Hokej

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

jimmypop

Re: Hokej

Příspěvekod jimmypop » 31 led 2020 21:00

Irgl do Vitek, to cumim

Gumid

Příspěvekod Gumid » 31 led 2020 21:01

Pánové, někdo to dává lépe a někdo hůře. Přestaňme tu ale psát posty typu "kde je optimismus, snílek a podobně.

Není potřeba se ponižovat navzájem v době temna. Kdo je viník víme všichni, tak se podle toho chovejme.

Věřím, že všichni máme klub hluboko v srdcích, tak se těšme na dobu, kdy budeme moci býti zase na klub hrdi.

jimmypop

Příspěvekod jimmypop » 31 led 2020 21:03

Bych ten mancaft dneska jeste do pulnoci rozprodal

Dizzy

Příspěvekod Dizzy » 31 led 2020 21:05

jimmypop píše:Bych ten mancaft dneska jeste do pulnoci rozprodal

Taky mne to napadlo. Jenomže Jaryn jeste...

torrent

Příspěvekod torrent » 31 led 2020 21:05

Gumid píše:Pánové, někdo to dává lépe a někdo hůře. Přestaňme tu ale psát posty typu "kde je optimismus, snílek a podobně.

Není potřeba se ponižovat navzájem v době temna. Kdo je viník víme všichni, tak se podle toho chovejme.

Věřím, že všichni máme klub hluboko v srdcích, tak se těšme na dobu, kdy budeme moci býti zase na klub hrdi.

Samozřejmě souhlas, ale kolega George, se tu ponižuje především sám svými posty. Vše má nějaké hranice. U něj mám ovšem pocit, že on bude stále doufat ještě v červenci, kdy budeme skládat tým na Chance ligu...

Georgre

Příspěvekod Georgre » 31 led 2020 21:06

jimmypop píše:Irgl do Vitek, to cumim

Podle mě to překvápko není, fakt nás chtějí dostat a potopit, tak se stalo....i když my se potopili sami...ale někdo to tu říkal, že do mrtvoly budou kopat
Míša Vondrka nás zachrání, spolu s Rolasem.... :goodpost: :pivko: :rock:

jimmypop

Re: RE: Re: Hokej

Příspěvekod jimmypop » 31 led 2020 21:07

Dizzy píše:
jimmypop píše:Bych ten mancaft dneska jeste do pulnoci rozprodal

Taky mne to napadlo. Jenomže Jaryn jeste...
Hele, tomuhle uskupeni neverim, ze i kdyby Kladno uz neuhralo ani bod do kone ZC, ze by ho vubec jen dotahli, nedejboze preskocili

kedar

Příspěvekod kedar » 31 led 2020 21:08

Georgre píše:
kedar píše:
Georgre píše:Věřím, že ale Mechov dáme, když nebude hrát Harju a Vondrka s Kousym v první lajně....ale asi jsem naivní :-D

Nic ve zlým,ale jdi už do prdele s tím optimismusem.

Nemusí se lidi napadat hned ne? Když jsme na jedný lodi...a to že někdo je optimista tak je....ale rozumím, že tu asi nejsem vítán na fóru, když věřím v zázraky....ale vím, že končíme, ale věřit je špatný? Ok...beru na vědomí

Nemyslel jsem to špatně, jen jsem vytočenej na ty zmrdy,který dovedli Pardubický hokej do úplného zmaru.
Charvát a Salfický jsou všeho strůjci,ale abych byl objektivní, tak naši hráči taky nejsou zrovna bez viny.

Georgre

Příspěvekod Georgre » 31 led 2020 21:09

torrent píše:
Gumid píše:Pánové, někdo to dává lépe a někdo hůře. Přestaňme tu ale psát posty typu "kde je optimismus, snílek a podobně.

Samozřejmě souhlas, ale kolega George, se tu ponižuje především sám svými posty. Vše má nějaké hranice. U něj mám ovšem pocit, že on bude stále doufat ještě v červenci, kdy budeme skládat tým na Chance ligu...

Kdyby jsi zažil příteli to co já, ochrnout bez příčiny, ze dne na den se ti změní život, a bojovat 3 mesice o zivot tak verím v zazraky no a věřit v optimistický život....jo ponižuju se, tak si to myslete, ale jde o hovno jsou důležitější věci, než je nějaký posraný hokej....mě nic jinýho nezbývá než věřit, že se třeba jendou něco změní nemyslím v hokeji, ale třeba v životě, ale chápu, každý má svůj příběh, jen se do mě nemusíte navážet, že sem debil nebo že se ztrapnuju....ok beru na vedomi, a je mi u prdele co si o me nekdo mysli, za svuj zivot jsem zazil vetsi ponizovani a hruzu, nez ze mi nekdo napise, ze mam drzet hubu a verit v zazrak..
Míša Vondrka nás zachrání, spolu s Rolasem.... :goodpost: :pivko: :rock:

tau

Příspěvekod tau » 31 led 2020 21:12

Asi takhle a zcela s čistou hlavou:
O našem sestupu se nerozhodlo tímto zápasem. O tom je rozhodnuto defacto už od přelomu listopadu/prosince. To, že tady všichni tak nějak přežívali v naději, že ještě není úplně vymalováno, nebylo zásluhou výkonů našeho týmu, ale díky lemplovským výkonům Vítka a Ropáka. Bohužel naše výkony byly a stále jsou ještě lemplovštější, než výkony těch dvou týmů.... Dalo se čekat, že ty dva týmy se zdvihnou, bylo jen otázkou kdy. Zdvihly se teď, na rozdíl od nás.....
V listopadu sem tahali zoufalce typu Vlacha a dalších. Nevyšla ani sázka na Bělohlava a později Razýma.... Dá se s klidem říct, že tam se projebala sezona.... To, co následovalo potom, už bylo jen zoufalý trápení s občasným zábleskem.....
Co dál? Kupci, budou-li mít stále zájem i o pralesní tým, budou kupovat levněji. Město si teď rozhodně nemůže a nesmí vyskakovat. Protože erár se jasně ukázal jako absolutně neschopný majitel. Proto musí prodat, jiná možnost není....
A již jsem to psal několikrát. Prodat musí Dědkovi. Jedině s ním je pravděpodobný rychlý návrat do extraligy. V případě, že to prodají jinému zájemci, nebo si to erár snad nechá, v pralese shnijeme....
Naposledy upravil(a) tau dne 31 led 2020 21:16, celkem upraveno 2 x.

Hlavis

Příspěvekod Hlavis » 31 led 2020 21:12

Irgl Vítkovice

jimmypop

Re: RE: Re: Hokej

Příspěvekod jimmypop » 31 led 2020 21:13

Hlavis píše:Irgl Vítkovice
Uplnej Peta Koukalu

Propulse

Příspěvekod Propulse » 31 led 2020 21:13

Sbohem Teslo.

Me osobne to hodne boli.

hans68

Příspěvekod hans68 » 31 led 2020 21:14

Samozřejmě, že pádem do Chance ligy, pro nás není konec světa, máme rodiny z dětmi(co je víc?? nic) prostě jen mám na srdci bolístku, která tam bude navždy zarytá, bohužel osud to takhle napsal a asi zaslouženě, bohužel, jsem na dně, ale ono to přebolí....

Dizzy

Příspěvekod Dizzy » 31 led 2020 21:14

Georgre píše:
torrent píše:

Kdyby jsi zažil příteli to co já, ochrnout bez příčiny, ze dne na den se ti změní život, a bojovat 3 mesice o zivot tak verím v zazraky no a věřit v optimistický život....jo ponižuju se, tak si to myslete, ale jde o hovno jsou důležitější věci, než je nějaký posraný hokej....mě nic jinýho nezbývá než věřit, že se třeba jendou něco změní nemyslím v hokeji, ale třeba v životě, ale chápu, každý má svůj příběh, jen se do mě nemusíte navážet, že sem debil nebo že se ztrapnuju....ok beru na vedomi, a je mi u prdele co si o me nekdo mysli, za svuj zivot jsem zazil vetsi ponizovani a hruzu, nez ze mi nekdo napise, ze mam drzet hubu a verit v zazrak..

Jirko cajk tvl, nadhled. Vubec si to nemusíš obhajovat, chapu to stejne Taky tam mám naději, čisté matematickou sice, ale je tam.

A i kdyby, vem si jenom ten kopec srandy tady na fóru v pralese;)))

JirkaPCE

Příspěvekod JirkaPCE » 31 led 2020 21:15

Georgre píše:
torrent píše:

Buď v pohodě, píšeš tady normální příspěvky, do tebe se budou navážet, ale toho provokatéra co tady jenom rejpe a vysmívá se nám, se ještě zastávají.

miirkaa

Příspěvekod miirkaa » 31 led 2020 21:18

Kousek naděje máme v sobě všichni....Někdo to řekne nahlas,někdo ne....takže úplně v klidu..

torrent

Příspěvekod torrent » 31 led 2020 21:18

JirkaPCE píše:
Georgre píše:
torrent píše:

Buď v pohodě, píšeš tady normální příspěvky, do tebe se budou navážet, ale toho provokatéra co tady jenom rejpe a vysmívá se nám, se ještě zastávají.

Přečti si co psal před a během zápasu. Mě to vzhledem k vývoji posledních 5 sezon a zejména letošní sezony normální nepřijde. Kolegu George neznám, stejně tak jako jeho životní příběh.

Dizzy

Příspěvekod Dizzy » 31 led 2020 21:19

[quote="torrent/] U něj mám ovšem pocit, že on bude stále doufat ještě v červenci, kdy budeme skládat tým na Chance ligu...[/quote]

No a je na tom neco spatnýho? :wtf:

Dynamík Jistič

Příspěvekod Dynamík Jistič » 31 led 2020 21:21

Takže je hotovo. Možná nejsme nejhorší tým na papíře, ale jinak prostě nejhorší tým jsme. Sestup je tedy naprosto zasloužený. Dnes takový veledůležitý zápas a tým předvede takovouhle sračku? To je hodně silná káva páni hokejisti. Kdybyste všichni bojovali jako Rolas, tak by to vypadalo trochu jinak.
A teď všichni najednou! Ať vypuknou ovace! Zakřičíme na ty sráče! Zakřičíme na ty sráče! Pardubice v extralize, Pardubice v extralize, Pardubice v extralize!! :wave:

jméno a příjmení

Příspěvekod jméno a příjmení » 31 led 2020 21:21

miirkaa píše:Kousek naděje máme v sobě všichni....Někdo to řekne nahlas,někdo ne....takže úplně v klidu..

:goodpost:
co bylo před námi, je už za námi

torrent

Příspěvekod torrent » 31 led 2020 21:21

Dizzy píše:[quote="torrent/] U něj mám ovšem pocit, že on bude stále doufat ještě v červenci, kdy budeme skládat tým na Chance ligu...[/quote]

No a je na tom neco spatnýho? :wtf:[/quote][/quote]

Vždyť ať doufá, pokud nemá nic jinýho na práci...

24cenda

Příspěvekod 24cenda » 31 led 2020 21:22

Konec, zvonec. Po dnešku již nevěřím :thumbdown:

Jakub82

Příspěvekod Jakub82 » 31 led 2020 21:23

Je smutné, že to bude konec sedmdesátileté éry v extralize. Éry kdy bylo lépe i hůře, ale toto vedení si to zaslouží. Já potkat Charváta a vědět, že se na mě nepřijde, tak mu rozbiju hubu. Ne za sestup, to může potkat i bez podvodů, ale jsem přesvědčen o tom, že ten klub je tunelován. Nepíšu, že to tak je, ale jsem o tom už skoro dva roky přesvědčen. Důvodů je více např. dosazení PR borcem na generálního manažera, držení Salfického v čele, totálně neschopné ekonomické oddělení, zákaz mluvení mimo DR atd.

hans68

Příspěvekod hans68 » 31 led 2020 21:25

Je konec
Naposledy upravil(a) hans68 dne 31 led 2020 21:32, celkem upraveno 1 x.

Zpět na “Diskuzní forum”