Hokej

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

PL8

Re: Hokej

Příspěvekod PL8 » 18 pro 2019 17:13

Valda píše:Vcera jsem vyhru neocekaval, ale lepsi vykon jo ...bohuzel.
Rozdil s Bolkou jasnej - jim to tam pada, nam ne. Castecne je to kadrem, navic na nich neni takova deka i z let minulych. Kdyz na nas zatlacili, nestihali jsme, hlavne 4 lajna...

Tak tedy: Jsem novinář (i vzděláním) a v tyto dny překračuji hranice důchodového věku. Nabízel jsem v létě pomoc osobně GŘ, ozval jsem se i na oficiální poptávku E-sports, ti mi ani neodpověděli. Je pravda, že jsem byl na začátku 90. let v klubu zainteresovaný víc, ale to už odvál čas. Vydával jsem svého času nezávislý hokejový magazín a týdenní hokejové noviny (dokonce byly oficiálním periodikem ČSLH než přišla doba webová). Byl jsem připravený pomoci té "slečně" (jak jsem pochopil), která je psaná oficiálně jako PR a Marketing manažerka s novinařinou. GŘ se tvářil jako kdyby všechno znal a všude byl (a tam kde nebyl, už měl koupené jízdenky) a že všechno tady změnil k lepšímu...bla bla bla. Raději jsem sám rozhovor ukončil, protože jsem viděl, že to nemá cenu...
Docela se mi nechce pozorovat konec mého hokejově rodného klubu. Ale co s tím? GŘ jsem třeba radil, aby každý den na webové stránky (ne na twee) psal svůj "sloupek" s tím, co dělá, co se děje, co se bude dít... Nezájem. Radil jsem mu, aby se mnohem více věnovali mládeži, hlavně juniorce a dorostu (ale ne jen referáty ze zápasů)... Nezájem... A hlavně jsem mu řekl, že nesmí lhát tak, jak se tady v minulých sezónách lhalo. To bylo dva dny po prvním problému s Rolínkem...

tau

Příspěvekod tau » 18 pro 2019 17:23

PL8 píše:Tak tedy: Jsem novinář (i vzděláním) a v tyto dny překračuji hranice důchodového věku. Nabízel jsem v létě pomoc osobně GŘ, ozval jsem se i na oficiální poptávku E-sports, ti mi ani neodpověděli. Je pravda, že jsem byl na začátku 90. let v klubu zainteresovaný víc, ale to už odvál čas. Vydával jsem svého času nezávislý hokejový magazín a týdenní hokejové noviny (dokonce byly oficiálním periodikem ČSLH než přišla doba webová). Byl jsem připravený pomoci té "slečně" (jak jsem pochopil), která je psaná oficiálně jako PR a Marketing manažerka s novinařinou. GŘ se tvářil jako kdyby všechno znal a všude byl (a tam kde nebyl, už měl koupené jízdenky) a že všechno tady změnil k lepšímu...bla bla bla. Raději jsem sám rozhovor ukončil, protože jsem viděl, že to nemá cenu...

Já bych řekl, že jste byl v klubu zaiteresovaný už dříve. Jestli mě paměť nešálí, učil jste hokejovým základům spousty malých kluků v kurzu tehdejší Tesly. Vy, pánové Pavlíček, Reichmann, Vaňous a další nadšenci.... Byl jsem jedním z těch prcků, proto taky počínaje tímto postem přecházím k vykání. Z úcty....
Naposledy upravil(a) tau dne 18 pro 2019 17:26, celkem upraveno 1 x.

Stars

Příspěvekod Stars » 18 pro 2019 17:24

PL8 píše:
Valda píše:Vcera jsem vyhru neocekaval, ale lepsi vykon jo ...bohuzel.
Rozdil s Bolkou jasnej - jim to tam pada, nam ne. Castecne je to kadrem, navic na nich neni takova deka i z let minulych. Kdyz na nas zatlacili, nestihali jsme, hlavne 4 lajna...

Tak tedy: Jsem novinář (i vzděláním) a v tyto dny překračuji hranice důchodového věku. Nabízel jsem v létě pomoc osobně GŘ, ozval jsem se i na oficiální poptávku E-sports, ti mi ani neodpověděli. Je pravda, že jsem byl na začátku 90. let v klubu zainteresovaný víc, ale to už odvál čas. Vydával jsem svého času nezávislý hokejový magazín a týdenní hokejové noviny (dokonce byly oficiálním periodikem ČSLH než přišla doba webová). Byl jsem připravený pomoci té "slečně" (jak jsem pochopil), která je psaná oficiálně jako PR a Marketing manažerka s novinařinou. GŘ se tvářil jako kdyby všechno znal a všude byl (a tam kde nebyl, už měl koupené jízdenky) a že všechno tady změnil k lepšímu...bla bla bla. Raději jsem sám rozhovor ukončil, protože jsem viděl, že to nemá cenu...
Docela se mi nechce pozorovat konec mého hokejově rodného klubu. Ale co s tím? GŘ jsem třeba radil, aby každý den na webové stránky (ne na twee) psal svůj "sloupek" s tím, co dělá, co se děje, co se bude dít... Nezájem. Radil jsem mu, aby se mnohem více věnovali mládeži, hlavně juniorce a dorostu (ale ne jen referáty ze zápasů)... Nezájem... A hlavně jsem mu řekl, že nesmí lhát tak, jak se tady v minulých sezónách lhalo. To bylo dva dny po prvním problému s Rolínkem...

Sýkora, bohužel to je velký kašpar, už jeho vyjádření, jel jsem si s klukama zatrénovat, aby jsme byla parta.....to je strašně neprofesionální, to může u nás v Borku, hrajem OP fotbal, jak říkala moje babička, komu není rady tomu není pomoci......žije ještě ten člověk, nebo se upekl v sauně?

Sweník

Příspěvekod Sweník » 18 pro 2019 17:33

Sýkora na mne působí jako zbabělý třasořitka. Sice dělal ramena přes celá záda, snažil se působit, jak je nad věcí, ale úplně ho to rozložilo. Kdyby měl skutečně pracovat v jakékoliv klasické společnosti, úplně by se rozsypal. Jestli ho někdo Charvátovi doporučil, tak neměl rád náš hokej nebo přímo Charváta a teď jen pobaveně sleduje vývoj, který předpokládal.. :-)

Ale to je jen střípek celé té obludné mozaiky, co zde vznikla.

Ještě pro kolegu Mufa: Já nevím, stále mám pocit, že se nakonec zachráníme. Ale bezbřehý optimista nejsem (jsou tady jiní), k ničemu ta záchrana nepovede. Dokud na klubu budou mít chapadla Salfický s Charvátem, budeme plácat dno. :wave:

Pick

Příspěvekod Pick » 18 pro 2019 17:34

Stars píše:..žije ještě ten člověk, nebo se upekl v sauně?

Karel Málek
@karl__karlsson
Dnes jsem byl na policii nahlásit pohřešovanou osobu, je to p. Martin Sýkora, toho času možná generální ředitel
@HCPCE. Naposledy spatřen 6.12. ve vodáckém kempu v Litovli. Věk okolo 40 let, vysoký, hubený s ofinou, na sobě měl bílý župan. Prosím sdílejte,ať je do Vánoc doma

:shifty: :shifty: :shifty:

Stars

Příspěvekod Stars » 18 pro 2019 17:37

Pick píše:
Stars píše:..žije ještě ten člověk, nebo se upekl v sauně?

Karel Málek
@karl__karlsson
Dnes jsem byl na policii nahlásit pohřešovanou osobu, je to p. Martin Sýkora, toho času možná generální ředitel
@HCPCE. Naposledy spatřen 6.12. ve vodáckém kempu v Litovli. Věk okolo 40 let, vysoký, hubený s ofinou, na sobě měl bílý župan. Prosím sdílejte,ať je do Vánoc doma

:shifty: :shifty: :shifty:

ty jo.....

PL8

Příspěvekod PL8 » 18 pro 2019 17:37

tau píše:Já bych řekl, že jste byl v klubu zaiteresovaný už dříve. Jestli mě paměť nešálí, učil jste hokejovým základům spousty malých kluků v kurzu tehdejší Tesly. Vy, pánové Pavlíček, Reichmann, Vaňous a další nadšenci.... Byl jsem jedním z těch prcků, proto taky počínaje tímto postem přecházím k vykání. Z úcty....

Jo, byl jsem v klubu od roku 1980-81 jako trenér.
Pane Tau, vyserte se na vykání, já spíše navrhuji, abychom si v dosahu <hcpcefans> tykali, byť začnu tykat někomu o kom nic nevím (aby se necítil uražený). Mně to spíš pomáhá, alespoň se necítím tak starý... Ale díky moc za to vyjádření. Možná si to ani nezasloužím...
A ještě jednu věc - ten origoš znak Dynama, co máš, je famózní, ten ti závidím.
Znak, který používá <tomaso25> jsem udělal pro klub já. Taky malá radost... Ten byl původní, Zbyňďa k němu přidal pak zkřížené hokejky a kruhový terč...
Ostatně soudím, klub musí být prodán.

Stars

Příspěvekod Stars » 18 pro 2019 17:39

nevím jestli tady někdo sleduje šipky, já jsem velký fanda toho sportu, nyní běží MS, včera poprvé v historii postoupila žena přes muže do 2 kola, je to docela senzace....

tau

Příspěvekod tau » 18 pro 2019 17:42

PL8 píše:
tau píše:Já bych řekl, že jste byl v klubu zaiteresovaný už dříve. Jestli mě paměť nešálí, učil jste hokejovým základům spousty malých kluků v kurzu tehdejší Tesly. Vy, pánové Pavlíček, Reichmann, Vaňous a další nadšenci.... Byl jsem jedním z těch prcků, proto taky počínaje tímto postem přecházím k vykání. Z úcty....

Jo, byl jsem v klubu od roku 1980-81 jako trenér.
Pane Tau, vyserte se na vykání, já spíše navrhuji, abychom si v dosahu <hcpcefans> tykali, byť začnu tykat někomu o kom nic nevím (aby se necítil uražený). Mně to spíš pomáhá, alespoň se necítím tak starý... Ale díky moc za to vyjádření. Možná si to ani nezasloužím...
A ještě jednu věc - ten origoš znak Dynama, co máš, je famózní, ten ti závidím.
Znak, který používá <tomaso25> jsem udělal pro klub já. Taky malá radost... Ten byl původní, Zbyňďa k němu přidal pak zkřížené hokejky a kruhový terč...
Ostatně soudím, klub musí být prodán.

OK, budu tykat... Ale nejsem Pan Tau, jen tau :-)
Znak jsem před lety stáhnul někde na webu, už ani nevím kde.....

Dizzy

Příspěvekod Dizzy » 18 pro 2019 18:53

Podpultovka: Proudmarťa nedělá nic, protože se chce nechat vyhodit kvuli odstupnému. Ale co ono je to jedno, všecko jedno...

Sweník

Příspěvekod Sweník » 18 pro 2019 19:09

Dizzy píše:Podpultovka: Proudmarťa nedělá nic, protože se chce nechat vyhodit kvuli odstupnému. Ale co ono je to jedno, všecko jedno...

To mi bylo jasné. Jinak už by dávno rezignoval. On ví, že už si asi nikde ani neškrtne, každá koruna dobrá.. Jestli budou vyplácet i takového nýmanda, tak se můžou jít zahrabat.

Jinak Třinec na to dnes dobře peče. Horší výkon než včera my..

Edit: A Vary že budou hrát zase proti nám, na to se dalo skoro vsadit. Ale nás určitě porazí..

Sweník

Příspěvekod Sweník » 18 pro 2019 19:18

Ať mi nikdo neříká, že takhle sehraná přesilovka v závěru není divadlo. Neměli jedinou střelu..
Ta liga smrdí neskutečně. Vlastně není o co stát.. :-)

vh9913

Příspěvekod vh9913 » 18 pro 2019 19:18

Ať jde Třinec do hajzlu, co dneska hrajou....i přesilovka příšerná, naprosto darovaný body. Hokej příšerný.

subris

Příspěvekod subris » 18 pro 2019 19:22

Dizzy píše:Podpultovka: Proudmarťa nedělá nic, protože se chce nechat vyhodit kvuli odstupnému. Ale co ono je to jedno, všecko jedno...

.. A ma nárok vůbec na odstupné?? Ani, když ho vyhodí, tak jo, ale přece na opracováno málo měsíců. To zas tak "velký odstíny" být nemůže..
... jsme otevřeným klubem, komunikace s fanoušky je velmi důležitá. Názor fanoušků je pro Dynamo velmi důležitý. Ať žije Brand

hans68

Příspěvekod hans68 » 18 pro 2019 19:29

Hmmm, výsledky nám vyloženě hrají do karet :pivko:

tau

Příspěvekod tau » 18 pro 2019 19:33

Nenadávejte na ostatní. Ti logicky hrají tak, aby tam potopili jednoho zoufalce a zbylý kluby mohly být od novýho roku v klídku....Co si budem nalhávat, jsme nejhorší klub a poslední jsme zcela poprávu.... A že nám ostatní budou držet hlavu pod vodou se dalo čekat.....
Naposledy upravil(a) tau dne 18 pro 2019 19:35, celkem upraveno 1 x.

Stars

Příspěvekod Stars » 18 pro 2019 19:35

tau píše:Nenadávejte na ostatní. Ti logicky hrají tak, aby tam potopili jednoho zoufalce a zbylý kluby mohly být od novýho roku v klídku....

souhlas, my nejsme schopný normálně fungovat

Stars

Příspěvekod Stars » 18 pro 2019 19:36

koukám na Litvínov, no slušně řečeno, Vejmelkovi se nedaří

vh9913

Příspěvekod vh9913 » 18 pro 2019 19:40

Aspoň na nájezdy..

vh9913

Příspěvekod vh9913 » 18 pro 2019 19:42

Nevíte proč Varům neuznali druhou branku? Četl jsem něco o posunuté bráně..nedivil bych se, kdyby ji Kašík někdy předtím vyhákl naschvál (škola Murína).

Dizzy

Příspěvekod Dizzy » 18 pro 2019 19:46

Horkej je zralej na trejd

jimmypop

Příspěvekod jimmypop » 18 pro 2019 19:47

Najezd Hovorka vs Stepec. Kolikatej uz letos asi :))

Stars

Příspěvekod Stars » 18 pro 2019 19:51

Dizzy píše:Horkej je zralej na trejd

jj

Georgre

Příspěvekod Georgre » 18 pro 2019 19:58

Nejdřív Bolka, a teď Kometa si nechá dát 4 branky? JO někdo se nás chce asi zbavit
Míša Vondrka nás zachrání, spolu s Rolasem.... :goodpost: :pivko: :rock:

tomaso25

Příspěvekod tomaso25 » 18 pro 2019 20:00

Dizzy píše:Horkej je zralej na trejd

Třeba úřadující obchodní, sportovní a generální manažer, oficiálně member of the board, bryskně zareaguje.

Honzin říkal, že je to ideální šéf, protože má zkušenosti s dvěma barážema. Že se letos žádná nekoná, nechme stranou...
Klubofka.cz
Výhody, který svět neviděl
Coming soon

Zpět na “Diskuzní forum”