Hokej

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Propulse

Re: Hokej

Příspěvekod Propulse » 19 pro 2019 06:05

zdendap píše:V klidu, stejne to zavrou :wave:

Psal jsem to par dni zpet, taky mam takove info. Uvidime za par tydnu, co z toho vyleze.

PL8

Příspěvekod PL8 » 19 pro 2019 06:33

Propulse píše:

Psal jsem to par dni zpet, taky mam takove info. Uvidime za par tydnu, co z toho vyleze.

Kéž by!
Pro nás záchrana, pro hokej ale taky. Minimálně perspektiva deseti let dobrého hokeje.
Já se totiž bojím jedné věci. Kdybychom fakt spadli, nevidím jediný důvod k tomu, že by současný menežment opustil klub a umožnil nějaký restart. Minimálně další sezónu by se toho drželi. Možná, že pád do 2. ligy by to už způsobil...
Proč mám být svědkem takového pokoření jen kvůli pár pitomcům? Jen proto, že nenajdu dost odvahy jim říct: Vypadněte?

Muf

Příspěvekod Muf » 19 pro 2019 06:48

Propulse píše:

Spíše zbožné přání.

K uzavření zřejmě dojde, ale až po sezóně, regule pro tuto sezónu jsou dané.

Pokud spadneme (jsem o tom přesvědčen), tak se bude řešit případné rozšíření soutěže, tam bychom mohli figurovat, ale tam je postoj řady klubů mnohem rezervovanější než pro její uzavření - takže spíše ne ihned od příští sezóny (a jak by k tomu přišli v klubech 1. ligy?)

I když je to kruté, tak říkám, že pokud si to nedokážeme uhrát na hřišti a navrch máme takový bordel v kanclech, tak prostě nemáme v ELH co pohledávat - to je soutěž pro profesionály a lidi, co vědí co chtějí.

Obroda klubu jako v Motoru je v Pardubicích nemožná. Náš klub je vážně nemocný, možná nevyléčitelně. Agónie teprve přijde.

Jen poznámka, nejsem v depresi, chci vidět věci pozitivně, ale tady mi velí rozum :think:
NespokojeniFans :clap:

torrent

Příspěvekod torrent » 19 pro 2019 07:25

PL8 píše:
Propulse píše:

Kéž by!
Pro nás záchrana, pro hokej ale taky. Minimálně perspektiva deseti let dobrého hokeje.
Já se totiž bojím jedné věci. Kdybychom fakt spadli, nevidím jediný důvod k tomu, že by současný menežment opustil klub a umožnil nějaký restart. Minimálně další sezónu by se toho drželi. Možná, že pád do 2. ligy by to už způsobil...
Proč mám být svědkem takového pokoření jen kvůli pár pitomcům? Jen proto, že nenajdu dost odvahy jim říct: Vypadněte?

Kdyz se soutez udrzi tak soucasny management ma stejne moznosti se udrzet v pozicich jako v pripade padu. Naopak uzavrenim souteze se jim daji takove moznosti ze se jich nezbavime uz vubec. A premyslel vubec nekdo proc zase najednou klub rychle prodavaji? Mij nazor je takovy, ze Charvat si jiz uvedomil ze to opravdu smrdi pruserem a meje si ruce. Necha v tom pablby Salfickyho s Caslavou pekve vykoupat. Vse pak hodi na ne a on z toho vyleze jako vitez.

PL8

Příspěvekod PL8 » 19 pro 2019 07:44

Muf píše: Spíše zbožné přání.

Pokud spadneme (jsem o tom přesvědčen), tak se bude řešit případné rozšíření soutěže, tam bychom mohli figurovat, ale tam je postoj řady klubů mnohem rezervovanější než pro její uzavření - takže spíše ne ihned od příští sezóny (a jak by k tomu přišli v klubech 1. ligy?)

I když je to kruté, tak říkám, že pokud si to nedokážeme uhrát na hřišti a navrch máme takový bordel v kanclech, tak prostě nemáme v ELH co pohledávat - to je soutěž pro profesionály a lidi, co vědí co chtějí.

Obroda klubu jako v Motoru je v Pardubicích nemožná. Náš klub je vážně nemocný, možná nevyléčitelně. Agónie teprve přijde.

Jen poznámka, nejsem v depresi, chci vidět věci pozitivně, ale tady mi velí rozum :think:

Nevím, kdo jste a co umíte (omlouvám se dopředu - opravdu nic ve zlém), ale zeptám se vás stejným stylem, jako píšete vy.
Říkáte: "...pokud si to nedokážeme uhrát na hřišti a navrch máme takový bordel v kanclech, tak prostě nemáme v ELH co pohledávat...".
Ztotožňujete se s tím, jako "MY" - jako byste s tím měl osobně něco společného? Já osobně ne. Kdyby se to dělalo, jak chci já (s potřebnou loajalitou, samozřejmě), tak by byl už dávno klid... (Jsem o tom "přesvědčen", jako ostatně každý, kdo si něco o něčem myslí.)
Proto si nepřeji, abychom spadli a ani o tom nechci mluvit jako o něčem spravedlivém. Svět není spravedlivý. Jestliže říkáte, že klub je nemocný a možná nevyléčitelně, tím spíše nesmíme spadnout. Za žádnou cenu. Musí ho dostat do ruky někdo, kdo bude mít čisté úmysly a bude kompetentní.
Jestliže se mají měnit pravidla za chodu, tak jedině tak, aby nikdo nebyl poškozen. Zavření soutěže je jeden z těchto možných kroků. A to, jak vzpomínáte kluby první ligy (jak by k tomu přišly?), je jednoduché. Kolik je v současnosti prvoligových klubů, které by mohly zaručit extraligový standard ne jen na jednu sezónu? Proto nevidím důvod, proč na dlouhou dobu dopředu nerozšířit extraligu na 18 účastníků. Tím by se, podle mého, naplnila kvóta českého hokeje na doraz na dlouhé roky. Je to magické číslo českého hokeje.
Jestli jsem to pochopil správně, jeden z ekonomických návrhů vlády je stavba 40 dalších zimáků. Je to politika, je to budoucnost (nikdo neví, co bude za rok), ale nevěřím tomu, že si Hnilička sedl k mapě a "vytypoval" 40 dalších měst, jen tak mírnyx dýrnyx. Myslím, že by to ani neuměl. To znamená, že určitá poptávka tady pořád je. Pořád hokej chtějí zkoušet v dalších městech. Proto je 18 týmů v extralize relativně v pořádku. Samozřejmě, že počítám s určitou solidaritou všech klubů. Koneckonců - obohacují letos Pardubky český hokej? Když do toho nebudeme počítat "sračky"? Stejným způsobem by se v budoucí extralize etablovali nováčci. Za pár roků bude klid. Široká, opravdu celorepubliková soutěž, dostatečné zdroje mladých hráčů (nižší soutěže - záměrně nepíšu Chance a 2. liga - je nutné je reorganizovat a pustit do nich houfně mladé hráče). Máme jich a budeme mít vždycky dost. To je práce pro ČSLH - ne se cpát do extraligy, ale organizovat nižší soutěže a hlavně mládež. Produktivně.
Proto musíme podporovat uzavření a rozšíření soutěže TEĎ HNED.

PL8

Příspěvekod PL8 » 19 pro 2019 07:57

torrent píše: Kdyz se soutez udrzi tak soucasny management ma stejne moznosti se udrzet v pozicich jako v pripade padu. Naopak uzavrenim souteze se jim daji takove moznosti ze se jich nezbavime uz vubec. A premyslel vubec nekdo proc zase najednou klub rychle prodavaji? Mij nazor je takovy, ze Charvat si jiz uvedomil ze to opravdu smrdi pruserem a meje si ruce. Necha v tom pablby Salfickyho s Caslavou pekve vykoupat. Vse pak hodi na ne a on z toho vyleze jako vitez.

To je sice pravda, ale v tom vidím úlohu fans. Nesmějí dovolit, aby město pokračovalo v hokeji. Klub se musí prodat tak, jak je. Město prostě musí odepsat peníze, které do něj vrazilo. Hlasovali o tom napříč - jsou v tom i napříč namočení bez ohledu na všechny kecy.
Extraliga v Pardubkách, bez zásahů města. Občané si to tak musí přát. Dočetl jsem se o petici za fotbalový stadión (souhlasím s ním, navíc pokud bude podle studie, kterou jsem viděl, tak se mi líbí) - prý 7.000 podpisů. Zkusím to s hokejem. Čas mám, i když hokej čas nemá a město najednou začalo jednat. V tom má <frysta> pravdu...

Gumid

Příspěvekod Gumid » 19 pro 2019 07:59

PL8

Příspěvekod PL8 » 19 pro 2019 08:09

Tak to asi Hnilička fakt dokázal! Omlouvám se mu!
Teď vážně: Co na to říct? Nemám slov... (ale díky za informaci).

tau

Příspěvekod tau » 19 pro 2019 08:16

PL8 píše:[
Jestli jsem to pochopil správně, jeden z ekonomických návrhů vlády je stavba 40 dalších zimáků. Je to politika, je to budoucnost (nikdo neví, co bude za rok), ale nevěřím tomu, že si Hnilička sedl k mapě a "vytypoval" 40 dalších měst, jen tak mírnyx dýrnyx. Myslím, že by to ani neuměl. To znamená, že určitá poptávka tady pořád je. podporovat uzavření a rozšíření soutěže TEĎ HNED.

Gumid mě předběhl. Ten Babišův plán je totální nesmysl. Za těch 30 let se nepostaví ani třetina toho, co v tý blbosti je. Nejsou a nebudou na to peníze... Vždyť tady nikdo pořádněn neví, co bude za pět let... Natož za 30.... Je to jen jeden z dalších nesmyslů z dílny ANO zoufalců, jak hlupáky utáhnout na vařený nudli......

Pick

Příspěvekod Pick » 19 pro 2019 08:39

Nakonec proč by i dělník z Papírny Štětí a.s. neměl mít možnost jít se sklouznout po ledě moderního stadionu, že? :rock: :rock: :rock:

frysta

Příspěvekod frysta » 19 pro 2019 09:19

Výsledky voleb mluví jasně. O stadion si řekli a ještě s nadšením ho budou splácet i potomci voličů. :)

Screenshot_20191219-091555_Samsung Internet.jpg

avalance

Příspěvekod avalance » 19 pro 2019 10:17

tondasinho píše:Martin Kaut letos hraje pouze 11. zápas (26. kolo) a stále má letos 0+0...

Odesláno z mého Redmi 7 pomocí Tapatalk

https://www.coloradoeagles.com/players/detail/kaut první bodík už má...vyhráli teď 10:4 , on byl Kautík dlouho zraněný...ale opravdu se mu letos nedaří, ani v přípravě neměl jediný kanadský bod a to hrál celkem dost...a přitom v Eagles hraje první nebo druhou lajnu,,,a určtě letos je i cesta do Ačka...Colorado mělo hodně zraněných (v jednu chvíli 30% hráčů A týmu)...ale musím říct, že ta AHL opravdu není opravdu žádná "sranda" soutěž, sleduji každý zápas Avalanche - konečně se začlo dařit, samozřejmě díky tomu, že Joe Sakic to postupně vybudoval prakticky z nuly (opravdu to jde, když se chce) a ti hráči z Eagles (farmy) co nastoupili hráli opravdu dobře i v NHL...

Jako netuším jaké jsou vazby mezi NHL (AHL) a Extraligou a jestli je možné sem Kautíka poslat třeba do konce sezony...podle mě u nás by platný byl a hrál by v pohodě druhou lajnu...ale pokud to možné "právně" je, tak pochybuju že by to naše vedení dokazalo dojednat...přitom by stačilo zvednou telefon, zavolat Hejdukovi a ten by se určitě dokazal u GM Avalanche přimluvit, když spolu hráli tuším 15let v jednom týmu...

našel jsem toto :

P r a h a - Hokejový útočník Petr Sýkora, hráč Nashvillu Predators v zámořské NHL, posílí zatím nejméně na nadcházející tři kola extraligový tým Pardubic. Vedení východočeského celku dnes oznámilo, že se s americkým celkem domluvilo na hostování hráče do 15. září. Sýkora má v zámoří ještě rok platnou smlouvu, ale rozhodl se, že by rád nadcházející sezónu strávil v klubu, ze kterého do NHL odešel. Nashville však za jeho roční hostování v Pardubicích požaduje 75.000 dolarů.

Zdroj: https://www.idnes.cz/hokej/extraliga/pa ... 2hokej_bym

PL8

Příspěvekod PL8 » 19 pro 2019 10:23

Já to s tím plánem nemyslel tak smrtelně vážně (sám jsem poznamenal, že nikdo neví, co bude za rok), ale každý se chytá každého slovíčka. To, že se to takhle oficiálně "vládně" řeklo, nemůže nikdo popřít.
Všichni jsou to prodavači deště.
Ono to ani není podstatné. Ve Švédsku a ve Finsku (Finů je polovina!!!) tolik stadiónů mají. To se v základně musí projevit = výživa hokeje a v dětských kategoriích se to potom dá dělat opravdu zvolna a přirozeně.
Mezi námi: je to nepodstatné. Podstatné je, aby prodali klub bez přemýšlení nad výdělkem (to měli udělat hned). Podmínky musí být prospěšné majiteli, jinak to nikdo nekoupí. Nikdo nekoupí něco, co nemůže fungovat (pokud to nebude klasický mrchožrout a nestřelí to vietnamcům - píšu záměrně s malým "v").
Chceme hokej? ano x ne.
Chceme, aby v něm figurovali politici? ano x ne.

Orosená_desítka

Příspěvekod Orosená_desítka » 19 pro 2019 10:37

tau

Příspěvekod tau » 19 pro 2019 10:41

avalance píše:
tondasinho píše:Martin Kaut letos hraje pouze 11. zápas (26. kolo) a stále má letos 0+0...

https://www.coloradoeagles.com/players/detail/kaut první bodík už má...vyhráli teď 10:4 , on byl Kautík dlouho zraněný...ale opravdu se mu letos nedaří, ani v přípravě neměl jediný kanadský bod a to hrál celkem dost...a přitom v Eagles hraje první nebo druhou lajnu,,,a určtě letos je i cesta do Ačka...Colorado mělo hodně zraněných (v jednu chvíli 30% hráčů A týmu)...ale musím říct, že ta AHL opravdu není opravdu žádná "sranda" soutěž, sleduji každý zápas Avalanche - konečně se začlo dařit, samozřejmě díky tomu, že Joe Sakic to postupně vybudoval prakticky z nuly (opravdu to jde, když se chce) a ti hráči z Eagles (farmy) co nastoupili hráli opravdu dobře i v NHL...

Jako netuším jaké jsou vazby mezi NHL (AHL) a Extraligou a jestli je možné sem Kautíka poslat třeba do konce sezony...podle mě u nás by platný byl a hrál by v pohodě druhou lajnu...ale pokud to možné "právně" je, tak pochybuju že by to naše vedení dokazalo dojednat...přitom by stačilo zvednou telefon, zavolat Hejdukovi a ten by se určitě dokazal u GM Avalanche přimluvit, když spolu hráli tuším 15let v jednom týmu...

Právně to možný je. Záleží na klubu NHL a na samotným hráči. V extralize pár takových případů bylo, i když teď dlouho ne. Co to tak sleduju, tak to teď často tímto způsobem řeší mladí skandinávští hráči. Místo do AHL jdou hrát domů. Jenže doma mají jistotu, že budou hrát první, druhou pětku. Mít icetime, přesilovky, oslabení..... Prostě že se vyhrajou ve velice kvalitní lize, řekl bych kvalitnější než AHL. Kdežto kluby extraligy mladým moc icetimu (až na výjimky) nedávají a extraliga navíc v zámoří nemá takovej zvuk. Takže kluby NHL mladý Čechy a Slováky radši nechají v AHL, než aby je pouštěli do kvalitativně horší soutěže, kde by navíc nemuseli tolik hrát.... Klukům z AHL se vůbec nedivím, že se domů neženou.... Jo ale třeba takovej Vála, to je jiná. Motat se na hraně AHL a ECHL, spíš teda v East Coast, to bych už o návratu uvažoval. ECHL mu podle mě hokejově nicmoc nedá.....

mach

Příspěvekod mach » 19 pro 2019 10:58

Orosená_desítka píše:https://www.idnes.cz/olomouc/zpravy/hc-olomouc-miliony-hokej-mesto.A191219_522270_olomouc-zpravy_mike
Na hané...

Někde to prostě jde a někde ne...

tau

Příspěvekod tau » 19 pro 2019 11:06

mach píše:
Orosená_desítka píše:https://www.idnes.cz/olomouc/zpravy/hc-olomouc-miliony-hokej-mesto.A191219_522270_olomouc-zpravy_mike
Na hané...

Někde to prostě jde a někde ne...

Chce to přečíst celej článek 15 milionů z tý častky půjde na provoz stadionu, který je v režii klubu. Tady se o tohle klub nestará, protože zaměstnance platí město a energie de facto taky (dávají na to klubu dotaci).....

Peníze podle ní klub může využít pouze na úhradu energií a platy zaměstnanců, kteří se o provoz stadionu starají.

Sweník

Příspěvekod Sweník » 19 pro 2019 11:12

Město za poslední dva roky narvalo do klubu peněz až až.. Ale tohle diletantské vedení by s klubem bylo poslední, i kdyby jim přišla na účet miliarda. Snad si fakt někdo nemyslíte, že rozklad klubu je způsobený nedostatkem peněz od města? Ano, rozklad tím začal, když naštvali Šmidberského, ale v posledních letech klub dotuje hlavně město.

Jinak myšlenka petice se mi líbí. Ale je otázka, jak s tím Charvát naloží. Vloni s fanoušky pěkně vydrbali a nezměnilo se nic.

Muf

Příspěvekod Muf » 19 pro 2019 11:14

PL8 píše:

Nevím, kdo jste a co umíte (omlouvám se dopředu - opravdu nic ve zlém), ale zeptám se vás stejným stylem, jako píšete vy.
Říkáte: "...pokud si to nedokážeme uhrát na hřišti a navrch máme takový bordel v kanclech, tak prostě nemáme v ELH co pohledávat...".
Ztotožňujete se s tím, jako "MY" - jako byste s tím měl osobně něco společného? Já osobně ne. Kdyby se to dělalo, jak chci já (s potřebnou loajalitou, samozřejmě), tak by byl už dávno klid... (Jsem o tom "přesvědčen", jako ostatně každý, kdo si něco o něčem myslí.)
Proto si nepřeji, abychom spadli a ani o tom nechci mluvit jako o něčem spravedlivém. Svět není spravedlivý. Jestliže říkáte, že klub je nemocný a možná nevyléčitelně, tím spíše nesmíme spadnout. Za žádnou cenu. Musí ho dostat do ruky někdo, kdo bude mít čisté úmysly a bude kompetentní.
Jestliže se mají měnit pravidla za chodu, tak jedině tak, aby nikdo nebyl poškozen. Zavření soutěže je jeden z těchto možných kroků. A to, jak vzpomínáte kluby první ligy (jak by k tomu přišly?), je jednoduché. Kolik je v současnosti prvoligových klubů, které by mohly zaručit extraligový standard ne jen na jednu sezónu? Proto nevidím důvod, proč na dlouhou dobu dopředu nerozšířit extraligu na 18 účastníků. Tím by se, podle mého, naplnila kvóta českého hokeje na doraz na dlouhé roky. Je to magické číslo českého hokeje.
Jestli jsem to pochopil správně, jeden z ekonomických návrhů vlády je stavba 40 dalších zimáků. Je to politika, je to budoucnost (nikdo neví, co bude za rok), ale nevěřím tomu, že si Hnilička sedl k mapě a "vytypoval" 40 dalších měst, jen tak mírnyx dýrnyx. Myslím, že by to ani neuměl. To znamená, že určitá poptávka tady pořád je. Pořád hokej chtějí zkoušet v dalších městech. Proto je 18 týmů v extralize relativně v pořádku. Samozřejmě, že počítám s určitou solidaritou všech klubů. Koneckonců - obohacují letos Pardubky český hokej? Když do toho nebudeme počítat "sračky"? Stejným způsobem by se v budoucí extralize etablovali nováčci. Za pár roků bude klid. Široká, opravdu celorepubliková soutěž, dostatečné zdroje mladých hráčů (nižší soutěže - záměrně nepíšu Chance a 2. liga - je nutné je reorganizovat a pustit do nich houfně mladé hráče). Máme jich a budeme mít vždycky dost. To je práce pro ČSLH - ne se cpát do extraligy, ale organizovat nižší soutěže a hlavně mládež. Produktivně.

Tím pomyslným "My" myslím samozřejmě celý klub včetně celé komunity okolo. Jsem pouze fanoušek, ale považuji se za nedílnou součást klubu.

Vy máte dle Vašich příspěvků konkrétně s hokejem mnohem bohatší skutečnosti, nicméně ze svého pohledu amatérského hráče řady kolektivních sportů jsem 100% přesvědčen, že především hráči přistupují ke svému povolání laxně. Ono to v řadě zápasů bylo jasně patrné - tady říkám chudáci trenéři.

Co se týká uzavření soutěže - byl jsem a jsem podporovatelem této myšlenky již z dob, kdy jsme byli dáváni za vzor celé ELH. Ale nyní jsem jen reagoval na původní post Propulseho k současné situaci ohledně případného uzavření, kde já nevidím reálnou šanci provést změnu v regulích rozjeté soutěže - zjednodušeně : poslední celek po ZČ oficiálně padá do Chance

Zda-li existuje možnost, že se to po sezóně změní, to je na celodenní diskusi.

Co si budeme povídat, hráči s potenciálem, již v tuto chvíli skrze své agenty řeší svá budoucí angažmá a situace u nás je taková jaká je.
NespokojeniFans :clap:

avalance

Příspěvekod avalance » 19 pro 2019 11:16

tau píše:
avalance píše:

Právně to možný je. Záleží na klubu NHL a na samotným hráči. V extralize pár takových případů bylo, i když teď dlouho ne. Co to tak sleduju, tak to teď často tímto způsobem řeší mladí skandinávští hráči. Místo do AHL jdou hrát domů. Jenže doma mají jistotu, že budou hrát první, druhou pětku. Mít icetime, přesilovky, oslabení..... Prostě že se vyhrajou ve velice kvalitní lize, řekl bych kvalitnější než AHL. Kdežto kluby extraligy mladým moc icetimu (až na výjimky) nedávají a extraliga navíc v zámoří nemá takovej zvuk. Takže kluby NHL mladý Čechy a Slováky radši nechají v AHL, než aby je pouštěli do kvalitativně horší soutěže, kde by navíc nemuseli tolik hrát.... Klukům z AHL se vůbec nedivím, že se domů neženou.... Jo ale třeba takovej Vála, to je jiná. Motat se na hraně AHL a ECHL, spíš teda v East Coast, to bych už o návratu uvažoval. ECHL mu podle mě hokejově nicmoc nedá.....

dík moc za vysvětlení. Bohužel si myslím, že je celkem sci-fi, aby to naše součastné vedení, kde teď ani nevíme kdo tomu vlastně fakticky velí, dokázalo něco takového uskutečnit...ale toto forum si myslím je docela čtené, tak to třeba někoho může inspirovat...jako že by někdo z Pardubic zavolal do NHL to je podle mě nerealné uplně, ale podle mě cesta zavolat Hejdukovi (Jan Kolář (scout) na něj číslo a kontakt snad má) - "ahoj Milane, mohl by ses prosím zeptat Joea jestli by nám za určitých podmínek neuvolnil Martina Kauta na hostování na X mesícu do Extraligy, kde by v případě výkonosti hrál to a to" a pokud Hejduk by řekl že ano, a zeptal se Joea, věřím že Sakic by vyjednavat i mohl...jako podle mě v naší situaci se opravdu už musíme chytat každého stébla...jako podle mě na trhu žádní kvalitní hráči, kteří by k nám šli, moc nebudou...

Pick

Příspěvekod Pick » 19 pro 2019 11:20

Karel Málek
@karl__karlsson
23 h
Podle očitých svědků už v sauně nebyl, není jisté kam tedy mohl zamířit poté. Snad měl aspoň boty když odcházel. Nevíte někdo kde má tu chalupu?

....víme :shh:
Obrázek

avalance

Příspěvekod avalance » 19 pro 2019 11:25

Muf píše:
PL8 píše:

Tím pomyslným "My" myslím samozřejmě celý klub včetně celé komunity okolo. Jsem pouze fanoušek, ale považuji se za nedílnou součást klubu.

Vy máte dle Vašich příspěvků konkrétně s hokejem mnohem bohatší skutečnosti, nicméně ze svého pohledu amatérského hráče řady kolektivních sportů jsem 100% přesvědčen, že především hráči přistupují ke svému povolání laxně. Ono to v řadě zápasů bylo jasně patrné - tady říkám chudáci trenéři.

Co se týká uzavření soutěže - byl jsem a jsem podporovatelem této myšlenky již z dob, kdy jsme byli dáváni za vzor celé ELH. Ale nyní jsem jen reagoval na původní post Propulseho k současné situaci ohledně případného uzavření, kde já nevidím reálnou šanci provést změnu v regulích rozjeté soutěže - zjednodušeně : poslední celek po ZČ oficiálně padá do Chance

Co si budeme povídat, hráči s potenciálem, již v tuto chvíli skrze své agenty řeší svá budoucí angažmá a situace u nás je taková jaká je.

Já v uzavření Extraligy vidím celkem velké riziko, že to ztratí sportovní náboj...takhle se pořád o "něco" hraje a strašák posledního místa ze kterého se přímo padá je snad i větší než vidina titulu (naopak v 1.lize je zas vidina postupu do EHL)...při uzavření by podle mě mančafty které budou při uzavření v naší situaci, prodali (poslali na hostování) nejlepší hráče (u nas ted třeba Kacetl, Kousal, Kolář...) a sezonu by dohrávali "v klidu" s juniorama a podprůměrným týmem a dostávali příděl...a bavilo by někoho na to chodit??? (když by se prakticky o nic nehrálo) a hokej by se měl hrát hlavně pro diváka...

tomaso25

Příspěvekod tomaso25 » 19 pro 2019 11:26

Myslím, že tzv. Národní investiční plán je moc skromenej. Koneckonců jako jeho tvůrce, kterej ho sám sepsal a rok tajil, aby mu někdo ty geniální nápady neukradl.

Zimních stadionů by se nemělo do roku 2050 postavit 40, ale nejméně 400. V obcích nad 25k obyvatel by měly být zimní stadiony rovnou dva.

No, ono vždy platilo, že papír snese všechno. Tohle je aspoň svým způsobem neškodný. Časem se na existenci tohoto dokumentu zapomene. Koneckonců jeho účelem není něco promyšleně stavět, ale pouze marketing.
Klubofka.cz
Výhody, který svět neviděl
Coming soon

PL8

Příspěvekod PL8 » 19 pro 2019 11:32

Muf píše: Tím pomyslným "My" myslím samozřejmě celý klub včetně celé komunity okolo. Jsem pouze fanoušek, ale považuji se za nedílnou součást klubu.

Velmi se omlouvám, neberte nic z toho, co jsem psal, osobně. To byly v podstatě takové ty řečnické otázky - já jsem chtěl jenom ukázat na to, že se s klubem ztotožňujeme, ale nemáme absolutně nic společného s klubovou skutečností. Já tím chtěl jenom dokázat, abyste si to nebral (fanoušci nebrali) osobně. Vy jste udělali pro klub nejvíc ze všech. I v dobách bídných vás chodí osm tisíc. To je neuvěřitelné, a právě proto nesmíme spadnout. Za žádnou cenu. To "poučení ze sestupu" je jenom filozofická chiméra. To jsem měl na mysli.
S tím, že hráči přistupují ke svému povolání laxně souhlasím, proto jsem psal: KURVA HRAJTE! Mají to ve svých rukách a trenéři je v podstatě jen usměrňují a měli by se starat o to, aby výkony jednotlivců vyústily v jednu společnou sílu.
Tu změnu v organizaci soutěže vidím jako reálnou - není na co čekat a prodlužovat lhůty, protože to nemá opodstatnění. Na druhou stranu všichni v ELH vědí, že bez Pardubek je to poloviční soutěž (bez ohledu na naši několikaletou situaci).
Ještě jednou se omlouvám, doufám, že jste to nevzal jako nějakou kritiku z mé strany. Já bych si to nikdy nedovolil, nikde jinde nekomunikuji tak jako na <hcpcefans> a jsem pyšný, že můžu být v této komunitě, kterou si zdejší SOUČASNÝ klub ani nezaslouží. Vaše názory jsou veskrze podporující a pokud by někdo chtěl, mohl by z nich donekonečna čerpat. (Ne dotace, ale myšlenky!)

tomaso25

Příspěvekod tomaso25 » 19 pro 2019 11:35

avalance píše:
Já v uzavření Extraligy vidím celkem velké riziko, že to ztratí sportovní náboj...takhle se pořád o "něco" hraje a strašák posledního místa ze kterého se přímo padá je snad i větší než vidina titulu (naopak v 1.lize je zas vidina postupu do EHL)...při uzavření by podle mě mančafty které budou při uzavření v naší situaci, prodali (poslali na hostování) nejlepší hráče (u nas ted třeba Kacetl, Kousal, Kolář...) a sezonu by dohrávali "v klidu" s juniorama a podprůměrným týmem a dostávali příděl...a bavilo by někoho na to chodit??? (když by se prakticky o nic nehrálo) a hokej by se měl hrát hlavně pro diváka...

Obecně je to pravda. I když baráž a boj o holý přežití snad není ani pro fanoušky zase tak lákavá zábava. Zábava je playoff, baráž už je jen strach.

Je to jako se vším. Všechno má svoje výhody a nevýhody.

Uzavření skutečně všem dá ekonomickou jistotu a pokud jsou v daným klubu schopní lidi, tak i možnost skutečně koncepčního rozvoje klubu. A nebudou mít trvale někde v koutku duše obavu, co když nám sportovně nevyjde sezona, což se může stát i schopným.

Jenže to je právě to. Pokud v nějakým klubu funguje banda neschopných lenochů, tak je pro ně uzavření skvělá příležitost pro trvalý přežívání. Akorát za pomoci eráru splní podmínky účasti a pak klidně 10 let můžou hrát úplný dno. A dokud to majitel bude trpět, tak jsou nevyhoditelný. Takovej GM pak může lidem klidně říkat, ať na hokej nechodí, když je to nebaví...
Klubofka.cz
Výhody, který svět neviděl
Coming soon

Zpět na “Diskuzní forum”