Hokej

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

jimmypop

Re: RE: Re: Hokej

Příspěvekod jimmypop » 21 pro 2019 16:00

moped píše:
moped píše:
Vossy píše:Jestli máš přístup na HokejkaTV, pusť si včerejší zápas z archivu v čase 1:27 a uvidíš že ve chvíli kdy se Machala zranil si ho ani jeden z Karlovarských nevšímal. Skuhravý stál kus za ním a pravděpodobně Graňák ho jen stínoval. Vypadá to že se mu kousla při střelbě brusle v nějaké rýze v ledu.

Právě ,že jsem si to pouštěl a je tam vidět jak ho seknul přes koleno.Podívej se na to a při opakování je to vidět

je to v čase 1:27:25

Uzivatel Vossy to ma zrejme jen z komentare jako obvykle velmi vyzivneho blekoty. Ja tam taky vidim ty sekery dve id obou varanu. Tezko rict, ktera byla ta fatální. I kdyz podezreni na pana "130 kg zastupitele" neni od veci

Vossy

Re: Hokej

Příspěvekod Vossy » 21 pro 2019 16:05

moped píše:
moped píše:
Vossy píše:Jestli máš přístup na HokejkaTV, pusť si včerejší zápas z archivu v čase 1:27 a uvidíš že ve chvíli kdy se Machala zranil si ho ani jeden z Karlovarských nevšímal. Skuhravý stál kus za ním a pravděpodobně Graňák ho jen stínoval. Vypadá to že se mu kousla při střelbě brusle v nějaké rýze v ledu.

Právě ,že jsem si to pouštěl a je tam vidět jak ho seknul přes koleno.Podívej se na to a při opakování je to vidět

Máš pravdu. Toho jsem si předtím vůbec nevšimnul. Koukal jsem jinam. Ač fanoušek Varů, tak musím říct že to seknutí tam bylo. Neřekl bych že to bylo od Skuhravýho s úmylsem zranit, protože takových seknutí přes nohy je v zápase nepočítaně na obě strany, ale trefil to bohužel na blbý místo. Doufám že bude co nejdřív v pořádku.

Vossy

Re: RE: Re: Hokej

Příspěvekod Vossy » 21 pro 2019 16:10

jimmypop píše:
moped píše:
moped píše:

Uzivatel Vossy to ma zrejme jen z komentare jako obvykle velmi vyzivneho blekoty. Ja tam taky vidim ty sekery dve id obou varanu. Tezko rict, ktera byla ta fatální. I kdyz podezreni na pana "130 kg zastupitele" neni od veci

Z komentáře to nemám. pouštěl jsem si to několikrát z obou pohledů ale zaměřil se hlavně na druhého z Varanů (ne Skuhravého) a tam je při záběru z rohu vidět že pohyb hokejkou který z pohledu z tribuny vypadá jako sekera je jen mávnutí hokejkou proti střele a k hráči nedoputuje. Ale sekeru od Skuhravého jsem přehlédl stejně jako rozhodčí. Ta tam bohužel byla.

moped

Příspěvekod moped » 21 pro 2019 16:11

Vossy píše:
moped píše:
moped píše:

Máš pravdu. Toho jsem si předtím vůbec nevšimnul. Koukal jsem jinam. Ač fanoušek Varů, tak musím říct že to seknutí tam bylo. Neřekl bych že to bylo od Skuhravýho s úmylsem zranit, protože takových seknutí přes nohy je v zápase nepočítaně na obě strany, ale trefil to bohužel na blbý místo. Doufám že bude co nejdřív v pořádku.

A proč ho hájíš normálně napiš,že ho seknout chtěl vždyt on už několikrát ukázal jak je férovej,ale jak říkám jednou narazí

Pick

Příspěvekod Pick » 21 pro 2019 16:15

Robert Záruba @robertzaruba
1 h
Nevěřím, že tohle projde. Zásah do pravidel rozehrané soutěže už jsme jednu zažili, v sezoně 1994-95. Byl to jeden z největších podvodů na českém hokeji. je to jako by premiér spustil další kuponovou privatizaci.

lord Voldemort

Příspěvekod lord Voldemort » 21 pro 2019 16:17

snorry píše:pokud klub koupí Salfický a Čáslava tak končím s Pardubickým hokejem jinak k té uzavřené extralize to zas bude kurva paskvil na rychlo udělaný to je mi jasné , ale dalo by se to udělat zajímavě platové stropy by byli základ a dovedl bych si představit , že každý klub bude mít dva zástupce kteří by byli klubový skauti a ty by jezdili a navrhovali hráče na draft pak by si tyhle všichni skauti sedli dali do kupy cca 50 jmen a kluby by si brali něco jako má NHL teď nevím jak to přesně funguje já bych tím zrušil i otročné , proč to nezkusit

Draft se tady nedá udělat. Představa, že si Liberec vychová svého hráče, vrazí do něj peníze, nechá ho ohrávat v Benátkách, on jako Liberecký patriot se těší do áčka a pak si ho stáhne Salfickej z draftu? Jakou má ten tým motivaci ty mladý vychovávat. V tý americe je strašná spousta týmů, univerzitních, juniorských, ahl. Tady to nefunguje. Koukni na draft KHL. Tam se draftujou snad všichni, co jdou do NHL a taky to nikoho moc nezajímá.

Stars

Příspěvekod Stars » 21 pro 2019 16:24

/
Pick píše:
1 h
Nevěřím, že tohle projde. Zásah do pravidel rozehrané soutěže už jsme jednu zažili, v sezoně 1994-95. Byl to jeden z největších podvodů na českém hokeji. je to jako by premiér spustil další kuponovou privatizaci.

co se stalo v roce 94/95?

Vossy

Příspěvekod Vossy » 21 pro 2019 16:26

moped píše:
Vossy píše:
moped píše: je to v čase 1:27:25

A proč ho hájíš normálně napiš,že ho seknout chtěl vždyt on už několikrát ukázal jak je férovej,ale jak říkám jednou narazí

Já neříkám že seknout nechtěl. Je evidentní že s to hokejkou chtěl seknout do jeho hokejky na které měl puk, jenže on byl rychlejší a tím jak vystřelil tak s hokejkou uhnul a Skuhravý mu trefil koleno. Proto si nemyslím že v tom byl úmsl ho zranit. Za takovou sekeru ale měli rozhodčí trestat. O tom žádná.

Cavalera

Příspěvekod Cavalera » 21 pro 2019 16:28

Vozuch do Pce

Propulse

Příspěvekod Propulse » 21 pro 2019 16:33

Cavalera píše:Vozuch do Pce

Dneska uz trenoval

Pick

Příspěvekod Pick » 21 pro 2019 16:34

Stars píše:/
Pick píše:
1 h

co se stalo v roce 94/95?

Do tohoto ročníku soutěže postoupili oba semifinalisté z 1 ligy, nikdo nesestoupil, v příštím ročníku se soutěž znovu rozšířila na 14 účastníků. V tom asi bude ten "podvod".

snorry

Příspěvekod snorry » 21 pro 2019 16:38

lord Voldemort píše:
snorry píše:pokud klub koupí Salfický a Čáslava tak končím s Pardubickým hokejem jinak k té uzavřené extralize to zas bude kurva paskvil na rychlo udělaný to je mi jasné , ale dalo by se to udělat zajímavě platové stropy by byli základ a dovedl bych si představit , že každý klub bude mít dva zástupce kteří by byli klubový skauti a ty by jezdili a navrhovali hráče na draft pak by si tyhle všichni skauti sedli dali do kupy cca 50 jmen a kluby by si brali něco jako má NHL teď nevím jak to přesně funguje já bych tím zrušil i otročné , proč to nezkusit

Draft se tady nedá udělat. Představa, že si Liberec vychová svého hráče, vrazí do něj peníze, nechá ho ohrávat v Benátkách, on jako Liberecký patriot se těší do áčka a pak si ho stáhne Salfickej z draftu? Jakou má ten tým motivaci ty mladý vychovávat. V tý americe je strašná spousta týmů, univerzitních, juniorských, ahl. Tady to nefunguje. Koukni na draft KHL. Tam se draftujou snad všichni, co jdou do NHL a taky to nikoho moc nezajímá.

¨tak ono by se to muselo samozřejmě nějak vyladit tohle co jsem psal byla jenom taková myšlenka samozřejmě máš pravdu v tom , že v americe a kanadě je spousta lig spousta hráčů a spousta výběrů mě by tak nějak napadlo , že draftovaný hráč by dostal automaticky smlouvu na rok + 1 rok obce , u které by se rozhodoval hráč či prodloužit nebo ne což by znamenalo ano stáhnul by si ho například dutohlav , ale za rok by mohl být teoreticky z5 , kdyby si k tomu sedli pořádně majitele klubu určitě by se dala najít dobrá varianta pro všechny
Dobrý šermíř na hovno když nepřátel je nerovno

Klaun Salfický VEN!!!

J14

Příspěvekod J14 » 21 pro 2019 16:46

Stars píše:
J14 píše:
subris píše:.. Pokud se to uzavře, tak hned v lednu prodat klub, vlastníkovi, ktery dosadi do manažerskych funkci opravdovou kvalitu, směřovat to vše na další sezonu a pokračovat ve skládání kádru v tom co se tu začalo, myslím tím návraty domacich hráčů... Dlouhodobe podepsat mladé odchovance , na kterých by to tu mělo stát samozřejmě s odpovídající smlouvou. Převaha musí být domácí hráči doplněné kvalitou která tu má zájem makat a zlepšovat se (Hollanda, Mandát, Káca).. Pokud nebude šance na play off, klidně tomu obětovat zbytek sezony, když tihle mladáci budou hrát s velkým ice time, naložit na ně odpovídající zodpovědnost. Samozřejmě, dokud bude šance na předkolo, rvat se do posledního zapasu. Jinak pokud extweetemu záleží na klubu měl by odstoupit sám. Je tu necelý rok ve funkci, tak si nemůže vyskakovat s nějakým velkým dostupným. Salfickýho uklidit na rozbalování červených koberců, když bude předavat puky.

Tohle mi prijde tak naivni...... Podle mě se právě nic z toho nestane. Zmrdi pojedou dál. Sestup nesestup. Vy, co tu tvrdíte, že sestup by byla tragédie, tak kulový. Bylo by to stejný. Tenhle paklub by musel chcípnout. Úplně chcípnout. Nejlíp jako Vsetín. A nejlíp, aby to některá z těch odpovědných sviní odskákala lochem. A pak teprve nový majitel. Od začátku, který bude dělat hokej. Ne tihle zmrdi, kteří se kolem točí teď. Ne tihle zmrdi, kteří mi sebrali Pardubický hokej. Ne tihle zmdi, díky kterým ani nevím, že hrajeme a s kým.

nikdo to nekoupí pokud nebude extraliga, na horu je šílená cesta, stačí přÍklad Motoru, a to chudáci o extraligu nepřišli svou vinou

Když myslíš...... Pro většinu z vás je tu extraliga modla. I proto to vypadá tak, jak vypadá.

Stars

Příspěvekod Stars » 21 pro 2019 16:49

J14 píše:
Stars píše:
J14 píše:Tohle mi prijde tak naivni...... Podle mě se právě nic z toho nestane. Zmrdi pojedou dál. Sestup nesestup. Vy, co tu tvrdíte, že sestup by byla tragédie, tak kulový. Bylo by to stejný. Tenhle paklub by musel chcípnout. Úplně chcípnout. Nejlíp jako Vsetín. A nejlíp, aby to některá z těch odpovědných sviní odskákala lochem. A pak teprve nový majitel. Od začátku, který bude dělat hokej. Ne tihle zmrdi, kteří se kolem točí teď. Ne tihle zmrdi, kteří mi sebrali Pardubický hokej. Ne tihle zmdi, díky kterým ani nevím, že hrajeme a s kým.

nikdo to nekoupí pokud nebude extraliga, na horu je šílená cesta, stačí přÍklad Motoru, a to chudáci o extraligu nepřišli svou vinou

Když myslíš...... Pro většinu z vás je tu extraliga modla. I proto to vypadá tak, jak vypadá.

extraliga ne, klub....

J14

Příspěvekod J14 » 21 pro 2019 16:57

Stars píše:
J14 píše:
Stars píše:

extraliga ne, klub....

Jako tenhle? Tak to pak jo.
To bych si tady strašně rád nechal vysvětlit, v čem spočívá problém při sestupu. Nebo dokonce dvojnásobném. Když vám tu všem nejde o extraligu, ale o klub.......

Stars

Příspěvekod Stars » 21 pro 2019 17:02

J14 píše:
Stars píše:
J14 píše:Když myslíš...... Pro většinu z vás je tu extraliga modla. I proto to vypadá tak, jak vypadá.

extraliga ne, klub....

To bych si tady strašně rád nechal vysvětlit, v čem spočívá problém při sestupu. Nebo dokonce dvojnásobném. Když vám tu všem nejde o extraligu, ale o klub.......

já hlavně nechápu co řešíš....třeba to neprojde a spadnem...ale nebudu psát o klubu, aby chcípnul, a problém při sestupu, rozhlídni se....a přemýšlej

dáda74

Příspěvekod dáda74 » 21 pro 2019 17:27

J14 píše:
Stars píše:
J14 píše:Když myslíš...... Pro většinu z vás je tu extraliga modla. I proto to vypadá tak, jak vypadá.

extraliga ne, klub....

Zůstaňme u Motoru. A to jim ligu ukradli... kolik let se o postup snaží? A to pracují pro klub srdcari. Četl jsem rozhovor s manažerem Motoru. Říkal asi toto: že 1.liga sponzory nezajímá vúbec, hraci tam nechteji chodit, a hlavne ze pokud chces postoupit musis mit rozpocet jako spodek extraligy..... jo a pak staci v play off kdyz ti vyridi hrac typu skuhraveho 2 klicove hráče, rozpocet splachnes do wc a jedes dalsi rok od začátku. A to mluvime o klubu kde za nim stoji zapálení fanousci, mají obstojny stadion. Vsichni vime, ze prestupy se pečou někdy v lednu. Při uzavření extraligy bude záležet jen na schopnosti bafunaru přivést dobře hráče. Máš v klubu bambulu máš hráčský odpad, máš šíbra máš kvalitu, máš reinkarnaci Zbyňka máš titul. Jednoduchá rovnice.

tomaso25

Příspěvekod tomaso25 » 21 pro 2019 18:13

Změna herního řádu extraligy v jejím průběhu je prasárna.

To, že to pomůže Salfickýmu a spol. k tomu, že tady budou přežívat další dva roky v extralize, je takovej bonus.

Smysluplný uzavření soutěže s pevně danými pravidly bych přivítal. Nikoliv horkou jehlou šitý rozhodnutí.

Ale chápu, že píčus Salfický a jeho banda to jistě ráda zapije.
Klubofka.cz
Výhody, který svět neviděl
Coming soon

frysta

Příspěvekod frysta » 21 pro 2019 18:29

tomaso25 píše:Změna herního řádu extraligy v jejím průběhu je prasárna.

To, že to pomůže Salfickýmu a spol. k tomu, že tady budou přežívat další dva roky v extralize, je takovej bonus.

Smysluplný uzavření soutěže s pevně danými pravidly bych přivítal. Nikoliv horkou jehlou šitý rozhodnutí.

Ale chápu, že píčus Salfický a jeho banda to jistě ráda zapije.

Tak zrovna Salfický určitě má připravenou koncepci, jak nalákat sponzory, stabilizovat kádr, vychovat a zapracovat mladé... :)

Muf

Příspěvekod Muf » 21 pro 2019 18:36

Liga neliga, se změnou herního řádu v průběhu nesouhlasím.

Jen ať si Ti, kteří jsou zodpovědní za stav našeho hokeje vše pěkně vyžerou. Od majitele až po hajzlbábu.
NespokojeniFans :clap:

Mišel

Příspěvekod Mišel » 21 pro 2019 18:37

nesouhlasím, s uzavřením extraligy....taková věc musí být dobře promyšlená.....a pokud máme padat tak at spadneme
užijeme si to :pivko:

Stars

Příspěvekod Stars » 21 pro 2019 18:43

musím se přiznat, že jsem se Lubiny zastával, ale on nevyhrává ani v Prostějově, on na to asi fakt nemá...

Sweník

Příspěvekod Sweník » 21 pro 2019 18:43

Po postupu dvou týmů do extraligy, už v tý lize stejně nezůstane nikdo, kdo by reálně mohl myslet na postup, takže by se první liga tak stala ligou, kde by měl každý extraligový tým z ligy svou farmu na přípravu hráčů mezi juniorkou a chlapama, mohli by a bylo by záhodno aby zde hráli i hráči jako Sýkora, Rolinek nebo Hlinka v dnešním Vrchlabí, kteří už na ligu nestačí, ale ještě nechtějí končit, zaroveň by tak pomáhali mladým a předávali jim zkušenosti. Říkáme, že nemáme tolik kvalitních hráčů, to je sice pravda, ale podívejte jak pravidelné souboje s kvalitními týmu zvedají výkony hráčů Kladna, o kterých všichni loni říkali, že na to nebudou mít, dnes hrají vyrovnaně téměř s každým týmem, protože zlepšovat se budeš jen v momentě budeš-li hrát proti lepším než jsi ty sám.

Vypůjčil jsem si část jednoho příspěvku od fanouška Chezy. Musím uznat, že hlavně v závěru pravdu má. Kdo by dřív znal například Ladislava Zikmunda? Kluk hraje poprvé extraligu a už dal skoro deset gólů. Zkrátka zjistil, že na extraligu má a může z něj být v budoucnu zajímavý hráč. A takových by bylo jistě víc..

No uvidíme, co z toho bude. Je jasné, že to bude mít i negativa. Je otázka, jaká bude vůle všechno řešit.

V médiích zatím dávají prostor pouze kritikům, bylo by fajn dát možnost vyjádřit se i někomu s opačným názorem a hlavně moudřejšímu než Duda nebo Gulaš..

Samozřejmě těm našim lemplům v kanclech i Charvátovi bych sestup přál, ale zaslouží si ho i fanoušci?

Dizzy

Příspěvekod Dizzy » 21 pro 2019 18:44

Hlavne z toho vznikne, kvalitativně taková horší DEL bundesliga.....

Pick

Příspěvekod Pick » 21 pro 2019 18:44

tomaso25 píše:Změna herního řádu extraligy v jejím průběhu je prasárna.

Jak se to vezme. Standardní to samozřejmě není. Ale vyloženou prasárnu v tom taky nevidím. Jestli to správně chápu, tak by sice nikdo nespadl, ale díky rozšíření počtu by první ChanceLigista šel tak jako tak do ELH. A příští rok znovu další. V tomhle kontextu nevidím nikoho, kdo by se mohl cejtit jakkoliv ojebanej....

Zpět na “Diskuzní forum”