Hokej

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Anry

Re: Hokej

Příspěvekod Anry » 31 led 2020 21:26

Tak jsme si svou připosraností sami zatloukli poslední hřebíček do rakve. Ale ten hlavní boj o hokej nás teprve čeká. Nový vlastník , na ledě ambiciózní tým plný nadprůměrných extraligových hokejistů řízených špičkovým trenérským štábem a SM. , nad kterými dohlíží erudovaný GM. a ambicemi postoupit . Už se mi z toho kouše pumpa!

FOGLIK

Příspěvekod FOGLIK » 31 led 2020 21:27

Milan Razým (HC Dynamo Pardubice): „Na zápas jsme se připravovali, jenže po dobrých výkonech v předešlých utkáních jsme do něj nevstoupili vůbec dobře. Nedokážu si vysvětlit, proč nám první dvě třetiny chyběl pohyb a důraz, soupeř byl lepší, disciplinovanější. My jsme se nedrželi herního plánu a právem jsme byli potrestáni vždy jedním gólem. Až bouřka v kabině a stažení hry na tři pětky přineslo zvýšenou aktivitu a hokej dle našich představ. Začali jsme hrát, Litvínov zatlačili, ale nevypracovali jsme si žádné výrazné gólové příležitosti, protože soupeř hrál velmi dobře v obranném pásmu. Dali jsme jen kontaktní branku, navíc jsme se už nezmohli.“

Dizzy

Příspěvekod Dizzy » 31 led 2020 21:28

torrent píše:
Dizzy píše:[quote="torrent/] U něj mám ovšem pocit, že on bude stále doufat ještě v červenci, kdy budeme skládat tým na Chance ligu...[/quote]

No a je na tom neco spatnýho? :wtf:[/quote][/quote][/quote]

Vždyť ať doufá, pokud nemá nic jinýho na práci...[/quote][/quote][/quote]

Na první část tvé odpovědi ti řeknu jen jedno slovo “presne” Za druhou část bys potreboval přes držku, víc než Denis Kusý ;)

dreamingfish
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod dreamingfish » 31 led 2020 21:28

Pořád jsem doufal, ale po dnešku vážně lámu hůl a půjdu se asi podívat u rodičů na půdu. Měly by tam být vidle, které bych rád za odměnu věnoval panu Salfickému.

Dizzy

Příspěvekod Dizzy » 31 led 2020 21:29

dreamingfish píše:Pořád jsem doufal, ale po dnešku vážně lámu hůl a půjdu se asi podívat u rodičů na půdu. Měly by tam být vidle, které bych rád za odměnu věnoval panu Salfickému.

I ty se svým nickem ?;))))

Hlavis

Příspěvekod Hlavis » 31 led 2020 21:29

Vítkovice, Litvínov posilují, my jsme asi komplet.

Jakub82

Příspěvekod Jakub82 » 31 led 2020 21:30

Dizzy píše:
torrent píše:
Dizzy píše:[quote="torrent/] U něj mám ovšem pocit, že on bude stále doufat ještě v červenci, kdy budeme skládat tým na Chance ligu...[/quote]

Vždyť ať doufá, pokud nemá nic jinýho na práci...[/quote][/quote][/quote][/quote][/quote]
Na první část tvé odpovědi ti řeknu jen jedno slovo “presne” Za druhou část bys potreboval přes držku, víc než Denis Kusý ;)[/quote]

Podepisuji poslední větu.

frysta

Příspěvekod frysta » 31 led 2020 21:31

Na náměstí se měla už druhé třetiny stavět "šibenice". Místo toho budou na dalším zástupku Charvát s Dušanem posílat do světa úšklebky.

torrent

Příspěvekod torrent » 31 led 2020 21:32

Dizzy píše:
torrent píše:

Vždyť ať doufá, pokud nemá nic jinýho na práci...[/quote][/quote][/quote][/quote][/quote]
Na první část tvé odpovědi ti řeknu jen jedno slovo “presne” Za druhou část bys potreboval přes držku, víc než Denis Kusý ;)[/quote]

A co jsem napsal tak strašného, že je to na přes držku?

jimmypop

Re: RE: Re: Hokej

Příspěvekod jimmypop » 31 led 2020 21:32

FOGLIK píše:Milan Razým (HC Dynamo Pardubice): „Na zápas jsme se připravovali, jenže po dobrých výkonech v předešlých utkáních jsme do něj nevstoupili vůbec dobře. Nedokážu si vysvětlit, proč nám první dvě třetiny chyběl pohyb a důraz, soupeř byl lepší, disciplinovanější. My jsme se nedrželi herního plánu a právem jsme byli potrestáni vždy jedním gólem. Až bouřka v kabině a stažení hry na tři pětky přineslo zvýšenou aktivitu a hokej dle našich představ. Začali jsme hrát, Litvínov zatlačili, ale nevypracovali jsme si žádné výrazné gólové příležitosti, protože soupeř hrál velmi dobře v obranném pásmu. Dali jsme jen kontaktní branku, navíc jsme se už nezmohli.“
Herni plan v podani mistra Razyma:

zvitezit za 3 body

Bohuzel chybel obrazkovy navod ala Ikea

PARDUBICKEJ.MANIAK

Příspěvekod PARDUBICKEJ.MANIAK » 31 led 2020 21:34

Je to v píči..
Sorry kluci za vulgarismus
Lubina v ZČ
18/19 - 28 zápasů - 15 bodů - 52:99
19/20 - 7 zápasů - 3 body - 12:22
Bělohlav v ZČ
19 zápasů - 24 bodů - 46:62
Razým v ZČ
18 zápasů - 18 bodů - 40:60

miirkaa

Příspěvekod miirkaa » 31 led 2020 21:35

jméno a příjmení píše:
miirkaa píše:Kousek naděje máme v sobě všichni....Někdo to řekne nahlas,někdo ne....takže úplně v klidu..

:goodpost:

Díky

tau

Příspěvekod tau » 31 led 2020 21:36

Hlavis píše:Vítkovice, Litvínov posilují, my jsme asi komplet.

Proč utrácet další peníze a prohlubovat už takhle hrozivej dluh? O sestupu je stejně rozhodnuto....
Já bych naopak naše nejdražší hráče ještě prodal.... Tady už jsou stejně k ničemu....

Gumid

Příspěvekod Gumid » 31 led 2020 21:37

jimmypop píše:
FOGLIK píše:zvitezit za 3 body

Milane, je čas jít do prdele. A Čáslavu vezmi sebou.

jimmypop

Příspěvekod jimmypop » 31 led 2020 21:38

tau píše:

Proč utrácet další peníze a prohlubovat už takhle hrozivej dluh? O sestupu je stejně rozhodnuto....
Já bych naopak naše nejdražší hráče ještě prodal.... Tady už jsou stejně k ničemu....
vsak ja to nemyslel jako vtip

Sweník

Příspěvekod Sweník » 31 led 2020 21:40

jimmypop píše:
Hlavis píše:Irgl Vítkovice
Uplnej Peta Koukalu

Schválně nedal nájezd nebo co jinak provedl? Bartošák taky nechtěl chytat proti svým (zájem Motoru chápu, že nám chtěli pomoct Kloučkem..).. Vítci mají více srdcařů a udrží se. My máme díky "trenérům" v akci co nejvíce žoldáků a spadneme. Logika? Už zase? :-)

Tvl, ten trebil by mohl dnes složit důležité lajny s "Pardubáky" (nebo mu nechodí už ani na trénink?).. Místo toho zabije druhou lajnu. Já vím, že to není jen o dnešním zápase, ale trenéři se na něm podepsali rozhodně více, než asi chtěli...
Naposledy upravil(a) Sweník dne 31 led 2020 21:43, celkem upraveno 1 x.

kedar

Příspěvekod kedar » 31 led 2020 21:40

tau píše:

Přesně, úplně v souhlasím,dokuď je čas tak prodat o co náhodou buaem

jimmypop

Re: RE: Re: RE: Re: Hokej

Příspěvekod jimmypop » 31 led 2020 21:41

Gumid píše:
jimmypop píše:
FOGLIK píše:zvitezit za 3 body

Milane, je čas jít do prdele. A Čáslavu vezmi sebou.
jj, tenhle muz od snezne reky Kverka36 je pod tim taky kurva podepsanej

Kely

Příspěvekod Kely » 31 led 2020 21:42

tau píše:

Naprostý souhlas ...... utrzit co nejvíce ať se dluh aspoň trochu zmenší

Dneska se rozhodlo o sestupujicim a padá ten nejhorší jak po sportovní stránce , tak i v zákulisí po právu ... bohužel

PL8

Příspěvekod PL8 » 31 led 2020 21:42

Když se daří, dovedou to všichni.
Sere pes na bez.

JirkaPCE

Příspěvekod JirkaPCE » 31 led 2020 21:43

Tak Kverka si může odškrtnout další klub, u něj to celé začalo, co se sportovní stránky týká. Neschopnost sestavit extraligový kádr, pár kvalitních hráčů nám bylo k ničemu, když od čtvrté někdy při absencích i od třetí lajny byli doplněni kopytama, kteří nemají v extralize co dělat a takhle jsme hráli skoro tři čtvrtiny soutěže. Stačí se podívat, kde skončili hráči, co sem v průběhu sezóny natahal, když chtěl zachraňovat, co zanedbal před sezónou.

frysta

Příspěvekod frysta » 31 led 2020 21:51

Tak najednou tady Kverka něco dělal? Nebyla to všechno věc Čáslavy a Lubiny, jo? :) Nebýt toho haluz víkendu, tak už jsou všichni v klidu.

Dynamík Jistič

Příspěvekod Dynamík Jistič » 31 led 2020 21:55

Od Irgla hezké gesto, že chce pomoci mateřskému klubu k záchraně. Ale klidně mohl zůstat v Olomouci. Už je totiž rozhodnuto.
A teď všichni najednou! Ať vypuknou ovace! Zakřičíme na ty sráče! Zakřičíme na ty sráče! Pardubice v extralize, Pardubice v extralize, Pardubice v extralize!! :wave:

Dynamík Jistič

Příspěvekod Dynamík Jistič » 31 led 2020 21:58

Tak beru zpět.

21:55 – Všechno je jinak! Irgl zůstává v Olomouci
Všechno je jinak, Zbyněk Irgl nakonec do Vítkovic neodejde. „V posledních dnech jsme intenzivně jednali s HC Olomouc, a to s manažerem olomouckého klubu Erikem Fürstem. Naše vzájemná dohoda byla taková, že po kompletním pátečním kole padne finální rozhodnutí, zda se uskuteční návrat Zbyňka Irgla k nám. Bohužel, o půl desáté večer jsem dostal od Erika Fürsta finální rozhodnutí, že Zbyňka Irgla k nám nepustí. Je nám to líto, ale boj o záchranu budeme muset zvládnout i bez Zbyňka,“ uvedl na vítkovickém webu Aleš Pavlík.
A teď všichni najednou! Ať vypuknou ovace! Zakřičíme na ty sráče! Zakřičíme na ty sráče! Pardubice v extralize, Pardubice v extralize, Pardubice v extralize!! :wave:

Sweník

Příspěvekod Sweník » 31 led 2020 22:00

torrent píše:

Vždyť ať doufá, pokud nemá nic jinýho na práci...[/quote][/quote][/quote]

Tvl, ale tady už vážně vysíráš.. Je na vozíku, tak dle tebe nemá nic na práci? To jsi takový idiot nebo jen někdo naštvaný na celý svět, že musíš furt do někoho prudit?

No je to tvůj boj, za mne ses právě odkopal jako .... Sbohem.. :wave:

Zpět na “Diskuzní forum”