonus. Ale základ si splní.. To samé Eklund..

Zkrátka je průšvih, že jsme hráli baráž a kádr se tvořil na poslední chvíli. Sehranost není, pár kol to asi potrvá. Takže hlavně urvat nějaké body, ať nejsme po první čtvrtině poslední. Pak věřím, že bychom mohli jít nahoru. Ale musel by přijít ten centr a hráči by si i přes počáteční neúspěchy museli věřit..

Káca dnes za nic nemohl..

fido

Příspěvekod fido » 13 zář 2019 19:30

btw. neměl být dneska spuštěn nový web? To taky nedopadlo...
Vyhodíš ho dveřmi, vrátí se oknem.

Sweník

Příspěvekod Sweník » 13 zář 2019 19:31

fido píše:btw. neměl být dneska spuštěn nový web? To taky nedopadlo...

Třeba gř myslel první domácí zápas.. ;-)

Jakub82

Příspěvekod Jakub82 » 13 zář 2019 19:42

Myslím, že se sehnalo dost kvalitních hráčů a za to patří dík, ale jestli jich bohužel není málo. Myslím, že nebudeme mít starosti se sestupem, ale bude to těžké. Ještě, že jsem to neviděl. :crazy:

FOGLIK

Příspěvekod FOGLIK » 13 zář 2019 19:47

Vyky píše:
FOGLIK píše:
Itchy píše:Nám se věří, jako kdybychom měli sestavu plnou Bártů a Klimentů.

No, v body dnes taky moc nevěřím...., cokoli bude nad plán.

Kurz , že bych si normálně po dlouhé době vsadil. Ale bojím se, abych pak u toho pořád neseděl. Slabá vůle je prevít.

Máš silně vyvinutou slabou vůli?

Úplně maximálně. Tak jsme vykročili do ligy jako poslední dobou obvykle:(

Georgre

Příspěvekod Georgre » 13 zář 2019 19:49

Tak pro nás bude důležité s 26 zápasů doma vyhrát co nejvíce, přivést pár bodů s venku, ale hlavně doma vyhrávat.....to je nejdůležitější, na některých stadionech se nám nedaří dlouhodobě, to se nedá svítit...
A my tu ligu stejně zachráníme :-) já to vímmmmmmmmmmmmmmmmmmm :-D

Propulse

Příspěvekod Propulse » 13 zář 2019 19:53

Nedelal bych z toho vedu. Boleslav bude hrat nahore. Za stavu 0:0 mel Kousy velkou sanci a mohlo to byt jinak. Bylo to o prvnim golu. Doma cekam jinou jizdu.
A nechapu ctvrtou lajnu. V nedeli bude Harju. Proc se nevezme zpet Kusy a Kratochvil. I v tom byl rozdil, ze Boleslavo hral 4 utok.

JirkaPCE

Příspěvekod JirkaPCE » 13 zář 2019 19:59

Před sezónou byla evidentně jedna z priorit, abychom měli dva produktivní centry a nespoléhalo se na to, že snad Poulíček nebo Mandát zažijí bodový průlom. Locke si taky nevybral nejlepší chvíli, skončit těsně před ligou.

tau

Příspěvekod tau » 13 zář 2019 20:01

Problém úzoučkýho kádru se ukázal hned v prvním kole. Aby čtvrtá lajna odehrála pět minut za zápas, to je prostě málo. Pak hráčům z prvních třech útoků v závěru zápasů logicky docházejí síly. nAvíc i ta hráčská kvalita čtvrtýho útoku soupeře byla někde jinde. Nic proti klukům z juniorky, ti se samozřejmě snaží a za nic nemůžou. To se musí zamyslet trenéři a vedení klub, že ale takhle to hrát nejde. A Harju nic nespasí, protože to je jen jeden hráč. Stále chybí kvalitní centr za Lockeho.....

FrantaKocourek

Příspěvekod FrantaKocourek » 13 zář 2019 20:04

Říkal jsem že Kolář už nebude taková bombae, zvlášť za ty peníze....říkejte si co chcete,e se nelíbil už na MS....a tak nějak ten standard, kterej jsem si všímal, že předváděl tam, drží i teď

woe

Příspěvekod woe » 13 zář 2019 20:09

Záleží, zda si budem lhát do vlastní kapsy, jestli se zas prodoufáme skrz sezónu. Někteří hráči nehráli, ale na to se nedá vymlouvat. Všude je něco...herní projev az na výjimky zdechlý...nj, příprava naprd, kádr úzký...já z těch hráčů dnes necitil žádnou velkou chuť. Pardubický hokej se patrně nechystá vystoupit ze suterénu...
Ať žije kontinuita. Stabilně ve sr...ách... #70adost...

hans68

Příspěvekod hans68 » 13 zář 2019 20:23

Zdravím, tak jak jsem jel natěšenej, tak jsem přijel jak zpraskany pes, tento průběh jsem opravdu neměl v plánu, byla to bída :sadd: :sadd:
Salficky, Hrabal, Šebek, to je banda jebek..... :sadd:

tomaso25

Příspěvekod tomaso25 » 13 zář 2019 20:23

Zapas nemuzu hodnotit, znam jen statistiky.

Prvni zapas sezonu nevyhrava ani neprohrava. Prohra v Boleslavi tragedie neni.

Avsak neco se da rict i bez toho, aby clovek zapas videl. Hrat na tri lajny je spatne. Na zacatku maji natrenovano vsichni a dvanact utocniku ujezdi devet.
Charvát, Šebek, Salfický
budou škodit navždycky

Zpět na “Diskuzní forum”