Hokej

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

centrzprvnilajny
Kontaktovat uživatele:

Re: Hokej

Příspěvekod centrzprvnilajny » 19 pro 2019 16:02

Dejme tomu rozšířit na 16 týmů, ale zdá se mi to moc, raději bych to snížil na 12:). Pod to navázat juniorskou extraligu, kde by mohli hrát kluci do 20 + třeba 3 "pár zápasů" na hraně ELH do 23 let.
- A teď jak řešit play-off když by bylo 16 týmů? Kolik by jich mělo postoupit? Nebo hrát nějakou nadstavu?
Mě by se líbilo kdyby si lépe postvené týmy mohli své soupeře vybrat :shifty:
- platové stropy si moc nedovedu u nás představit... Kdo je bude hlídat, když se u nás platy nezveřejňují?

PL8

Příspěvekod PL8 » 19 pro 2019 16:20

tau píše:Platový stropy, draft mladých hráčů..... Pánové, vy si asi neuvědmujete, jací tydýti se pohybují ve vedení českýho hokeje a českých klubů.... Tohle jsou věci sice zajímavý a logický, ale u nás podle mě těžko realizovatelný... Protože jsme v Česku a tady furt bude snaha něco vochcávat....

Já: sklenice je z poloviny plná.
A co se zeptat třeba Straky, Zábranského, Řempo Holoubka (KVA), Tomajka a dalších (myslím, že i Bolka by to odsouhlasila, Zlín...). Řekl bych z voleje a bez zjišťování skutečných názorů, že už možná polovina (i víc) už by se k tomu přiklonila. Už jim to přece všechno musí dělat problémy...
Byla by to taková amnestie a extrakluby by se mohly rázem zbavit balastu.

Propulse

Příspěvekod Propulse » 19 pro 2019 16:22

PL8 píše:
tau píše:Platový stropy, draft mladých hráčů..... Pánové, vy si asi neuvědmujete, jací tydýti se pohybují ve vedení českýho hokeje a českých klubů.... Tohle jsou věci sice zajímavý a logický, ale u nás podle mě těžko realizovatelný... Protože jsme v Česku a tady furt bude snaha něco vochcávat....

A co se zeptat třeba Straky, Zábranského, Řempo Holoubka (KVA), Tomajka a dalších (myslím, že i Bolka by to odsouhlasila, Zlín...). Řekl bych z voleje a bez zjišťování skutečných názorů, že už možná polovina (i víc) už by se k tomu přiklonila. Už jim to přece všechno musí dělat problémy...

Drtiva vetsina, vlastne temer vsichni az na jeden dva tymy jsou pro uzavreni.

denyip

Příspěvekod denyip » 19 pro 2019 16:26

Jako každý rok hokejisté Dynama navštívili před Vánoci dětský domov.
"Tolik zoufalství a smutku v očích jsem dlouho neviděl," svěřil se po návštěvě pětiletý Karlík;-D

tau

Příspěvekod tau » 19 pro 2019 16:46

PL8 píše:

O tom nepochybuju, že většina je pro uzavření.... Ale platový stropy popřípadě drafty mladíků, to se v našich končinách neprosadí....

PL8

Příspěvekod PL8 » 19 pro 2019 18:09

denyip píše:Jako každý rok hokejisté Dynama navštívili před Vánoci dětský domov.
"Tolik zoufalství a smutku v očích jsem dlouho neviděl," svěřil se po návštěvě pětiletý Karlík;-D

Neuvěřitelná invence, blahopřeji.
Chudák Karlík se z toho bude vzpamatovávat až do Sylvestra...

PL8

Příspěvekod PL8 » 19 pro 2019 18:11

tau píše: O tom nepochybuju, že většina je pro uzavření.... Ale platový stropy popřípadě drafty mladíků, to se v našich končinách neprosadí....

Já jsem právě myslel, že ti opravdoví majitelé (Straka, Zábranský...) by mohli na ty stropy slyšet...

centrzprvnilajny
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod centrzprvnilajny » 19 pro 2019 18:18

PL8 píše:
tau píše: O tom nepochybuju, že většina je pro uzavření.... Ale platový stropy popřípadě drafty mladíků, to se v našich končinách neprosadí....

Já jsem právě myslel, že ti opravdoví majitelé (Straka, Zábranský...) by mohli na ty stropy slyšet...

To je pravda mohli, ale musí na to být kontrolní mechanismus.

Ještě mě napadlo že by klub mohli koupit fanoušci. Našel by se tu nějaký schopný manager? Nejaké akcie bych si taky koupil :wave: Myslím to vážně. Napadla někoho z Vás tato myšlenka? Založit sdružení fanoušku "za záchranu pardubického hokeje"? Nebo to alespoň zkusit? Nebylo to takhle nějak v Budějovicích a na Bohemce?

Gumid

Příspěvekod Gumid » 19 pro 2019 18:24

denyip píše:Jako každý rok hokejisté Dynama navštívili před Vánoci dětský domov.

Tvl, tak žije. Spekulace, že je stále v sauně, se ukazují jako liché. A navíc maká. :thumbdown:

Obrázek

https://www.youtube.com/watch?v=nbXTOzb ... e=emb_logo
Naposledy upravil(a) Gumid dne 19 pro 2019 18:38, celkem upraveno 1 x.

tau

Příspěvekod tau » 19 pro 2019 18:35

Gumid píše:

Tvl, tak žije. Spekulace, že je stále v sauně, se ukazují jako liché. A navíc maká. :thumbdown:

Obrázek

https://www.youtube.com/watch?v=nbXTOzb ... e=emb_logo

Není to jen vosková figurína? Nebo gumák?

subris

Příspěvekod subris » 19 pro 2019 18:48

... jsme otevřeným klubem, komunikace s fanoušky je velmi důležitá. Názor fanoušků je pro Dynamo velmi důležitý. Ať žije Brand

Kula

Příspěvekod Kula » 19 pro 2019 19:12

Na hokej uspěšně po tom všem bordelu třetím rokem nechodím!
Když po zásluze spadnem tak klub podpořím v první lize za podmínek že vypadne Salfa a spol!
Jestli se liga již tento ročník uzavře a my se tím zachráníme tak nikdo mě tam neuvidí!

PL8

Příspěvekod PL8 » 19 pro 2019 19:17

ad) komiks od Gumida - To taky nemá chybu...[/quote]

PL8

Příspěvekod PL8 » 19 pro 2019 19:20

centrzprvnilajny píše:
PL8 píše:

Ještě mě napadlo že by klub mohli koupit fanoušci. Našel by se tu nějaký schopný manager? Nejaké akcie bych si taky koupil :wave: Myslím to vážně. Napadla někoho z Vás tato myšlenka? Založit sdružení fanoušku "za záchranu pardubického hokeje"? Nebo to alespoň zkusit? Nebylo to takhle nějak v Budějovicích a na Bohemce?

Záleželo by na většinovém majiteli, ale myslím, že to vůbec není nápad od věci. Asi by bylo rozumné, kdyby majitel pustil nějaké "minoritní" akcie. Ale rozhodně by to teoreticky šlo.

woe

Příspěvekod woe » 19 pro 2019 19:46

Před nějakými pěti, šesti lety, jsem na df psal o tom, že by se mi libilo uzavření ligy, stabilizace kloubů atd atd, prostě to, co tu teď lítá. V té době jsme se ještě počítali k ligové "honoraci" a pamatuji zde spíš názory, aby měla liga jen 12 týmů a padalo se přímo. Však si vzpomeňte.

Odkazoval jsem se na funkční model v zahraničí (NHL)...ano, znělo spoustu ale, viz otročné atd...no, uvidíme, co bude. Každopádně my v té lize v této podobě nemáme co dělat. Tvl my najmem Razýma, který se nepokusí o změnu, impuls...prostě pošle do hry stejnou sestavu a po zápase brečí do medií, že se kluci v druhé půlce zápasu jen klouzali bez zájmu. Razýme! Proč je u týmu jiný kouč? No aby BĚHEM zápasu pořádně koučoval. Kouč, který na lávce stojí jak tydýt a neumí s týmem během zápasu pracovat, je na tý lávce jaksi úplně k hounu, že. To tam ty dviřka může otvírat kdekdo. Za párek a pivo.
Rázým je nový, ale my nemáme čas čekat. Repre pauza byla. U nás musí být změna ve hře hned. Brečení v médiích je nám úplně k ničemu.

JirkaPCE

Příspěvekod JirkaPCE » 19 pro 2019 19:56

Voženílek dnes za Litoměřice, takže nepředpokládám, že by hrál zítra za nás. Nechápu to, my máme patrně nejhorší čtvrtou v lajnu v extralize, kdy někteří nemají ani na první ligu, ale jednoho z nejproduktivnějších hráčů první ligy ani nevyzkoušíme.

subris

Příspěvekod subris » 19 pro 2019 20:01

PL8 píše:
centrzprvnilajny píše:
PL8 píše:Já jsem právě myslel, že ti opravdoví majitelé (Straka, Zábranský...) by mohli na ty stropy slyšet...

Záleželo by na většinovém majiteli, ale myslím, že to vůbec není nápad od věci. Asi by bylo rozumné, kdyby majitel pustil nějaké "minoritní" akcie. Ale rozhodně by to teoreticky šlo.

... Myšlenka dobrá... :dance:... Nevím sice právní formu, aby vše byla ok, ale tak nějak matně si pamatuji, když družstvo fanoušků Bohemky do toho šli... Oslovovali bývalé hráče, ti něco dali, věděli na co peníze půjdou a dali je dobrovolné. Ukázalo se pak, komu na klubu záleží.. Navíc v dnešní době, kdy se to dá šířit na sociálních sítích je větší šance, že se vybere zajímavá suma. Určitě lepší myšlenka než slavná Šestákova zeď patriotu
... jsme otevřeným klubem, komunikace s fanoušky je velmi důležitá. Názor fanoušků je pro Dynamo velmi důležitý. Ať žije Brand

jimmypop

Re: RE: Re: Hokej

Příspěvekod jimmypop » 19 pro 2019 20:55

PL8 píše:

Neuvěřitelná invence, blahopřeji.
Chudák Karlík se z toho bude vzpamatovávat až do Sylvestra...
To se libi uzivatelum Rocky Balboa a John Rambo :))

avalance

Příspěvekod avalance » 19 pro 2019 20:57

PL8 píše:
centrzprvnilajny píše:
PL8 píše:Já jsem právě myslel, že ti opravdoví majitelé (Straka, Zábranský...) by mohli na ty stropy slyšet...

kolegové tady bohužel opravdu nejsme v NHL...tam také není pravda že nepouštějí nejlepší hráče...kvuli draftu tam dříve dokonce občas týmy občas schválně chteli skončit poslední aby volili první..tak udelali tu draftovou loterii...ale ted třeba New Jersey Devils pustilo kvuli tomu že je prakticky bez šance na play-off svoji největší hvezdu Halla do Arizony, kdyby tam hráli o sestup, tak ho určitě nepustí...tím netvrdím že jsem odpurce uzavření, jen to má v českých podmínkách daleko víc rizik...krom samozřejmě pozitiv

a jak by probíhali "platové stropy" v našich podmínkách si dokážu představit naprosto...bylo by to jako za Kusého, na papíře by měl hráč částku X...která by šla do platového stropu a zbytek by se mu dal do kapsy bokem...plus by šel "desátek" někomu z vedení klubu...

PARDUBICKEJ.MANIAK

Příspěvekod PARDUBICKEJ.MANIAK » 19 pro 2019 21:14

25 zápasů o vše
-5 bodů
Nelze makat na 100%.
Ale na 150%!
:modlitba: :modlitba: :modlitba: :modlitba: :modlitba:
Lubina v ZČ
18/19 - 28 zápasů - 15 bodů - 52:99
19/20 - 7 zápasů - 3 body - 12:22
Bělohlav v ZČ
19 zápasů - 24 bodů - 46:62
Razým v ZČ
18 zápasů - 18 bodů - 40:60

snorry

Příspěvekod snorry » 19 pro 2019 21:16

asi budu jeden z mála mě by se i líbil sestupový model poslední dva si zahrají na 3 vítězné a kdo prohraje jde dolu a předposlední by si to dal z druhým finalistou z 1 ligy tudíž výherce první ligy auto postup druhy by si zahrál na výherní 4 zápasy s posledním mini play off o postup do extraligy tohle mi přijde i spravedlivé
Dobrý šermíř na hovno když nepřátel je nerovno

Klaun Salfický VEN!!!

Pick

Příspěvekod Pick » 19 pro 2019 22:04

...tenhle odkaz už tu dneska byl https://www.sport.cz/hokej/1liga/clanek/1174264-prvni-hokejova-liga-se-od-sezony-2022-23-bude-hrat-jen-se-14-tymy.html?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=z-boxiku&utm_campaign=null#hp-sez, ale zjevně zanikl pod náporem grafománie některých diskutujících. Doporučuji přečíst alespoň první půlku.Myslím, že dává docela jasnou odpověď na otázku, jak to bude s uzavřením či rozšířením ELH ..... spolíhači asi nebudou nadšený.... :thumbdown:

tau

Příspěvekod tau » 19 pro 2019 22:34

Co se týká PR, je Motor asi o osm parníků před náma. A tím nemyslím jen tuto akci....

U nás se minimálně od začátku sezony kupí průšvih za průšvihem. A PR oddělení místo aby vymyslelo nějakou jednoduchou a levnou akci, aby se o klubu alespoň občas psalo v dobrém, tak mlčí....
Ta holčina, který to dali na hrb, je s prominutím úplně k hovnu.....
Ale to je jako se Sýkorou. Prostě na tu práci taky nestačí. Hodili ji do vody a už nemá sílu ani šlapat, natož plavat. Tak jde ke dnu....

https://www.sport.cz/hokej/1liga/clanek ... ull#hp-sez

Muf

Příspěvekod Muf » 20 pro 2019 06:07

Tak zkusím můj víkendový dvojtip:

PCE x KV 2 : 4 (Kindl, Harju) střely 34 : 31

LIT x PCE 4 : 3P (Kusý, Tybor, Poulíček) střely 31 : 26
NespokojeniFans :clap:

Orosená_desítka

Příspěvekod Orosená_desítka » 20 pro 2019 07:47

Muf píše:Tak zkusím můj víkendový dvojtip: