Hokej

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Sweník

Re: Hokej

Příspěvekod Sweník » 15 led 2020 13:42

No je to tady samý flustrát.. :-))

Muf

Příspěvekod Muf » 15 led 2020 13:44

thormy píše:Jen jste stejný jako on. Agrese s vámi tříská.

Pan Salfický nemá nic co může klubu kromě stranické legitimace nabídnout, dle vzoru svého předsedy se nezdráhá ani veřejně lhát - lehce ověřitelné.

Korespondenci s touto osobou mám pro lepší zítřky schovanou a je to až dojemné čtení a sypání si popela na hlavu a přesvědčování, že se pokusí, vynasnaží, nechá si poradit atd. atd. - leda hovno, ale to je na dlouhé povídání - koneckonců o jeho přínosu a fungování se zde bavíme kolik let?
NespokojeniFans :clap:

Muf

Příspěvekod Muf » 15 led 2020 13:45

Dizzy píše:"Novým předsedou představenstva se stal Ivan Čonka, který je spojený s firmou Coca-Cola. Jeho úkolem bude udělat pořádek v kancelářích..."

Zdroj: https://www.idnes.cz/hokej/extraliga/pa ... _hokej_rou

Viděl bych to na novej presovač.....

:goodpost:
NespokojeniFans :clap:

tomaso25

Příspěvekod tomaso25 » 15 led 2020 13:47

Sýkora za svoji naivitu zaplatil. To už je úděl figurek.

Ale je naprosto komický, že týpek, co sedí s ním v dvoučlenným představenstvu, poslední tři roky zkurvil, na co šáhl a cucá z toho prachy, jede dál, jako by se nechumelilo.
Klubofka.cz
Výhody, který svět neviděl
Coming soon

Cavalera

Příspěvekod Cavalera » 15 led 2020 13:50

thormy píše:Pánové, kolik Vám je? Baví vás urážet lidi? Ať je Salfický jaký chce, nemusíte ho urážet. :sick:

Dušane???? Tak se neser bude hůř

frysta

Příspěvekod frysta » 15 led 2020 13:50

Muf píše:
Dizzy píše:"Novým předsedou představenstva se stal Ivan Čonka, který je spojený s firmou Coca-Cola. Jeho úkolem bude udělat pořádek v kancelářích..."

Zdroj: https://www.idnes.cz/hokej/extraliga/pa ... _hokej_rou

Viděl bych to na novej presovač.....

:goodpost:

Proslýchá se, že Mgr. Sýkora po sobě nesplachoval na hajzlu. Primátor Charvat se nechal slyšet, že to je nepřípustný střet zájmů. V představenstvu musí fungovat jen oddaní a disciplinovaní šašci. :)

tomaso25

Příspěvekod tomaso25 » 15 led 2020 13:59

A když napíšu, že Dušan Salfický je neschopnej alibista bez kusu sebereflexe, kterej se drží za každou cenu korýtka a nemá problém lhát, tak ho urážím?
Klubofka.cz
Výhody, který svět neviděl
Coming soon

av69

Příspěvekod av69 » 15 led 2020 14:05

Dušan Salfický je bezpáteřní kariérista a lhář s nulovou sebereflexí, jehož jedinou kvalifikací pro vykonávání jakékoliv manažerské funkce je stranická legitimace hnutí vedeného StBákem a lhářem s nulovou sebereflexí.

Pick

Příspěvekod Pick » 15 led 2020 15:10

Není to ten náš Čonka, že ne?? :think:
Ivan Čonka - Docela jiný člověk
Kdysi jsem byl vášnivým hráčem, závislým na penězích, alkoholu, lécích a cigaretách. Za krádež jsem si odseděl několik let ve vězení. Jako člověk jsem byl úplně ztracen a to mě přivedlo až k pokusu o sebevraždu. V té době jsem se setkal s Boží mocí, která od základů změnila můj život. Pán Ježíš Kristus - Boží Syn mne vysvobodil ze všech závislostí a proměnil mé srdce. Dnes jsem úplně novým člověkem. To je také důvod, proč se chci rozdělit o radost, kterou nyní prožívám. Vděčně jsem přijal službu pastora romského sboru a sloužím lidem k víře.

Rázové sny
Pocházím ze čtrnáctičlenné romské rodiny, která se formálně hlásila k římskokatolické církvi. Vyrůstal jsem však bez živé víry v Pána Ježíše Krista. Již od dětství jsem si sobecky prosazoval svoje názory. Život jsem chtěl mít ve svých rukou. A tak jsem se ve 14 letech dostal do rozporu se zákonem.
Měl jsem růžové sny o bohatství, ženách a pohodlném životě. Představoval jsem si, že smysl života je v diskotékách, zábavách, penězích, alkoholu, cigaretách. To všechno a ještě mnoho jiných špatných věcí jsem poznával už od dětství.
V 19-ti letech jsem narukoval na vojnu do Popradu. Moje žena v té době čekala již třetí dítě. Já si však vůbec neuvědomoval svou rodičovskou odpovědnost k dětem.

Tvrdá skutečnost
Po návratu z vojny se mi otevřela cesta, jak legálním způsobem přijít k velkým penězům. Založil jsem si vlastní firmu a byl jsem přesvědčen, že jsem tím nejúspěšnějším člověkem ve svém okolí. To ve mně ještě posílilo vnitřní pýchu.
Pak přišla sametová revoluce. Ve městě se objevily hrací automaty, prostituce, erotické salony... Začal jsem hýřit. Peníze, na kterých jsem založil svůj život, se rozkutálely, začaly růst dluhy a podnik zkrachoval. Moje dřívější představy o úspěšném životě a falešná sebedůvěra - to vše mě vedlo do zkázy.
Nezbylo mi nic jiného, než se chopit nabídky, jak rychle "přijít k penězům". Spolu se svými dvěma bratry jsem se rozhodl, že ukradneme vzácné sochy z kostela a prodáme je. Naše plány však zkřížila policejní hlídka, která při náhodné kontrole sochy objevila.

Volání o pomoc
Byl jsem odsouzen k sedmi letům odnětí svobody. Ve vězení jsem prožíval skutečné peklo na zemi. Jako člověk jsem byl ztracen a to mě vedlo k pokusu o sebevraždu. Těžké situace jsem řešil pomocí dostupných opiátů -léků, silného čaje, alkoholu. Plánoval jsem pomstu všem, kteří mi nějak ublížili. Před očima se mi zjevoval jasný obraz toho, jak se mi rozpadá manželství a přicházím o rodinu.
Ve své beznaději a zoufalství jsem začal volat k Bohu o pomoc a Bůh to vzal vážně. Poslal do věznice svého služebníka, skrze kterého k nám vězňům hovořil. On nám neúnavně vyprávěl o Božím království a o záchraně, kterou pro nás vydobyl Pán Ježíš Kristus.

Stal jsem se novým člověkem
Brzy jsem pochopil, že jeho slova jsou osobní Boží výzvou i pro mě. V mysli se mi promítl celý můj špatný život. Prosil jsem Pána Ježíše o odpuštění svých hříchů a odevzdal jsem mu svůj život. V tom okamžiku se v mém srdci stalo něco zvláštního. Nerozuměl jsem tomu, ale věděl jsem, že je to něco, co do mého srdce vložil Bůh.
Jasně jsem pocítil, že jsem novým člověkem. Ve vězení se stala zázračná proměna: z muže bez naděje je najednou šťastný vězeň. Další roky jsem prožíval v radosti a lásce k Pánu Ježíši i lidem. Pán Ježíš mi vrátil naději na lepší život. Dal mi poznat nové hodnoty života, které nejsou ve hmotných věcech, ale ve vyrovnaném vztahu k Bohu. Obdržel jsem pokoj, který jsem nikdy předtím nepoznal. Bůh mi otevřel cestu k věčnému životu:
"Co oko nevidělo a ucho neslyšelo, co ani člověku na mysl nepřišlo, připravil Bůh těm, kdo ho milují" (Bible, 1. list Korintským 2, 9).

Pán Ježíš nikoho neodmítne, nikomu nestraní, ale vidí touhu člověka po proměně hříšného srdce. Proto i mně, který nejsem pro svou špatnou minulost hoden jeho lásky, dal svou milost. Chce, aby všichni lidé byli zachráněni.
Z Boží svaté vůle jsem přijal službu pastora romského sboru, kde sloužím v Křesťanském centru "Penúel" v Plzni. Jsem Pánu Ježíši vděčný za jeho záchranu a vyznávám svoji lásku k němu i skrze toto svědectví. Můj život s Pánem je radostný. A když přijdou těžkosti, dává mi sílu je překonávat.
Je mnoho dobrého a radostného, v čem mně Pán Ježíš žehná. Toto přeji i vám, kteří jej ještě neznáte. Přesvědčte se, jak je dobrý!

Ivan Čonka

thormy

Příspěvekod thormy » 15 led 2020 15:14

Pick píše:Není to ten náš Čonka, že ne?? :think:
Kdysi jsem byl vášnivým hráčem, závislým na penězích, alkoholu, lécích a cigaretách. Za krádež jsem si odseděl několik let ve vězení. Jako člověk jsem byl úplně ztracen a to mě přivedlo až k pokusu o sebevraždu. V té době jsem se setkal s Boží mocí, která od základů změnila můj život. Pán Ježíš Kristus - Boží Syn mne vysvobodil ze všech závislostí a proměnil mé srdce. Dnes jsem úplně novým člověkem. To je také důvod, proč se chci rozdělit o radost, kterou nyní prožívám. Vděčně jsem přijal službu pastora romského sboru a sloužím lidem k víře.

Rázové sny
Pocházím ze čtrnáctičlenné romské rodiny, která se formálně hlásila k římskokatolické církvi. Vyrůstal jsem však bez živé víry v Pána Ježíše Krista. Již od dětství jsem si sobecky prosazoval svoje názory. Život jsem chtěl mít ve svých rukou. A tak jsem se ve 14 letech dostal do rozporu se zákonem.
Měl jsem růžové sny o bohatství, ženách a pohodlném životě. Představoval jsem si, že smysl života je v diskotékách, zábavách, penězích, alkoholu, cigaretách. To všechno a ještě mnoho jiných špatných věcí jsem poznával už od dětství.
V 19-ti letech jsem narukoval na vojnu do Popradu. Moje žena v té době čekala již třetí dítě. Já si však vůbec neuvědomoval svou rodičovskou odpovědnost k dětem.

Tvrdá skutečnost
Po návratu z vojny se mi otevřela cesta, jak legálním způsobem přijít k velkým penězům. Založil jsem si vlastní firmu a byl jsem přesvědčen, že jsem tím nejúspěšnějším člověkem ve svém okolí. To ve mně ještě posílilo vnitřní pýchu.
Pak přišla sametová revoluce. Ve městě se objevily hrací automaty, prostituce, erotické salony... Začal jsem hýřit. Peníze, na kterých jsem založil svůj život, se rozkutálely, začaly růst dluhy a podnik zkrachoval. Moje dřívější představy o úspěšném životě a falešná sebedůvěra - to vše mě vedlo do zkázy.
Nezbylo mi nic jiného, než se chopit nabídky, jak rychle "přijít k penězům". Spolu se svými dvěma bratry jsem se rozhodl, že ukradneme vzácné sochy z kostela a prodáme je. Naše plány však zkřížila policejní hlídka, která při náhodné kontrole sochy objevila.

Volání o pomoc
Byl jsem odsouzen k sedmi letům odnětí svobody. Ve vězení jsem prožíval skutečné peklo na zemi. Jako člověk jsem byl ztracen a to mě vedlo k pokusu o sebevraždu. Těžké situace jsem řešil pomocí dostupných opiátů -léků, silného čaje, alkoholu. Plánoval jsem pomstu všem, kteří mi nějak ublížili. Před očima se mi zjevoval jasný obraz toho, jak se mi rozpadá manželství a přicházím o rodinu.
Ve své beznaději a zoufalství jsem začal volat k Bohu o pomoc a Bůh to vzal vážně. Poslal do věznice svého služebníka, skrze kterého k nám vězňům hovořil. On nám neúnavně vyprávěl o Božím království a o záchraně, kterou pro nás vydobyl Pán Ježíš Kristus.

Brzy jsem pochopil, že jeho slova jsou osobní Boží výzvou i pro mě. V mysli se mi promítl celý můj špatný život. Prosil jsem Pána Ježíše o odpuštění svých hříchů a odevzdal jsem mu svůj život. V tom okamžiku se v mém srdci stalo něco zvláštního. Nerozuměl jsem tomu, ale věděl jsem, že je to něco, co do mého srdce vložil Bůh.
Jasně jsem pocítil, že jsem novým člověkem. Ve vězení se stala zázračná proměna: z muže bez naděje je najednou šťastný vězeň. Další roky jsem prožíval v radosti a lásce k Pánu Ježíši i lidem. Pán Ježíš mi vrátil naději na lepší život. Dal mi poznat nové hodnoty života, které nejsou ve hmotných věcech, ale ve vyrovnaném vztahu k Bohu. Obdržel jsem pokoj, který jsem nikdy předtím nepoznal. Bůh mi otevřel cestu k věčnému životu:
"Co oko nevidělo a ucho neslyšelo, co ani člověku na mysl nepřišlo, připravil Bůh těm, kdo ho milují" (Bible, 1. list Korintským 2, 9).

Pán Ježíš nikoho neodmítne, nikomu nestraní, ale vidí touhu člověka po proměně hříšného srdce. Proto i mně, který nejsem pro svou špatnou minulost hoden jeho lásky, dal svou milost. Chce, aby všichni lidé byli zachráněni.
Z Boží svaté vůle jsem přijal službu pastora romského sboru, kde sloužím v Křesťanském centru "Penúel" v Plzni. Jsem Pánu Ježíši vděčný za jeho záchranu a vyznávám svoji lásku k němu i skrze toto svědectví. Můj život s Pánem je radostný. A když přijdou těžkosti, dává mi sílu je překonávat.
Je mnoho dobrého a radostného, v čem mně Pán Ježíš žehná. Toto přeji i vám, kteří jej ještě neznáte. Přesvědčte se, jak je dobrý!

Ivan Čonka

Proč by ne :wave: :thumbup:

Gonzales277

Příspěvekod Gonzales277 » 15 led 2020 15:25

tomaso25 píše:A když napíšu, že Dušan Salfický je neschopnej alibista bez kusu sebereflexe, kterej se drží za každou cenu korýtka a nemá problém lhát, tak ho urážím?

Výstižný, zcela slušně napsaný a pravdivý příspěvek, osobně bych byl ještě ostřejší, ale to bych se jen opakoval :whistle:

denyip

Příspěvekod denyip » 15 led 2020 15:41

Gonzales277 píše:
tomaso25 píše:A když napíšu, že Dušan Salfický je neschopnej alibista bez kusu sebereflexe, kterej se drží za každou cenu korýtka a nemá problém lhát, tak ho urážím?

Výstižný, zcela slušně napsaný a pravdivý příspěvek, osobně bych byl ještě ostřejší, ale to bych se jen opakoval :whistle:

Ja bych nahradil slovo neschopný slovem vsehoschopny

Stars

Příspěvekod Stars » 15 led 2020 15:45

Gregorc opět Vitkovice

Martin

Příspěvekod Martin » 15 led 2020 16:10

thormy píše:
Pick píše:Není to ten náš Čonka, že ne?? :think:

Rázové sny

Tvrdá skutečnost

Volání o pomoc

Ivan Čonka

Proč by ne :wave: :thumbup:

Věřících je plný zimák, sem se bude hodit.

JLLPR

Příspěvekod JLLPR » 15 led 2020 17:30

Salfickýýý je homosexuááál a homosexuááál a homosexuááál. A Salfický je homosexuááál a... a tak dále.

Já už nevím jak toho blondýna urazit, takže to zkouším takto dětinsky a trapně.

denyip

Příspěvekod denyip » 15 led 2020 17:36

Tak tohle me hodně zaujalo , ze by jiskricka naděje ???

Zvolení Heřmana má ještě jednu důležitou souvislost. Doprovázel podnikatele Petra Dědka na radnici na jednání s výběrovou komisí, která rozhoduje o tom, kdo se stane novým spoluvlastníkem klubu. Dosazení Ondřeje Heřmana do čela Dynama, tak nelze číst jinak, než že se politikům nabídka 65. nejbohatšího Čecha líbila.

„Pokud dostanu šanci, tak do tří let budou hrát Pardubice opět play off. Jedná se o klub s ohromnou tradicí a fanouškovským zázemím,“ uvedl ještě před jednáním s komisí Petr Dědek. Více uvést nemohl, protože politici chtěli od zájemců podepsat závazek mlčenlivosti.

76marek

Příspěvekod 76marek » 15 led 2020 17:39

Rhett s přítelkyní chodí na kurzy češtiny. Tzn., že tady asi chtějí chvíli zůstat. Teď je otázka kdo nám ho vyfoukne.

Georgre

Příspěvekod Georgre » 15 led 2020 17:51

76marek píše:Rhett s přítelkyní chodí na kurzy češtiny. Tzn., že tady asi chtějí chvíli zůstat. Teď je otázka kdo nám ho vyfoukne.

Rhett je srdcař, kam by chodil...ten bude něco jako Pineault...my to zachráníme....a bude veselo
Míša Vondrka nás zachrání, spolu s Rolasem.... :goodpost: :pivko: :rock:

pepa

Příspěvekod pepa » 15 led 2020 17:58

76marek píše:Rhett s přítelkyní chodí na kurzy češtiny. Tzn., že tady asi chtějí chvíli zůstat. Teď je otázka kdo nám ho vyfoukne.

To už tu před časem proběhlo. I s tou otázkou.. :(

Ke shora uvedeným příspěvkům: myslím si, že ať je Heřman jaký je, takové pako jako všichni současní ve vedení klubu a města není, respektive ze sebe nebude chtít udělat blbečka. Kvůi penězům už určitě ne, myslím, že pan Skala ho platí dobře, navíc ve vedoucí funkci své společnosti by podle mne nestrpěl člověka, na kterýho by půl Pardubic plivalo jako na Důšu, Charváta a ProudMartťu. Navíc postaviut se do řady s nima by přes své ego nedal. Nákup klubu včetně arény Petrem Dědkem by nemusel být špatný, zejména ve spolupráci s PSN, ale podle mne halu nikdo neprodá, protože s ní by museli zrušit i kouzelný spolek zvaný Rozvojový fond Pce a.s. (mimochodem taky velice pružná společnost, která pořád nezjistila, že má v majetku ENTERIA Arénu a ne ČSOB Arénu, ale čož...) a to by ubyly další prebendy, zakázky a pašalíky. Takže jinými slovy shrnuto: jesti město prodá klub a halu, bude to zázrak a možná celá ta šaškárna, která se dosud děje, je příprava. Jinak si spíš myslím, že to odstřelí právšě s odůvodněním, že Dědek chtěl i halu, ale tu mu přece nemůžou dát. Co kdyby tam nepovolil hrát šachy??

Propulse

Příspěvekod Propulse » 15 led 2020 18:09

pepa píše:

To už tu před časem proběhlo. I s tou otázkou.. :(

Ke shora uvedeným příspěvkům: myslím si, že ať je Heřman jaký je, takové pako jako všichni současní ve vedení klubu a města není, respektive ze sebe nebude chtít udělat blbečka. Kvůi penězům už určitě ne, myslím, že pan Skala ho platí dobře, navíc ve vedoucí funkci své společnosti by podle mne nestrpěl člověka, na kterýho by půl Pardubic plivalo jako na Důšu, Charváta a ProudMartťu. Navíc postaviut se do řady s nima by přes své ego nedal. Nákup klubu včetně arény Petrem Dědkem by nemusel být špatný, zejména ve spolupráci s PSN, ale podle mne halu nikdo neprodá, protože s ní by museli zrušit i kouzelný spolek zvaný Rozvojový fond Pce a.s. (mimochodem taky velice pružná společnost, která pořád nezjistila, že má v majetku ENTERIA Arénu a ne ČSOB Arénu, ale čož...) a to by ubyly další prebendy, zakázky a pašalíky. Takže jinými slovy shrnuto: jesti město prodá klub a halu, bude to zázrak a možná celá ta šaškárna, která se dosud děje, je příprava. Jinak si spíš myslím, že to odstřelí právšě s odůvodněním, že Dědek chtěl i halu, ale tu mu přece nemůžou dát. Co kdyby tam nepovolil hrát šachy??

Halu rozhodne prodavat nebudou prave kvuli tem duvodum co jsi sam napsal.

zdendap

Příspěvekod zdendap » 15 led 2020 18:12

Mimochodem, trochu jsem zapátral, kde jsou progresivní a koncepční ruští hoši, kteří u nás v posledních sezonách působili.

Prvním z nich je Vladislav Boiko! Tehdy dvaadvacetiletý borec měl za sebou průměrnou sezonu v ruském pralese. Mr. Duchene Salfický ho však tehdy bral jako druhého centra hned za Tondou "Duchene" Duškem, ovšem bohužel se neprosadil a zpátky přes ruský a slovenský prales zaplaval do Běloruska, kde mu letos tamní styl hokeje dle statistik sedí. Hezky! :rock:

Druhým z nich je Ilya Děrvuk! Skvělého ruského obránce si pamatuji zejména díky brance derby na ledě Mechova, ale bohužel následně své kvality neprokazoval a byl odejit. Zrovna dnes se stěhuje v ruském pralese do jiného týmu, již třetího v této sezoně. Moc pěkný!

A další dva kluci se tady u nás ani moc neohřáli... Anton Kovaljov s Dmitrim Žukenovem. Druhý z nich dostal očuchat český hokej alespoň zápasy v Havířově a Prostějově, nádhera. Momentálně nehrají nic jiného než ruský prales. :sick:

Prostě z našeho klubu se nemůžeš posunout do špatné destinace :-)

Gumid

Příspěvekod Gumid » 15 led 2020 18:13

Propulse píše:
pepa píše:
76marek píše:Halu rozhodne prodavat nebudou prave kvuli tem duvodum co jsi sam napsal.

Neprodáš? Dobrá, tak já si postavím za vodou novou. A ani ty šachy tam mít nebudeš.

pepa

Příspěvekod pepa » 15 led 2020 18:22

Gumid píše:
Propulse píše:
pepa píše:

Neprodáš? Dobrá, tak já si postavím za vodou novou. A ani ty šachy tam mít nebudeš.

To by bylo boží, ale to se ani neodvažuju vyslovit. Včera v noci jsem měl sen, kde mě to napadlo... :) Ikdyž ta současná situace by tomu nahrávala - říkal jsme si, když by se nějaký blázen rozhodl stavět halu, proč by to dělal zrovna v Pardubicích? Ale odpověď se naskýtá, zejména jde-li o pana Dědka, který je vlastně z regionu. Kde jinde by lidi chodili do nové haly na hokej než v Pardubicích? Ve Vrchlabí asi taky, ale i na extraligu by to asi 10 tisíc pravidelně nebylo, takže když stavě t tak kde - v PArdubicích! Kdy - Teď! když to ty hňupové vedou do pralesa..

Já vím, už jsem si vyndal ruku z nočníku, otřel se a zase pracuju ....

Mišel

Příspěvekod Mišel » 15 led 2020 18:33

No včera 60 a 37 na zápase, zajímalo by mě jak se na to dívají....
užijeme si to :pivko:

Pilsner Urquell

Příspěvekod Pilsner Urquell » 15 led 2020 18:33

Gumid + Pepa : Je to sci-fi ale chtěl bych vidět ty ksichty radních kdyby jim tenhle plán hodil na stůl :clap:
Naposledy upravil(a) Pilsner Urquell dne 15 led 2020 18:35, celkem upraveno 1 x.

Zpět na “Diskuzní forum”