Hokej

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

torrent

Re: Hokej

Příspěvekod torrent » 23 pro 2019 10:59

tomaso25 píše:
torrent píše:Současně s tím ruku v ruce by mělo už konečně být, aby se zrušili na vyjímky na stadiony. Klidně at si to uzavrou, ale at mají na úrovni zimák. Vzdyt to je tragedie co je v litvínově, bolce nebo olomouci. Ono by se to nakonec krásně zredukovalo na cca 12 týmů a to by bylo ok.

Souhlasím.

Rádo se i zde argumentuje německým modelem. Ok, udělejme to tak. Ale se vším všudy!

Jenže tady akorát vzniknou vochcávky po česku. Výjimky na stadiony zůstanou. Liga se uzavře a vše se nechá, jak je. Nahoře zůstanou schopní a bohatší, dole na vocasu to, co je na vocasu pralesa, tedy kluby typu Kadaně, Sokolova, Ústí. Přibude mnoho zápasu úplně k ničemu. Nebudou žádný instrumenty, který fakticky zabrání klubům zespoda v pouhým přežívání v extralize.

Však si vezměme loňský Pardubice a už asi i ty letošní. Jakej je pro soutěž přínos týmu, kterej někdy v listopadu ztratí všechny sportovní šance a sezonu už jen dojede?

Ale třeba se pletu a Jágr, Šlégr, Fürst, Pavlík to mají promyšlený. I když tři z nejbohatších klubů o jejich akci oficiálně nic neví...

Dle mého jde o jediné, pár vyvolených si potřebuje uzavřít ligu, aby měli klídek. Jágr prosadí uzavření, pak bude hrát do 60 let a spolu s ním to budou hrát levní pralesáci. Budou rok co rok na chvostu, ale půjde o hovno nepadá se. Ted k tomu připočtěme, že jim tam nechodí lidi. zimák je jedna velká stodola na hranici (spíš už za) životností. To samé udělá olomouc, litvínov a do toho politicky rozesraný klub z Pardubic, To opravdu chceme, aby takto neatraktivní kluby byly v lize bez jakéhokoliv rizika?

tau

Příspěvekod tau » 23 pro 2019 11:00

Uzavřít x neuzavřít... Mně je to jedno....

Dá se totiž říct, že mně celej pardubickej klub u prdele.... Posledních cca 7 kol už ani nesleduju, jako to hrají.... Jen druhej den kouknu na výsledky a trpce se pousměju...

Tenhle tým, potažmo celej klub, je úplně out....

Do sezony se šlo s tím, že poslední padá. Takový bylo jasně daný pravidlo, s kterým všichni počítali.... Blbeček na padáka je už od poloviny soutěže de facto jasnej.... Tak holt spadneme, no. Vede to tady parta lemplů a vychcánků, po ledě se plouží banda líných netáhel..... V září jsme počítali s tím, že nejhorší spadne.... Tím nejhorším jsme zcela jednoznačně my.... Proto si sestup zasloužíme. V našem případě bude sestup zcela logickým vyústěním toho, co se tady poslední roky děje..... A jestli se někdo upíná k podvodu s uzavřením soutěže, tak teda OK. Nic proti....
Na ledě si záchranu už neuhrajeme, o tom jsem přesvědčen. Jestli pak opravdu spadneme, nebo za nás záchranu "uhrají" ostatní administrativním švindlem, je mně jedno....

Ten klub je pro mě mrtvej tak jako tak. Už prostě nemám náladu. Už toho bylo dost.... Řeším důležitější věci, hokej už mezi nimi není....

Sweník

Příspěvekod Sweník » 23 pro 2019 11:05

torrent píše:
tomaso25 píše:
torrent píše:Současně s tím ruku v ruce by mělo už konečně být, aby se zrušili na vyjímky na stadiony. Klidně at si to uzavrou, ale at mají na úrovni zimák. Vzdyt to je tragedie co je v litvínově, bolce nebo olomouci. Ono by se to nakonec krásně zredukovalo na cca 12 týmů a to by bylo ok.

Souhlasím.

Rádo se i zde argumentuje německým modelem. Ok, udělejme to tak. Ale se vším všudy!

Jenže tady akorát vzniknou vochcávky po česku. Výjimky na stadiony zůstanou. Liga se uzavře a vše se nechá, jak je. Nahoře zůstanou schopní a bohatší, dole na vocasu to, co je na vocasu pralesa, tedy kluby typu Kadaně, Sokolova, Ústí. Přibude mnoho zápasu úplně k ničemu. Nebudou žádný instrumenty, který fakticky zabrání klubům zespoda v pouhým přežívání v extralize.

Však si vezměme loňský Pardubice a už asi i ty letošní. Jakej je pro soutěž přínos týmu, kterej někdy v listopadu ztratí všechny sportovní šance a sezonu už jen dojede?

Ale třeba se pletu a Jágr, Šlégr, Fürst, Pavlík to mají promyšlený. I když tři z nejbohatších klubů o jejich akci oficiálně nic neví...

Dle mého jde o jediné, pár vyvolených si potřebuje uzavřít ligu, aby měli klídek. Jágr prosadí uzavření, pak bude hrát do 60 let a spolu s ním to budou hrát levní pralesáci. Budou rok co rok na chvostu, ale půjde o hovno nepadá se. Ted k tomu připočtěme, že jim tam nechodí lidi. zimák je jedna velká stodola na hranici (spíš už za) životností. To samé udělá olomouc, litvínov a do toho politicky rozesraný klub z Pardubic, To opravdu chceme, aby takto neatraktivní kluby byly v lize bez jakéhokoliv rizika?

A nejsou neatraktivní třeba proto, že nemají majitelé, města i partneři žádnou jistotu, že se tam nejvyšší soutěž bude vůbec hrát? Tak trochu circulus vitiosus.. Jen jiný pohled.. Třeba máš pravdu a dělá to Jágr hlavně pro sebe. Ale já si to nemyslím..

torrent

Příspěvekod torrent » 23 pro 2019 11:16

Sweník píše:
torrent píše:
tomaso25 píše:Souhlasím.

A nejsou neatraktivní třeba proto, že nemají majitelé, města i partneři žádnou jistotu, že se tam nejvyšší soutěž bude vůbec hrát? Tak trochu circulus vitiosus.. Jen jiný pohled.. Třeba máš pravdu a dělá to Jágr hlavně pro sebe. Ale já si to nemyslím..

Tak nevztahuju to jen na něj. To platí pro všechny, kteří to chtějí uzavřít. Mě to ale nedává smysl, teď říkáš, že potenciální sponzoři nemají jistotu, ale chceš mi říct, že někdo bude dávat prachy na někoho, kdo je každoročně na chvostu? Já si to nemyslím. Vždyt se podívej na budejovice nebo jihlavu, vždyt to jde i v první lize, ty týmy hrají slušný hokej, a ty ty sponzory mají. Je to jen o schopnostech lidech a toho co nabízíš. Pokud nabídneš atraktivitu viz. budějky, tak ty prachy dostaneš i v první lize. Pokud je vedení neschopný, tak to vypadá jako u nás. A tady v pce kraji máš potenciál sestavit rozpocet min 150 mio jen to hvízdne. Jen mít schopného člověka, který to umí. To že se to uzavře se nic nezmění. Ti co hrají nahore budou na hore a ty co jsou dole tam zůstanou. Akorát s tím rozdílem, že jim nic nebude hrozit a vytvoří se podhoubí pro prodávání zápasů. Je přeci nesmysl uzavřít ligu a myslet si, že týmy jako lit, olo, nebo kla budou mít najednou rozpočky 120 mio, postavý nové areny a budou hrát o tituly.

Muf

Příspěvekod Muf » 23 pro 2019 11:17

K těm všem diskusím posledních dnů zde řeknu asi jediné.

Buď si to 13. místo uhrajeme sami(nevěřím), nebo prostě mezi elitou nemáme co dělat.

Budování si vzdušných zámků v souvislosti se zvažovaným uzavřením soutěže?

Nebo je to jen zbožné přání v duchu myšlenky, kdy se tonoucí stébla chytá?

Ne tohle není pro mne :snooty:
NespokojeniFans :clap:

Sweník

Příspěvekod Sweník » 23 pro 2019 11:31

Tak mně už je taky skoro jedno, jestli sestoupíme nebo ne. Sám se na hokej do Pardubic už sotva někdy dostanu, když nejsem dobrodruh jako třeba kolega speedmetal (samozřejmě v dobrém).. :-)

Ale vadilo by mi, kdyby pardubický hokej zanikl (pardon, ale nějaké podpralesy vážně neberu jako hokej, to je už jen koníček kluků, co jinak chodí do práce). Štvalo by mne to hlavně kvůli fanouškům, tohle si nezaslouží..

Vlastně ani nejde o nás. Spíš mne celkově mrzí ta mediální masáž, co propukla, když se zatím ani nic nevyzkoušelo. Ono je snadné všechno jen kritizovat z povzdálí, když v tom člověk není nijak zainteresovaný. Vždyť je úplně jedno, jestli se to uzavře s námi nebo bez nás. Argumenty odpůrců to nezmění a dál se bude mektat o příšerné "české" povaze.. :-(

Sweník

Příspěvekod Sweník » 23 pro 2019 11:41

Tvl, Pacovský do Plzně. A teď mi řekněte, jestli jen naše vedení má furt hovězí nápady.. :-))

I když Kantora letos asi nikdo nepřebije. :-D

Edit: Leda by měl Gulaš laso z KHL a poradil jim ze známosti Dušan..

woe

Příspěvekod woe » 23 pro 2019 11:58

torrent píše:Ted k tomu připočtěme, že jim tam nechodí lidi. zimák je jedna velká stodola na hranici (spíš už za) životností. To samé udělá olomouc, litvínov a do toho politicky rozesraný klub z Pardubic, To opravdu chceme, aby takto neatraktivní kluby byly v lize bez jakéhokoliv rizika?

Nechceme. A máš tyto kluby čím nahradit?

Fanoušci jsou vesměs zacyklení v minulosti a neumí si připustit, že s měnícím se světem dochází k novým postupům.
Já už mám například kopřivku z toho breku za Kusým. On byl ve své době geniem. Ale. Myslíte si, že by jednal v současné době tak, jako tenkrát? No jasně, že ne. Jeho um spočíval v tom, že pochopil situaci, vstupy, zdroje...a udělal úspěšný model.
Nelze furt koukat do minulosti, jak a co bylo. Je nutné reagovat na současnost.
Chápejte, že extraliga je něco, kde se budou zainteresovaní pokoušet vydělat
A kdo jim může nasypat?
1) sponzoři, kteří dávají, aby je "bylo vidět" a aby také polechtali své egíčko
2)erár - nejlepší zdroj výdělku. Schopní a rozumní podnikatelé vědí, že nejvíc se vyvaří na zakázkách eráru
3) fans...vstupenky, merch, občerstvení

Základním problémem při nabídce sponzorům je nemožnost deklarovat trvale cílový sponzorský prostor, nezpochybnitelnou jistotu. Smlouva může být samozřejmě podmíněna plněním pouze pro extraligu, ale i tak, je to nestabilní.
Ptejme se, proč chodí na loser týmy v NHL lidi, když už před sezónou vědí, že nebude na postup do play off? Já nevím, třeba jsou tam paka a hokej je nezajímá, chodí se třeba nažrat kukuřice a koukat na reklamy na kostku. Ale jdou.
Vyhrát může jen jeden. Osobně bych byl pro to, aby se to zkusilo. Hůř být nemůže, nemyslím pro nás, myslím celkově. Já nevím, jaké si pořídí hráče chudé týmy. Nevím. Ale nikdo neví, že to totálně ojebou a nechaj hrát jen třeba junky.
Za mě - je to prostě výzva a těm, kteří se o to pokouší, držím palce. Mmj nikdo mě nemůže napsat, že se mi to zrovna účelově hodí. Ten model, který se zmiňuje, o tom jsou tu básnil už celkem dávno.

torrent

Příspěvekod torrent » 23 pro 2019 12:11

woe píše:
torrent píše:Ted k tomu připočtěme, že jim tam nechodí lidi. zimák je jedna velká stodola na hranici (spíš už za) životností. To samé udělá olomouc, litvínov a do toho politicky rozesraný klub z Pardubic, To opravdu chceme, aby takto neatraktivní kluby byly v lize bez jakéhokoliv rizika?

Nechceme. A máš tyto kluby čím nahradit?

Fanoušci jsou vesměs zacyklení v minulosti a neumí si připustit, že s měnícím se světem dochází k novým postupům.
Já už mám například kopřivku z toho breku za Kusým. On byl ve své době geniem. Ale. Myslíte si, že by jednal v současné době tak, jako tenkrát? No jasně, že ne. Jeho um spočíval v tom, že pochopil situaci, vstupy, zdroje...a udělal úspěšný model.
Nelze furt koukat do minulosti, jak a co bylo. Je nutné reagovat na současnost.
Chápejte, že extraliga je něco, kde se budou zainteresovaní pokoušet vydělat
A kdo jim může nasypat?
1) sponzoři, kteří dávají, aby je "bylo vidět" a aby také polechtali své egíčko
2)erár - nejlepší zdroj výdělku. Schopní a rozumní podnikatelé vědí, že nejvíc se vyvaří na zakázkách eráru
3) fans...vstupenky, merch, občerstvení

Základním problémem při nabídce sponzorům je nemožnost deklarovat trvale cílový sponzorský prostor, nezpochybnitelnou jistotu. Smlouva může být samozřejmě podmíněna plněním pouze pro extraligu, ale i tak, je to nestabilní.
Ptejme se, proč chodí na loser týmy v NHL lidi, když už před sezónou vědí, že nebude na postup do play off? Já nevím, třeba jsou tam paka a hokej je nezajímá, chodí se třeba nažrat kukuřice a koukat na reklamy na kostku. Ale jdou.
Vyhrát může jen jeden. Osobně bych byl pro to, aby se to zkusilo. Hůř být nemůže, nemyslím pro nás, myslím celkově. Já nevím, jaké si pořídí hráče chudé týmy. Nevím. Ale nikdo neví, že to totálně ojebou a nechaj hrát jen třeba junky.
Za mě - je to prostě výzva a těm, kteří se o to pokouší, držím palce. Mmj nikdo mě nemůže napsat, že se mi to zrovna účelově hodí. Ten model, který se zmiňuje, o tom jsou tu básnil už celkem dávno.

Nemám nic proti, ale toto deklarujme 1-2 roky dopredu a nemenme pravidla uprostred sezony. To by tak mohlo dopadnout tak, že se rekne, ze liga se uzavira a v pulce sezony se zase nekdo rozmysli, ze se mu to vlastne nehodi a zase ligu otevre. Klidne at ligu hraje 25 tymu, at to hrajou klidne na rybniku, ale at se probuh nemeni stanovy ligy behem sezony. O nic jinyho de facto nejde.

kedar

Příspěvekod kedar » 23 pro 2019 12:15

"tau" moc hezky napsaný, ve všem s tebou souhlasím, už mě je to taky celkem jedno,ale jedno je jistý, v průběhu sezóny by se pravidla soutěže měnit neměli a ono to tak i nejspíš i dopadne, jen u nás budou v uzavření doposledni chvíle věřit.

snorry

Příspěvekod snorry » 23 pro 2019 12:28

tau píše:Uzavřít x neuzavřít... Mně je to jedno....

Dá se totiž říct, že mně celej pardubickej klub u prdele.... Posledních cca 7 kol už ani nesleduju, jako to hrají.... Jen druhej den kouknu na výsledky a trpce se pousměju...

Do sezony se šlo s tím, že poslední padá. Takový bylo jasně daný pravidlo, s kterým všichni počítali.... Blbeček na padáka je už od poloviny soutěže de facto jasnej.... Tak holt spadneme, no. Vede to tady parta lemplů a vychcánků, po ledě se plouží banda líných netáhel..... V září jsme počítali s tím, že nejhorší spadne.... Tím nejhorším jsme zcela jednoznačně my.... Proto si sestup zasloužíme. V našem případě bude sestup zcela logickým vyústěním toho, co se tady poslední roky děje..... A jestli se někdo upíná k podvodu s uzavřením soutěže, tak teda OK. Nic proti....
Na ledě si záchranu už neuhrajeme, o tom jsem přesvědčen. Jestli pak opravdu spadneme, nebo za nás záchranu "uhrají" ostatní administrativním švindlem, je mně jedno....

Ten klub je pro mě mrtvej tak jako tak. Už prostě nemám náladu. Už toho bylo dost.... Řeším důležitější věci, hokej už mezi nimi není....

už to mám stejně lépe bych to nenapsal jenom dodám, že ač klub vypadal papírově dobře tak realita je taková,že se nedokážu s tímhle týmem ztotožnic není tam nic
Dobrý šermíř na hovno když nepřátel je nerovno

Klaun Salfický VEN!!!

PL8

Příspěvekod PL8 » 23 pro 2019 12:45

Torrent píše (mimo jiné): "Tak nevztahuju to jen na něj. To platí pro všechny, kteří to chtějí uzavřít. Mě to ale nedává smysl, teď říkáš, že potenciální sponzoři nemají jistotu, ale chceš mi říct, že někdo bude dávat prachy na někoho, kdo je každoročně na chvostu? Já si to nemyslím. Vždyt se podívej na budejovice nebo jihlavu, vždyt to jde i v první lize, ty týmy hrají slušný hokej, a ty ty sponzory mají. Je to jen o schopnostech lidech a toho co nabízíš. Pokud nabídneš atraktivitu viz. budějky, tak ty prachy dostaneš i v první lize. Pokud je vedení neschopný, tak to vypadá jako u nás. A tady v pce kraji máš potenciál sestavit rozpocet min 150 mio jen to hvízdne..."

PL8 komentuje: To, že týmy v Chance hrají slušný hokej, je pravda. Protože jsou u nás hráči obecně velmi vyrovnaní mezi všemi soutěžemi - i v 2. lize se dnes hraje velmi slušný hokej. Lepších hráčů je jen pár. Proto je dobré, aby se extraliga ZAVŘELA, ale i ROZŠÍŘILA. Protože hráčů je dost a je škoda je nechat se plácat po halách, kam chodí 690 diváků. Proto by se měla "usadit" zavřená extraliga, která bude v regionech (ve všech a ve většině i navíc regionální derby) přinášet dobrý hokej a podívanou beze stresu. Široké playoffs pak bude zárukou napětí až do konce.
Druhá věc je, že zavřená soutěž umožní snížit náklady. Torrent píše, že v Chance sponzory mají. Ano, ale dohromady jim to dá 20 mio na sezónu. Kupodivu to Chance přežívá rok po roce... Proč by to nemělo jít i v uzavřené ELH? Je opravdu nutné, aby hráči brali astronomické platy? Podle mého není. Ať si vydělají, ale přiměřeně. Ať se vyprofilují hvězdy, které zaplacené budou. Jestli tady bral Hovorka 225.000,- Kč měsíčně, tak se někdo zbláznil nebo vůbec nerozumí hokeji. Ať hráči mají motivaci hrát ELH, protože budou mít perspektivu si vydělat. Ani v NHL nemají všichni desítky miliónů USD. Jsou tam hráči, kteří s dvoucestnou smlouvou berou okolo 1 mio USD. Na NHL je to dnes už málo, protože NHL VYDĚLÁVÁ!!! Ať vydělává i naše ELH! Na české podmínky! Proč by naše Pardubky neměly mít jistotu ELH, když ve sračkové sezóně chodí v průměru 6 - 7.000 diváků na utkání (odhaduji to, neznám přesná čísla). Někde jsou na necelých třech tisících, i když mají halu větší...
Těch výhod zavřené ligy je dost. Pro mě osobně je to spojeno s jedním předpokladem - hráči CHTĚJÍ hrát hokej. Nepřemýšlí nad tím, že by někdy něco vypustili. Pokud to tak není, nemá vůbec cenu hrát. Vzpomínám, proč jsme si sami platili okresní přebor (nepíšu odborovku, nepíšu teplákovku, za mě se hrál v Pardubkách smíšený okres - registrovaní i neregistrovaní...

tomaso25

Příspěvekod tomaso25 » 23 pro 2019 12:47

Takže už se nám kroutí Jarda J. i Jirka Š.

Důšovi asi radši nikdo nevolal, protože by se stejně nic nedozvěděl.

Ono to takhle zvenčí zase nevypadá, že by ta dohoda byla už upečená. Jestli spíš nešlo o vypuštěnej pokusnej balonek, jakou reakci to vyvolá. Reakci to obecně vyvolalo dost odmítavou, řekl bych.

Pokud už Salfický a spol. dali chladit Moët, tak aby to nebylo předčasně.
Klubofka.cz
Výhody, který svět neviděl
Coming soon

in-spyder

Příspěvekod in-spyder » 23 pro 2019 12:52

tomaso25 píše:Takže už se nám kroutí Jarda J. i Jirka Š.

Důšovi asi radši nikdo nevolal, protože by se stejně nic nedozvěděl.

Ono to takhle zvenčí zase nevypadá, že by ta dohoda byla už upečená. Jestli spíš nešlo o vypuštěnej pokusnej balonek, jakou reakci to vyvolá. Reakci to obecně vyvolalo dost odmítavou, řekl bych.

Pokud už Salfický a spol. dali chladit Moët, tak aby to nebylo předčasně.

Moeta chladim ja pro Jakuba L., i když když se to uzavře,

Sent from my iPhone using Tapatalk
#TR60 #zakapitána

Pick

Příspěvekod Pick » 23 pro 2019 12:53

Koukám, že všem je všechno jedno, nikoho už nic nezajímá, všichni maj jiný a důležitější starosti, ale stejně se tady generujou kilometry rozumnejch názorů. Nic si nenamlouvejme, nemusíme tam chodit, můžem nenávidět všechno a všechny, ale furt máme a budeme mít tenhle klub v srdci. Každej tady si hluboko uvnitř přeje, aby hokej v Pardubicích přežil. A dost možná za jakoukoliv cenu. Určitě je lepší povstat ze sraček než z popela. Ne z každýho popela se totiž dá povstat a né každej je stejně dobrej jako byl Fénix :shifty:

torrent

Příspěvekod torrent » 23 pro 2019 13:02

PL8 píše:Torrent píše (mimo jiné): "Tak nevztahuju to jen na něj. To platí pro všechny, kteří to chtějí uzavřít. Mě to ale nedává smysl, teď říkáš, že potenciální sponzoři nemají jistotu, ale chceš mi říct, že někdo bude dávat prachy na někoho, kdo je každoročně na chvostu? Já si to nemyslím. Vždyt se podívej na budejovice nebo jihlavu, vždyt to jde i v první lize, ty týmy hrají slušný hokej, a ty ty sponzory mají. Je to jen o schopnostech lidech a toho co nabízíš. Pokud nabídneš atraktivitu viz. budějky, tak ty prachy dostaneš i v první lize. Pokud je vedení neschopný, tak to vypadá jako u nás. A tady v pce kraji máš potenciál sestavit rozpocet min 150 mio jen to hvízdne..."

PL8 komentuje: To, že týmy v Chance hrají slušný hokej, je pravda. Protože jsou u nás hráči obecně velmi vyrovnaní mezi všemi soutěžemi - i v 2. lize se dnes hraje velmi slušný hokej. Lepších hráčů je jen pár. Proto je dobré, aby se extraliga ZAVŘELA, ale i ROZŠÍŘILA. Protože hráčů je dost a je škoda je nechat se plácat po halách, kam chodí 690 diváků. Proto by se měla "usadit" zavřená extraliga, která bude v regionech (ve všech a ve většině i navíc regionální derby) přinášet dobrý hokej a podívanou beze stresu. Široké playoffs pak bude zárukou napětí až do konce.
Druhá věc je, že zavřená soutěž umožní snížit náklady. Torrent píše, že v Chance sponzory mají. Ano, ale dohromady jim to dá 20 mio na sezónu. Kupodivu to Chance přežívá rok po roce... Proč by to nemělo jít i v uzavřené ELH? Je opravdu nutné, aby hráči brali astronomické platy? Podle mého není. Ať si vydělají, ale přiměřeně. Ať se vyprofilují hvězdy, které zaplacené budou. Jestli tady bral Hovorka 225.000,- Kč měsíčně, tak se někdo zbláznil nebo vůbec nerozumí hokeji. Ať hráči mají motivaci hrát ELH, protože budou mít perspektivu si vydělat. Ani v NHL nemají všichni desítky miliónů USD. Jsou tam hráči, kteří s dvoucestnou smlouvou berou okolo 1 mio USD. Na NHL je to dnes už málo, protože NHL VYDĚLÁVÁ!!! Ať vydělává i naše ELH! Na české podmínky! Proč by naše Pardubky neměly mít jistotu ELH, když ve sračkové sezóně chodí v průměru 6 - 7.000 diváků na utkání (odhaduji to, neznám přesná čísla). Někde jsou na necelých třech tisících, i když mají halu větší...
Těch výhod zavřené ligy je dost. Pro mě osobně je to spojeno s jedním předpokladem - hráči CHTĚJÍ hrát hokej. Nepřemýšlí nad tím, že by někdy něco vypustili. Pokud to tak není, nemá vůbec cenu hrát. Vzpomínám, proč jsme si sami platili okresní přebor (nepíšu odborovku, nepíšu teplákovku, za mě se hrál v Pardubkách smíšený okres - registrovaní i neregistrovaní...

Promin, ale to co říkáš je nesmysl. Naopak extraliga by měla být TOP soutěž a meli by ji hrát ti nejlepší. A pokud jich je málo, tak by se mělo přemýšlet jak těch "nejlepších" hokejistů vychovat více a ne že budeme rozšiřovat ligu jen kvůli tomu, že máme hodně průměrných hráčů. A to nemluvím o financích. To je právě problém českého hokeje, místot toho aby se přemýšlelo jak udělat ty hráče lepšími, tak se radši rozšíří soutěž aby ji mohli hrát i průměrný. Říkám klidně at se to uzavre, ale jen s 12 týmy ne 16-18

zeno

Příspěvekod zeno » 23 pro 2019 13:06

tau píše:Uzavřít x neuzavřít... Mně je to jedno....

:goodpost: Mam to stejne. Preju si jediny - aby ti, co to tu rozesrali, tahli do pr... a par let chodili kanalama a politicky uz si ani neskrtli. A kdyby k tomuhle mel prispet sestup, tak OK.

PL8

Příspěvekod PL8 » 23 pro 2019 13:06

Pick píše:Koukám, že všem je všechno jedno, nikoho už nic nezajímá, všichni maj jiný a důležitější starosti, ale stejně se tady generujou kilometry rozumnejch názorů. Nic si nenamlouvejme, nemusíme tam chodit, můžem nenávidět všechno a všechny, ale furt máme a budeme mít tenhle klub v srdci. Každej tady si hluboko uvnitř přeje, aby hokej v Pardubicích přežil. A dost možná za jakoukoliv cenu. Určitě je lepší povstat ze sraček než z popela. Ne z každýho popela se totiž dá povstat a né každej je stejně dobrej jako byl Fénix :shifty:

100% souhlas. Ten Fénix, to je chytrý (a asi pravda)

PL8

Příspěvekod PL8 » 23 pro 2019 13:20

ad) Torrent. Špičkoví hráči se nedají vychovávat jen tak - na povel. To nedovede nikdo. Ani v NHL. Ale je pravda, že hráči z Evropy zvedli úroveň hokeje za mořem (ne NHL, ale hokeje obecně).
Máme u nás 200 krytých hal. To je záruka produkce. Ale když nebude perspektiva, nebude se hrát hokej. V každém regionu by měly být extraligové týmy. Pak to má smysl. Jinak vyhraje floorbal. I díky recesi, o které mluvíte. Taky je ale pravda, že historicky v dobách krizí zábava fungovala, prodávaly se gramofonové desky, baseball se hrál dál... Lidi chtěli zapomenout a sponzoři to věděli.
Vy jste zřejmě mladší ročník a nepamatujete doby, kdy za Teslu hráli první ligu (nejvyšší soutěž) téměř všichni odchovanci. Těch přestupů bylo pár a vždycky to byla velká událost. Téměř každý přestup se řešil div ne politicky (a někdy i to a v té době to bylo něco jiného - "strana" byla jedna a všemocná). Já na to byl zvyklý a když přišla současnost, těžko jsem si zvykal na příchozí, kteří s Pardubkami neměli nic společného... Já chtěl odchovance a hrdost na Pardubky. Mám být hrdý na Hovorky? Na.... (doplň sám)?
Je jiná doba a zvykl jsem si, i když můj vnitřní názor je pořád jiný.
Proč nedokážeme vychovávat špičkové hráče? Když je to podle plánu tak jednoduché?
Proto by mě bavilo, kdyby v regionech působily extraligové týmy, které by podněcovaly výchovu hráčů (v regionu). Podle mého to smysl má. Tak jako Pastrňák prudce vylepšil pozici českého hokeje v Bostonu, kterou tam novodobě vzkřísil Krejčí. Prostě to funguje - vzor je vzor a báby v Bostonu za plexikem uchcávají z Pasty.

Stars

Příspěvekod Stars » 23 pro 2019 14:27

Pick píše:Koukám, že všem je všechno jedno, nikoho už nic nezajímá, všichni maj jiný a důležitější starosti, ale stejně se tady generujou kilometry rozumnejch názorů. Nic si nenamlouvejme, nemusíme tam chodit, můžem nenávidět všechno a všechny, ale furt máme a budeme mít tenhle klub v srdci. Každej tady si hluboko uvnitř přeje, aby hokej v Pardubicích přežil. A dost možná za jakoukoliv cenu. Určitě je lepší povstat ze sraček než z popela. Ne z každýho popela se totiž dá povstat a né každej je stejně dobrej jako byl Fénix :shifty:

Ano, mám to tak

JirkaPCE

Příspěvekod JirkaPCE » 23 pro 2019 14:28

Koukám Litvínov včera ve třetí třetině úspěšnost střelby 100 procent.

speedmetal
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod speedmetal » 23 pro 2019 14:51

Sweník píše:Tak mně už je taky skoro jedno, jestli sestoupíme nebo ne. Sám se na hokej do Pardubic už sotva někdy dostanu, když nejsem dobrodruh jako třeba kolega speedmetal (samozřejmě v dobrém).. :-)

Ale vadilo by mi, kdyby pardubický hokej zanikl (pardon, ale nějaké podpralesy vážně neberu jako hokej, to je už jen koníček kluků, co jinak chodí do práce). Štvalo by mne to hlavně kvůli fanouškům, tohle si nezaslouží..

Vlastně ani nejde o nás. Spíš mne celkově mrzí ta mediální masáž, co propukla, když se zatím ani nic nevyzkoušelo. Ono je snadné všechno jen kritizovat z povzdálí, když v tom člověk není nijak zainteresovaný. Vždyť je úplně jedno, jestli se to uzavře s námi nebo bez nás. Argumenty odpůrců to nezmění a dál se bude mektat o příšerné "české" povaze.. :-(

Sweník(u), já hlavně nejsem fanoušek úspěchu. Takových mám u nás vedle sebe tucet. Když kupovala fotbalová Slavia výhru 2:0 na Baníku, aby nespadla (nevím jestli je to šest, osm nebo deset let zpět) tak tito "kámoši" měli hlavu strčenou v peřináči a vytáhli ji za pět osm, když se chtěli podívat na zprávy jestli už nejsou druholigoví. A včíl jezdí do Prahy na fotbal každých čtrnáct dní. Toto se mi z duše protiví. Jiný můj známý měsíc nazpět slavil to, že navštívil dvousté domácí utkání Beranů v řadě (to se mu to jezdí třicet kilometrů :crazy: ) Ten naopak jezdil i na play out, když byl Zlín desátý a my třináctí dvacet bodů za ním. Takoví mají můj respekt. Mně to jedno není a prostě fandit nepřestanu. Na Vítkovice dojedu znovu. I přes těch šílených 230 kilometrů. A to samé zpět.

Muf

Příspěvekod Muf » 23 pro 2019 15:10

Masírka pokračuje, čím víc názorů tím lépe.

O tom, kdo jde dolů mám jasno, ale nejraději bych byl pro, aby to odnesl ten, kdo prosadil zrušení baráže.

https://www.idnes.cz/hokej/extraliga/ex ... _hokej_cig
NespokojeniFans :clap:

Stars

Příspěvekod Stars » 23 pro 2019 15:35

Trochu jiného bordelu, svaz 2x přejmenoval extraligu juniorů, od soudu dostal už pokuty
V celkové částce 2 200 000 kč.....to fakt může být jenom u nás :ruleta: :ruleta: :ruleta:

A co na to hokejová osobnost Martin Altrichter...tady už je osobnost úplně každý :clap: :clap: :clap:

Stars

Příspěvekod Stars » 23 pro 2019 15:36

Stars píše:Trochu jiného bordelu, svaz 2x přejmenoval extraligu juniorů, od soudu dostal už pokuty
V celkové částce 2 200 000 kč.....to fakt může být jenom u nás :ruleta: :ruleta: :ruleta:

A co na to hokejová osobnost Martin Altrichter...tady už je osobnost úplně každý :clap: :clap: :clap:

Že poškodili Vsetín, Přerov, Havířov to nikomu nevadí, a pan Robert mlčí :silent:

Zpět na “Diskuzní forum”